Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor
Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor Tarih : 16.01.2024 Saat : 21:00 Stadyum : Beşiktaş Tüpraş Stadyumu Hakemler : Murat Erdoğan - Samet Çavuş - Murat Ergin Gözütok -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor  [Okunma sayısı 3870 defa] Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı İzmitlibjk

Yok abi biz rebice ghezala işte ne biliyim raşitsaya laf ediyoruz ama takimda forvet yok, ne cenk ne aboubakar bunlarla olacak iş değil. Oyunculara yazık vallahi yazık

Çevrimiçi sEuL

Rebic yine guzel bindirdi ve guzel bir orta ile penaltiyi kazandirdi.
Bravo

Çevrimdışı zubeyirbaya

santoslu 4-0 3-0 maçlarından çok farklı bir maç değil. yine çok fazla şey yapmıyoruz takım olarak ama bireysel silkinmeler var. toplu oynamak için çok zorlamıyoruz. merkezi iyi kapatmaya çalışıp hata kolluyoruz. kısa sürede yapılabilecek en mantıklı şeyi yaptık geçen maçlarda ve sonuç verdi. bu maçta da verecek gibi.

Çevrimiçi Necmi

Maçın ilk yarılarını çöpe atmayınca rakip tırsıyor rahat oynayamıyor eskiden ilk yarı geri çekilip rakibin direncini arttırıyorduk daha iyi oynamıyoruz ama en azından kaleye gitmek için oynuyoruz gep en kestirmeden kaleye gidiyoruz birde forvetler akıl edip gitse bol golde atacağızda forvetlerin gol atması gerektiğini bizimkiler bir hatırlarsa olacak

Çevrimiçi sEuL

Ya bu Onur'u izleyipte sinir krizlerine girmemek elde degil

Çevrimiçi Necmi

Rebic yine guzel bindirdi ve guzel bir orta ile penaltiyi kazandirdi.
Bravo
sahada futbolcuya benzeyen bir rebiç var zaten

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip paralel gelen pasi kontrol etmeyip kendisini geçmesine izin veriyor, sonra son bur hamle ile saçma sapan şekilde topu Onura atmaya çalışıyor.
Adamın pas mekaniği V1.0 ama acı olan adamın yazılımı sürüm yükseltmeye izin vermiyor.

Çevrimdışı İzmitlibjk

16 ocak 2024 tarihi itibariyle herkesin hemfikir olacagi güncel beşiktaş analizi:

Takımın omurgası yok.
Stoper - 6 numara - 10 numara - direk forvet

Transferler ile omurga kurulmadikca bir oyun beklentim yok. Maçları analiz kasmadan gelişi güzel izlemeye karar verdim.

Çevrimiçi sEuL

Necip paralel gelen pasi kontrol etmeyip kendisini geçmesine izin veriyor, sonra son bur hamle ile saçma sapan şekilde topu Onura atmaya çalışıyor.
Adamın pas mekaniği V1.0 ama acı olan adamın yazılımı sürüm yükseltmeye izin vermiyor.

Topu kontrol etme kabiliyeti olmadigi icin kendince bir metod gelistirmis, yapacak birsey yok  :)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Onurun kafa vuruşu, ciftlesme dönemi bölgesini korumak için diğer erkek geyiklerle boynuz tokuşturan geyiklere benziyor.
Hiç bir pas kaygısı yok, dum düz vur gitsin.

Çevrimiçi Necmi

hahahha artık işletim sistemi desteklemiyor

Çevrimiçi Necmi

Onurun kafa vuruşu, ciftlesme dönemi bölgesini korumak için diğer erkek geyiklerle boynuz tokuşturan geyiklere benziyor.
ama geyiklerin kaygısı var😂

Çevrimiçi levitate

puhahaha
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

kötü oynamıyoruz ya seviyorum böyle işleri

pas falan filan yok dandun ileri
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

bu imkanlar içinde uzun süre çok fazla buna benzer maç izleyeceğiz hazır olun. bir şeyler değişiyor. karagümrük maçının olayı rakibin xGsini ilk kez aşırı düşük tutmayı başarmamızdı 0.2 gibi bir şeydi. topla oynamaları bizden fazlaydı topa sahip olmayı hiç becerememiştik. ama rakibe pozisyon vermeyip orta sahada top kapıp hızla sonuca gitmeye çalışmıştık. rize maçında savunma performansımız biraz daha kötüydü.

bu maçta da aynı hikaye hiç pozisyon vermedik. eyüp seviyesinde bir takıma karşı bile özel bir topa sahip olma çabası içinde olmadık. kazandıklarımızla hızlıaca sonuca gitmeye çalıştık. hala her şey çok eksik ama bu temel üzerine gelişir bu takım.

Çevrimiçi uğur07

ilk yari
rebic ghezzal demir bakhtiyar orta

umut necip salih gedson kötü

mert onur cenk  ? yorum yapamadim gozukmediler

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Ç

Yıllar sonra aradığım hocayı buldum tam istediğim oyun tarzı birazda takımın kalitesini arttırabilsek daha iyi olacak.

Çevrimiçi uğur07

6 numara sol bek forvet 10 numara bagiriyor

Çevrimiçi uğur07

ikinci yari
 onur gedson out
swenson rashica in bekliyorum

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimiçi uğur07

bu arada gambia dun 3-0  yenildi arti kirmizi yedi. diger takimlardan senegal kamerun ve gine'nin iyi kadrolari var.gambia buyuk ihitmalle sonuncu olup(inşallah) colleyi erkenden gonderirler

Çevrimdışı kahyaoglueren

?s=19

Çevrimiçi Necmi

ilk yari
rebic ghezzal demir bakhtiyar orta

umut necip salih gedson kötü

mert onur cenk  ? yorum yapamadim gozukmediler

demirege yi genç kadrosundanmı orta yaptın yavaşlıktan ayağındaki topu kaptırıyor ne yaptığını bilmiyor pozisyon alamıyor 😂 teknik yetersizliği hızla kapatırsında bunda hızda yok

Çevrimiçi Samet Demir

Rebic topu alıyor müsait pozisyonda en azından baskı gelmeden 4-5 saniyesi var, ileri bakiyor defans arkasina koşu yapan var mı diye ve emin olun koşu yapan olsa direk gol pası atacak ama 1 kişi koşmuyor, beşiktas bu değil ya bu olmamalı
Yanlışın var ya Rebic kötüdür.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: