Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 311 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5193411 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

hiç birşey olmaz bein global bir şirket zaten arapların parası yatırımı dünyaya yayılmış durumda
kapitalizmin hedefi emekçilerdir hiç bir zaman kapitale dokunmaz. almanya ikinci dünya savaşını kaybetti mercedese bmw ye ne oldu
Mersedezle bemeve kandirilmislar abi

Çevrimdışı ozankarakoc

Benteke - Cenk Tosun takası...
Lütfen olsun, hemen olsun, şimdi olsun!

Yaşları hemen hemen aynı, Benteke 90'lı, Cenk 91'li...

Benteke'nin boyu 1.90. Kafa toplarında çok iyi. Sağlı sollu ortalarımız iki senedir ziyan oluyor, bu çocuk gelirse inanılmaz farkeder, gol sayımız uçar. Ayrıca hepimiz de Quaresmaspor'lu oluruz ;)

Adamın aklı fikri golde. Sürekli golü kokluyor. 'Leblebici' tabirine uyuyor.

Aslında tam bir Mario Gomez durumu var. Onun da Fiorentina maçlarına bakıp 'meh, bu çocuk bitmiş' diyenler oluyordu, ama Bayern'deki performansını hatırlayıp gollerini izleyince de aklımız çıkıyordu. Benteke'nin de Crystal Palace kariyeri çok parlak değil (Çünkü takım parlak değil, bu sezon 17 maçta 3 galibiyet almış), ama Aston Villa'daki golleri, asistleri falan nefis.

Devre arasında 'bundan iyisi şamda kayısı' olur.

Bir de Talisca 4 milyon kazandırıp giderse, yerine de bir 10 numara gelirse, işte o zaman yeniden doğarız. Artık Bayern düşünsün  :ebebe:
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Savaş

Hocanın son denediği 11 via Övünç Özdem

Fabri, Gökhan, Pepe, Tosic, Adriano, Medel, Tolgay, Oğuzhan, Lens, Babel, Negredo.
Bu kadro osmanliya kemiksiz 4 atar.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Vida nın satılmaması gerekiyor Zaten cenk ve oğuzhan satılacak sene sonu orası aşikar
vida kalmalı.

Çevrimdışı ozankarakoc

Bu kadro osmanliya kemiksiz 4 atar.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İçimden bir ses 'üff çıkar şu Lens'i, al Quaresma'yı' diyeceğimizi söylüyor. Hatta 60-65'te 'bu Negredo da fos çıktı, Cenk'i alsın bari'ler de başlayabilir... Umarım yanılırım ama, hocanın şu ana kadarki tercihlerinin 'laz inadından' değil, çaresizlikten kaynaklandığını düşünüyorum.

Lens için de, Negredo için de, Medel için de müthiş bir fırsat. Rakip ligin en zayıf takımlarından biri, zemin iyi, tribünler dolu... Kendilerini öyle bir göstermeleri lazım ki, kayıtsız kalamayalım. Yoksa bir daha formayı rüyalarında görürler.

Çevrimdışı ozankarakoc

Vida nın satılmaması gerekiyor Zaten cenk ve oğuzhan satılacak sene sonu orası aşikar
vida kalmalı.

Ozi'nin sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.
Devre arasında ya satılmalı, ya da sözleşmesi yenilenmeli.
Üçüncü seçenek felaket olur.

Çevrimdışı atalay

Bakü ve Berlin'de Kartalyuvası var mı?
[ Son Düzenleme: 15 Aralık 2017, 08:38:17 atalay ]

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

neden geçen senede ilk yarı yoktu ne yaptıysa ikinci yarı yaptı.

Doğru ilk yarı ayağı kırıktı. Oynayamamıştı. Belki ılık havaları, ilkbaharı falan seviyordur  :D Bence kesinlikle gönderilmemeli.. Ligte performansı düşük tamam ama Avrupa'da başka oynuyor. Kesinlikle kalması lazım. Ayrıca en kötü haliyle bile çok iyi bi hamle oyuncusu olur.

Çevrimdışı atalay

Transfer sezonu başlamış. Yaklaşıyor yaklaşmakta olan.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Benteke Bu takımda Leblebi gibi gol atar gelirse büyük iş
boy 1.91
yaşı 27
Canavar gibi santrafor lakin eğri oturup doğru konuşmak lazım başkan Cenk ile Takas  işine girmez.

talisca gider sonra yine geri döner. 26-27 yaşına gelince bonservissiz hoş geldin deriz. 4m euro konuşuluyor başkan fırsatı kaçırmaz. son günlerdeki açıklamalarından anladığım kadarıyla takıma budama yapıp kök sürgünlerini geliştirmeyi düşünüyor.

Aynısını Aboubakar'da yaşadık. Güya Porto'yla arası bozuktu, güya sözleşmesi seneye bitince bonservissiz alıyorduk. Adam gider gitmez buradan aldığının 3'te 1'ine 5 yıllık sözleşme uzattı.. Aboubakar düzgün çocuk bi de.. Talisca'nın sezon başında zam yapmazsanız gelmem triplerini kampa geç katılmasını unutmayın. Talisca bizim için önemli oyuncu ve "bırakalım seneye gelir, Talisca sözüne sadıktır, Talisca için Beşiktaş her şeyin önündedir vs" bu lafları geçelim lütfen.
[ Son Düzenleme: 15 Aralık 2017, 08:57:32 Osvaldonun Saçı ]

@atalay Bu arada bu gece 22:00'de Rocket'le şikeci Higgins'in İskoçya Açık çeyrek final maçı var. İkisi de formda.. Tek sorun 5'e gelenin kazandığı kısa bir maç olması. Vaktin olursa izle mutlaka..

Çevrimiçi Akil Emre

Abu 21. golünü atmış daha devre arasını görmeden, penaltıda atmıyordur. :evillol: :evillol: Çok özledim valla adamı Cenk ve Negrodoyla sezon bitmez işallah devre arası birini alırız yoksa şampiyonluk gittiğinde çok üzüleceğiz.

Çevrimdışı Liquidator

Bakü ve Berlin'de Kartalyuvası var mı?
Berlini bilmiyorum amma Baküde yok. Ben her ne lazım olduysa, Türkiyeye gelen arkadaşlardan rica etdim, ordan Kartal yuvasından aldılar. Yeni Şapka ve Atkımda 1-2 gün içinde elime ulaşır)))
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Liquidator

Bentekenin Aston Villa-da atdığı 49 golun videosunu youtube-de izledim. Mühthiş goller atmış, atdığı gollerin çoğunluğu kalecinin kapattdığı koşeye. Adam çok sakin atıyor, eli ayağına dolaşmıyor. Bakmanızı tavsiye ederim. 
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Galatarasayı yeniyorsun hemde 3-0
Gidiyorsun Kayseri ile berabere kalıyorsun Galatarasay galibiyetinin espirisi kalmıyor taraftarın keyfinin içine ediyorsun bu şekilde olmaz bu takımda artık bişeylerin değişmesi lazım Quaresma yerine Lens mi olacak Babel yerine Töre mi Cenk yerine Negredo my Atiba yerine Medel mi olacak ne olacaksa olsun derhal bu şekilde olmaz
Biz düzelir diyoruz herşey yoluna girer diyoruz lakin bir maç kazanıyorlar diğer maçta veya ondan sonraki maçta beraberlik bu şekilde olmuyor takımlar kapanıyorsa sende Kapanan takımlara 5 maç üst üste berabere kalıyorsan sorun İdeal 11 deki oyunculardandır Demekki rotasyon değişiklik lazım Değişik oyun yapısına sahip oyuncular tercih etmelisin ilk 11 de Medel Lens Negredo Orkan
hem Daha genç diri bi takım olur hemde Farklı oyun Mantalitesiyle rakiplerinin karşısına çıkman lazım Bişeylerin değişme vakti geldi geçiyor bile
Olmuyor Atiba Quaresma Cenk le olmuyor bunu anlaman için daha nice beraberlikler mi almamız gerek sayın Şenol Güneş?
sen gs yi yenip puan farkını minimize ediyorsun bir sonraki maç yine berabere e demekki sorun takımda oyuncularda yani değiştir artık şu ideal 11 ini.

Çevrimiçi levitate

Hocanın son denediği 11 via Övünç Özdem

Fabri, Gökhan, Pepe, Tosic, Adriano, Medel, Tolgay, Oğuzhan, Lens, Babel, Negredo.
9/10 nice try bruh
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Su laypsik macini ornek veren adam futboldan anlamiyordur @Necmi abi

Laypsik takimi azicik subyanligini ustunden atmis bir takim olsa o kadro ile orada kiev macini geride birakirdin. Tolga 10 tane gol kurtarmis.
Maryo gomezi almis olsa mesela laypsik biz yarim duzune gol atarlardi.

Porto maci da dogru ornek degil.

Kanat oyunculari formsuz ve ezberlenmis olabilir ama asil problem ortasaha oyuncularinin hic risk almamasi bu takimda. Hep yana ve geroye oynuyorlar. Ileriye oynamaya calisan sadece babel ve quaresma bunlardan babel zaten yan yan top surup durup geriye veriyor ya da 40mden sut atiyo e quaresmaya veriyon o da 3 kisi ile bogusuyor harmanliyor iceri atabiliyorsa atiyor atamazsa korner oluyor.

Yahu kayserispor macinda tolgay oguzhan atiba kendi aralarinda pas pas pas yan pas yana pas geriye pas sut yok, iceri yok, canlari sikilinca kanada oynuyorlar topu. Ileri dogru oynamak oyle her babayigidin harci degil tabi. Taliska oynarsa da azicik ortasahaya geri gelip topla bukusmasi lazim, cezasahasi ustunde fazla beklemeye basladi bu sene, bence biraz gucsuz kaldi, devre arasindan sonra toparlayacaktir.

he valla gomez olsaydı yarım düzine atarlardı ama bizdede messi olsa bir düzine atardık :D
ama işde onlarda gomez bizdede messi yok ve bu sübyen dediğin takım bundesliga üçüncüsü şu anda
yani hiçde öyle hafife alınacak bir takım değil bizim karşımızada en güçlü halleriyle çıktılar. bizde 9 yedekle
bunlarıda unutmamak lazım porto maçıda nasıl örnek bilemem ama portekiz liginin lideri bu takım güçlü bir takım
eksikleri elbet var her zamanda olacak. kalite yükseldikçe hep bir taraflar eksik kalacak
zaten sürekli yan pasla vakit geçirdiklerini söylemişdim yani kimsenin bize kapandığı falan yok biz gitmiyoruzki üstlerine.

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı atalay

Teşekkürler. Fiziksel mağazacılık işinin her nokta doğru olduğunu düşünmüyorum. En düşük maliyetle online satış üzeriden bir sistem geliştirmek gerek. Fakat bu şehirlerde birer mağaza olmalı. Tabii, bu işlerin fizibilitesini-bilançolarını bilmek gerek. @Liquidator

Çevrimiçi Necmi

Bu arada transfer sezonu açılmadı burda transfer konuşmuyoruz. Lig devam ediyor.

Gökhan Töre ile ilgili bulabildiğim tek haber Ocak'ta takımla çalışmalara başlayacağı yönünde. Evliliği ve pide salonu açması haberlerinin arasından mesleği ile ilgili haberleri bulmak zor tabi. Şu an bireysel olarak çalışmalarına devam ediyormuş. Bu da demek oluyor ki Mart ayından önce kendisini izleyemeyiz. Yani Gökhan Töre kurtarıcı değil ancak alternatif olabilir bu sezon.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kadro umarım böyle olur. Övünç maç sabahı bile düzgün ilk 11 veremiyor.
:alala: :alala:

Yanlis kişiyimi takip ediyorsun ?

Övünç Özdem ilk 11 i %99 tutturuyor hatta bu alanda en iyi Beşiktaş muhabiri
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Benteke Bu takımda Leblebi gibi gol atar gelirse büyük iş
boy 1.91
yaşı 27
Canavar gibi santrafor lakin eğri oturup doğru konuşmak lazım başkan Cenk ile Takas  işine girmez.
Benim tanıdığım Başkan Cenki 20 m € ya satar , Bentekeyi de Satın alma opsiyonlu kiralar , aksi büyük sürpriz olur :D :D Başkanı çözemedi hala bazı arkadaşlarımız :bandit:
[ Son Düzenleme: 15 Aralık 2017, 10:21:44 Yunus Emre Dökmeci ]

Berlini bilmiyorum amma Baküde yok. Ben her ne lazım olduysa, Türkiyeye gelen arkadaşlardan rica etdim, ordan Kartal yuvasından aldılar. Yeni Şapka ve Atkımda 1-2 gün içinde elime ulaşır)))
Kartal yuvası Eu üzerinden sipariş versen gelmez mi ??

Etiketler: