Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 342 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8415496 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

febede bize sıkıntı yaratacak 2 oyuncu Volkan Şen ve Lens.
Mutlaka orta sahada karşılıyor olmalıyız.

Bu arada bana göre temel problemimiz, defansımız oyun kuramadığı için gerek Atiba gerekse Tolgay defansın önüne kadar geliyorlar.

Lens'i anlarımda Volkan Şen nedir abi ya. Tam bir futbol özürlüsü adam. Son vuruşlardaki yeteneği Sabri'den bile kötü. Zamanında bunla OzAnı almak isteyen vardı, iyi ki öyle bir hata yapmadı yönetim.

Sarısınlar bile bıktı bu adamdan zararsız bence. Şaşkaza gecen sezon attı bir gol bize .

[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2016, 00:33:18 Berat ]

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Şimdi çoğu yazılanı okudumda ne rezil , leş bi takımmışız biz...

Yazıklar olsun diyorum başkada bişey demiyorum..

3 gün önce çok zor bi maçtan çıkmışsın ve ligin en kompakt , en diri ve dinlenmiş bi başakşehir ' e karşı oynuyorsun ki ilk 30 - 35 dk dan sonra oyun kontrolü bizdeydi , fiziksel ve mental yorgunluk olmasa dönecek bi maçtı.

Savunmada Atınç ın oynamasından dolayı bi senkronizasyon bozukluğu oldu ve savunma arkasına attıkları toplardan pozisyon buldular.

Tolga ve Atiba Kutu etrafında etkisizdiler belkide yorgundular bilemeyiz ama bu her puan kaybından sonra burda birilerinin çıkıp ligin 4 veya 5. sırasına düşmüş gibi gevşek gevşek konuşmalarına ayar oluyorum 2 3 sene öncesine kadar her maç hüsran yaşarken napıyordunuz acaba tribün olarakta her pozisyona homurdanmalar falan vardı bugün çok uyuz oldum statta..

Bu takım 1 sezon kötü gitsin tribune adam falan gelmez çoğu iyi gün dostu olmuş taraftarın..

Çevrimdışı cursedofdragon

Yapma gülhan elmayla armutu karıştırıyorsun ve Fener hayranlığıyla suçladığın adam Benim,senin gibi Gerçek Beşiktaşlılardan, kırıcıı konuşmana gerek yok

kimseyi birşeyle suçladığım yok.

Kimse fener'i övmesin burda o zaman yok yakaladıkları pozisyonları affetmezlermiş.

Yok fener önde baskıyı çok iyi yapıyormuş.

Beşiktaş başlığımı fenerbahçe futbol takımı 2016-2017 sezonu başlığımı belli değil.

Şu maçların 1-2 tanesini izleyip yorum yapıyorsunuz.

Türkiye ligi ne kadar b.ktan da olsa ligde ki anadolu tkaımların maçları dahil hemen hemen hepsini izliyorum özellikle fb,gs,bursa,başakşehir'i dikkatlice izliyorum.

Sezon başında yazdım taa sezon başında gs'de iş yok diye herkes burda birçok kişi gs'yi övmedi mi sende biliyorsun ?

Kendimi övmüyorum göz var nizam var fener'e de diyorum ki bi halt oynamıyorlar neymiş kazanması gereken bütün maçları kazanmış mış.

İçerde alanya'ya kayseri'ye biz puan bıraksak bizi ne yapardı içimizde ki irlandalılar ? sen söyle mehmet ?

Yolumuza nağmalup devam ediyoruz daha yenilmişliğimiz yok öyleyken it.n g.tune sokup çıkarmıyorlar mı takım 1 gol yiyince ?

Gs b.k gibi oynamış yılların verdiği birşey yapışmış artık adamların üstüne bu sezon rakip ceza sahasına 2 defa geçebilen tek takım oldu gs , fb maçında.

Hayır olabilir yenilebiliriz de berabere de kalabiliriz derbide lafım yok benim demem ezilmicez çıkıp topumuzu oynucaz diyorum.

Birisi diyor fener önde baskıyı çok iyi yapıyor birisi diyor yakaladıkları pozisyonları affetmezler diyor.

Nerde bu pozisyonlar ben izliyorum adamların maçlarını nerde ?

Çevrimdışı Bishamon

Yapma gülhan elmayla armutu karıştırıyorsun ve Fener hayranlığıyla suçladığın adam Benim,senin gibi Gerçek Beşiktaşlılardan, kırıcıı konuşmana gerek yok

7 yaşımdan beri çoğu maçı stattan izledim ilk kez renkli takım sevmekle suçlandım olur böyle şeyler  :D

Çevrimdışı Berat

@cursedofdragon Bish her maça gidip destekliyor takımımızı, kulübe destek için de ilk kombine alanlardan kendisi bilgin olsun özellikle ben belirtmek istedim sana. Konuyu çok dağıtmamak gerek, genişlettikçe genişletiyorsun konuyu keza. Tadında iyiyiz  :)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Lens'i anlarımda Volkan Şen nedir abi ya. Tam bir futbol özürlüsü adam. Son vuruşlardaki yeteneği Sabri'den bile kötü. Zamanında bunla OzAnı almak isteyen vardı, iyi ki öyle bir hata yapmadı yönetim.

Sarısınlar bile bıktı bu adamdan zararsız bence. Şaşkaza gecen sezon attı bir gol bize .

Zaten bitirmeyi beceremiyor. Onu da yapabilse farklı bir oyuncu olurdu.
Yine de bizim kanatları düşününce kesinlikle birebir bırakılmamalı.

Denk getirir, geçen seneki gibi acaip bir vuruş yapar ya da kafasını kaldırıp pas falan verir Mazallah diyelim.
Benim tahminim hoca sol kanatta Olcay ile başlayacak. 

Çevrimdışı raichu

@cursedofdragon Bish her maça gidip destekliyor takımımızı, kulübe destek için de ilk kombine alanlardan kendisi bilgin olsun özellikle ben belirtmek istedim sana. Konuyu çok dağıtmamak gerek, genişlettikçe genişletiyorsun konuyu keza. Tadında iyiyiz  :)
profil foton ne güzelmiş @Berat  :icool:

Çevrimdışı Berat

profil foton ne güzelmiş @Berat  :icool:

Bugün çok gitgeller yaşıyorum dostum, sakin kalmaya çalışıyorum :) Alman disiplininden sapmıyorum :D

Çevrimdışı raichu

Bugün çok gitgeller yaşıyorum dostum, sakin kalmaya çalışıyorum :) Alman disiplininden sapmıyorum :D
artık devre arasına kendimizi atalım istiyorum
yönetimin ağzı yanmıştır bazı konularda marım
ama fabri beni fena utandırdı  :D

Çevrimdışı Bishamon

artık devre arasına kendimizi atalım istiyorum
yönetimin ağzı yanmıştır bazı konularda marım
ama fabri beni fena utandırdı  :D

Fabri her maç taraftarın kalbiyle oynuyor bir gün 40 bin Beşiktaşlı kalp krizi geçirdi diye haber okuyacaksınız  :D

Çevrimdışı raichu

Fabri her maç taraftarın kalbiyle oynuyor bir gün 40 bin Beşiktaşlı kalp krizi geçirdi diye haber okuyacaksınız  :D
o konu sıkıntı kumar oynuyor ama o konudada takımın durumu etkili
defansa basıyorlar kaleye dönüyoruz fabriye basıyorlar stoperler yeteri kadar açılıp boşa çıkmıyor ozi tolgay gelmiyor ya da çok az geliyor
bazen atiba geliyor adamda uzun atıp rakibe atmayayımın derdinde kendi adam eksiltiyor yapmasa daha iyi de işte.. :D
takım boyu en kısa takım olmaktan en uzun takıma döndük bütün sezondur bu böyle en çok canımı sıkan bu
tosic-marcelo genel olarak iyi ama yeterli değil kabiliyetleri sınırlı
neyse artık kaleciyi bulduk bakarsın devre arası stoperde düşer  :icool:

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bir Cengiz pozisyonu vardı düşüp sarı kart aldığı hatırlarsınız hatta sonrasında Abdullah AVCI ile bir diyaloğu oluyor "Cengiz'e 'Var mı oğlum bir şey.' dedim. 'Hocam ufak bir çarpma var ama sanırım penaltı değil.' dedi. 'Atma kendini' dedim. Bizim için önemli olan doğru insan yetiştirmektir."  :claps:

Abdullah AVCI, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret ORMAN, siyah-beyazlı kulübün yönetim kurulu ve taraftarlarına gösterdikleri misafirperverlik ile maç öncesinde açılan pankart için teşekkür etti.
[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2016, 02:10:20 Kapkarakartal ]

Çevrimiçi Necmi

bugünkü puan kaybı bir üyelik iptali bir kaç moderasyonla sonuçlandı :bandit:
burda küfür asla kabul edilemez bir şey. Aynı zamanda forum üyelerinin birbirlerine saygısız
üslupta yazışmasıda hoş karşılanmaz. Birde bir Beşiktaşlıya renkli iması yapmak küfür olarak algılanır
ve ona göre işlem yapılır. Birinin  renkli olduğundan şüpheleniyorsanız bizi uyarın. İnsanların bir iki mesajına bakıp
renkli damgası vurulmaz biz şüphelendiklerimizi dibine kadar inceliyoruz. Bir üye böyle imalarla
karşılaştığı halde hala burda yazabiliyorsa emin olun incelenmiştir, renkli değildir.

Çevrimiçi Necmi

7 yaşımdan beri çoğu maçı stattan izledim ilk kez renkli takım sevmekle suçlandım olur böyle şeyler  :D
:alala: bende okudum aynı şeyi düşündüm :)
demekki anlatımında bir sorun var. mesela ilerde basıyor dediğin takım aslında oyunu geride kabul edip
kontra çıkan bir takım lens sayesinde sonuç alıyor. o olmayınca hiç bir şey yapamıyorlar.
girdikleri pozisyonları affetmemeleride bence hikaye fenerin yükselişi tesadüfen YD nin
fenerde yükselecek demesiyle başladı unutma.
fenerin bu seneki oyun yapısı Beşiktaş için gayet iyi bir yapı Beşiktaşın kazanmasını istiyorsan kazanacağına önce kendin inanacaksın
sen buraları oyuncuların okumadığınımı sanıyorsun. Burda teslim olarak onlara bayağı iyi destek olursun.
kendin inanmazsan kötü elektrik yayarsın. Bugün bir çok Beşiktaşlı beraberlik iyi diyordu bizim kaybettiğimiz bu işte
beraberlik iyi diye ancak berabere kaldıktan sonra söylersin maç önü bunu demek teslimiyettir. Beşiktaş için puan
kaybıyla sonuçlanan hiç bir mücadele iyi değildir. Taraftarın işi negatif enerji yaymak değildir. Senin görevin takımı sürekli itmektir.
böyle konuşarak kendi egonumu tatmin ediyorsun yoksa takıma katkımı sunmuş oluyorsun ben bu tip konuşmada bir katkı
görmüyorum. @Bishamon
bu arada fener kim içinden geçeriz onların. Bizim tek handikapımız fenerden sonra kiev deplasmanı ve önceliğimizin kiev maçı olması
fenerin telafisi var kievin telafisi yok. o nedenle sonuç hiç önemli değil bizim yapabileceğimiz takıma inanmak ve destek olmak
birde fener maçından değil kiev sonrası oynayacağımız bursa maçından korkun adamlar bıçaklarını bileyerek gelecek ve
karşılarında gerçekten yorgun bir Beşiktaş olacak bize o maç ve öncesinde çok iş düşüyor bedeni yorgunluğu iki gün dinlenerek
atlatırsın ama mental yorgunluğu atlatmanın yolu taraftardan geçiyor. bugün takım yorgundu ondan ötesi taraftarda boşalmıştı.
silkelenin artık bu taraftar dünyanın en büyük taraftarı böyle kırılmalar yaşamaya hakkınız yok.

Çevrimdışı Culpable

kime ceza  verildigini kime  moderasyon verildiginide yazsa idin iyi olurdu @Necmi  abi

ben sahsen cifte standart uygulandigini dusunuyorum

mac basliginda kufur eden arkadasa  ilk basta kufur  hakaret edildi .  akabinde o  kiside kufur etti
kufurler oncesinde ise bu sahisi renkli olmakla  ve buna benzer  mesajlar ile tahrik edildi

mac basligini okudu isen ordaki bir sahis var  nickini yazmaya gerek yok
mac esnasinda elestiride bulunan herkezi renkli olarak sucluyor :)

e bu adam  ceza almiyorsa her hafta mac basliginda diger adamlari banlayabilirsiniz

kufurun onune gecicekseniz bu adama karsi bir onlem almaniz gerek

bugünkü puan kaybı bir üyelik iptali bir kaç moderasyonla sonuçlandı :bandit:
burda küfür asla kabul edilemez bir şey. Aynı zamanda forum üyelerinin birbirlerine saygısız
üslupta yazışmasıda hoş karşılanmaz. Birde bir Beşiktaşlıya renkli iması yapmak küfür olarak algılanır
ve ona göre işlem yapılır. Birinin  renkli olduğundan şüpheleniyorsanız bizi uyarın. İnsanların bir iki mesajına bakıp
renkli damgası vurulmaz biz şüphelendiklerimizi dibine kadar inceliyoruz. Bir üye böyle imalarla
karşılaştığı halde hala burda yazabiliyorsa emin olun incelenmiştir, renkli değildir.

Çevrimiçi Necmi

kime ceza  verildigini kime  moderasyon verildiginide yazsa idin iyi olurdu @Necmi  abi

mac basliginda kufur eden arkadasa  ilk basta kufur  hakaret edildi .  akabinde o  kiside kufur etti
kufurler oncesinde ise bu sahisi renkli olmakla  ve buna benzer  mesajlar ile tahrik edildi

e bu adam  ceza almiyorsa her hafta mac basliginda diger adamlari banlayabilirsiniz

maç başlığını okumadım daha burada birini renkli olmakla itham etmek kesinlikle ceza gerektirir.
birinde çirkinde olsa bir tabir kullanmak var diğerindede yüzyüzeyken cinayet işletecek bir küfür var.
ikisinin arasındaki farkı yorumlamışsındır buna bağlı cezalarda farklı olur. öyle bir küfür eden hiç kimse
bu forumda bir daha yazamaz bu işin çözümü küfüre küfürle karşılık vermek değil ilk eden zaten modlar tarafından
müdahaleye uğramış moderasyona alınmış renkli imasında bulunanıda moderasyona aldık zaten ceza alanların kimliklerini açıklamıyoruz
kimseyi teşhir etmek değil niyetimiz. Kime ve neden ayrımcılık yapalım bende onu anlayamadım burda eski üye olsaydın böyle
bir şey konuşmazdın bence burda kimlerin üyeliğinin silindiğini bilmiyorsun burda öyle ayrıcalıklı kimseye davranılmaz
daha doğrusu bir iki kişiye biraz tölerans gösterildiği doğru ama bunların özel nedenleri var biri gs li ama üyeliği silinmedi
burda kolay kolay bir renkli üye olup mesaj yazamaz bu o arkadaşa verdiğimiz bir ayrıcalıktı. tanımıyoruz zaten ülke dışında
ama stad başlığına çok katkısı oldu. Kendisinide gizlemedi. yanlışa çifte standart olmaz ama @Culpable
çok genç arkadaşlar var onlara biraz daha yumuşak davrandığımız doğru nedenide burda onları dışlamak yerine
Beşiktaşlı duruşunu öğretmek bize daha doğru geliyor. Buranın işi Beşiktaş taraftarını dışlamak değil asli amacımız
Beşiktaşlı duruşunu genç arkadaşlara bildiğimiz kadar anlatabilmek. Buda çifte standartla olmaz.

Çevrimiçi Necmi

bu arada emin ol benim bile renkli olduğumu söylediler tabi burda değil twitterde
burdan attığım kişiler :) Burda böyle şeylere müdahale ediyoruz ama mesela bana denmesini sallamadım bile
ben böyle bir olaya güler geçerim ama haklısın bir çok arkadaşda alınır ve sert tepki verir.
ama burda herkes cezayı kendi kesmeye kalkarsa bu işin sonu olmaz. Diyorum şikayet butonu kullanılmalı
bizim her mesajı okuma gibi bir şansımız olmuyor illaki gözden kaçıyor. Bak saat 7 oldu ve ben daha maç başlığını okuyamadım
maç günleri yöneticilerin hepsi maçda oluyor istanbul dışından olan bir iki denetci arkadaş burda oluyor onlarında bir gözü maçta oluyor
kaçıyor bazı şeyler o nedenle şikayet butonu yada özel mesaj olursa anında haberimiz olur.

Çevrimdışı Culpable

Burdaki her uye takimi  td baskani  herseyi  eslestirebilir ama saygi cercevesinde     hakaret etmeden

macta takim kotu oynuyorsa bunu birisi dile getiriyorsa burda ona kalkip renkli damgasi vuramazsin
kotu oynanirken insanlar  elestirdiginde mac sonu  skor dengelendigi zaman kalkip bak elestirenler g.t oldu simdi yazamiyor diye yazamazsin

bunu bu sahis her mac basliginda yapiyorsa bu sekilde noktalama isaretleri ile insanlara kufur ediyorsa
bu adama  her hafta cevap verenleri yasaklamayacaksin ilk basta bu adami yasaklayacaksin  ki baskalarina noktalama isaretleri ile kufur edemesin

sen 1 insana  cifte standart uygulayacagim diye bu adamin gaza getirdikleri kufur ettigi 100 lerce kisiyi yasaklamak zorunda kalirsin

Çevrimdışı tuncaboylu

Günaydın dostlar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hakank

neler olacak neler neler olacak

Çevrimdışı Mavi Tuna

Defansif hatalarımız olmaz ise Fenerbahçe maçından 3 puan ile çıkarız. Dün de 3 puan alabilirdik ama çok kötü bir savunma yaptık. Geriden oyun kurma konusunda ciddi anlamda sıkıntı yaşadık ve orta sahayı ilk 35 dakika rakibe teslim ettik. Fener bir Başakşehir değil. Kanatları sağlam kilitlemek gerek. Artık Kadıköy de galibiyet alma zamanının geldiği de bir gerçek.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.

Çevrimdışı Orhan_

Sabah-ı Şerifleriniz Hayrola..

Çevrimdışı mylife1903

Gunaydin, @Necmi abi gene uyumamis

Cok takildi mac dogru duzgun seyredemedim, son 15 dakikayi hiz izleyemedim o yuzden fazla yorum yapamiyorum. Bana beraberlik verselerdi dun sabah bu maci hic oynamazdim.

Attigimiz golu gordum, tam bir ic sahada taraftari costurma goluydu.

Taraftari ilk yari basinda hic begenmedim, basaksehir geliyor geliyor azicik baski yapmak lazimdi. Ikinci yari 75e kadar taraftar mutisti.

Boyle maclari oynamayi beceremiyoruz. Saha icinde lider yok, oguzhan sozde lider ama aksiyonda yok. Kac top kaybetti sayamadim. Al topu be cocuk, radar gibi gozun raket gibi ayagin var, tempoyu belirle, oyunu belirle artik.
Ilk20 dakika omgol anira anira geldi. Bir tane duzgun italyan futbolcu olsaydi guinti tarzi, cat cat faul yapardi, faul alirdi, az tempoyu dusururdu. Ilk 10 dakika goruldu golun nasil gelecegi hatta hangi kanattan gelecegi. Adamlar ayni seyi 4-5 defa denedi. Tek kanatla oynayinca boyle oluyor. Eldeki kanat oyunculari formsuzsa genc takimdan bir cocuk koyulur oraya, ozkaynak reklamk da yapilmis olur. Devsirme oyuncu oynatmak kadar buyuk yanlis yok futbolda.

Atiba nedense form dusuklugu yasiyor, tolgay orta alanda becerikli ama kutu cevresine geldigi zaman sudan cikmis balik gibi oluyor.

Hocanin da azicik kendisine gelmesi lazim.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Fabri'nin topla çok oynamasında takımın ona duyduğu aşırı güven ve özellikle geri paslardan sonra savunmacıların kanada açılmayarak top istememesinden kaynaklanıyor bence. Dünkü maç özelinde bu sebepten Atınç'ı bir iki pozisyonda uyardı özellikle.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Etiketler: