Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 236 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153599 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

dur bakalım biyere gittiğimiz yok daha... asıl cl bitti oyuncular artık tınlamazsa, tatil tadında oynarlarsa yani karakter göstermezlerse heh işte ozaman gideriz...
Ligde 4. Değil miyiz? Her mac gol yiyip zor gol atmiyor muyuz? En güçlü yanımız deplasman karnemiz bu sene çok kötü değil mi? Bunları söylemek için illa sene sonunu mu beklemek lazım?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı murat

2.maç puan/para kazanacağımızı düşünüyorum.Bunlar önemli olacaktır.Ne kadar puan para alabiliyorsak alalım

Bir diğer detay var ; artık oyuncuların kafası rahatladı.O hep meşgul edebilen bir Bayern eşleşmesi oldu bitti geçti artık.Tek odak lig artık.Tek fırsat lig.Kızsak da ,yetersiz de oynasalar bu oyuncuların kapastiesini biliyoruz. 14 maç kaldı "en az".bu maçların tamamını da kazanacak bir kadro var burada.

Bakalım neler olacak.Fener ile 2 maçta da canavar gibi bir takım bekliyorum.
oradan gelecek para ve puandan çok ligde gelecek  para ve puana odaklanmalıyız.yavaş yavaş fener maçına geçmek daha hayırlı olacak.zira konuşsakta pek birşey değişmeyecek hoca tarafında
[ Son Düzenleme: 21 Şubat 2018, 14:41:38 MURAT ]

Çevrimdışı Koa_lAA

Ligde 4. Değil miyiz? Her mac gol yiyip zor gol atmiyor muyuz? En güçlü yanımız deplasman karnemiz bu sene çok kötü değil mi? Bunları söylemek için illa sene sonunu mu beklemek lazım?

aynen... bahsettiğin olaylar düzelmeyecek olaylar değil... bakalım reaksiyonu ne olacak takımın...

Çevrimdışı tangaz

oradan gelecek para ve puandan çok ligde gelecek  para ve puana odaklanmalıyız.yavaş yavaş fener maçına odaklanmak lazım.

Net.
hoca umarım bayern maçına odaklanmaz işi eğlence olarak görür o maçta.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

aynen... bahsettiğin olaylar düzelmeyecek olaylar değil... bakalım reaksiyonu ne olacak takımın...
Takimin değil hocanin reaksiyonu önemli olan seninle o noktada anlaşamıyoruz.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Koa_lAA

Takimin değil hocanin reaksiyonu önemli olan seninle o noktada anlaşamıyoruz.

çünkü sen hocayı başarısız bense başarılı buluyorum....  :D normal yani anlaşamamız..

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Dün müller'e gıcık kapan tek ben miyim? hal ve hareketlerinden ego akıyordu özellikle vücut dili lewo ile birlikte pepe reisle uğraşmaya calıstılar
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı bordele

Dün müller'e gıcık kapan tek ben miyim? hal ve hareketlerinden ego akıyordu özellikle vücut dili lewo ile birlikte pepe reisle uğraşmaya calıstılar

5 tane ağır faulünu saydım sayısından dolayı sarı kart görmeliydi en azından.
Av zamanı

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Sezon biter bitmez kaptanlık Pepe'ye verilmeli. Adam yaşıyla tecrübesiyle oynadığı oyunla her şeyiyle bunu yansıtıyor. Romantizmi, duygusallığı vs bırakmak lazım. Yeni sezon başlamadan önce bu duyurulmalı ve herkes ona göre kendine çeki düzen vermeli. Kupa maçı dışında oynamayan Tolga takım kaptanı. Oynadığı maçlarda ilk çıkarılan adam Oğuzhan takım kaptanı. Yedek kulübesinin gediklisi Necip takım kaptanı. Böyle saçma şey olur mu yahu? Modern futbolda duygulara, romantizme çok az yer var.. Bu konu sezon sonu kesinlikle halledilmeli.

Çevrimiçi Samet Demir

O lavuk bayernden başka bir takıma gitse keşke. Hiç beğenmediğin tipte oyuncu.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

Sezon biter bitmez kaptanlık Pepe'ye verilmeli. Adam yaşıyla tecrübesiyle oynadığı oyunla her şeyiyle bunu yansıtıyor. Romantizmi, duygusallığı vs bırakmak lazım. Yeni sezon başlamadan önce bu duyurulmalı ve herkes ona göre kendine çeki düzen vermeli. Kupa maçı dışında oynamayan Tolga takım kaptanı. Oynadığı maçlarda ilk çıkarılan adam Oğuzhan takım kaptanı. Yedek kulübesinin gediklisi Necip takım kaptanı. Böyle saçma şey olur mu yahu? Modern futbolda duygulara, romantizme çok az yer var.. Bu konu sezon sonu kesinlikle halledilmeli.

pepe seneye de oynar sonra ya bırakır ya da amerika çin falan bir vole vurmayı dener sanki, 1 yıllığına kaptan yapmak da çözüm değil ki.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sezon biter bitmez kaptanlık Pepe'ye verilmeli. Adam yaşıyla tecrübesiyle oynadığı oyunla her şeyiyle bunu yansıtıyor. Romantizmi, duygusallığı vs bırakmak lazım. Yeni sezon başlamadan önce bu duyurulmalı ve herkes ona göre kendine çeki düzen vermeli. Kupa maçı dışında oynamayan Tolga takım kaptanı. Oynadığı maçlarda ilk çıkarılan adam Oğuzhan takım kaptanı. Yedek kulübesinin gediklisi Necip takım kaptanı. Böyle saçma şey olur mu yahu? Modern futbolda duygulara, romantizjme çok az yer var.. Bu konu sezon sonu kesinlikle halledilmeli.
Kesinlikle haklısın. Üst düzey bi takımın ilk 3 kaptanı böyle olmamalı. Bize sahada saha dışında heryerde kaptanlık liderlik yapacak birisi lazım.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Samet Demir

Bence medel olmalı..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mylife1903

Muller leva koman ve oynarsa robbenin ayaklari ellerine verilmeli
Hatta 85. Dakikada burasinin istanbul oldugu krampon agizlarina sokularak tekrar hatirlatilmali
Bir daha eslesirsek olayin istanbul ayagini unutmazlar

Bunlari oyle bi sakatlayacaksinki 2/3 ay oynayamayacaklar daha da artislesmesinler hatta koridorda dayak da atilabilir ama sahada tekmelenmeleri elzem.

Cift dalacaksin sonra kendini yere atacaksin ali turan usulu

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

pepe seneye de oynar sonra ya bırakır ya da amerika çin falan bir vole vurmayı dener sanki, 1 yıllığına kaptan yapmak da çözüm değil ki.

Kaptanlığı sen profesyonel birine ver, gidince yerine kaptanlık yapacak kişiyi de 2. kaptan yaparsın şimdiden. 

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Hatta 85. Dakikada burasinin istanbul oldugu krampon agizlarina sokularak tekrar hatirlatilmali

Bunlari oyle bi sakatlayacaksinki 2/3 ay oynayamayacaklar daha da artislesmesinler hatta koridorda dayak da atilabilir ama sahada tekmelenmeleri elzem.

Abartma abi men mi ettireceksin takımı  :evillol: :evillol:
Cogu yorumcu ve taraftar ilk macı deplasman'da olmasını iyi buldu ama ben hep ilk macı evimizde istedim büyük takımlara karsı özellikle ilk defa bu atmosfere gelicekse arenaya zor olur ve tökesleyebilirlerdi simdi öyle birsey olsa bile işimize yaramaz
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Seni ve Necmi'yi çok uzun zaman sonra aynı safta görmek  beni gerçekten gülümsetti Serhat..
Hayat sen nelere kadirsin gülümseyişi bu...
Fakat gömmekle eleştirmek arasındaki farkı en iyi senin bilmen lazım..
bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir :bandit:

Çevrimiçi Samet Demir

Benim boyum 172 halı sahada ben kızdığım zaman kimse yanıma yaklaşamaz. 190 lik cengaverleri çok yere sermişliğim vardır.

1 maçlık görev vermezler mi abi bana. 15 dk yeter.

Çevrimdışı tangaz

Kaptanlığı sen profesyonel birine ver, gidince yerine kaptanlık yapacak kişiyi de 2. kaptan yaparsın şimdiden.

bunu ben de düşündüm ama aklıma o lanet olasıca ikici isim gelmedi  :dontknow:

:evillol:

Çevrimdışı savaş altay

Tolga ve necibe neden kaptanlık verildi bilemiyorum ama oğuzhan'ı önceden de belirttiğim gibi
gelin arabası gibi süslediler  :D Satmayı planladıklarından dolayı ise bu süsleme, bu sene biter umarım bu saçmalık.
He yok biz bu çocuğun hem 10 numara hem de Kaptan vasıflarına sahip olduğunu düşünüyorlarsa vay halimize  :)

Çevrimdışı Koa_lAA

bunu ben de düşündüm ama aklıma o lanet olasıca ikici isim gelmedi  :dontknow:

:evillol:

fabri ?

Çevrimdışı celiker1

bu da doğru, ama geçen sene için bir mazeret bu sene için ise santrafor hariç doğru değil gidenlerin yerine daha iyileri geldi bu sene.
Santrafor olmadığından dolayı şu an şampiyonluğu ilan edemiyoruz.Gomez veya Abuabakar ile Bursa-Konya maçlarını ilk yarıdan bitirmiştik.İlk yarıdaki maçları saymıyorum bile.Marcelo'nun yerine Pepe geldiği için olumlu çok etkisi olmadı oyun olarak.Pepe'nin iyi oyunuyla avrupada başarı yakaladık ek olarak.Orası Marcelo-Pepe olsaydı büyük fark yaratırdı.Lens-Negredo fark yaratamadı.Medel-Atiba ile beraber oynayamaz büyük bir takım.Medel'i oynatmak için Atiba'yı kesmek lazım.Son zamanda ne kadar eleştirilsede Atiba'sız çoğu maçta puan kaybediyoruz.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı savaş altay

Pepe hala iyi durumda abi. İyi bakıyor kendine. Seneye bir daha opsiyonlu artı 1'li daha imzalatalım.

Çevrimdışı tangaz

Pepe hala iyi durumda abi. İyi bakıyor kendine. Seneye bir daha opsiyonlu artı 1'li daha imzalatalım.

buna hayır demem ama içimdeki ses pepenin seçimi o yönde olacakmış gibi sanki

Çevrimdışı tangaz

Santrafor olmadığından dolayı şu an şampiyonluğu ilan edemiyoruz.Gomez veya Abuabakar ile Bursa-Konya maçlarını ilk yarıdan bitirmiştik.İlk yarıdaki maçları saymıyorum bile.Marcelo'nun yerine Pepe geldiği için olumlu çok etkisi olmadı oyun olarak.Pepe'nin iyi oyunuyla avrupada başarı yakaladık ek olarak.Orası Marcelo-Pepe olsaydı büyük fark yaratırdı.Lens-Negredo fark yaratamadı.Medel-Atiba ile beraber oynayamaz büyük bir takım.Medel'i oynatmak için Atiba'yı kesmek lazım.Son zamanda ne kadar eleştirilsede Atiba'sız çoğu maçta puan kaybediyoruz.

isim isim bakarsak haklılık payın var lakin bu takımı 8. haftaya hazırlıyorum o haftadan sonra uçuşa geçecez deyip bunu başaramayan hatta bırak uçmayı tepe taklak olan takımı hazırlayan da bir td var elimizde

Etiketler: