Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372080 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Maçı stadda izledim, analizini yapayım.

Çok ters bir takım olmuş Başakşehir, dirençli bir oyun düzenleri var. Topla çok hızlı çıkıyor, baskıyı çabuk kırabiliyorlar. O yüzden kontraalrda sıkıntı yaratıyorlar.

Dünkü taraftarda da sıkıntı vardı, rakibe gereken saygı gösterilmedi.

İlk 15 dakika rakibin üstün oynamasını sindiremeyenler homurdanmaya başladılar.

Geriye verilen paslara tepkiler falan, ilk yarıyı 3-0 geride bitiren takımı çağıran taraftarın 3 günde böyle değişmesi çok garip.

Neyse, biz ataktayken herifler 2 pasta ve 10 saniyede golü bulunca taraftar da rakibin gücünü ve sistemini anladı; ardından da homurtular kesildi.

Dünkü maç 1-0 maçıydı, taraftarın daha bilinçli olması lazım o yüzden.

Neyse takım oyuna ağırlığını koydu golden sonra, yine bir hücum pres yaparken ani kontrada golü yiyorduk gerçi ama ilk yarının kalanı kontrolümüzde geçti.

2. yarıya iyi başladık. 80'e kadar tek kaleye döndürdük oyunu, poziyon bulmakta biraz sıkıntı yaşasak da 2'yi bulacak taraf bizdik.

80'den sonra oyundan düşmeler başladı ve 1-2 pozisyon daha verdik, Fabri sağolsun ucuz atlattık.

Dün Atınç ve Beck çok kötüydüler, onlara rağmen 1 gol yememiz büyük şans.

3 gün önceki duygu ve performans yoğunluğu çok yüksek bir maçtan sonra oynanabilecek en ters takımla maç oynadık.

2 tarafın da kazanabileceği, ama hakkı beraberlik olan bir maçtı. Öyle de bitti.

Başakşehir şampiyonluk yolunda bizim için rakip değil, özellikle kapanan takımlara karşı çok sıkıntı yaşayacak bir oyun sistemleri var.

Arkadan gelen Fenerbahçe'yi yarışa ortak etmememiz lazım, o yüzden haftaya Kadıköy'den puanla dönmek önem kazandı.
Abi benimde dikkatimi bunlar cekti

Gercekten TAŞ gibi takim olmuşlar

Pitbul gibiler topa yapışıyorlar , Butun sekenleri topluyorlar ve 3 pasta Kalene geliyorlar ne olduğunu anlamiyorsun

Cok sinir bozucu bir takim haline gelmişler....
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Şenol hoca bakambu'dan canavar çıkarmıştı, aboubakar'dan da çıkaracaktır.
Senol hoca bakambuda olani bakambuya koymustu. Bakambu daginik ama bitirici bir adamdi, yuzdesi dusuktu.
Fazla pozisyona girinxe golleri siraladi adam.

Abudan ise cikartacak birsey ylk ustune eklemek lazim.
Aksiyon bolgesinde telasli,agir ve beceriksiz bir futbolcu. O maasi hak etmiyor bir o bonservisi hak etmiyor iki

Burasi besiktas ben olsam devre arasi portoya geri gonderirdim. Beklenecek bir futbolcu degil bence. Biz de bekleyecek durumda degiliz. Ha devre arasi gomez donerse kalsin gomeZin arkasinda ama besiktasin birinci santraforu olacak ve bu paralari edecek bir futbolcu degil.

Porto oyle as forvetini kiralayacak bir takim da degil ayrica. Herkesi salak kendimizi akilli saymamaliyiz gomez filrentina olayi bir sefer olur insan hayatinda.

Çevrimdışı alimm

Senol hoca bakambuda olani bakambuya koymustu. Bakambu daginik ama bitirici bir adamdi, yuzdesi dusuktu.

Aksiyon bolgesinde telasli,agir ve beceriksiz bir futbolcu. O maasi hak etmiyor bir o bonservisi hak etmiyor iki

Burasi besiktas ben olsam devre arasi portoya geri gonderirdim. Beklenecek bir futbolcu degil bence. Biz de bekleyecek durumda degiliz. Ha devre arasi gomez donerse kalsin gomeZin arkasinda ama besiktasin birinci santraforu olacak ve bu paralari edecek bir futbolcu degil.

Porto oyle as forvetini kiralayacak bir takim da degil ayrica. Herkesi salak kendimizi akilli saymamaliyiz gomez filrentina olayi bir sefer olur insan hayatinda.

bakar sanki altyapıdan yeni çıkmış, bu seviyede ilk kez oynuyo ve kendini göstermek için çaba sarfeden toy biri gibi davranıyo... net eli ayağına dolaşıyor adamın yaa....
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı mylife1903

Reaksiyon süresi  Tanrı vergisi genetik bir durum . Bir yere kadar geliştirilebilir doğru antrenman teknikleri ile . Oyuncunun bir de doğru kararı hızlı alıp uygulayabilme gibi altyapı ile alakalı sorunları var. Bu da zaman kaybetmesinde etkili olan bir unsur.
Abu olayini gecen mac cozdum ben @Onur Küçük hatta hemen @tangaz reise yazdim unutmamak icin. Karijmanin bir topuna firladi sonra durdu sonra kostu sonra topun nereye dusecegini kestiremedi, lag var herifte yahu pingi yuksek.

Boyle sert konusmak istemiyorum hakkindq gencecim bir cocuk sonucta ama boylelerine zaman taniyarak kendi ismael ve pettemetimiZi yaratiyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

Puslu soguk bir hava var @Serhat Akkaya nerde ya bi el atsa, imece usulu yapsak

Çevrimdışı tuncaboylu

Aboubakar'ın eaksiyon süresinden ziyade, kendisine atılan toplarda da sıkıntı var.

Reaksiyon süresi falan ayrı mesele de, adamı besleyen paslar doğru gelmiyor. Takımdaki esas sorun da bu.

Geçen Benfica maçında Cenk kaleye vuruyor, Aboubakar yetişemedi oluyor.

Dünkü maçta top defanstan mı ne bir yerden sekip kaleciye doğru falso alıyor, yine Aboubakar yetişemedi oluyor.

Doğru, Gomez gibi kurt değil; en doğru yerde beklemiyor ceza sahasında. Ama adamı topla buluşturmak için yapılan final paslarında da eksiklik var.

Çözülmesi gereken asıl sorun bu bence, yoksa santrafora kim gelirse gelsin kusur bulacağız.

Ayrıca bu bakış açısını da değiştirmek lazım. Bu mantıkla kimseyi alamazsın, ya da alacağın adama değerinden çok fazla para vermen gerekir.

Sonuçta sen tutmuş ya a olmuş adamları toplayacak ekonomik güce sahip değilsin, takımlarında tutmayan adamları alıp parlatmak zorundasın.

Çevrimdışı Gokhan-

Aboubakar'ın eaksiyon süresinden ziyade, kendisine atılan toplarda da sıkıntı var.

Reaksiyon süresi falan ayrı mesele de, adamı besleyen paslar doğru gelmiyor. Takımdaki esas sorun da bu.

Dünkü maçta top defanstan mı ne bir yerden sekip kaleciye doğru falso alıyor, yine Aboubakar yetişemedi oluyor.

Doğru, Gomez gibi kurt değil; en doğru yerde beklemiyor ceza sahasında. Ama adamı topla buluşturmak için yapılan final paslarında da eksiklik var.

Çözülmesi gereken asıl sorun bu bence, yoksa santrafora kim gelirse gelsin kusur bulacağız.

Ayrıca bu bakış açısını da değiştirmek lazım. Bu mantıkla kimseyi alamazsın, ya da alacağın adama değerinden çok fazla para vermen gerekir.

Sonuçta sen tutmuş ya a olmuş adamları toplayacak ekonomik güce sahip değilsin, takımlarında tutmayan adamları alıp parlatmak zorundasın.

Bu irdelenmesi gereken farklı bir konu, millet öylesine kurulmuş ki dünya'nın en yetenekil, en hızlı forvetinin alamayacağı tutamayacağı toplardan sonra bundan bir halt olmaz diyerekten Aboubakar'a sallıyor.

Defoları ve eksiği olduğu bir gerçek ama eleştirildiği pozisyonların bir çoğu adaletsiz ve tamamen akıllarında Gomez'in kalmasından kaynaklanıyor.

Maaşında indirime gidilip, kenar forvet olarak değerlendirilecekse kalmasından yanayım.Onun dışında hem Kara oğlan üzülür hem de biz.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı LuceGel

Oğuzhanın bir pa sı vardı ceza  saha sı üzerinde kontrol edemedi Ozzie çok bozuldu Gomez ol sa kontrol vuruş ve goldü devrede net bir adam gerek etoo mu olur kim olur sa  .

[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2016, 15:04:50 LuceGel ]
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Onur Küçük

Abu olayini gecen mac cozdum ben @Onur Küçük hatta hemen @tangaz reise yazdim unutmamak icin. Karijmanin bir topuna firladi sonra durdu sonra kostu sonra topun nereye dusecegini kestiremedi, lag var herifte yahu pingi yuksek.

Boyle sert konusmak istemiyorum hakkindq gencecim bir cocuk sonucta ama boylelerine zaman taniyarak kendi ismael ve pettemetimiZi yaratiyoruz.
Gomez'in takımda kalmasını istiyordum .Maalesef gerçekleşmedi. Gelecekte üst düzey uygun maliyette santrafor almak ile alakalı şans elimize geçecek mi ; bu bir belirsizlik. Böyle bir durum gerçekleşmeden gerçekleşecekmiş gibi hareket etmemiz doğru olmaz. Takip edilen oyuncular vardır elbet.
Şu an için mevcut olan durum üzerinden değerlendirme , düzenlemeler yapmak lazım . Takımın organizasyonu ile alakalı ciddi sorunlar var .Öncelikli teknik ekip bu sorunun üzerine gidip çözmeli. Bu sorun çözüldükten sonra Aboubakar dahil tüm oyuncuların performansı dikkatli takip edilmeli ve buna göre transfer ihtiyaçları belirlenmeli. Aboubakar üzerine koyması gereken bir oyuncu. Aboubakar ile alakalı kafalardaki  soru kendini ne kadar geliştirebileceği , yatırım yapmaya değer bir oyuncu olup olmadığı . Yatırım yapmaya değer bir futbolcu olsaydı Porto bırakmazdı kanısındasın sanırım . Benim durumum nötr şimdilik.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Kupa maçına komple A2 takımıyla çıkalım.
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Oğuzhanın bir pa sı vardı ceza  saha sı üzerinde kontrol edemedi Ozzie çok bozuldu Gomez ol sa kontrol vuruş ve goldü devrede net bir adam gerek etoo mu olur kim olur sa  .
Bir adim gec bir adim erken futbolda butun mesele budur.
Abu bakar ya bir adim gec kaliyor ya bir adim erken atiyor. Dogru zamanda dogru yerde olacaksin bunbir kademe ogrenilebilir ve ogretilebilir ama abu artik 24 yasinda beklenen patlamayi yapamamis bir oyuncu olarak anilacaktir kariyeri boyunca.
Butun kariyeri de kayarak yetisip tiklayamadigi ya da onde oldugu icin dogru kontrol edemediti toplari ustten auta atarak ahlar vahlat icinde gececektir.

Gomez sevmedigim tip bir golcuydu ama neredeyse hic elestirmedim. Abu ise sevdigim tip futbolcu ama bizim ihtiyacimiz olan transfer degil.
Gol ve goller atacaktik ama biz tek santraforla oynayan bir takimiz abunun yanina birini eklemek elZem.

Yoksa sezon boyu puanlari eritecegiz 1-1

Çevrimdışı mellfred

Abubakar için benim yorumum hayatı 1 saniye geriden yaşadığı yönünde olur. Reaksiyon süresi biraz geç.
:claps:
dün oğuzhanın içeri şişirdiği pozisyonda topa bir saniye önce vurmaya çalışsa golü yazabilecekti ama topun havalanmasını bekledi kalecide kaldı.
 aynısını adana maçında da kaçırdı. top yere düşerken vurmak yerine düşmesini bekledi. sert top haliyle havalandı gitti

Çevrimdışı mylife1903

Bu irdelenmesi gereken farklı bir konu, millet öylesine kurulmuş ki dünya'nın en yetenekil, en hızlı forvetinin alamayacağı tutamayacağı toplardan sonra bundan bir halt olmaz diyerekten Aboubakar'a sallıyor.

Defoları ve eksiği olduğu bir gerçek ama eleştirildiği pozisyonların bir çoğu adaletsiz ve tamamen akıllarında Gomez'in kalmasından kaynaklanıyor.

Maaşında indirime gidilip, kenar forvet olarak değerlendirilecekse kalmasından yanayım.Onun dışında hem Kara oğlan üzülür hem de biz.
Beklentiyi buyuten faktorlerden biri yuksek maasi zaten.
Benfika macinda ceza alani icinde eveleyip geveleyip kacirdigi pozisyonda osmanlisporun yedek santraforu webp dan diye doksana takmisti

Çevrimdışı 'TaNeR'

Bir adim gec bir adim erken futbolda butun mesele budur.
Abu bakar ya bir adim gec kaliyor ya bir adim erken atiyor. Dogru zamanda dogru yerde olacaksin bunbir kademe ogrenilebilir ve ogretilebilir ama abu artik 24 yasinda beklenen patlamayi yapamamis bir oyuncu olarak anilacaktir kariyeri boyunca.
Butun kariyeri de kayarak yetisip tiklayamadigi ya da onde oldugu icin dogru kontrol edemediti toplari ustten auta atarak ahlar vahlat icinde gececektir.

Gomez sevmedigim tip bir golcuydu ama neredeyse hic elestirmedim. Abu ise sevdigim tip futbolcu ama bizim ihtiyacimiz olan transfer degil.
Gol ve goller atacaktik ama biz tek santraforla oynayan bir takimiz abunun yanina birini eklemek elZem.

Yoksa sezon boyu puanlari eritecegiz 1-1

Pas trafiğimiz ve kombinasyonlarımız oturmadı daha, bence o pası beklemediğinden hareketlenmiyor _'bu pası oraya oynamazlar' diye kendince şartlanmış ama Oğuzhan'nın dünkü böyle paslarını gördü artık kendini böyle ani ara paslara hazır tutar diyorum...
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Pas trafiğimiz ve kombinasyonlarımız oturmadı daha, bence o pası beklemediğinden hareketlenmiyor _'bu pası oraya oynamazlar' diye kendince şartlanmış ama Oğuzhan'nın dünkü böyle paslarını gördü artık kendini böyle ani ara paslara hazır tutar diyorum...
Bu gordugumuz abu zaten yuzde yuz ve adapte olmus hali degil zaten, can alici soru abunun yuzde yuzu ve olmusu bize yeterli mi?

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Puslu soguk bir hava var @Serhat Akkaya nerde ya bi el atsa, imece usulu yapsak
Abi ben o adamı izlerken cidden sinir krizi geçirmeye başladım bi kere pres yapmıyor yapamıyor koşamıyor bile doğru düzgün, ayakları büyük diye mi acaba? :)
Geyik bi yana cidden dediğin gibi ping var adamda, kafası biraz geç basan tipler olur onlardan.. Afrikada fazla tahıl yemiş sanırım.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Aboubakar malesef tutmadı, devre arası için golcü arayışları başlamalı, Almeida için saç baş yolduruyor diyorduk valla Almeida'yı bile arar olduk.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı atalay

Final aksiyonlarındaki majör hatalardan ziyade öncesindeki defolar ve zincirleme hatalar daha önemli. Savunma arkasına atılan yüksek açılı paslarda başta İnler olmak üzere karşılama mesafesini doğru kurgulayamayan orta sahalar, özellikle Batdal'ın ıska geçtiği pozisyon öncesindeki suni press sonrası hatlar arasındaki mesafelerin iyi ayarlanmamış olması, merkez ikilideki oyuncuların maç boyunca alan paylaşımında yaşadığı sorunlar ve edilgen bir 35-40 dakikalık oyun...

Başakşehir'in güçlü forechecking uygulamasında Atınç'a top kullandırtmak istemeleri sonucu, orta saha oyuncularının sorumluluk almaması ve kenar oyuncularının yeterince genişleyememesi ile uzun oynanan her topta rakibin seken topları kazanması ve pozisyon üretirken saha parselizasyonlarındaki arızalardan dolayı atak devamlılığı sağlaması...
[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2016, 16:15:56 atalay ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Beklentiyi buyuten faktorlerden biri yuksek maasi zaten.
Benfika macinda ceza alani icinde eveleyip geveleyip kacirdigi pozisyonda osmanlisporun yedek santraforu webp dan diye doksana takmisti
Oyundan çok kopuk oynuyor sanki kafası başka bir yerde gibi çoğu zaman, birilerinin uyarması gerekiyor hücum pres yapması için, ileride çoğu zaman baskı kuramıyorsak Gomez'in başlattığı ve sürdürdüğü presi bu sene yapamıyor olmamızın büyük payı var bunda Aboubakar'ın da payı yüksek doğal olarak. Ayrıca dünkü maç ve son 5-6 maç özelinde İnönü'de ilk yarıları hep geride karşılıyoruz sen Beşiktaş'san ve evinde oynuyorsan rakibe topu veremezsin oyunu da veremezsin kendi evinde ne olursa olsun kendi üstünlüğünü kabul ettireceksin ikinci yarı istediğin kadar oyna en fazla beraberlik çıkarıyorsun sonra bunu çok büyük olay diye lanse ediyorsun, bizim Benfica'yı burada yenmemiz lazımdı, GS'ı da..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Final aksiyonlarındaki majör hatalardan ziyade öncesindeki defolar ve zincirleme hatalar daha önemli. Savunma arkasına atılan yüksek açılı paslarda başta İnler olmak üzere karşılama mesafesini doğru kurgulayamayan orta sahalar, özellikle Batdal'ın ıska geçtiği pozisyon öncesindeki suni press sonrası hatlar arasındaki mesafelerin iyi ayarlanmamış olması, merkez ikilideki oyuncuların maç boyunca alan paylaşımında yaşadığı sorunlar ve edilgen bir 35-40 dakikalık oyun...

Başakşehir'in güçlü forechecking uygulamasında Atınç'a top kullandırtmak istemeleri sonucu, orta saha oyuncularının sorumluluk almaması ve kenar oyuncularının yeterince genişleyememesi ile uzun oynanan her topta rakibin seken topları kazanması ve pozisyon üretirken saha parselizasyonlarındaki arızalardan dolayı atak devamlılığı sağlaması...
Herkes inler oynasın diyordu dünkü maçta tek bir dakika bile sorumluluk almadı bildiğimiz kayboldu orta sahada. O yaşta ve tecrübede birisinden bu kadar silik bir oyun beklemiyordum böylesi kritik bir maçta..
[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2016, 16:21:54 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Basaksehir bu maca ozel bir oyun hazirliyordur. Abdullah avci akilli,kurnaz ve tecrubeli. Mesela atinc oynarsa atinca top kullandirirlar ama marseloya basarlar. Karijma oynarsa ona fazla yakin oynamazlar orta kestirirler zaten isabet orani dusuk. Boyle ufak ufak dikerler maci ve ekmeklerini tastan cikartirlar.
Emre b oynar insallah onunla kapanmamis bir hesabimiz var.
Yazdik ama @atalay ne olacagini. Bile bile lades ondan sinirleniyorum. Hocanin benfika macinda da inanilmaz defolari vardi bu macta da gs macinda da. Inter ya da genclerbirligi taraftari olsaydik simdi yeni gelen hocanin neler yapmasi gerektigini konusuyorduk.
Senol gunes formsuz son zamanlarda iyi hazirlanmiyor maclara. Ben spor yazari olsaydim benfika macindan sonra cok fena yapardim. Trappattoni gibi cildirtirdim senol gunesi.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Geçen sene temel özelliklerimizden olan rakip yarı alanda uyguladığımız presle bu seneki arasında çok büyük fark var bu sene uyguladığımızda topu kazanamayıp üstüne geride eksik yakalanıp kalemizde gol pozisyonu veriyoruz, geçen sene uyguladığımızda topu kazanıp gol pozisyonu yaratıyorduk. Doğru zamanda herkez koşması gereken adamına koşmadığını çokca kez gözlemledim. Oğuzhan'ın artık sahayı daha geniş görebileceği ve mesafe kat edebileceği yer olan Atiba yanı dışında bir mevkide görmek istemiyorum. Cenk'in ilk 11 değilde kulübeden giren adam olması gerektiğini ısrarla belirtiyorum. Gökhan İNLER'e gelince bu adamla oynamak istiyorsan bu adama o maçın İtalyanların değimiyle Regista (Pirlo rolü) rolünü vermen lazım ve ortadaki diğer ikilide Oğuzhan-Tolgay olması lazım diğer türlü her alternatifte oyun içinde kaybolduğunu göreceğiz.

Devre arası transferlerinde doğru adımlar atmalıyız 1 kutuya giren kanat olmazsa olmazımız olmalı nekadar elimizde 4 kanat 2 kırma orayı oynayabilen oyuncu olsada 1'i dışında bizim seviyemizde oynayan oyuncu şuan elimizde yok.
[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2016, 16:30:28 Kapkarakartal ]

Çevrimdışı Onur Küçük

Herkes inler diyordu dünkü maçta tek bir dakika bile sorumluluk almadı bildiğimiz kayboldu orta sahada. O yaşta ve tecrübede birisinden bu kadar silik bir oyun beklemiyordum böylesi kritik bir maçta..
Hoca , oyunu geriden kurayım rakip takımları üzerime çekeyim diyor ama rakip takımların bu durumu kendi lehlerine çevirdiğinin yeterince farkında değil. Bu durumun farkında olan rakipler defanslarını daha öne çekiyor daha kompak yapı alıyorlar ,  merkez orta sahada baskıyı kurup İnler ve Atiba gibi oyuncuları pasifize ediyor senin oyunu açma imkanını kısıtlıyorlar, en önde yaptığı pres ve yoklamalar ile de senin elini kolunu iyice bağlıyor sana hareket imkanı tanımıyorlar. Futbolcuların performansından önce konuşmamız gereken asıl meseleler bunlar , Serhat.

Çevrimdışı underworld

Kaleciyle karşı karşıya kalan ve hüsran yaratan forvet iii değildir.
Bunu daha uzatmanın manası yok.
Bizimkiler Porto ve benfica ile aşık atmaya kalktilar ama bu adamlar şeytan bizimkileri ayakta keklediler.
2,5 + 3,3 ; yaklaşık 7 milyon güme gitti.
Bunlara özel uçak masrafı da ekleyelim.

Çevrimdışı ekrembaser

Herkes inler oynasın diyordu dünkü maçta tek bir dakika bile sorumluluk almadı bildiğimiz kayboldu orta sahada. O yaşta ve tecrübede birisinden bu kadar silik bir oyun beklemiyordum böylesi kritik bir maçta..

Gökhan gerçekten serseri mayın gibi ne zaman ne yapacağı belli olmuyo benfica maçında çok iyiydi dün tam bir amatördü ancak maç başlığında da yazdım dün temponun düşmesi takımın oyundan düşmesi verdiğimiz pozisyonlar %80 Beck'e yazar adam tek başına quaresmayı oyundan düşürdü hayretle izledim ben son zamanlarda bu kadar kötü sağ bek performansı izlemedim

Etiketler: