Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1656740 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi Necmi

Hoca kanatı açık açık söylediğine göre boydtan ümidi artık komple kesebiliriz demekki.Ama bence yanlış yapıyor bu takımın öncelikli transferleri forvet 8 numara ve kanat.
hoca gerçekten bunu dermi sence lig devam ediyor çıkıp hoca transfermi konuşacak basınla
ağzıyla söylediğini duydunmu yoksa basın sallamasımı

Çevrimdışı Egos

hoca gerçekten bunu dermi sence lig devam ediyor çıkıp hoca transfermi konuşacak basınla
ağzıyla söylediğini duydunmu yoksa basın sallamasımı

özel röportaj vermiş, kameralar önünde söylüyor.

Çevrimiçi Necmi

özel röportaj vermiş, kameralar önünde söylüyor.
bende onu merak ettim zaten gerçekten söylemişmi yoksa basın uydurmasımı diye
dediyse ciddi saçmalamış. transfere ihtiyacın varsa konuşacağın kişi gazeteci değil.

Çevrimdışı scarfright

Hoca santrafor ve kanat düşünüyormuş.  :alala:

Santrafor tamam da.

Kanatlarımız ;

Lens
Boyd
N'koudou
Orkan
Diaby

Zaman zaman ;

Güven
Ljajic
Caner
Douglas

8 numara daha çok ihtiyaç değil mi  :alala:
hasic de gelecekti devre arası

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

hasic de gelecekti devre arası

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onun içinde hoca A takım seviyesinde değil hazırlıyoruz seneye hazır olur gibi bişiler söylemiş die haberler vardı 10-15 gün evvel
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

bende onu merak ettim zaten gerçekten söylemişmi yoksa basın uydurmasımı diye
dediyse ciddi saçmalamış. transfere ihtiyacın varsa konuşacağın kişi gazeteci değil.

santafor isteğini zaten sağır sultan bile duydu
madem endüstriyel futbol deyip duruyoruz çok takılmamak gerek sanki
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Erdemm

Çevrimdışı tangaz

Hoca santrafor ve kanat düşünüyormuş.  :alala:

Santrafor tamam da.

Kanatlarımız ;

Lens
Boyd
N'koudou
Orkan
Diaby

Zaman zaman ;

Güven
Ljajic
Caner
Douglas

8 numara daha çok ihtiyaç değil mi  :alala:

bence 3ü de lazım
kanatlar skor üretmede sıkıntılılar ben hoca olsam nkuduyu sağ açıkda denerim iş görürse caner sol ön nkudu sağ ön oynarım o zaman kanat almaya gerek kalmaz hoca ceneri sağ açık oynattıgına göre lens boyd filan hocanın gözünde hikaye bile değiller demeltir güven desen yetersiz kere etersiz top tutma ve pas sıkıntısı çok büyük çocugun. layiçinde ben moskova taraflarına satılacağını tahmin ediyorum.

Çevrimdışı cursedofdragon

bence 3ü de lazım
kanatlar skor üretmede sıkıntılılar ben hoca olsam nkuduyu sağ açıkda denerim iş görürse caner sol ön nkudu sağ ön oynarım o zaman kanat almaya gerek kalmaz hoca ceneri sağ açık oynattıgına göre lens boyd filan hocanın gözünde hikaye bile değiller demeltir güven desen yetersiz kere etersiz top tutma ve pas sıkıntısı çok büyük çocugun. layiçinde ben moskova taraflarına satılacağını tahmin ediyorum.

Devre arası iyi adam almak bence çok zor hayırlısı.

Çevrimdışı tangaz

Devre arası iyi adam almak bence çok zor hayırlısı.

iyi çalışma ile bulunabilir iskandinav ligleri bitiyor oradan hamle yapmak yerinde olacaktır madem hoca transfer konuşuyor oralara kanalize olmasını öneriyorum.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Abou Para yüzünden gelmedim Beşiktaş'a demiş.  Abou Beşiktaşlı çok seviyor bizi vs diyenlere yıllardır derim bu adam paragözün teki. Kim fazla verirse oraya koşarak gider. Talisca da aynı.

Çevrimdışı tangaz

Abou Para yüzünden gelmedim Beşiktaş'a demiş.  Abou Beşiktaşlı çok seviyor bizi vs diyenlere yıllardır derim bu adam paragözün teki. Kim fazla verirse oraya koşarak gider. Talisca da aynı.

:claps:
+1
aynen öyle az okumadık abu bize ölüyo bitiyo dizelerini  :D

Çevrimdışı tangaz

Söylemler çirkin evet ama tuncaboylu da başkanı eleştirenlerle alay eder gibi cevaplar yazıyordu çok sert savunuyordu. Bunu saf duygularla yaptığına eminim ama geçmişle hesaplaştığını da göremedim. Ben taa Cenk Tosun satıldığı zaman Vagner Love alınmasın yazdığımda paralar nereye gidiyor muhabbeti yapıyordum o sezon sonu döviz artınca tuncaboylu beni ve benim gibi eleştirenleri siz hangi ülkede yaşıyorsunuz ekonomiden anlamıyorsunuz diye suçluyordu. Dediğim gibi temiz duygularla yaptığına eminim ama bi özeleştiri de görmek isterdim.

@Osvaldonun Saçı serzenişin yerden göğe haklısın.

ex-başkanla alakalı şu dakikadan sonra diyebileceği tek şey kandırıldım olabilir  :D

Serdal Adalı, ekibiyle beraber başkan Ahmet Nur Çebi'yi ziyaret etti.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

+1903

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Güzel hareketler bunlar

Çevrimiçi levitate

kral hareket
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kongre Üyelerimiz İçin Önemli Duyuru

Değerli Kongre Üyelerimiz,

Üyelik haklarınız ile ilgili ve aidat borcu sorgulamalarınızda sorun yaşamamak için 20 Aralık 2019 Cuma gününe kadar iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ederiz.

Detaylı bilgi için

İletişim: (0212) 948 1903

Dahili: 2302-2303-2304

(bjk.com.tr)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Beşiktaş, sözleşmedeki bedel ödenmediği için No:1903 Akatlar Tesisleri'ne, Beşiktaş Belediyesi'nin el koyduğunu açıkladı.

Çevrimdışı Liquidator

İbrahim Altınsay, Başkan Ahmet Nur Çebi'nin gönüllü danışmanı oldu

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

:sevinc

Beşiktaş yönetim kurulu görev dağılımı.

Adnan Dalgakıran: 2. Başkan, İletişim ve Yeniden Yapılanma Sorumlusu
Emre Kocadağ: Futbol A Takımı ve Nevzat Demir Tesisleri Sorumlusu
Fatih Avşar: Finansman-Amatör Şubeler Sorumlusu
Mesut Urgancılar: Genel Sekreter ve İcra Kurulu Bşk.
Berkan Gocay: Sayman, Sosyal Tesisler
Erdal Torunoğulları: Futbol Transfer, Scouting ve Futbol Yapılanması
Kemal Erdoğan: TFF, UEFA ve Kamu Kurumları ile İlişkiler
Enis Ulusoy: Pazarlama ve İş Geliştirme
Umut Şenol:Basketbol ve Gayrimenkul Geliştirme
Bilgihan Sürmen:Taraftar ve Süleyman SEBA-Akatlar Tesisleri
Hakan Daltaban:Vodafone Park-Dernekler
Fırat Fidan:Futbol Altyapı ve Spor Okulları
Ali Efe Bezci:Fulya Kompleksi ve AVM

Çevrimiçi MUSTAFA_

İngiliz futbolunu çok iyi tanıyan birisi. Bu güzel haber  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı celiker1

İbrahim Altınsay ve Merdan Araz :ok: Merdan Araz isminide atlama.Bem tanımıyorum ama tanıyanlar onun danışman olmasını çok önemsiyorlar.Değerli bir finansçıymış.Klübün maddi düzlüğe çıkması adına umutlarını arttırmış durumda tanıyan kişiler
Hayatta Beşiktaş