15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş
15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 28.12.2014 Saat : 19.00 Stadyum : Koyna Büyükşehir Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV İLK 11 : Tolga Zengin, Serdar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 82458 defa] 15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Karabay

Atibanın başka bir sorunu var bence. Bunu tee yunanistanda belli etti ve o gün bu gündür formsuz.  Hatta antep maçında golü atan oğuzhan sus işaretini ona yaptı. Dolayısıyla böyle bir atiba derbide yok diye bence üzülmeyelim. Bence bu sıkıntısı devre arası başka bir ön libero alınacak olması ve buna bağlı olarak Atibaya teklif edilen sözleşmenin hoşuna gitmemiş olması olabilirmi

Çevrimdışı ALI RIZA

Nesine itiraz edeceksin, hakem uyardim benim otoriteme karsi geldi sari karti gosterdim diye yazacak. Her şerde br hayir vardir diyecegiz. Sosa on liberoya oguzhan one atilacak. Tabi Melo ve Selcuk gibi iki cok kosan bir orta sahada ne yapabiliriz. İzleyip gorecegiz. Benim Attibaya tek kızdıgım nokta hakemin eline nedne koz veriyorsun ayagini ceksen ne olur. Neyse olmus artik yapacak bir sey yok.
kurala da öyle demiyor @ZEKI hocam uyarma denen yok penaltıyı kullanmadan yapamazsın

ysariusta

• Ziyaretçi

Sarin varsa ayagini çek diyorsa cekeceksin ayagini.

O değilde @Yunus abi motta mi İsmail mi bir daha dusun bu maçtan sonra bence  :bandit:
Bunun nesini düşüneyim @Yakup Motta kuş mu kondurdu, allahınızı severseniz. Djalma her ikisini de rahat rahat geçti. Hala ve hala fikrim aynı bir forma var 2 aday var ama, her ikisi de aynı durumdaysa forma İsmail'indir benim gözümde.
Ben Atibaya inanamıyorum hala. Gelecek yıl devam etmeli mi düşünülmeli. Bu sezon gördüğü kırmızılar saçma. İtirazdan sarı göreni ıslak odunla dövesim geliyor.

Çevrimdışı Çağrı

bunu açıklamaya gerek yok ki, ikisi de yapılabilir aynı anda. 100. yılda bence 3-6-1 oynuyorduk. İlhan tek forvetti aslında. Ama sahada kimler vardı. Pancu,Sergen,Tümer,Giunti,Ahmed Hassan vardı. Sadece tayfur zayıf teknie sahipti. Diğerleri çok yetenekli oyunculardı. Sen bunu nasıl açıklarsın? :) hatta 101. yılda da ilk yarıyı 43 puanla kapatırken sadece 9 gol yemiştik. Kaç gol attığımızı hatırlamıyorum ama birkaç takıma trabzon dahil 5 atmıştık. Bence sen bu orta sahayı bir daha değerlendir. Aslında benim yazdıklarımı doğruluyorsun

Hassan yoktu hep sonradan girdi :) Giunti Tayfur ikilisi ön liberoydu önlerinde Pancu Sergen Tümer vardı.

Sergen'i forvetten sayıyorum hiç ortasahaya dönmediği için.

Açıklamama gerek yok zaten bundan bahsettim bu adamlar yetenekli olduğu için bu oynanabildi hadi bu adamlarla 4-4-2 oyna oynayabilir misin?

Luce oynadı. Aek 5 attı bir daha da oynamadı.

İşte Bilic de şu sistemden şuan çıksun bu takımın dengesi öyle bir sallanır ki her şey başa döner anlatmak istediğim buydu zaten.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Atibanın başka bir sorunu var bence. Bunu tee yunanistanda belli etti ve o gün bu gündür formsuz.  Hatta antep maçında golü atan oğuzhan sus işaretini ona yaptı. Dolayısıyla böyle bir atiba derbide yok diye bence üzülmeyelim. Bence bu sıkıntısı devre arası başka bir ön libero alınacak olması ve buna bağlı olarak Atibaya teklif edilen sözleşmenin hoşuna gitmemiş olması olabilirmi

Ben de sözleşme olduğunu düşünüyorum sorunun.

Veli gibi değil sonuçta son kontratı bu adamın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Hassan yoktu hep sonradan girdi :) Giunti Tayfur ikilisi ön liberoydu önlerinde Pancu Sergen Tümer vardı.

Sergen'i forvetten sayıyorum hiç ortasahaya dönmediği için.

Açıklamama gerek yok zaten bundan bahsettim bu adamlar yetenekli olduğu için bu oynanabildi hadi bu adamlarla 4-4-2 oyna oynayabilir misin?

Luce oynadı. Aek 5 attı bir daha da oynamadı.

İşte Bilic de şu sistemden şuan çıksun bu takımın dengesi öyle bir sallanır ki her şey başa döner anlatmak istediğim buydu zaten.
k
Ahmed Hassan yokken de kaan dobra oynuyordu. O da eski forvettir ancak kanat oynuyordu. Ben zaten sistemin kökten değişmesi gerektiğini söylemedim. Ancak rakipleri son maçlarda hiç sıkıştıramadığımız çok çok net bir şekilde ortadayken Bilic bence birşeyleri değiştirmek zorunda. Belki birçok insana ters gelecek ama Oğuzhanın oynaması bence bizim için hayırlı olacak

Çevrimdışı ZEKI

kurala da öyle demiyor @ZEKI hocam uyarma denen yok penaltıyı kullanmadan yapamazsın
insallah senin dedigin gibi olur, bak kupa maci ertelenmeseydi cezaisni cekmis olacakti kısmet..

Çevrimdışı Çağrı

Ahmed Hassan yokken de kaan dobra oynuyordu. O da eski forvettir ancak kanat oynuyordu. Ben zaten sistemin kökten değişmesi gerektiğini söylemedim. Ancak rakipleri son maçlarda hiç sıkıştıramadığımız çok çok net bir şekilde ortadayken Bilic bence birşeyleri değiştirmek zorunda. Belki birçok insana ters gelecek ama Oğuzhanın oynaması bence bizim için hayırlı olacak

Hayır yahu Kaan Dobra hep oynuyordu zaten o sağ kanat bekiydi :)

Hassan Tümer'in yerine giriyordu hep oyuna ve hep atıyordu golünü şuanda böyle bir adma olsa süper olur mesela :)

İşte bunun sebebi sistem değil bence bu sadece yorgunluk sistemden olsa hiçbir zaman yapamazdık. Türkiye'de hücum pres yapıp da sıkıştırmayacağın tek bir takım bile yok.

Ama biz bunu yapamıyoruz 2 maçtır savunma ile hucumun arası 60 metreye çıktı 30 metreden bunlar yorgunluk belirtisi hep.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Karabay

Ben de sözleşme olduğunu düşünüyorum sorunun.

Veli gibi değil sonuçta son kontratı bu adamın.
dolayısıyla derbide Atibanın olmaması hayrımıza olmuş bile olabilir :) hem bide hoca onun yerine oğuzhanı oynatırsa belki iki kişilik oynar :)

Ah bu derbi vodafone arenada olacaktıki goreydim ben baskıyı.  Değil atiba baki mercimek gelse favoriydik.

Çevrimdışı Çağrı

Kurallık bir şey yok @ALI RIZA  bunlar avuntu malesef.

Kurala bakarsan kart ile ilgili hiçbir şey yazmıyor. Kaldı ki kartı zaten ayağından dolayı vermedi raporuna öyle yazmaz.

İtiraz etti yazmıştır yüzde 90. Şöyle düşün penaltıdan önce hakeme küfür ettin seni atabilir mi oyundan? Atabilir. Raporuna böyle girecek muhtemelen.

Yoksa haklısın atılmayan penaltının uyarısını yapamaz normal şartlarda.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Hayır yahu Kaan Dobra hep oynuyordu zaten o sağ kanat bekiydi :)

Hassan Tümer'in yerine giriyordu hep oyuna ve hep atıyordu golünü şuanda böyle bir adma olsa süper olur mesela :)

İşte bunun sebebi sistem değil bence bu sadece yorgunluk sistemden olsa hiçbir zaman yapamazdık. Türkiye'de hücum pres yapıp da sıkıştırmayacağın tek bir takım bile yok.

Ama biz bunu yapamıyoruz 2 maçtır savunma ile hucumun arası 60 metreye çıktı 30 metreden bunlar yorgunluk belirtisi hep.
Ahmed hassan zaman zaman kanatta oynuyordu. Bu oyuncuların tayfur hariç hepsi oyunu dikine çok rahat oynayan oyunculardı. Yorgunluk hususuna %100 katılıyorum.

Çevrimdışı Çağrı

dolayısıyla derbide Atibanın olmaması hayrımıza olmuş bile olabilir :) hem bide hoca onun yerine oğuzhanı oynatırsa belki iki kişilik oynar :)

Ah bu derbi vodafone arenada olacaktıki goreydim ben baskıyı.  Değil atiba baki mercimek gelse favoriydik.

Mercimek tek tabanca  :kop: Ya ölür ya öldürür  :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı sağduyu

Necipten haberi olan varmı? Yetişecek mi acaba derbiye?
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı sağduyu

Bu Attiba işi hiç olmadı. Yani alternatif poroblemi olan oyuncu ve mevkide derbi öncesi bu iş çok yersiz ve zamansız oldu. Hayırlısı olsun yine de. Formda bir Necip lazım bu durumda. Diri bir Oğuzhan yine çok gerekli. Her ne kadar Oğuzhan'ı son zamanlarda pek diri göremsekte, umarız ki sürpriz yapar.
.

Çevrimdışı Geovani

olcay topu iyi kullanması ve biçok top çalmasıyla bence ya sosanın bölgesinde sosa velinin yanında,ya da direk velinin yanında kullanılabilir
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Karabay

@Çağrı hocam bu francodan ön libero yapsak olmazmı

Çevrimdışı Efe

yaw o nasıl penaltı komedi penaltı yüzünden atibada gitti hayırlısı olsun gs maçınıda kazanacak güçteyiz tabi hakemler izin verirse :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sağduyu

olcay topu iyi kullanması ve biçok top çalmasıyla bence ya sosanın bölgesinde sosa velinin yanında,ya da direk velinin yanında kullanılabilir
Olayda hamle özelliği yok. Top kapsa da, o bölgede ikili mücadelelerde topu kaptırma riski çok. Kerim de aynı şekilde, GS gibi bir rakibe karşı top saklayabien ve fizik gücü yüksek oyuncu lazım ortada. Umarım Necip düzelir, ilk onbir başlar, ikinci yarıda Oğuzhan yapar hoca.
.

Çevrimdışı sağduyu

yaw o nasıl penaltı komedi penaltı yüzünden atibada gitti hayırlısı olsun gs maçınıda kazanacak güçteyiz tabi hakemler izin verirse :bandit:

Penaltı komedi de Atiba da komedi. Yaptığı tam şapşallık.
.

Çevrimdışı adnan

yotumları okudum genel itibariyle oyunumuz kötüydü haklısınız atiba amatörce davrandı haklsızınız lakin gözden kaçan bi cok nokta var.bugünkü maçta bildiğin teşviğin babası vardı.konyalı toculara verilen prim derbi maçlarda verilmiyo ligin ortasında bu kadar prim nedir kaybedersen küme mi düşüyosun.ikincisi bugün konyalı futbolcular ceza sahası içerisinde benim saydığım en az 5 kere kendilerini yere attılar hakem en sonunda görevini yaptı verdi penaltıyı.dikkat edin maç boyunca sahanın heryerinde sürekli kendilerini yere bıraktılar ve hakem tamamına düdük çaldı.ayrıca atibaya kitlenmiş herkes verilmeyen iki penaltımızı görmezden geliyo.demba ba ve sosanın pozisyonları yüzde bir milyon penaltıdır.hani hep diyaoruzya beşiktaş hakemi de yenicek işte bugün beşiktaş bunu yaptı bildiğin hakemide yendi aldı maçı ama kac mac böyle alabilir ki.başkan da cıkmış hakemler hakkında konusmıycaz diyo. bu maötan sonra konuşmıycaksın da ne zaman konuscaksın arkadaş. bu takım 3 günde bir aynı kadroyla sürekli maç yapıyo takımın yaptığı yol kilometresini yolculuğu belki cocugumuz ömrümüzce yapmadık.şu kötü beşiktaş fenerden gs den daha iyi top oynuyo kaleyi bulan topu nerdese yok konyanın.bu kadar acımasız eleştiri yersiz geliyo bana.son olarak atiba bu takımın coğu maçta ayakta kalan performansının fazlasını sahaya yansıtan ender oyunculardandır.o pozisyonda hakeme kurban gitmiştir cok net.cizgiye basan 7 tane topcu varken sahanın tek sarı kartlı oyuncusu atibanın hakem tarafından uyarılması sizce tamamen tesadüf mü?tabiki değil.atiba da bunun farkında olduğundan tepkisini bu şekilde gösteriyo ve bence haklı da.açın bakın kullanılan penaltılara her penaltı da 7 8 oyuncu sarı kart görmeli o zaman.ben bu eyyamcı hakem yüzünden atibayı harcamam arkadaş harcayana da karşı cıkarım
ARMAYA ENDEKSLİ HAYATLAR...

Çevrimdışı ZEKI

yotumları okudum genel itibariyle oyunumuz kötüydü haklısınız atiba amatörce davrandı haklsızınız lakin gözden kaçan bi cok nokta var.bugünkü maçta bildiğin teşviğin babası vardı.konyalı toculara verilen prim derbi maçlarda verilmiyo ligin ortasında bu kadar prim nedir kaybedersen küme mi düşüyosun.ikincisi bugün konyalı futbolcular ceza sahası içerisinde benim saydığım en az 5 kere kendilerini yere attılar hakem en sonunda görevini yaptı verdi penaltıyı.dikkat edin maç boyunca sahanın heryerinde sürekli kendilerini yere bıraktılar ve hakem tamamına düdük çaldı.ayrıca atibaya kitlenmiş herkes verilmeyen iki penaltımızı görmezden geliyo.demba ba ve sosanın pozisyonları yüzde bir milyon penaltıdır.hani hep diyaoruzya beşiktaş hakemi de yenicek işte bugün beşiktaş bunu yaptı bildiğin hakemide yendi aldı maçı ama kac mac böyle alabilir ki.başkan da cıkmış hakemler hakkında konusmıycaz diyo. bu maötan sonra konuşmıycaksın da ne zaman konuscaksın arkadaş. bu takım 3 günde bir aynı kadroyla sürekli maç yapıyo takımın yaptığı yol kilometresini yolculuğu belki cocugumuz ömrümüzce yapmadık.şu kötü beşiktaş fenerden gs den daha iyi top oynuyo kaleyi bulan topu nerdese yok konyanın.bu kadar acımasız eleştiri yersiz geliyo bana.son olarak atiba bu takımın coğu maçta ayakta kalan performansının fazlasını sahaya yansıtan ender oyunculardandır.o pozisyonda hakeme kurban gitmiştir cok net.cizgiye basan 7 tane topcu varken sahanın tek sarı kartlı oyuncusu atibanın hakem tarafından uyarılması sizce tamamen tesadüf mü?tabiki değil.atiba da bunun farkında olduğundan tepkisini bu şekilde gösteriyo ve bence haklı da.açın bakın kullanılan penaltılara her penaltı da 7 8 oyuncu sarı kart görmeli o zaman.ben bu eyyamcı hakem yüzünden atibayı harcamam arkadaş harcayana da karşı cıkarım
:claps: :claps: :claps: laflarinin hepsine katilirim.
Ama Attiba gibi profesyonel bir futbolcuda cekecek. Hakemin onun uzerine oynadigini bilecek. Belki gunun veya haftalarin yorgunlugu adrenalin bazen duruyor beyin dusunemiyor.

Çevrimdışı sağduyu

Bravo, çok doğru... GS maçında verdiğinin 4 katını veriyorsun takımına. Bir takım 4 maçta yapacağı mücadeleyi 1 maçta yapıyor.
.

ysariusta

• Ziyaretçi

4'ünde mi GS maçı. Len Fenerasyon bile alttan alttan dalga geçiyor adamlarla.

Çevrimdışı sağduyu

4'ünde mi GS maçı. Len Fenerasyon bile alttan alttan dalga geçiyor adamlarla.
:kop: :kop:
.

Çevrimdışı okansosa

Eğer İnler gelirse çok iyi olur çünkü Linnes geldiğinde ya da yerine yabancı sağ bek işte o zaman Motta kesilecek İsmail oynamak zorunda kalacak ki İsmail iki pas bile yapamıyor patlamaya hazır bomba Atiba da dengesizleşmeye başladı transfer döneminde kilit adam İNLER bence
O gemi bir gün gelecek

Etiketler: