Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 245 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5165055 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Liquidator

Kartal yuvası Eu üzerinden sipariş versen gelmez mi ??
Bilmiyorum, hiç denemedim. İstanbulda okuyan 3-4 arkadaş var, onlara para veriyorum onlar alıyorlar. Onun için online üzerinden hiç denemedim.
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Teşekkürler. Fiziksel mağazacılık işinin her nokta doğru olduğunu düşünmüyorum. En düşük maliyetle online satış üzeriden bir sistem geliştirmek gerek. Fakat bu şehirlerde birer mağaza olmalı. Tabii, bu işlerin fizibilitesini-bilançolarını bilmek gerek. @Liquidator
@atalay Avrupa da yaşayan Beşiktaşlılar Kartal yuvası EU üzerinden Ürün siparişi verebiliyorlar fakat Balkanlar , Azerbaycan , Arap ülkelerin de böyle bir durum varmı bilmiyorum 

Ayrıca dediğin gibi internet mağazasından ziyade özellikle Almanya - Fransa - Azerbaycan gibi ülkelerde Fiziksel mağaza açmamız gerekiyor kesinlikle

Yada bir şekilde bu insanlara lisanslı ürünleri en iyi şekilde ulaştırmamiz gerekiyor
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Bilmiyorum, hiç denemedim. İstanbulda okuyan 3-4 arkadaş var, onlara para veriyorum onlar alıyorlar. Onun için online üzerinden hiç denemedim.
Bir araştırır bakalım belki vardır

Gökhan Töre ile ilgili bulabildiğim tek haber Ocak'ta takımla çalışmalara başlayacağı yönünde. Evliliği ve pide salonu açması haberlerinin arasından mesleği ile ilgili haberleri bulmak zor tabi. Şu an bireysel olarak çalışmalarına devam ediyormuş. Bu da demek oluyor ki Mart ayından önce kendisini izleyemeyiz. Yani Gökhan Töre kurtarıcı değil ancak alternatif olabilir bu sezon.
Töre hiçbir zaman kurtarıcı olmadı ki olamaz da zaten

Adamın kafası futboldan başka herşeye çalışıyor :bandit:

Bir Robbben - Ribery olabilecek kapasitesi fazlasıyla varken o pideci olmayı seçti..

Kafa yapısı Q7 ile bire bir örtüsüyor..

Almanya da yaşayan Beşiktaşlılar Vollky dayıya ulaşsınlar adamda Abartısız Bir Depo dolusu Lisansli Beşiktaş ürünü var :lol: :lol: :evillol:

Çevrimdışı atalay

Evet, ama dağıtım TR ve Hollanda'dan. Sipariş edilen ürün için vergi ve kargo bedeli yüksek. Direkt kulüp adına fiziksel mağazacılık olmasa bile anlaşmalı bir firma ile yaşadığın şehir veya ülke üzerinden daha makul ücretlerle kişiler ürünleri temin edebilir. @Yunus Emre Dökmeci Her noktada fiziksel mağazacılık anlayışı doğru değil. Bugün global firmalar fiziksel mağaza sayılarını aşağı çekiyor. Ya da dünya çapında e-ticaret devleri; online, offline, lojistik gibi birimleri bir araya toplayıp birtakım merkez şehirlerde fiziksel mağaza açıyor.

Çevrimiçi underworld

Vida gelince cok ideal bir dagilim oluyor stoper konusunda.

Pepe vida oynuyor yedekleri mitrovic atinc ve bucuklu oyuncumuz tosic stoper oynayabilen bek oyuncusu ve yedke kulubesinde hem bek hem stoper yedekleyen oyuncu. Yanlarina altyapidan da bir cocuk eklenir oh mis.

Senol hocam ise azicik degisik yapar ama bu dagilimda olur.

Pepe tosic oynar yedekleri mitrovic ve atinc olur, sagbek de oynayabilen vida kulubede oturup bucuklu oyuncu olur :evillol:
Atinci unut abi

Normal dağılım da Pepe - vida - Mitro - fatih Aksoy olmalıdır.
3 m Tosic için iyi...
Sayet vida satilirsa o zaman Tosic le devam.

Evet, ama dağıtım TR ve Hollanda'dan. Sipariş edilen ürün için vergi ve kargo bedeli yüksek. Direkt kulüp adına fiziksel mağazacılık olmasa bile anlaşmalı bir firma ile yaşadığın şehir veya ülke üzerinden daha makul ücretlerle kişiler ürünleri temin edebilir. @Yunus Emre Dökmeci Her noktada fiziksel mağazacılık anlayışı doğru değil. Bugün global firmalar fiziksel mağaza sayılarını aşağı çekiyor. Ya da dünya çapında e-ticaret devleri; online, offline, lojistik gibi birimleri bir araya toplayıp birtakım merkez şehirlerde fiziksel mağaza açıyor.
Evet evet haklısın Büyük markalar bir araya gelip büyük mağazalar açıyorlar Avm gibi ama daha büyük

Mesela Babam Almanya da benim orada bir mağaza varmış İstanbulda bir semt büyüklüğündeymis Adidas - nike - puma vs vs hepsi içindeymiş..

Atinci unut abi

Normal dağılım da Pepe - vida - Mitro - fatih Aksoy olmalıdır.
3 m Tosic için iyi...
Sayet vida satilirsa o zaman Tosic le devam.
Alpayin oyun stilini Atinca benzeten bir ben miyim  ?

Fizigi , müdahaleleri , oyun yapısı falan , yalnız Alpay Atınca göre biraz daha hızlı ve seri

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 15 Aralık 2017, 11:46:02 atalay ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Fizigi , müdahaleleri , oyun yapısı falan , yalnız Alpay Atınca göre biraz daha hızlı ve seri

Ben alpay'ı çok şey yapmadım fatih daha iyi :)

Belki daha uzun süredir A milli takımla beraber olduğu içindir fatih :)

Daha soğuk kanlı :)

Çevrimdışı Erdem Ayaz

sahi Töre yaşıyor mu ?
Ekmek kazandığı meslekte bu kadar yatmaya doyamayan bir insan ilk defa görüyor ve şahit oluyorum üstelik daha 25 yaşında bir futbolcu bu şekilde oluyorsa gerçekten söylenecek bir kelime yok 2 senedir yatıyor Kronik sakat 2.yarıda yine bu şekilde sakatlanırsa bu adamdan daha hayır beklemeyin öyle bişey olursa 4-5 milyon ne verirlerse sene sonu direk satılmalı.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

GG nin yerine de birde sağ bek lazım hem yaşlandı hemde sürekli sakatlanıyor
Fabri
Sağ Bek , Pepe , Vida , Adriano
Medel , Oğuzhan
Lens , Talisca , Babel
Benteke
bu 11 i isterim.
Ama şimdi ki talisca olacaksa hiç olmasın onun yerine Juan Mata muazzam olur.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hocanın son denediği 11 via Övünç Özdem

Fabri, Gökhan, Pepe, Tosic, Adriano, Medel, Tolgay, Oğuzhan, Lens, Babel, Negredo.
Duygularımızla oynama bak.  :D
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi underworld

Daha çok görmek lazım

Çevrimiçi underworld

sahi Töre yaşıyor mu ?
Ekmek kazandığı meslekte bu kadar yatmaya doyamayan bir insan ilk defa görüyor ve şahit oluyorum üstelik daha 25 yaşında bir futbolcu bu şekilde oluyorsa gerçekten söylenecek bir kelime yok 2 senedir yatıyor Kronik sakat 2.yarıda yine bu şekilde sakatlanırsa bu adamdan daha hayır beklemeyin öyle bişey olursa 4-5 milyon ne verirlerse sene sonu direk satılmalı.
Karışık kusbasi pide istersen hemen gonderir reyis fazla şey etme

Ben alpay'ı çok şey yapmadım fatih daha iyi :)

Belki daha uzun süredir A milli takımla beraber olduğu içindir fatih :)

Daha soğuk kanlı :)
Fatih iyi zaten o tecrübe kazandı baya geçen sene TR kupasında baya maç oynadi kumasini da belli etti soğukkanlı , sakın, ayağı iyi

Ama Alpay öyle değil çocuk daha ilk kez Beşiktaş forması giyiyor ayakları titremistir heyecandan , bir kaç maç oynasin bakalım belli eder kendini
[ Son Düzenleme: 15 Aralık 2017, 12:18:14 Yunus Emre Dökmeci ]

Fatih iyi zaten o tecrübe kazandı baya geçen sene TR kupasında baya maç oynadi kumasini da belli etti soğukkanlı , sakın, ayağı iyi

Ama Alpay öyle değil çocuk daha ilk kez Beşiktaş forması giyiyor ayakları titremistir heyecandan , bir kaç maç oynasin bakalım belli eder kendini

bakalım :)

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Karışık kusbasi pide istersen hemen gonderir reyis fazla şey etme
O Değirmenin suyu oynadığı kulüpten geliyor bunu bilmek te önemli bunu bilerek Mesleğini düzgün yapması da bi okadar önemli.

Kaynak soranlar vardı...

MaTador u Fırat günayer de yazmış dün gece..

Talisca giderse diyerek.. ( Çin ve ispanyadan teklif varmış) Benfica oyuncunun 1 yıl sözleşmesi kaldığı için bir an önce elinden çıkarmak istiyormus..

Buralar Dutluk olmuş yine

Bu arada @tangaz nerede gören duyan bilen yok mu ?? Bu kadar uzun süre kaybolmazdi normalde.

Çevrimdışı mertozlu

Berlini bilmiyorum amma Baküde yok. Ben her ne lazım olduysa, Türkiyeye gelen arkadaşlardan rica etdim, ordan Kartal yuvasından aldılar. Yeni Şapka ve Atkımda 1-2 gün içinde elime ulaşır)))

Bahsettiğim olay bu. Bakü'de Kartal Yuvası olması lazım, yani bunun ama'sı yok. Şenol hoca ve yöneticiler Qarabağ'ın Bakü'de Chelsea ile oynadığı maça gittiler, kesinlikle bir planları olduğunu düşünüyorum. Devre arası maçı olacaktı belki ertelenmiş olabilir ama akıllarında Azerbaycan'a açılmak var.

Tebriz ve civarında da milyonlarca Azeri Beşiktaş'ı tutuyor, seviyor ama İran ile ilgili Zarrab olayından sonra (burada hatırlatıldığı üzere) sanırım o biraz ertelenecek.

Saat 15'te ztk rakibimiz belli oluyor.

SON DAKİKA!

FİFA başkanı Infantino, Fenerbahçe’nin şike sürecinde küme düşürülmemesine, TFF tarafından ceza almamasına göz yumduğuna dair TFF ile yazışmaları internete düştü.

Belgeler sonrasında Infantino’nun Fenerbahçe’den rüşvet aldığı iddiasını tüm Avrupa konuşuyor

Çevrimdışı tuncaboylu

Bahsettiğim olay bu. Bakü'de Kartal Yuvası olması lazım, yani bunun ama'sı yok. Şenol hoca ve yöneticiler Qarabağ'ın Bakü'de Chelsea ile oynadığı maça gittiler, kesinlikle bir planları olduğunu düşünüyorum. Devre arası maçı olacaktı belki ertelenmiş olabilir ama akıllarında Azerbaycan'a açılmak var.

Tebriz ve civarında da milyonlarca Azeri Beşiktaş'ı tutuyor, seviyor ama İran ile ilgili Zarrab olayından sonra (burada hatırlatıldığı üzere) sanırım o biraz ertelenecek.
Azerbaycan 10 milyon nüfusa sahip, kişi başına gelir düzeyi son derece düşük bir ülke. Orada halka yapacağın açılımı Anadolu'da yapmak daha masrafsız ve karlı olabilir.

Azeri petrol ve gaz şirketlerinden sponsorluk kopartmak dışında çok bir avantajı olmaz bu hamlenin, hele kartal yuvası falan en fazla 8-10 bin forma satarsın.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: