Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 661 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8456187 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ama onlar kazma sadece fizikleriyle oynuyorlar, yahu ozetinizlemesem tamam. Bir poziyon oldu izlandanin sag kanadindan geldi herif maradona gibi onu saga bunu sola ucuncuye bacak arasi. Ha onlar
Kazma bizimkiler tekniginsuper, de get lan mal skiper. Herifler ustun iste bizden gecen 3 attilar bu sefer 2 ile yirttik ki mac 5lik mac.

Teknigimi super efenim
dünkü milli takımda ben oynasam ne fark ederdi abi  :iblush: sahada hırs,mücadele,teknik, taknik adına hiçbir şey yok hakan çalhanoğlu dağlara taşlara vuruyor güya frikikçi adam yunus mallı var bundesligada gerçekten iyi futbolcu neden şans bulamaz....

Çevrimdışı panic13

Stoperde Atınç-Ersan ikilisi Omer-Topal ikilisinden , orta sahada da Necip , Ozan dan cok daha iyi ve faydali oynamazsa bende futboldan zerre anlamiyorum.

Cumleten Gunaydin arkadaslar :)

Ozan FB'de değilde başka takımda olsa kadroya bile giremez. tıpkı Tolga Ciğerci'nin Bundesliga'nın vasat takımlarında kadroya bile giremeyip şu an Tr'nin iyi 10 oyuncusundan biri olması gibi. Ligimiz, oyuncu kalitemiz yerlerde. Avrupa'dan kalan çöplerle idare etmeye çalışıyoruz ki o çöpler bile ülkede çok fark yaratıyor. Adamların futbol mantalitesinin kaç sene önümüzde olduğunu düşünün artık. Almanya, Belçika, İsviçre, Bosna, Hırvatistan, Polonya zaten çok ama çok önümüzde. Hollanda, Fransa, Danimarka yeniden yapılanmaya gidiyor, muhtemeln 5 yıla onların da deli fişek oyuncularına denk geleceğiz. Avrupa'da yerimiz Sırbistan falan ile aynı işte, onların yine geçerli bir mazeretleri var, çok fakirler. Bizim mazeretimiz ne?

Geçen sanırım Muammer Usta söyledi, TS Başkanı: "bırakın futbolcuyu cezalandırmayı, çaycıyı işten kovsam bir bakan arıyor atmayayım diye". Ülkenin durumu bu. Tamamen siyasi destekle ilerleyen ulusal futbol, Altınordu, Bursa gibi 2-3 örnek dışında çalışmayan altyapı, insan aklının almayacağı düzeyde yüksek paralar, siyasetin tam ortasında futbol yönetimi ve kulüpler, kelimenin tam manası ile ptt 1. liginden süper lige kadar (Beşiktaşımız dahil) 10 sene 1 tane transfer yapılmasa bile kapanması imkansız borç batağı içindeki kulüpler. İstisnasız her alanda olduğu gibi burada kendimizi kandırmak en kolay yol. Bu para, kaynak, eğitim problemi elbet bir gün duvara toslayacak. Çok mükemmel bir batış olacak, inşallah görmem.

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Anlamiyon tabi, imparatordan iyi mi biliyon da gonusuyon akil veriyon. O bir imparator o birr futbol
Direktoru
Ozan Tufani o kesfetti barcelonaya koy oynar
oynar tabi barselona sahilinde bol bol kumdan kale yapar  :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı tuncaboylu

Anlamiyon tabi, imparatordan iyi mi biliyon da gonusuyon akil veriyon. O bir imparator o birr futbol
Direktoru
Ozan Tufani o kesfetti barcelonaya koy oynar

Kovmazlar o herifi abi, boşuna güzelleme yapma Şenol'a sulanmasınlar diye.  :)

Herifin arkası sağlam, Galatasaray kötü gitmedikçe de ayrılmaz.

Ha ne zaman Galatasaray 2-3 maç kaybeder, Riekerink Bey'likten adamcağızlığa tenzil-i rütbe olur, sen de o zaman tedirgin ol.

Çevrimdışı OrhanAker

Ozan FB'de değilde başka takımda olsa kadroya bile giremez. tıpkı Tolga Ciğerci'nin Bundesliga'nın vasat takımlarında kadroya bile giremeyip şu an Tr'nin iyi 10 oyuncusundan biri olması gibi. Ligimiz, oyuncu kalitemiz yerlerde. Avrupa'dan kalan çöplerle idare etmeye çalışıyoruz ki o çöpler bile ülkede çok fark yaratıyor. Adamların futbol mantalitesinin kaç sene önümüzde olduğunu düşünün artık. Almanya, Belçika, İsviçre, Bosna, Hırvatistan, Polonya zaten çok ama çok önümüzde. Hollanda, Fransa, Danimarka yeniden yapılanmaya gidiyor, muhtemeln 5 yıla onların da deli fişek oyuncularına denk geleceğiz. Avrupa'da yerimiz Sırbistan falan ile aynı işte, onların yine geçerli bir mazeretleri var, çok fakirler. Bizim mazeretimiz ne?

Geçen sanırım Muammer Usta söyledi, TS Başkanı: "bırakın futbolcuyu cezalandırmayı, çaycıyı işten kovsam bir bakan arıyor atmayayım diye". Ülkenin durumu bu. Tamamen siyasi destekle ilerleyen ulusal futbol, Altınordu, Bursa gibi 2-3 örnek dışında çalışmayan altyapı, insan aklının almayacağı düzeyde yüksek paralar, siyasetin tam ortasında futbol yönetimi ve kulüpler, kelimenin tam manası ile ptt 1. liginden süper lige kadar (Beşiktaşımız dahil) 10 sene 1 tane transfer yapılmasa bile kapanması imkansız borç batağı içindeki kulüpler. İstisnasız her alanda olduğu gibi burada kendimizi kandırmak en kolay yol. Bu para, kaynak, eğitim problemi elbet bir gün duvara toslayacak. Çok mükemmel bir batış olacak, inşallah görmem.
Çok güzel yozlaştık.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ha ne zaman Galatasaray 2-3 maç kaybeder, Riekerink Bey'likten adamcağızlığa tenzil-i rütbe olur, sen de o zaman tedirgin ol.
bence Şenol hoca'dan ziyade Aykut kocamanı düşünüyorlar Gs'de düşüş başlayacak gençler'den galibiyet ya da  beraberlik bekliyorum ben şahsen...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çok güzel yozlaştık.

öyle böyle değil yıllar geçtikçe giderek artıyor bu durum Ben şahsen bu ülkede bundan sonra benim istediğim şeylerin olacağına dair inancımı kaybettim, fırsatım olsa yurt dışında yaşamak isterdim.... :bawling:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yuh, Kayseri gibi senin Ben deplasman biletleri 100 tl oha yani  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Yuh, Kayseri gibi senin Ben deplasman biletleri 100 tl oha yani  :bandit:
100tlye kombine alirdin yahu butub kayseri maclarini izlerdin

Çevrimdışı mylife1903

Senol gunes kotu hoca ya besiktas seviyesinde en cok biraksinlar imparator calissin. Adamin gecmisinde fiorentina, milan var uefa kupasi var. futbolcular kotu adam ne yapsin. Hem daha biz bitmedi demeden bitmez, enseyi karartmaya gerek yok!

Çevrimdışı OrhanAker

Kale arkalarını 60 TL ye satmışlar sezon başı :D

Çevrimdışı tangaz

Ama onlar kazma sadece fizikleriyle oynuyorlar, yahu ozetinizlemesem tamam. Bir poziyon oldu izlandanin sag kanadindan geldi herif maradona gibi onu saga bunu sola ucuncuye bacak arasi. Ha onlar
Kazma bizimkiler tekniginsuper, de get lan mal skiper. Herifler ustun iste bizden gecen 3 attilar bu sefer 2 ile yirttik ki mac 5lik mac.

Teknigimi super efenim

dün maçın toplasan 4-5 dakikasını izledim tv.de maç açıktı ama biz gene evcilik oyunuyorduk  :D gollerde gidip izledim 2 golde topalın hatası ile diyeyim. izlediğim sınırlı sürede maçı anlatan herif izlanda fizik futbolu oynuyor diyordu bu esnada adamlar 3e 2ler top çevirmeler top saklamalar ver kaçlar al verler çalım basmalar falan filan derken teknik teknik sokuşturuyordu. maçı kayetmemizin sorumlusu sipiker beyler rakibi yanlış analiz etmiş işte  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Oha bir kilo pastirma kac para? Heriflere bak 20 macin biletini 60liraya satiyorlar bir maca 100tl bu kayseri usulu degil yahudi usulu oluyor.

Çevrimdışı mylife1903

dün maçın toplasan 4-5 dakikasını izledim tv.de maç açıktı ama biz gene evcilik oyunuyorduk  :D gollerde gidip izledim 2 golde topalın hatası ile diyeyim. izlediğim sınırlı sürede maçı anlatan herif izlanda fizik futbolu oynuyor diyordu bu esnada adamlar 3e 2ler top çevirmeler top saklamalar ver kaçlar al verler çalım basmalar falan filan derken teknik teknik sokuşturuyordu. maçı kayetmemizin sorumlusu sipiker beyler rakibi yanlış analiz etmiş işte  :bandit:
Dogru abi imparatorun ne sucu var. butun suclu bu skiper. Abuk sabuk kac anlatiyor, sonra futbolcularimiz zaten cok duygusal etkileniyorlar.

Çevrimdışı OrhanAker

Oha bir kilo pastirma kac para? Heriflere bak 20 macin biletini 60liraya satiyorlar bir maca 100tl bu kayseri usulu degil yahudi usulu oluyor.
Hala da geçerli galiba  :D @Mehmet Ali C. git kombine al alabiliyorsan :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

abi Lanet ettim bunlara bu şehre 1 tl kazandırmak bile istemiyorum o derece yani başka bir yer olsa kombine alırdım para kazandırmam bunlara evden izlerim bu sene Vodafone arenaya en az 2 kere gideceğim zaten babayı alsınlar bunlar  :evillol: :evillol:

Orhan, bunların olayı kazık atmak kayseri'den uzak durun bulaşmayın Kayseri'den kızda dahil hiçbir şey almayın mümkünse :bandit: :bandit:

Çevrimdışı tangaz

"her maça ülkenin milli takımını kaos içinde hazırlamayı vazife edinmiş, kendisi ile çekişen, hatta söylediklerinin anlamını çözemez hale gelen bir ombudsman izlenimi veren, ülke içinde tartışılır hale gelen, saygıyı, sevgiyle değil de korku ve tehditle almaya çalışan paratore, son 3 yıldır hiç bir şey vermediğin ülke futboluna belki de en iyi katkıyı emekli olarak verebilirsin" demiş rüştü reçber...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

abi bunlar esnafta değil, kafada yok sadece kazıklamak amaç iyi pastırmacı var 100 105 tl kaliteli pastırmanın kilosu o da çok iyi değil Kastamonu pastırması daha güzel...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@tangaz abi öyle böyle ezmediler adamlar sahanın her yerinde iyilerdi kalecileri çok rahat maç çıkardı ne kadar kötü topçular var bizde ya, hoca zaten kumda oynasın ben çıkıp yönetsem bundan daha iyi oynatırım takımı...

Çevrimdışı tangaz

@tangaz abi öyle böyle ezmediler adamlar sahanın her yerinde iyilerdi kalecileri çok rahat maç çıkardı ne kadar kötü topçular var bizde ya, hoca zaten kumda oynasın ben çıkıp yönetsem bundan daha iyi oynatırım takımı...

@Mehmet Ali C. bak gene sabah sabah gömmeye başlamışsın  :D

Çevrimdışı OrhanAker

abi Lanet ettim bunlara bu şehre 1 tl kazandırmak bile istemiyorum o derece yani başka bir yer olsa kombine alırdım para kazandırmam bunlara evden izlerim bu sene Vodafone arenaya en az 2 kere gideceğim zaten babayı alsınlar bunlar  :evillol: :evillol:

Orhan, bunların olayı kazık atmak kayseri'den uzak durun bulaşmayın Kayseri'den kızda dahil hiçbir şey almayın mümkünse :bandit: :bandit:
:lol:

Çevrimdışı Kalyoncu

Bugün büyük kaptan Tolga Zenginin doğum günü mutlu yıllar adam gibi adam. Allah kulubeden eksik etmesin seni.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı panic13

Bugün büyük kaptan Tolga Zenginin doğum günü mutlu yıllar adam gibi adam. Allah kulubeden eksik etmesin seni.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takımın aşırı adamı Tolga Zengin'in doğum gününü kutlarım.

Muhtemelen doğumgünü pastası kesilecek, ve mumlara üfleyecektir. Yanlış! Tolga Zengin mumlara üflemez, aşırı adam olduğu için ateş kendi kendine rüzgar yapar ve söner. Tolga'nın ateşe bakması yeterlidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yedek kulübesinde Nice yillara Tolgea , biz seni boyle daha cok sevdik :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı panic13

Rahmetli Şeref Bey 33 yaşında vefat etti, rahmetlinin son kelimeleri "Beşiktaş sana canım feda idi". Gerçekten de Şeref stadını kulübe mal etmek için zaturre hali ile koştururken hastalığı atlatamıdğı için vefat etti. Beşiktaş için canını verdi.

Baba Hakkı, tarihin gördüğü en büyük Beşiktaşlı olabilir. Rahmetli'yi futbolcu iken ıslıkla zorla bıraktırdılar, başkanken takım 2 defa üst üste şampiyon olmuşken, kulübün 0 borcu varken siyasetle alt ettiler, başkanlıktan indirdiler, adam kulübe küstü.

Seba'ya yaptıklarımızı, yapılanları zaten biliyorsunuz.

tolga gibi adama, bu efsanelere yapılanların %10'u yapılmadı net zarar olduğu halde. Psikolojisi bozuluyormuş Tolga Zengin'in.

Tolga, burada 75 milyon bizi okuyor: Aşırı adamlığın bana sökmez, futbol fukaralığını adamlıkla falan kapatamazsın. Artık düş yakasından kulübün yaa! Ne yapalım? İlla kem gözle bakıp nazar mı edelim? büyü mü yapalım? Beddua mı edelim? Bırak artık yav!!!

Etiketler: