Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 662 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8456080 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Birisi karşında AKILLIYI' mı oynuyor ?
Sen APTAL'ı oyna...!
Sonra hakiki APTAL'ı keyifle seyret...! :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Raketci her turku olur. O cocuk ya juventusa gidecek ya intere 2seneye. Gelir, kalirsa basimizin ustunde yeri var yok iki sene sonra italya derse 20milyon deriz bizde. Istisna gozum, istisna sheva gibin o
Yarmolenkoda olur abi onu kimse almadı ilginç

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İzlandaya karşı 4 6 0 oynayacakmışız cenk yedek yasin varmış galiba normalde milli takımın kampından geçmemesi gerekenler 11'de oynuyor terim denilen adam yüzünden...

Çevrimdışı Berat

İzlandaya karşı 4 6 0 oynayacakmışız cenk yedek yasin varmış galiba normalde milli takımın kampından geçmemesi gerekenler 11'de oynuyor terim denilen adam yüzünden...

Caner dinlense iyi abi. Adriano'nun durumu malum. Bir bakışım yetti adama :D

Çevrimdışı ilhan mansız

maçın 70. dakikasından sonra Başakşehire büyük fiziksel üstünlüğümüz vardı, sadece son 2 dk da topu çıkaramayınca rakip korner attı. oyunumuz tam olarak oturmasa da takımın genel olarak iyi olduğunu gördüm. Rakibimiz ligde genel olarak takılma ihtimalimiz olan rakiplerden bir tanesi gibi görünse de bu takımdan çok daha üstün olduğumuzu düşünüyorum. 

Çevrimdışı mylife1903

Sen muzleraya bak adrianoya ne bakiyon sanki bilmedigin adam

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bir şey olmaz inşallah iMilli Takımımızın ilk 11'i: Volkan Babacan, Şener, Ömer Toprak, Mehmet Topal, Caner, Kaan, Ozan, Hakan, Volkan Şen, Emre Mor, Yasin böyle bir 11 tahmin edilemez onu geçtim hayal bile edemez bu ne ya

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

O iş bende abi muzlera kanlı ishal olacak merak etme :evillol:

Çevrimdışı Berat

Derbide küçültüp durdum da top yine direğe çarptı, şans faktörü kaderleri mübarek.

Çevrimdışı mylife1903

Yarmolenkoda olur abi onu kimse almadı ilginç

Yarmanin keyfi yerinde herhalde kendisi istemiyordur.
Yoksa iyi futbolcu.

Milli kadroya bak. Izlandanin finalndiya macinin genis ozetini izledim icinden gecme olabilir

Çevrimdışı Kalyoncu

Bir şey olmaz inşallah iMilli Takımımızın ilk 11'i: Volkan Babacan, Şener, Ömer Toprak, Mehmet Topal, Caner, Kaan, Ozan, Hakan, Volkan Şen, Emre Mor, Yasin böyle bir 11 tahmin edilemez onu geçtim hayal bile edemez bu ne ya

Ego tatmin yeri olmuş milli takım. Dün ardayı dinledikten sonra Fatih terim kazansın istiyorum o derece bıktırdılar adamı. Bu arda egoistlik olayında fatih terimi katlamış. Boynuz kulağı geçer tabi.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Bu ray ray Kerim Frei ikinci bir Töre vakası , kafada kendisini bitirmiş. Rhodolfo da MP'ye kafa vurdurdu önümüzde, çıldırdım hiç yakıştıramadım :D

Çevrimdışı mylife1903

Yahu imparator o
Dunyanin en cok kazanani
Ondan iyi mi bileceeeniz

Tuh tuh eyi gunler tuh tuh eyi gunler
Anlayusu farklu kulturu farklu felsefesi farklu
Siz nereden nerenizle sey edecehsiniz onunla looo

Çevrimdışı ilhan mansız

ne yapıp edip ozana yer bulmuş yine futbol direktörümüz, pes valla, acaba kimin torpillisi ?

Çevrimdışı mylife1903

ne yapıp edip ozana yer bulmuş yine futbol direktörümüz, pes valla, acaba kimin torpillisi ?
Manevi oglu yahu
Mac hangi kanalda?

Çevrimdışı legendmaster

terim 4 6 0 la çıkıyor maça napoli maçında biz de böyle çıkmalıyız 3-4 gün önce napoli maç forumunda da belirtmiştim

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ilhan mansız

Manevi oglu yahu
Mac hangi kanalda?
acun tv, bu kadar maneviyat çok ilginç doğrusu, adamın ayağına top değmiyor neredeyse, yeteneksiz ve çok sıradan,

Çevrimdışı Orhan

Marcelo-Tosic ikilisi bence fiyat performans bakimindan gayet faydali.Rakip kapandiginda Aksiyon bolgesinde aktif oluyorlar.Sut sayilarini cogaltip biraz daha risksiz oynarlarsa skora katkisi da artar.

Çevrimdışı Orhan_

FT-YD elele. Orta saha da olmazsa stopere koyar, olmazsa sağ beke atar. İyice saçmalayana kadar Semih'i stoper oynattı bu paratoner. Kurtuluş kökten çözümde.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

acun tv, bu kadar maneviyat çok ilginç doğrusu, adamın ayağına top değmiyor neredeyse, yeteneksiz ve çok sıradan,
Milli takım hocası olsam ilk keseceğim ozan tufan olurdu abi sonrada hakan balta gerçekten berbat Necip'ten ne farkı var bu adamın kaan Ayhan falanda yetersiz....

Çevrimdışı caner.eryigit

FT-YD elele. Orta saha da olmazsa stopere koyar, olmazsa sağ beke atar. İyice saçmalayana kadar Semih'i stoper oynattı bu paratoner. Kurtuluş kökten çözümde.
Menajeri damadı olunca oynatacak adam ne yapsın piyasa yaptırması Lazım ki damadı para kazansın..ne alçak bi herif bu adam ya...geçen bir yerde okudum ne kadar doğru bilmiyorum şu ana kadar milli takımdan kazandığı para 85 milyon tl imiş..haram zıkkım olsun yazıklar olsun!!!

Çevrimdışı caner.eryigit

Birşey sorucam bilgisi olan varsa cevaplasın lütfen milli takıma oyuncu göndermemenin cezası var mı?

Çevrimdışı ilhan mansız

Milli takım hocası olsam ilk keseceğim ozan tufan olurdu abi sonrada hakan balta gerçekten berbat Necip'ten ne farkı var bu adamın kaan Ayhan falanda yetersiz....

ilk 11in önemli bir bölümünün fizik kondüsyonu çok zayıf, maçın başlarında bir gol atıp rakibin dengesini bozamazsak bu maçı sadece futbol şansıyla kazanırız, herhangi bir teknik/taktik planımız zaten yok.

Çevrimdışı Orhan_

Menajeri damadı olunca oynatacak adam ne yapsın piyasa yaptırması Lazım ki damadı para kazansın..ne alçak bi herif bu adam ya...geçen bir yerde okudum ne kadar doğru bilmiyorum şu ana kadar milli takımdan kazandığı para 85 milyon tl imiş..haram zıkkım olsun yazıklar olsun!!!

Aldığının karşılığını verse amenna ama adam verdiği zararın üstüne normalin üstünde para kazanıyor ve sözleşmesinde ne yazdığını bilmediğini söyleyebiliyor :D. Artık bankada ne kadar varsa giren çıkanı fark edemez hale gelmiş :D.

Etiketler: