25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş
25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Tarih : 12.03.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadı Hakem : Serkan Çınar Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 118746 defa] 25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yunus kardeşim, Kerim nasıldı? :D lütfen başka oyuncularla kıyaslamadan yaz, polemik olmasın  :D :D
Bu arada Antalya macina gelecektim tanisma firsatimizda olurdu ama CEZA yedik :s20: :s20:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bu arada, Alexis çok az da olsa geldiğinden beri koydu üzerine. Marcelo ise biraz geriye gidiyor.

Marcelonun maci degildi bence, daha cok fiziki mucadele ve doldur bosalt futboluna karsi daha verimli gibi geldi bana Marcelo

Kapanmayan takımlar. Sanki daha çok işimize gelecek gibi ama bakalım.

Fener son 4 maçına kadar çıkamıyor periyottan hepsi zor :D
:D

Valla ben en cok Osmanlidan çekiniyorum Cok fena takim valla

Bizim Ligde her takimi yenebilecek kapasiteleri var Biz dahil :bandit:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Beck çok iyiydi ben çok beğendim özellikle savunma kısmında kusursuzdu

Bu arada, Alexis çok az da olsa geldiğinden beri koydu üzerine. Marcelo ise biraz geriye gidiyor.
Bende oyle düşünüyorum Alexis toparladi bu seferde Marcelo düşüşe geçti :s20:

Çevrimdışı ilhan mansız

Bu arada Antalya macina gelecektim tanisma firsatimizda olurdu ama CEZA yedik :s20: :s20:
biz gençler maçından cezalıydık, sen eskişehir maçına mı gittin?

Çevrimdışı MrtBlgc

Yine Fenere küfür etti bizim süper akıllı taraftarımız.  Antalya maçında kesin ceza yiyeceğiz.  Niye küfür ediyoruz abi?  Nedir bu böyle her maç her maç?  Resmen takıma ihanet ediyoruz.  Bir takım futbolcusu nasıl lüzumsuz kart görüp takıma ihanet edip tepki görüyorsa,  böyle en kritik maçlarda lüzumsuz küfür eden taraftar da resmen takımına ihanet ediyor.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Bak iste hikmet karaman konustu. Sinir oluyorum, 10 pozisyon bulmusmus. Ulan ceza alanina bir direkten donen topta girmisin bir de gol atmisin.

Ustune asporda ermen teroglu konusuyor yazik. Yok fb soyle boyleymis.

Bu 101. Yilda devre arasinda fb dergisine roportaj vermisti, yikama yaglama yapmisti.

Mamalanmis olabilir.

Cikip 2-0 dan sonra 4-5 yapsan bunlar boyle konusamaz.

Çevrimdışı GörkemGörkem

Dua edinde oguzhanı 4-5 hafta kaybetmeyelim.

Kapanmayan takımlar. Sanki daha çok işimize gelecek gibi ama bakalım.

Fener son 4 maçına kadar çıkamıyor periyottan hepsi zor :D
Antalya sakat takim Hafife almaya gelmez , Deniz kadah yok orda Eto' o var Cezayi keser affetmez :tabe:

biz gençler maçından cezalıydık, sen eskişehir maçına mı gittin?
Aynen oyle oldu abi :s20:

Sag olsun bir grup maça sadece kufur etmeye gelmişti onlar yuzunden bizde yedik Cezayi :akuma:

Bak iste hikmet karaman konustu. Sinir oluyorum, 10 pozisyon bulmusmus. Ulan ceza alanina bir direkten donen topta girmisin bir de gol atmisin.

Bu 101. Yilda devre arasinda fb dergisine roportaj vermisti, yikama yaglama yapmisti.

Mamalanmis olabilir.

Kesinlikle haklisin abi :ok:

Çevrimdışı ilhan mansız

Aynen oyle oldu abi :s20:

Sag olsun bir grup maça sadece kufur etmeye gelmişti onlar yuzunden bizde yedik Cezayi :akuma:
cezalar biraz kasıtlı, o kadar küfüre normalde ceza verilmez. neyse artık bu gidişle vodafone da ki ilk maçta cezalı olmazsak görüşürüz inşallah.

Çevrimdışı ilhan mansız

Mamalanmis olabilir.

hikmetin ilk yarıdaki rize gese maçından sonra ki konuşmasını koyun bir de bizim maçtan sonrakini, farkı anlarsınız, tam bir güçlü yancısıdır, 100. yılda ki BEŞİKTAŞ kocaeli maçından beri nefret ederim.

cezalar biraz kasıtlı, o kadar küfüre normalde ceza verilmez. neyse artık bu gidişle vodafone da ki ilk maçta cezalı olmazsak görüşürüz inşallah.
Yok abi sonuna kadar hak ettik o macta Cezayi daha santra ile Fenere kufur başladı

Sadece Bati tirbun Ceza aldi diğerleri almadi cunku sadece Bati tirbun kufur etti yani burada bir kasit yok abi..

Adamlar 90 dakika kufur etti yuhaladik islikladik ama bastiramdik neymis efendim gecen hafta Fb bize kufur etmis bizde onlara edecekmisiz mantiga bak :akuma:

Çevrimdışı mülkübey

Beck çok iyiydi ben çok beğendim özellikle savunma kısmında kusursuzdu

Beckin yaptığı savunmayı ısmail yapsa ligde şu an yediğimiz golün yarısını yerdik.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Kemal

Adını tek tek yazmayacagim ve alıntı yapan kardeşler , evet gomez Almeida nin 1 tık demişim sinirden hadi düzelteyim 2 tık üstü olsun , siz bazı kişileri dev aynasında görmeye devam edin , şu tık tık giden takımda bu gole Almeida da 2 3 alti yapardı . Siz ya maç özeti izliyorsunuz yada sosyal medyadan maç takip ediyorsunuz . Bırakın allah askina verin reçete adinida şu mutluluk pozitiflik ilacindan bizde alalım

Çevrimdışı ozan062

@ozan062 bu da sana  :evillol:

her gol bana gelsinnn hertürlü o golleri yemeye razıyımm yeterki maçı kazanalım bugunku gibi

fakaat kücük bir eleştiri

bu olcaydan cacık olmaz...
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı solar

Ben cok takimdan sikayet edecek durumda degilim bu mactan sonra. Keyifli bir mac oldu, hücumda o özledigimiz oyunu tekrar oynamaya basladik, Oguzhanin cikmasi üzerine bekledigim düsüs Sosa'nin gayreti ile gerceklesmedi, sadece son vuruslarda kismetsiz idik.

her gol bana gelsinnn hertürlü o golleri yemeye razıyımm yeterki maçı kazanalım bugunku gibi

fakaat kücük bir eleştiri

bu olcaydan cacık olmaz...
Olcay kismina katilmamak mumkun degil Dunya uzerinde bu kadar pozisyona giripde hepsini kaçıran ender Futbolculardan biridir heralde

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mylife1903

Ya bu trt cok (Hakaret Yasak)₅, simdi genis ozete bakiyorum rizesporun 10 pozisyonunu goremedim. Uzmeyin hikmet hocayi.

Çevrimdışı can1903

Gomez'in değerini gidince anlarsınız neyse. Trabzon maçında 2 gol atar yine herkes stabile döner.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ozan062

ben zaten alexisten beklentim yüksek marcelodan değil çnk adam kendi liginin sonuncu takımından geldi ve oynayan bir oyuncuyu gonderiyor adamlar var bi sakatlık zaten o tarafta:)

ben macı tamamıyla izleyemedik toplasak 20 dakka izleyebildim parca parca

dolayısıyle eleştiri yapamam bugun için sadece olcayı gordum vede gomezi sürekli kacırıyorlardı... bu kalmıs koca macta aklımda
[ Son Düzenleme: 12 Mart 2016, 22:00:47 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Almeida > Gomez.

Beyler net bu.

:nerd: :nerd:

Yahu benim anlamadığım Ba bile Gomezin 2 seviye alti , Almeida kim !

Etiketler: