Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı
Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı Skor : Asteras Tripolis 0-0 Beşiktaş JK Tarih : 27.11.2014 Saat : 22.05 Stadyum : New Asteras Tripolis Stadium Yayın : Star TV İLK 11

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 73858 defa] Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı ZEKI

Abi Atiba'nın suçu var tabi de Bilic oyunu okuyamadı ön liberon sarı kartlı çıkar necibi sok oyuna ama nerde
Attiba dedigin adam kanada milli takiminin oyuncusu senelerce Hollandada ust duzey takimlarda futbol oynamis. Senin aklina itirazdan ikinci sariyi gorecegi aklina gelirmi..Kim ne derse desin Attiba bu maci resmen yakmistir.

Çevrimdışı Tolga

3 dakika verdi geçsin bakalım şimdi 3 dakika nasıl geçecekse artık
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı AvrupaKartalı

arkadaslar farkina vardinizmi, nezaman oyuncu deyisikligi yapsak gol yiyoruz, her mac ayni. anlamadim gitti.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 00:07:18 ALI RIZA ]

Çevrimdışı Tolga

takımın 65 ten sonra temposu düştü fizik olarak hep söylüyorum bu takımın bazı yerlerde değişiklikler yapması şart her maç yaşarız yoksa bu sorunları

Çevrimdışı Tolga

Çevrimiçi Samet Ç

Büyük takım olma zihniyetini oyuncuların kafasına sokmak istiyorsam bu tür durumlarda kendinden 3 gömlek  kötü takıma bu tür durumlarda hücum yapacaksın savunma değil

Çevrimdışı ALI RIZA

değerli dostum ufugun yorumu

Hırvatistan'da da, Lokomotiv'de de, Beşiktaş'da da aynı sonlar. Iş teknik direktörde. Kazanmayı bilmiyor. Realite.

bu arada bilic efendi asıgı sevgilisi olan necibi oyuna sokuyor hay tobee
Kimi soksun karar sen ver bakalım sosa mı olcay mı g. töre mi _? kırmızı yiyen atiba mı _?

Çevrimiçi Samet Ç

Bir puan aldığımız için sevinmiyorum hiç kimse iyi skor olarak görmesin bu sonucu kendinden 3 gömlek düşük takıma her ne kadar 10 kişi de olsa 2-0 dan maçı veriyorsun.

Çevrimdışı Tolga

açıkçası bügünü gördükten sonra karabük maçını kazanırız kimse diyemez elimizdeki maçları kolayca veriyoruz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kayseri Erciyes sendromu olacak diye korkmadım değil  :s20: :s20:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sarp

Arkadaş biz kötüyüz hataliyizda şu (Hakaret Yasak)₅ hakeme ne demeli!!!delirtti beni ya
 :akuma: :s20:

Çevrimdışı TØLGA

Şu geri yaslanma işini hic beceremiyoz hoca oyuncu değişikliği iiçinde geç kaldi adamlar haldir huldur geldiler
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 00:05:12 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı WarrChief

Kimi soksun karar sen ver bakalım sosa mı olcay mı g. töre mi _? kırmızı yiyen atiba mı _?

hatırlatırım bu necip 2-3 mac verdi?? hatırlatırım kerimi oyuna alarak 3 mac verdi 1 tane aldı her zaman degisiklik sonrası oyunu verdi bu bile yetiyor kaldıki necibi sevgilisini o zamanmı alırsın sacmalık ocneden niye almıyorsun??

Çevrimiçi Samet Ç

açıkçası bügünü gördükten sonra karabük maçını kazanırız kimse diyemez elimizdeki maçları kolayca veriyoruz
%100 katılıyorum hocam bir değil 2 değil. Erciyes maçı 2 asteras maçı eskişehir maçı bu kadar olmaz bir sezon içinde ki daha sezon bitmedi bilicin bu zihniyeti değişmez ise daha çok böyle maçlar görürüz.

Çevrimdışı ALI RIZA

Yapacak birsey yok 2-2 de iyidir 0-2 den macı vermek kadar kötü değildir...!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Kasım 2014, 23:58:29
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Kayıtlara BILIC'in Hediye Ettiği 2 puan diye geçsin.

Bu nasıl saçmalıktır ya? Bu kadar olmaz!

Sosa 50. Dakikada bitti zaten neyi bekliyorsun almak için oyundan? Oyundan aldın iyi alınacak adam Oğuzhan mı! Bu havada Oğuzhan sakız diye çiğnerler orada!

Hadi ilk golü yedin çok bariz adamlar hava topu ile gelecekler ulan al oyundan Töre'yi sok Atınç'ı Çek Pedro'yu ön liberoya çek fişi.

Olcay Kerim değişikliğinin amacı nedir? Yapılacak son değişikliği yaptı sol taraf zaten otoban olmuş Olcay'ı oyundan alıyorsun!

Takım gelişiyor sen de gelişmek zorundasın BILIC.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ZEKI

Attiba yakti, Cenk tuzu biberi oldu..neyseki yenilmedik gruptan cikmayi garantiledik..artik ikinci tura gectik Tottenhami yenersek lideriz..

Çevrimdışı Deniz

Atiba bugun takima ihanet etmistir !hiçbir profesyonel oyuncu iki kere itirazdan sari kart gorup kendini attirmaz.bu ne ciddiyetsizlik?sekerspor mu bura !
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı cisse557

Bu kadar saçma bi şekilde geriye gömülen takım görmedim. Herkes ceza sahasının önüne birikiyor ilerde kimse basmıyor adamlara gel abi sağlı sollu aç ortanı deniyor. Bu nasıl mantıktır 2 senedir hep aynı hataya nasıl düşebiliyor bi takım aklım almıyor

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimiçi MUSTAFA_

En az 3 as oynayacak oyuncuya ihtiyacımız var daha   :s20: Seneye bahane kabul etmem yeni statda bu eksikler tamamlanmalı  :iscrewy:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ALI RIZA

hatırlatırım bu necip 2-3 mac verdi?? hatırlatırım kerimi oyuna alarak 3 mac verdi 1 tane aldı her zaman degisiklik sonrası oyunu verdi bu bile yetiyor kaldıki necibi sevgilisini o zamanmı alırsın sacmalık ocneden niye almıyorsun??
ben de sana hatırlatayım kimi alsın _? fikrini söyle