2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 333 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6171998 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Kasper

Gecen seneden daha guzel degil.

Basel gibi taraftara anketle sorsalarmış keşke

Çevrimdışı LORDBJK

Ya bende ortadaki Türk bayrağına taktım formanın ortasında olması şart mı? Bizim hiç mi adidasa  sözümüz geçmiyor. Türk bayrağı adidasın yerinde olsa adidas logosu da orta  ve yukarıda boğazın biraz aşağısında olsa bence formalarımız çok dağa güzel gözükür.

Çevrimiçi Zafer55

Bana göre:
Beyaz geçen seneki beyazdan iyi
Çubuklu geçen seneki siyah kadar iyi değil
Gri geçen seneki bordodan iyi

Konu estetik olunca herkesi memnun etmek mümkün değil tabi.Birinin berbat dediğine bir başkası bayılabilir.Ama arkadaş halıya serip de foto çekmek nedir! Şu kartal yuvalarındaki vitrin mankenlerinden birine giydirip çekemediniz mi.Ayıp vallahi ayıp..dalga geçer gibi.

Çevrimdışı Murat Gültekin

DJ uyuma Hakan Peker çalsana, ateşini yolla bana...

Çevrimdışı Koa_lAA

ilginç fikret orman bu tasarımlara nasıl onay verdi anlamadım... kendisi geçmişi yad etmeyi sever halbuki.. ben en azından bi tanesinin eski formalardan dizayn edilmesini bekliyordum... açıkcası çok heyecan yapmıştım..

Çevrimdışı Berat

Forma tanıtım sürecinin yönetimi ve forma tasarımları konusunda epey bir yol almamız gerek.

Çevrimdışı atalay

Bunu çeken hangi ajanstı? Sadece bu kartal çekimleri için Kazakistan'a gidilmiş ve iki gün emek verilmiş.
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2017, 13:25:01 atalay ]

Çevrimdışı Ensar

şuna ne dediniz?
vodafone logosunu siyah yapmak diyr bişey soz konusu değil , adamların amblemi bu , yazı değişir ama logo renk değiştirmez , şimdi gelip deseler ambleminiz siyah beyaz güzel değil kırmızı beyaz olsun , yapar mısınız ?

Çevrimdışı Murat Gültekin

vodafone logosunu siyah yapmak diyr bişey soz konusu değil , adamların amblemi bu , yazı değişir ama logo renk değiştirmez , şimdi gelip deseler ambleminiz siyah beyaz güzel değil kırmızı beyaz olsun , yapar mısınız ?

bliyorum da işte görsel olarak daha güzel olmaz mı diye sordum, yoksa tüm interneti gezdim farklı bir kullanımı var mı diye, yok malesef.
DJ uyuma Hakan Peker çalsana, ateşini yolla bana...

Çevrimiçi underworld

Esselamü aleyküm dostlar  :bye:

Çevrimdışı Ensar

bliyorum da işte görsel olarak daha güzel olmaz mı diye sordum, yoksa tüm interneti gezdim farklı bir kullanımı var mı diye, yok malesef.
sadece sen değil abi çok kişi söylüyor dayanamadım artık :) adamlar dünya markası ve heryerde kırmızı kullanıyor hemde dibine kadar , markayla özdeşleşmiş,  bizim taraftar kalkıyor siyaha çevirmek istiyor birde üstüne yönetime saldırıyor bunun uzerinden :)

Çevrimdışı Koa_lAA

manu 2001-2002 dış saha ve 3. formalarda vodafone siyah yazılmış...

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Temmuz 2017, 12:26:08
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
sadece sen değil abi çok kişi söylüyor dayanamadım artık :) adamlar dünya markası ve heryerde kırmızı kullanıyor hemde dibine kadar , markayla özdeşleşmiş,  bizim taraftar kalkıyor siyaha çevirmek istiyor birde üstüne yönetime saldırıyor bunun uzerinden :)
ama gride beyaz vodafone yazısı :alala:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Ensar

manu 2001-2002 dış saha ve 3. formalarda vodafone siyah yazılmış...
haklısınız ,  1 oldu , başka örneği var mı acaba merak ettim

Çevrimdışı federo

Formalar görecelidir ama bence kötü değil süper de değil.
Tanıtım yanlış oldu, umarım bunları da düzeltiriz gelecek yıllarda.
Benim en çok takıldığım konu 3. yıldızın konumu.. Armanın bombesine göre biraz yukarıda olsa çok daha şık duracaktı, bence gerçekten bu kadar yukarıda olması kötü durmuş, ya da eşit olsa bundan daha iyi olurdu.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı onurturan

Vodafone rengi degisir.. istense degisir.. istenmemis demek ki..
Hatta surekli renk degistirse dah cok dikkat ceker iyi reklam olur..
Besiktas agir tastir onun icin siyah yazsin ne olacak yani..

Çevrimdışı Berat

Taraftar tepkisi ile tanıtımın değiştirilmesi tamamen bir fiyaskodur.

Çevrimdışı mrred

haklısınız ,  1 oldu , başka örneği var mı acaba merak ettim
Bilmeden konuşuyorsun. Logo değişmez ama herhangi bir logonun her zaman siyah beyaz versiyonu olur. Çünkü logonun renkli kullanılamayacağı alanlar olabilir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Ensar

Bilmeden konuşuyorsun. Logo değişmez ama herhangi bir logonun her zaman siyah beyaz versiyonu olur. Çünkü logonun renkli kullanılamayacağı alanlar olabilir.
tamam

Çevrimdışı mrred

Logolar bazen yazışmalarda bazen de basılı evraklarda bazen de başka özel durumlarda renk değişikliğine gidebilirler arkadaşlar bunun örnekleri çok fazla.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı Berat

İç saha formalarında da bir istikrar olmaması ayrı bir mesele.

Çevrimdışı sermet00

Mitrovic gelecek sene kadroya bile giremeyecek, bu onu doğru transfer yapmıyor. Talisca için de .... ... demiş ne var ki bunda? Ayrıca açıklamayı dikkatli izleyin yinede kazanacağız onu takım olarak yönetim olarak dedi. Hiç bir şey olmamış gibi mi davranacak belkide en önemli oyuncularından birisi ortada yokken?
Ben Mitrovic'e iyi transfer demedim.Söylediği ifade şu yaş üzerine bir soru geldi mitrovic genç,aldık ne oldu gördük dedi daha ne desin.Talisca konusunda ne dese haklı ama konuşmasının anlamı yok.Yönetim veya Talisca ile konuşunca anlamı oluyor.

Etiketler: