Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 282 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5155702 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı sağduyu

Atiba defteri kapanmak zorundadır. Bu gerçek yüzümüze çarpıp duruyor. Hoca da en geç sezon sonunda kafasını toplayıp gerçeği görecektir. Atiba bu saatten sonra Anadolu takımındaki oyuncudan farkı yoktur.  İtelenip kakılmadan sezon sonu kendisi bırakmalıdır.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı Koa_lAA

Az üstte bende bir planı olmadığını söylemiştim :D yıllar öncesinden kalan bir alışkanlık diyelim , doğma diyelim ama plan demiyelim ona.

görmemişim pardon... yanlış alarm  :D

Çevrimiçi murat

Zaten hocanın garip kimseyi küstürmeyeyim tarzındaki sol açık çıkarayım santrafor alayım sonra santrafor çıkarıp açık oyuncusu alayım tarzı değişikliklerine tahammül edemiyorum birde üstüne tek oyuncu değişikliğiyle bütün takımın yerinin değişmesi ve değişiklik için en az 70 i beklemesi filan birilerinin uyarması lazım.
[ Son Düzenleme: 21 Şubat 2018, 13:43:54 MURAT ]

Çevrimdışı tangaz

futbolda duygusallığa ve romantizme yer yok sene sonu başta quaresma ve atiba olmak üzere teşekkür edilmesi gereken oyuncular var. seneye 1 yaş daha büyük olacaklar ve temponun giderek arttığı günümüz futbolu için iyice yetersiz kalacaklar.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ömer Kaan

futbolda duygusallığa ve romantizme yer yok sene sonu başta quaresma ve atiba olmak üzere teşekkür edilmesi gereken oyuncular var. seneye 1 yaş daha büyük olacaklar ve temponun giderek arttığı günümüz futbolu için iyice yetersiz kalacaklar.
Atiba 1 sene daha kalsın yedek beklesin sonra direk pro lisans kursuna gönderelim.

Çevrimdışı tangaz

Atiba 1 sene daha kalsın yedek beklesin sonra direk pro lisans kursuna gönderelim.

gerek yok kursa başlasın  :D

o bölgede medel var yanına adam bakmak gerek fellaini iş görecektir. bir sağ bek bir sağ açık negredoyu gönderip bir de santrafor aldık mı seneye şampiyon oluruz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Ömer Kaan

gerek yok kursa başlasın  :D

o bölgede medel var yanına adam bakmak gerek fellaini iş görecektir. bir sağ bek bir sağ açık negredoyu gönderip bir de santrafor aldık mı seneye şampiyon oluruz.
Sol bek ve ofansif ortasaha da lazım oos'den iki tane lazım hatta, ve yarısı yerli olmalı bunların, yönetimin işi zor.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Zaten hocanın garip kimseyi küstürmeyeyim tarzındaki sol açık çıkarayım santrafor alayım sonra santrafor çıkarıp açık oyuncusu alayım tarzı değişikliklerine tahammül edemiyorum birde üstüne tek oyuncu değişikliğiyle bütün takımın yerinin değişmesi ve değişiklik için en az 70 i beklemesi filan birilerinin uyarması lazım.
Abi en azından istikrarlı konyaya karşı da aynısını yapıyor bayern e karşı da..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Koa_lAA

sene sonu 4. bile olsak... hocaya en sonunda kulübe avrupada başarılı bi sezon yaşattığı için ve bunu rekorlarla yaptığı için, renklilerin avrupada tırtsınız tezini çürüttüğü için teşekkür eder saygılarımı sunarım... gelecek sezon için başarı dileklerimi de ayrıca iletir ellerinden öperim...

sevgi ve saygıyla...  :icool:

Çevrimdışı mylife1903

Hocanın plan kurmuş olma ihtimalini sevdim ama bu planı hoca çok eski yıllarda kurmuş ve bir güncelleme yüklememiş üstüne.elindeki kadroya göre değil kendi sistemine göre oynatmaya çalışıyor.
Sagda yattara, ortada jaja, solda burak, onlerinde umut
Buyuk orhan unal hami de olur abi

Senol gunes buydu ve degismedi

Çevrimdışı sozkul

Hoca dünkü tercihleri yüzünden elestirilmiyor geçen seneden beri saplandığı ama insanların göremediği yanlışları yüzünden eleştiriliyor. Bunu diyenler skor yorumcusu oluyor gömücü oluyor.

Seni ve Necmi'yi çok uzun zaman sonra aynı safta görmek  beni gerçekten gülümsetti Serhat..
Hayat sen nelere kadirsin gülümseyişi bu...
Fakat gömmekle eleştirmek arasındaki farkı en iyi senin bilmen lazım..

Çevrimdışı mylife1903

Abi en azından istikrarlı konyaya karşı da aynısını yapıyor bayern e karşı da..
Zaten tutarli olmasa kurekle dalacam. Adam bu
Gecen senenin basliklarini oku, mitro oguzhan degisikligi falan var sivisinde

Iyidir iyidir gelen gideni aratir

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Beşiktaş olmasaydı Şenol Güneş kariyerine şampiyonluk olmadan son verirdi, Beşiktaş için değişen bir şey olmazdı. Öyle absürt anlamlar yüklüyorsunuz ki. Adam geldiği günden beridir sadece geriye atıyor takımı. Oyuncular var onu hala potada tutan. Bakın oyun yok! oyuncular var. Bu anlayışın geleceği olabilir mi? Sanki elimizde altın madeni varmış gibi anlamsız güzellemeler yapılıyor.
Katılıyorum. Daha önce bir yazımda belirtmiştim bu birliktelikte Beşiktaş'ın kazancı birse hocanın ondur. Hangi dönemde bu kadar gündeme gelip övgüler almış acaba. Dünya üçüncülüğünde sahaya sürdüğü kadrolarda Beşiktaşlı futbolculara yaptığı ayırımcılığı ne çabuk unuttuk. Emeklerini kimsenin inkar ettiği yok. Fakat bazen farkında olmadan renkli medyanın da gazına gelip hocayı Beşiktaşın önüne koyup hoca olmasaydı 2 şampiyonluk gelmezdi tezini ısrarla savunmak da en hafif deyimiyle farkında olmadan kendi camianı ve takımını küçümsemektir.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

yanıldığın nokta bunları hocanın sebepsiz ya da eleştiriler sonucu yaptığını düşünmen... sence hoca takarmı yönetimi seni beni...65 yaşına gelmiş bir karadenizliye laf anlatamazsın...

neyse bak ben sana kendi fikrimi söliyim... bence hoca sezon başı oturdu planını yaptı sezonluk... takımı ona göre hazırladı.. plan cl ye göre yapıldı yalnız..oyun sisteminden bahsediyorum... medel de muamma olduğu için cl de en mantıklı plan kanat organizasyonları diye kurmuş kafasında bence... takımı öyle hazırlamış... zaten klasik 10 numarada yok takımda..ouzanda benimseyemiyor o görevi... tamam...

ligi de zaten öyle böyle götürürüm bu sistemle... atıcılarım iyi olursa ki negredo-cenk güveniyor... başka şansı da yok zaten...

cl bittikten sonra devre arası daha hücuma dönük oyun planına geçerim diye düşünmüş olma ihtimali yüksek... bence bayern değilde atıyorum sevilla, basel falan çıksaydı o senin orta oyunu dediğin oyunu kanada yıkıp terse diagonal pas atarak, orta saha adamlarını da çerçeve  civarına veya içine dizerek oynanan oyundan vazgeçmezdi...eleştiri görünce deiştirdi falan ıı cık...

bu gerçek hayat futbol menejıra benzemiyor..bi üç beş iki oyniyim bir hafta sonra 4-4-2 falan...

neyse bence hoca sezonluk planlamasını bu yönde kurmuş... öngöremediği iki şey... takımın temposunun çok düşmesi(oyuncuların maç seçmesi de diyen var) ve bitiricilik yönündeki zaafımız...
gerçekten bu yazdığına inanıyormusun :)
ne demek şl ye göre yaptı bu sistemle ligi bir şekilde götürürüm dedi ligle şl birmi
birinde saldıran takım var diğerinde savunan takım zaten senin dediğin gibi bir şey
yaptıysa eğer bu hoca falan değildir demek oluyor ben demiyorum sen diyorsun
bunu özellikle söyleyeyim takımın bir oyun şeklimi olur rakibe göre oynarsın şl dede böyle
içerdede böyle karşındaki takım hücumcudur ona göre oynarsın savunmacıdır ona göre oynarsın
biz kime göre oynuyoruz ben söyleyeyim hiç birine göre oynamıyoruz biz öyle ballıydıkki girdiğimiz her pozisyonu gol yaptık
bizim şl maçlarında akşamki maça kadar kaçırdığımız pozisyonmu varki kapandık kontra yaptık attık
geçen senede böyleydi zor gol yiyoruz çünkü iyi savunma yapıyoruz kontrayla yapıştırdıkmı tamam
fark o işde ligde girdik atamadık şl de girdiğimizi gol yaptık sanmaki ilk yarı öyle pozisyonlu maçlar oynuyoruz
en iyi maçımızda 2-3 pozisyon oluyordu bir çok maçı pozisyonsuz bitirdik. tamamen işimiz yetenekli oyuncuların şapkadan tavşan
çıkartmasına kaldı hep geçen senede öyleydi bu senede öyle. yetenekle işi götürdük az çırpınmadım burda
geçen sene bu senede eğer şampiyon olursak bunlar unutulacak hoca üç kez üst üste şampiyon yaptı denecek
ama aslında şampiyon olmamız bir kaç oyuncunun üstün performansına bağlı sistem oyunu bu değildir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Seni ve Necmi'yi çok uzun zaman sonra aynı safta görmek  beni gerçekten gülümsetti Serhat..
Hayat sen nelere kadirsin gülümseyişi bu...
Fakat gömmekle eleştirmek arasındaki farkı en iyi senin bilmen lazım..
Abi aynı hayatı 1 2 kez yapan elestirilir ama neredeyse her mac yapan eleştirilmez. Biz o noktayı çoktan geçtik ama tekrar diyorum sene sonuna kadar bunları aşması için önünde bi süreç ve destekleyen insanlar var.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi underworld

Ömer Şişmanoğlu nün muhterem babası hocayı bir üflesin ( love da orada olsun)

Çevrimdışı Koa_lAA

gerçekten bu yazdığına inanıyormusun :)
ne demek şl ye göre yaptı bu sistemle ligi bir şekilde götürürüm dedi ligle şl birmi
birinde saldıran takım var diğerinde savunan takım zaten senin dediğin gibi bir şey
yaptıysa eğer bu hoca falan değildir demek oluyor ben demiyorum sen diyorsun
bunu özellikle söyleyeyim takımın bir oyun şeklimi olur rakibe göre oynarsın şl dede böyle
içerdede böyle karşındaki takım hücumcudur ona göre oynarsın savunmacıdır ona göre oynarsın
biz kime göre oynuyoruz ben söyleyeyim hiç birine göre oynamıyoruz biz öyle ballıydıkki girdiğimiz her pozisyonu gol yaptık
bizim şl maçlarında akşamki maça kadar kaçırdığımız pozisyonmu varki kapandık kontra yaptık attık
geçen senede böyleydi zor gol yiyoruz çünkü iyi savunma yapıyoruz kontrayla yapıştırdıkmı tamam
fark o işde ligde girdik atamadık şl de girdiğimizi gol yaptık sanmaki ilk yarı öyle pozisyonlu maçlar oynuyoruz
en iyi maçımızda 2-3 pozisyon oluyordu bir çok maçı pozisyonsuz bitirdik. tamamen işimiz yetenekli oyuncuların şapkadan tavşan
çıkartmasına kaldı hep geçen senede öyleydi bu senede öyle. yetenekle işi götürdük az çırpınmadım burda
geçen sene bu senede eğer şampiyon olursak bunlar unutulacak hoca üç kez üst üste şampiyon yaptı denecek
ama aslında şampiyon olmamız bir kaç oyuncunun üstün performansına bağlı sistem oyunu bu değildir.

aha benden aldığını bana sattı  :D

benimki varsayım...ben öyle yaptığını düşünüyorum...

ne demek hertakıma farklı oynanır... beşiktaş niye sistem deiştirsin her takıma... rakipler deiştirir sistem... hocanın hücum ağırlıklı takım kurduğu malum normalde... ama bu sene cl yi baz alarak daha kontrollü oyunu tercih etti bence... he sen başka türlü düşünürsün eyvallah ama bence durum bu...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hoca bizim işimiz bahane üretmek değil diyor sene başından beri ama her mac sonu bi bahaneye sığınıyor
Rakipler top oynamıyor
Hakemler art niyetli
Fikstür sıkışık
Saha kötüydü

Hocanın oyuna dair tek bir ozelestirisi olmadi olduysa da ben kaçırdım. Ki hoca her anlamda acik sözlü birisi bugüne kadar kendine ve oyuna dair sert bi ozelestirisini görmedim. Sadece 1 maç sonu hata bende demişti o demecten 1 2 sonraki mac ayni hataları yapmıştı
[ Son Düzenleme: 21 Şubat 2018, 14:28:50 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Koa_lAA

Hoca bizim işimiz bahane üretmek değil diyor sene başından beri ama her mac sonu bi bahaneye sığınıyor
Rakipler top oynamıyor
Hakemler art niyetli
Fikstür sıkışık
Saha kötüydü

Hocanın oyuna dair tek bir ozelestirisi olmadi olduysa da ben kaçırdım. Ki hoca her anlamda acik sözlü birisi bugüne kadar kendine ve oyuna dair sert bi ozelestirisini görmedim. Sadece 1 maç sonu hata bende demiştim o demecten 1 2 sonraki mac ayni hataları yapmıştı

ne bekliyosun topcuları medyanın önünde gömmesini mi... onu yapmaz...

kendisini gömmesini bekliyorsun sanırım... oyun anlayışının ağır eleştirilecek kadar kötü olduğunu düşünmüyor sanırım... bende düşünmüyorum...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ne bekliyosun topcuları medyanın önünde gömmesini mi... onu yapmaz...

kendisini gömmesini bekliyorsun sanırım... oyun anlayışının ağır eleştirilecek kadar kötü olduğunu düşünmüyor sanırım... bende düşünmüyorum...
Sorun orada zaten hata yaptığını düşünmediği için kötüye gidiyoruz. Yanında uyaracak birisi de yok.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı yoruk

2.maç puan/para kazanacağımızı düşünüyorum.Bunlar önemli olacaktır.Ne kadar puan para alabiliyorsak alalım

Bir diğer detay var ; artık oyuncuların kafası rahatladı.O hep meşgul edebilen bir Bayern eşleşmesi oldu bitti geçti artık.Tek odak lig artık.Tek fırsat lig.Kızsak da ,yetersiz de oynasalar bu oyuncuların kapastiesini biliyoruz. 14 maç kaldı "en az".bu maçların tamamını da kazanacak bir kadro var burada.

Bakalım neler olacak.Fener ile 2 maçta da canavar gibi bir takım bekliyorum.
[ Son Düzenleme: 21 Şubat 2018, 14:33:17 yoruk ]

Çevrimdışı celiker1

Her sene kurduğu takımdan kilit oyuncuları ayrılmak veya satılmak zorunda olmasına rağmen ligin en keyif veren futbolunu oynatan,başarıları büyüten ŞENOL GÜNEŞ hocamızla mümkünse ömür boyu sözleşme imzalanmalıdır.Keyif veren futbolu ve başarıları bir yana parlattığı oyuncuların satışından elde edilen para ile 3 yıldır ayakta duruyoruz ve Uefa ile yapılan anlaşmadan  uyarak çıkacağız.Şenol Güneş'li bir BEŞİKTAŞ'ın her 5 senedeki minumum 3 şampiyonluk bize yazar.Bunu başka bir hocada yapabilir ama risk almaya gerek yoktur.2004 senesi sonrasını UNUTMA-UNUTTURMA!!!!
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı caner.eryigit

Şuan da hafta sonu civcivlere yerleştirmeye odaklanmış durumdayım

Çevrimdışı Koa_lAA

Sorun orada zaten hata yaptığını düşünmediği için kötüye gidiyoruz. Yanında uyaracak birisi de yok.

dur bakalım biyere gittiğimiz yok daha... asıl cl bitti oyuncular artık tınlamazsa, tatil tadında oynarlarsa yani karakter göstermezlerse heh işte ozaman gideriz...

Çevrimdışı tangaz

Her sene kurduğu takımdan kilit oyuncuları ayrılmak veya satılmak zorunda olmasına rağmen ligin en keyif veren futbolunu oynatan,başarıları büyüten ŞENOL GÜNEŞ hocamızla mümkünse ömür boyu sözleşme imzalanmalıdır.Keyif veren futbolu ve başarıları bir yana parlattığı oyuncuların satışından elde edilen para ile 3 yıldır ayakta duruyoruz ve Uefa ile yapılan anlaşmadan  uyarak çıkacağız.Şenol Güneş'li bir BEŞİKTAŞ'ın her 5 senedeki minumum 3 şampiyonluk bize yazar.Bunu başka bir hocada yapabilir ama risk almaya gerek yoktur.2004 senesi sonrasını UNUTMA-UNUTTURMA!!!!

bu da doğru, ama geçen sene için bir mazeret bu sene için ise santrafor hariç doğru değil gidenlerin yerine daha iyileri geldi bu sene.

Etiketler: