21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş
21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş Skor : Başakşehir 2-2 Beşiktaş Tarih : 14.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Ali Palabıyık Yayın :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş  [Okunma sayısı 126869 defa] 21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Çevrimdışı Turgay.BJK

Onu bunu bilmem. Hoca Töre ve Olcay sevdasından vazgeçmezse geçen sene nasıl biliç pektemek yüzünden bizi kanser ettiyse bu senede aynısı olur. Yeter artık. Yazık günah ya. Tamam hocadan iyi mi bilicez idmanlarda fln o beraber ama bu kadar da olmaz ya. Şu törede ne var arkadaş ne var ya? Olcayda bizim bilmediğimiz ne var?

Oğzuhanı neden tokatlayıp kendine getirmez?! Neden arkadaş neden ya?

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı Karabay

Sonuç olarak şampiyonluk kadıköyden geçer.
Birşey değişmiş değil.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Her şeyin farkındaysanız gerekeni de yapın...

Note 3 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:19:42
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Gittik zaten.

Senol hoca yüzünden kaybedilen puanların haddi hesabı yok.

Beşiktaş kaç puan kaybetti bu sezon? Şenol hocayı geçtim toplamda kaç?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

Verilmeyen penaltı filan yok pozisyonu dikkatli izleyin arkadaşlar.

Önce topa müdahale var. Ancak verilmeyen 2 kırmızı kart var.

Oguzhan'a yapilan futbol hayatini bitirmeye yonelik, sirf kirmizi degil 4-5 hafta da ceza almali.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı acan07

hangi penaltıdan bahsediyosunuz siz yaa cenk tosunnun pozisyondanmı .
o pozisyonda hiç bir hakem düşen oyuncu sar lacivert formalı değilse vermez penaltı abi . 
hakemlerin penaltı uydurma huyu sarı lacivert formaya özgüdür.

pozisyon penaltı filan değil . oyuncu topa vurdu cenkin ayağı takıldı  düştü .

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:20:50
  • Beşiktaş / Bodrum
Onu bunu bilmem. Hoca Töre ve Olcay sevdasından vazgeçmezse geçen sene nasıl biliç pektemek yüzünden bizi kanser ettiyse bu senede aynısı olur. Yeter artık. Yazık günah ya. Tamam hocadan iyi mi bilicez idmanlarda fln o beraber ama bu kadar da olmaz ya. Şu törede ne var arkadaş ne var ya? Olcayda bizim bilmediğimiz ne var?

Oğzuhanı neden tokatlayıp kendine getirmez?! Neden arkadaş neden ya?

Oğuzhan'ı neden tokatlasın hoca? Bu  çocuk değil mi 5-5 tabela yapan bu sezon. Bu çocuk değil mi daha geçen hafta Antep'i nerdeyse tek başına dağıtan?

Bu 45 dk kötü oynadığı için mi tokatlayacak?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ugurkartalizma

Quaresma kalan kanatların hepsinden daha faydalı yetenekli istediği kadar top ezsin bu değişmez...

Çevrimdışı Neco

Ofsayt gerekçesiyle iptal olan golün ofsayt olmadığını sadece ben mi düşünüyorum

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Puan kaybedilen maçtan sonra BJK taraftarından  nefret ediyorum bu kadar ağlaklık ve bu kadar suçlu arama iç güdüsünde olunmaz.

Maç kazanana kadar buralara uğramamak lazım millet ağız isali olmuş...

Çevrimdışı Anıl1903

Tamam takım kötü oynadı ama bu hakem müsvettesini Allah'a havale ediyorum ince ince değil komple doğradı .Bu burada bitmez kimseyi sevindirmeyecegizz o şampiyonluk kupasını bi taraflarına monte edeceğiz
[ Son Düzenleme: 14 Şubat 2016, 21:32:03 Anıl1903 ]

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Olcay'ın olmadığı nasıl bir kanat varyasyonu olur?

Töre Kerim olmaz, Töre Quaresma olmaz, Quaresma Kerim olmaz. 2 yolun var. Ya Cenk Qauresma, ya Sosa Quaresma. Sosa da olmaz çünkü ortasaha yok.

O yüzden Olcay oynamak zoruna sıkıntı bu.

Hocam Olcay'ın olduğu herhangi bir kanat varyasyonunun, olmadığı kanat varyasyonlarına göre avantajlarını anlatabilir misin?
"Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş kaç puan kaybetti bu sezon? Şenol hocayı geçtim toplamda kaç?
@Çağrı bugunku 2 puan kesinlikle hocanin hatasi oldu

Quaresmayi gercekten cok gec aldi adam oyuna girdikten 10 dakika sonra 2 Gol attik 2 tane de kaçırdık , 2ci yarının hemen basinda girseydi 3 puani almamiz isten bile degildi..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:22:25
  • Beşiktaş / Bodrum
Quaresma kalan kanatların hepsinden daha faydalı yetenekli istediği kadar top ezsin bu değişmez...

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ZORBEY

Verilmeyen penaltı filan yok pozisyonu dikkatli izleyin arkadaşlar.

Önce topa müdahale var. Ancak verilmeyen 2 kırmızı kart var.

Verilmeyen Golün tekrarını sinirden izliyemedim, Ofsayt mıydı peki?
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı EMİR EMRE

Tamam savunmada iyi değildik ama bir de maçın şöyle bir boyutu var;

Rıdvan Dilmen: "Hakemin kart ile oyundan çıkarması gerekenleri Abdullah Avcı çıkardı."   :s20: :s20: :busted_cop: :busted_cop: :steamed: :steamed:

Çevrimdışı can1903

Hamza Hamzaoğlu.. bize kıyak yapsana  :halay:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı GörkemGörkem

:ebebe:

Yunus Emre, forumda bu kadar kişi Quaresma'ya antipati duyuyorsa sebebi sensin. Futbolu tek kişi üzerinden yorumlamaktan vazgeç. İlk yarı Töre'li Olcay'lı takım Gomez'e 4 tane net pozisyon hazırladı, 2 tanesini gole çevirse maç bitmişti.

Ben de devre arasında Olcay çıksın Quaresma girsin diye bekledim ama senin tepkilerin abartılı. Sakin ol biraz.

İlk yarı gomeze gelen topların kacını olcay hazırladı ?

Bu takımın 11 i budur ;

Boyko

Beck - Marcelo - Alexis - İsmail

Atiba - Oguzhan

Töre(Cenk) - Sosa - Quaresma

Gomez

Bu takımdaki kanatların icerisinde direk 11 oynaması gereken ilk oyuncu quaresmadır. Diger 3 lü arasında secim yapılcaksa yapılır hatta mümkünse töre ve kerim arasında yapılsın bu secim. Olcayın bu takımda bu haliyle isi yok he inat edip var denirse ve olcayla devam edilirse diger maclardada sene sonu fenerin 4. yıldızını izlersiniz.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:23:35
  • Beşiktaş / Bodrum
@Çağrı bugunku 2 puan kesinlikle hocanin hatasi oldu

Quaresmayi gercekten cok gec aldi adam oyuna girdikten 10 dakika sonra 2 Gol attik 2 tane de kaçırdık , 2ci yarının hemen basinda girseydi 3 puani almamiz isten bile degildi..

Quaresma'yı geç aldı katılıyorum. Kaybedilen puan hocanın hatası mı? Kısmen.

Oyunu yeterince iyi okumadı. Kaybedilen 2 puan ne Quaresma geç girdiği için, ne de Ersan satıldığı için kaybedilmedi bunu biliyorum.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı acan07

büyük takımın kalecisi böyle saçma sapan bir şekilde ilk golü yemiycek abi .
o ilk golü yemezsen eğer maç çok farklı yerlerde olucaktı .
ör: geçen haftaki antep maçı  12 sn  de adamların topu çıkarttın maç nerden nereye geldi .
 bu hafta yedin maç nerden nereye geledi.

Oğuzhan'ı neden tokatlasın hoca? Bu  çocuk değil mi 5-5 tabela yapan bu sezon. Bu çocuk değil mi daha geçen hafta Antep'i nerdeyse tek başına dağıtan?

Bu 45 dk kötü oynadığı için mi tokatlayacak?
Tore yerine Ozi çıkmalıydı Ozi Gerçekten cok kotuydu bugün , Bütün paslari hataliydi

Çevrimiçi Mehmet57

Olcay'ın olmadığı nasıl bir kanat varyasyonu olur?

Töre Kerim olmaz, Töre Quaresma olmaz, Quaresma Kerim olmaz. 2 yolun var. Ya Cenk Qauresma, ya Sosa Quaresma. Sosa da olmaz çünkü ortasaha yok.

O yüzden Olcay oynamak zoruna sıkıntı bu.

Olcay'da olmaz. Olcay'in olmayacagini bu sezon, gecen sezon, bircok mac esnasinda gorduk.

Yetenek acisindan kaybeden, kondisyonu haric hicbir fiziki ozelligi olmayan, teknik kapasitesi dusuk, oyun gorusu dusuk, sutlari etkisiz, orta acamayan bir futbolcu ile de varyasyon OLAMAZ Cagri.

Hele bu direnc konusu bana cok tuhaf geliyor. Bazi arkadaslarin Olcay cikarsa direnc gider sozleri. Ya bu adam Emre Belozogluna karsi bile ikili mucadele kazanamayan biri, hangi direncten bahsediliyor?

Yetenek acisindan eksilerde olmasindan dolayi bunu caliskanlikla ortmeli. Lakin, bu asla yeterli degil.

Çevrimdışı src35

Ben uzatma süresine takılmış durumdayım 5 oyuncu yerde yattı, iki kez sedye girdi oyuna, sadece emrenin korneri 2 dk sürdü, her aut atışı 1 dakika minimum, oyuncu degişiklikleri var, goller var, bekirin atmadıgı taçları saymıyorum bile uzatma 4 dakika...

Hakemi alıp karşıma neye sıgınarak 4 verdin diye sormak isterdim..

Açıklayamaz....

Çevrimdışı GörkemGörkem

Quaresma'yı geç aldı katılıyorum. Kaybedilen puan hocanın hatası mı? Kısmen.

Oyunu yeterince iyi okumadı. Kaybedilen 2 puan ne Quaresma geç girdiği için, ne de Ersan satıldığı için kaybedilmedi bunu biliyorum.

Burda en büyük sıkıntı quaresmanın erken yada gec girmesi degil, sorun olcayın oynaması.

Kaybedilen puan hocanın hatasımı ? Tamamiyle hocanın hatası.

Tamam savunmada iyi değildik ama bir de maçın şöyle bir boyutu var;

Rıdvan Dilmen: "Hakemin kart ile oyundan çıkarması gerekenleri Abdullah Avcı çıkardı."   :s20: :s20: :busted_cop: :busted_cop: :steamed: :steamed:
Macin ozeti sanırım bu..

Once Battali sonra da 20 numarayi aldi..

Ayrica son dakikalarda Doka yi da atamadi..

Etiketler: