21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş
21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş Skor : Başakşehir 2-2 Beşiktaş Tarih : 14.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Ali Palabıyık Yayın :

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş  [Okunma sayısı 126921 defa] 21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:07:58
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Toz kondurmadiginiz Hocayi da elestrelim biraz..

Yanindaki adama pas atmaktan aciz Olcayi nasil 60 dakika oyunda tutar ??

Quaresmanin maci oldugu apacik orta iken neden inat eder almamak icin ??

Bakti mac gidiyor Denize dusen Yilana sarilir misali aldi oyuna dua etsin o kurtardı onu bu maç..

Ayarın yok. Eleştiriler de yanlış 1-2 gün sonra tartışalım sen şuan aklı başında yorumlayamıyorsun.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Hasan Akten

Quaresma'dan iyi olan Olcay'ı gördük. 65 dk 0 katkı. Quaresma 25 dk'da 1 asist, 2.gölde faulu aldı, 3-4 tane etkili gollük orta yaptı.

Çevrimdışı can1903

Beyler Quaresma iyi oynadı tamam anladık kavga etmeyin.

Bireysel maçlar olur Quaresma'nın maçıydı.

Bu arada mersin maçında ilk 11 değişiyor mu?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı f_madida

Buyuk takim reaksiyonu gosterdik, aldigimiz 1 puan da son derece onemli...Daha fazlasi olabilir miydi? Cok rahat olurdu ama ilk 65dk uyur gezer bir takim vardi sahada.

Hersey bir yana, defanstaki problemi cozmemiz lazim, iki mac Necip-Tosic olacak ona gore hazirlanmali takim...Ileri uc, ortasaha herkes maksimum performans gostermezse bu defansla maclara agirlik koymamiz zor. Ote yandan takim hirsli, agirligini koyarak oynarsa da o maclari aliriz hem de net bir sekilde.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı EMİR EMRE

şu takım savunması oturduktan sonra zor puan kaybı yaşarız.

yalnız Ersanın gitmesi bizi çok derinden etkiledi bu kadarını tahmin etmiyordum. Alexis Tosic Marcelo Necip ile iyi bir savunma hattı oluşturacağız, oluşturmak zorundayız.

Çevrimdışı Ferhat Türk

Quaresma'yı şuan sevmeye çalışmama rağmen sevemiyorsam sebebi Yunus Emre'dir net.
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimdışı Ensar

ya beyler yapmayın etmeyin kendinize gelin bölünmeyin her doğru her zaman konuşulmaz, hakemin bizi nasıl dogradigini konuşan yok şaka gibi !!!

İsmail helal olsun bugun cok iyiydi
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı panic13

Hoca 45 de olcayi mutlaka almaliydi. Net hata.

Gomez kotuydu, alexis kritik hamleleri vardi ama alan savunma kinusunda sikintilari vardi. Sanirim duzenw henuz alisamamis. Marcelo ile mutlaka daha uyumlu olacaktir.

Tolga yine bizi utandirmadi, bu ligi tolga ile bitirmemiz mumkun degil.

Gomez bugun kotuydu ama kredisi sonsuz :)

Tore, "git kendini cok sevdirmeden :("
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Çağatay

Hocanın Töre-Olcay ile başlamasından daha doğal bir şey yok
ama ne olcay nede Töre isteneni veremeyince
en doğru hareket olan quaresma değişikliği geldi
yapılması gereken de buydu ilk 11 başlaması değil
Bahane çok beyler
Gomez ilk yarı 4 tane kaçırdı birini atsa yenmiştik
yada kupa maçında marcelo kırmızı yemese o gollerden birini yemezdik belkide
Sonucta 2. golden sonra bende ümitsizdim ama takım maçı çevirdi 2 tane attı
helal olsun hepsine

ve yine tekrar ediyorum Ersan gitmeyeydi iyiydi
sonucta 1 puan > 0 puan
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı acan07

hakemi saymıyorum ama bizde necip töre beck oğuzhan tolga olcay töre gomez  bu gün bu adamlara rağmen 1 puan aldık .izlerken tanıyamadım yaa adamları resmen özellikle oğuzhan- gomez - töre  berbat oynadılar. 

Çevrimdışı fatih e.

quaresmanın iyi olmasının bir sebebi de oyunun yarı sahaya yıkılması ve daha dinç olmasıydı. 11 de başladığı maçlarda o da bugünkü olcay gibi dökülüyor.

gomez 1-2 gol atsa maç bizimdi yalnız. 2 puan gitti.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 21:10:19
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Töre - Olcay tercihi doğruydu çünkü geçen hafta ikisi de iyi oynadılar.

Bu maçta kötü oynadılar Quaresma'nın  girmesi gerekiyordu doğru hamle yaptı soktu ve çevirdi maçı.

Oğuzhan ve Atiba çok ciddi pres yediler etkisiz olmalarının sebebi bu. Elma ile armudu karıştıranlar var.

Quaresma da Töre de aynı yapıda. Hangisi ilk 11 başlarsa etkisiz oluyor yerine giren yorulmuş savunma karşısında baya fırsat buluyor. Bu bu şekilde sene sonuna kadar gidecek maalesef.

Son olarak Gomez gününde olsa bu maç fark olurdu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sosa ortasahanın en iyisiydi yalnız Yusuf :)

Abi sorumluluk almadı bu maç ben öyle hissettim. Neden bilmiyorum sanki saklanıyomuş gibi hissediyorum.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yalnız bu maçta iyi oynamadık ama ciddi goller kaçtı arkadaşlar şampiyonluk gitti diyen başkana hakaret eden mi ararsın bu sene şampiyonluk 15 20 yaş arası beşiktaşlıları rahatlaracak

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Bizim rakipler sistematik olarak faul yapıyor, hakemler inatla kart göstermiyor. Birinciyi gösterse ikinciyi asla göstermiyor. Bugün Battal, Mahmut, Doka kırmızı görmelilerdi.

Sabah Arsenal - Leicester maçında hakemi tartışıyorduk. Martin Atkinson Arsenal'in iki net penaltısını es geçti ama elinden geldiğince futbol oynatmaya çalıştı, avantajları oynattı, futbolun akıcılığını bozan, oyunu çirkinleştiren hareketlere hemen kart gösterdi demiştim. Premier League'in neden dünyada en çok izlenen lig olduğu ortada.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Ayrıca Sosa Taş gibi top oynadı Gomez biraz tutuk olmasa maç baştan çözülecektir ama robot değil bu adamında formda olmadığı gün olacaktır..

En sevmediğim şey işler az biraz kötü gidince ilkokul bebesi gibi ağlamaya başlıyorsunuz.. Eğer ağlayacaksınız en ufak durumda Hiç girmeyelim bu yarışa nedir bu arakdaş ağlama duvarımı Beşiktaş .

Çevrimdışı cursedofdragon

Ulan Qauresmada BJK nin Topcusu Olcay da İlla birini Övmek digerini Gömmek mi Lazım .. Qauresma bugün iyi oynadı bu şekilde oynayacaksa hep oynasın ama  orda onun tek seçenek oldugunu hissettiği anda Q7 takımın anasını ağlatır zaten 90 dk oynacak fizik gücü yok 40 - 60 dk arası oynayacak bi durumu var olcay ile dönüşümlü oynayacaklar bu böyle ikiside bizim oyuncumuz.

Yunus Emre o kadar çok q7 hk. konusuyosun ki insanları bezdirdin yeter be kardeşim iyi oynayan bu forma için mücadele veren herkes eşit değilmi senin gözünde .

ya onur yeter artık olcay olcay kötüyse oynatmıcan abi nerde bu olcay kaç maçtır hiç yok oyunda biz ona kızıyoruz nedir bu olcay ısrarı biz oynatma mı diyoruz.

Quaresma formda kenarda bekliyor varmı böyle bir mantık.

Çevrimdışı ZORBEY

Macin berabere bitmesinde etken cok, sadece Alexis'e yazmak haksizlik olur cunki baya top kestigi de oldu.

Bir ara orta saha komple yok oldu, Atiba cok kotuydu ve tum is Alexis ve Necip'e kaldi.

Gomez cok kotuydu. Zaten gununde olsaydi cok rahat kazanirdik. Hakemin atmadigi Mahmut geldi gol atti. Doka'nin sarisindan sonra Gomez'e yaptigi mudaheleye ikinci saridan kirmiziyi cikarmayan hakem cok net art niyetlidir.

Quaresma cok iyi oynadi. Orta acmak yetenek ister. 60 dakika orta acmayan "kanat oyuncusu" ile oynarsaniz tabii zorluk yasarsiniz. Oguzhan cok kotuydu, Töre'de oyle.

Umarim birdahaki maclarda Marcelo-Alexis oynariz ki en azindan Necip hamlesi elde bulunmali sezonun ilk yarisindaki gibi.

cok güzel analiz etmişssin. sana coğunlukta katılıyorum. peki macı neden ve kimin yüzünden kaybettik? necip zorunlu olarak Stoper de oynatıldı, ama dün akşam yazdığım en son postlardan birinde şunu dile getirmiştim. eğer bu macı kaybedersek NECİP olur sebebi. 1. golde oyuncuyu kacırdı. 2. golde Faul yaptı 2 puanda böylece gitti 2+2=4 eder mantığının meydana gelişi.
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ya beyler yapmayın etmeyin kendinize gelin bölünmeyin her doğru her zaman konuşulmaz, hakemin bizi nasıl dogradigini konuşan yok şaka gibi !!!

İsmail helal olsun bugun cok iyiydi
Kesinlikle hakeme ragmen 1 puanı aldik bugun

2 kirmizi karti vermedi , Bir penaltımızı yedi..

Burada Ali Palbiyik cok iyi hakem gördüğünü calar o veriksin bziim maça diyen bir arkadas vardi burda mi o arkadas ???
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı canU

Yazık oldu. 3. ü bulabilirdik. Ama 1 puan okadar değerli ki. Hem psikolojik açıdan hem de. Ersan ve rhodolfoyu inanılmaz aradık bence bu maç. Olsalar 2. Golü yemezdik bence. Yönetim açıklama yaptı takdir ettim ama artık öıkıp konuşma lobi napiyorsanız yapın. Gücünüzü gösterim. Bunlar operasyona başladılr. Bugünkü hkemin her hareketi skandal. 2kırmızı ve 1 penaltı diyebiliceğimiz pozisyon var hatta dokayı bile atmalıydı sonlara doğru. 22 faul yaptılar olacak iş değil kırmızısız.

Metin albayrak çıktı gene hakeme tek kelime yok. Kafayı sıyırıyorum. Çıkın ortalığı yangın yerine çevirin ya. 4 dakik uzattı sadece. Fenere olsa en az 6-7 dk uzatırdı ki uzatmalıydı. Yazıklar olsun.

Çevrimiçi Mehmet57

Birde bu macin Ersan'la alakali oldugunu dusunmuyorum. Ersan ile ne goller yedik. Ileri uc okadar kotuydu ki, top kaybi ustune top kaybi yaptilar. Her top Alexis ve Necip'i zor durumda birakti. Ersan olsaydi farkli olacagini sanmiyorum. Alexis'in erken karti da mac boyu kendisi icin buyuk dezavantajdi.

Gomez o golleri atsaydi, hakem hakemligini yapsaydi kimse Alexis demezdi. Ki, bende gelisiyle memnun olmadim ama asmak icin daha cok erken ve hele ki bu maci olcu alarak.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu arada bu takım bu sene şampiyon olacak buna inancım sonsuz

Çevrimdışı mehmetthedum

@Yunus Emre Dökmeci  iyice trolrpe bağladın. Antipatik oluyorsun hepten.

Hocada adalet varsa töreyi artık keser ve quaresmayla başlar sonraki maçta ve hatta maçlarda. Her ikisi de hak ediyor.

Olcay'a saydırmayı bırakın olcay-quaresma kanadıyla başlanmalı sonraki maça. Qurejma ortalarını boşa mı açacak , içeri giren başka kim var.

Bu arada, oğuzhan yine quaresmaya pas vermeme gibi bişeyler yaptı.. artık sinirlendiriyorlar. Ben basketbol kökenliyim. Basketbolda bir kural vardır, kimin eli sıcaksa oyun onun üzerinden döner. Quaresma bu kadar aıcak ve istekliyken boşsa ona atacaksın. Sağ gözünde tavuk karası var herhalde.

Başakşehir diğer takımlara da bu kadar bilenip oynasa gam yemeyeceğim ama, iş (Hakaret Yasak)₅ boyutuna varmakta.

Palabıyık'a da yazıklar olsun. Bildiğin bakar kör. Sen değil miydin korner isteyen rvp'ye penaltı veren..
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

2-0'dan 2-2 çeviren takım şampiyon takımdır. Ancak son dönem form durumlarına ve hırsa bakıldığında Q17 formayı Töre'den daha fazla hakediyor.Töre malesef son dönem tutum ve davranışlarıyla geçen sezonun sonunu hatırlatıyor.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Etiketler: