2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 249 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6171001 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Temmuz 2017, 11:09:38
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Forma lansmanı yarın yapılacakmış

yapsınlar artık dolandırıcılar satış yapmaya başladılar.
forma açık şekliyle gayet güzel duruyor ben beğendim gözüm alışıyor sanırsam...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı eaglekartal

forma tanıtımı yakışmadı ama,3 yıldızlı ilk forma tanıtımı bu kadar basitçe yapılmamalı,güzel bir video,reklam vb pep falan ne biliyim biraz yaratıcı olunabilirdi.iletişim komitesi kusura bakmasın forma konusunda sınıfta kaldı.ki beyaz forma gayt güzel ama tanıtım ses getirmeliydi.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

forma tanıtımı yakışmadı ama,3 yıldızlı ilk forma tanıtımı bu kadar basitçe yapılmamalı,güzel bir video,reklam vb pep falan ne biliyim biraz yaratıcı olunabilirdi.iletişim komitesi kusura bakmasın forma konusunda sınıfta kaldı.ki beyaz forma gayt güzel ama tanıtım ses getirmeliydi.
Vodafone Reklam ajansı bizim kulübede destek verse keşke, baya sınıfta kalıyoruz o konuda.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı atalay

İletişim departmanı yine kusursuz çalışıyor (!) Ürün pazarlaması bu şekilde yapılmaz. Marka yönetimi ve pazarlama konusunda ders alan birisi bunu böyle sunmaz. Bu, bir kulübün medya yönetimi konusundaki en basit işlerinden biri. Bu kulübün medya direktörü kim?
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2017, 12:02:37 atalay ]

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Serhat Akkaya

İletişim departmanı yine kusursuz çalışıyor (!) Ürün pazarlaması bu şekilde yapılmaz.
Ya bi gizem yaratırsın, videoya koyarsın, Pepe buradaydı imza için 10 dk çekim yaptırıp onu kullanırsın, ama olur mu dümdüz foto çekip koyalım. Acaba gerçekten iletişim okumuş mudur şu fotonun oraya konmasına izin veren kişi?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Ensar

twitter ile forma tanıtımı ne ya , bu mudur yani , ulan madem böyle olacaktı giydirseydiniz pepe'ye , yazık vallahi , sen şampiyon ol , üçüncü yıldız üst üste ikinci şampiyonluk felan , geç kaldigin yetmiyormuş gibi twitter dan forma tanıtımı

Çevrimdışı atalay

İletişimi bilmiyorum ama spor yöneticiliği okumadığı kesin. @Serhat Akkaya

Çevrimdışı ekrembaser

Ya yemin ediyorum nasıl bir ruh hastası etti beni bu takım 4 saatte bütün enerjim moralim gitti bugün bir daha haberlere yorumlara hiçbir şeye bakmayacağım

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Pepe ile Tanıtılması daha etik olabilirdi Hiçbişey olmamış gibi oldu bitti ye getirilmesine anlam veremedim Daha marjinal daha özel bi tanıtım olması gerektiğini düşünüyordum sonuçta 3 yıldız ı formamıza taktık biraz daha farklı olabilirdi
Neyse artık 2017-2018 Sezonu formaları camiamıza hayırlı uğurlu olsun Bu formalarla bu sezon hem ligde hem şampiyonlar liginde hemde Avrupa da büyük başarılara imza atacağız inşallah
En çok gri formayı beğendim.

Çevrimdışı Koa_lAA

evet o kolilerdeki formalarmış yeni sezon formaları..  :ebebe:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Temmuz 2017, 11:34:53

füme harika diğerleri de güzel ben füme alıcam ilk inşallah.
füme çok satar deplasman formamız olacak sanırsam...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Kalyoncu

Formaları ben beğendimde bu nasıl forma tanıtımıdır. Şaka gibi.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ensar

füme harika diğerleri de güzel ben füme alıcam ilk inşallah.
füme çok satar deplasman formamız olacak sanırsam...
beyaz en güzeli gri de güzel , ikisi arasında görüp karar vereceğim bende

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sanırım bahsettiği tasarruf politikalarını başlatmış başkan şimdiden, forma tanıtımıyla beraber :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Temmuz 2017, 11:42:23
Formaları ben beğendimde bu nasıl forma tanıtımıdır. Şaka gibi.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
belki bir sürprüz olur ver müzüğü olur.
bakarsınız costa gri formayla imza atıyor yıkılır ortalık...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Ensar

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Temmuz 2017, 11:45:59
Sanırım bahsettiği tasarruf politikalarını başlatmış başkan şimdiden, forma tanıtımıyla beraber :)
yeni üye kaydı var  :naughty:
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Serhat Akkaya

yeni üye kaydı var  :naughty:
Gidip biraz trollemek iyi olabilir  :icool:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kalyoncu

belki bir sürprüz olur ver müzüğü olur.
bakarsınız costa gri formayla imza atıyor yıkılır ortalık...
Etkisi kayboldu artık bu saatten sonra ne yapsalar olmaz. Hani o kadar zaman sızdırmayıp sır gibi saklayıp twitterdan beyler formalar bunlar yarın Adidastan alırsınız ona göre ha dendi. Gerçekten bize yakışmadı. Dünya kulübü felan derken tekrar fener seviyesine  indik.

Çevrimdışı tolga1903

Güzel lansman güzel formalar hakikaten reali barcayi manuyu falan geçtim dortmund seviyesi bile ütopya bizim için. Beşyüz bin forma hedefliyosan hedef kitlene soracaksın bunu en beğenilenecek 3 5 seçenek sunacaksin ankete internetten biz de istediğimize oy vereceğiz hadi ankette istemiyosun kampanya yapacaksın taraftar sana forma tasarımı gönderecek en begendigin 3 formayı yaptıracaksın tasarimi beğenilenlere de forma kombine vs küçük hediyeler vereceksin çok mu zor? sene olmuş 2017 şu tanıtıma bak allah aşkına.

Çevrimdışı benyv-

Etkisi kayboldu artık bu saatten sonra ne yapsalar olmaz. Hani o kadar zaman sızdırmayıp sır gibi saklayıp twitterdan beyler formalar bunlar yarın Adidastan alırsınız ona göre ha dendi. Gerçekten bize yakışmadı. Dünya kulübü felan derken tekrar fener seviyesine  indik.

Valla benim radyo televizyon okuyan arkadaşlara deselerdi çok daha güzel bir iş çıkardı, o derece sınıfta kalındı. Neyse teknik açıdan sıkıntı yaşamayalım da, forma tanıtımında kalsın bu mesele.

Çevrimdışı sozkul

geseden aldıkları çöp çeyçu bileğini kırmış mitro+miloş+pedro verelim visca ile takas  edelim :bandit:

Miloş-Pedro'yu temelli verelim, bize para versinler onlarda para çok, Mitroyu kiralayalım, Visca'da onlarda kalsın.
Belki bu teklifi kabul ederler..

Çevrimiçi Zafer55

Formaları halıya serip mi resmini çekmişler bana mı öyle geldi?

Çevrimdışı tuncaboylu

Formalar çok güzel, yemişim tanıtımını.

2 gün önce kolide kenarını gördüğü formayı beğenmediği için mutsuz olanlar, şimdi başka bir sebep bulmuş. Mutsuz olmak istedikten sonra sebep çok.

Formaların çıkış zamanı da makul, sampiyonluk ertesi çıkarmak çok akıllıca değildi. Forma bir sene boyunca satılan bir ürün, sampiyonluk sonrası geçen seneki formaları ve t-shirtleri satmak daha iyi fikir çünkü 2 ay sonra eskiyecek onlar.

Bu arada beyaz ya da gri, hangisini alsam kararsız kaldım. Çubuklu sevmem normalde, ama o bile güzel.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: