Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 126 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371024 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Aboubakarı alışınca izleyin derim ben iyi golcü adam gomezle kıyaslayınca gözümüze kötü geliyor gomez ayrı bir seviyedeydi...

Çevrimdışı Berat

[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2016, 16:34:31 #Berat ]

Çevrimdışı tangaz

Aboubakarı alışınca izleyin derim ben iyi golcü adam gomezle kıyaslayınca gözümüze kötü geliyor gomez ayrı bir seviyedeydi...

ospina hangi seviyedeydi  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı TURKahvesi

arkadaşlar çok özür diliyorum yeri değil farkındayım ama yerimde duramadığım için sinirli olduğum için ve özellikle bilinçlenmemiz açısından bir iki kelam etmek istedim
aramızda mutlaka haberini alan vardır
bugün metrobüs kazası yaşanmış İstanbul'da
az önce izledim görüntüleri metrobüs iç kamerasından
yalnız bir şeyi farkettim
ben yetkililerin yerinde olsam o şoförü süresiz meslekten men ederdim gerekirse de dava açardım
çünkü orada bir ihmalkarlık baş göstermekte
metrobüs hareket halinde hemde son sürat (ne kadar yavaş ne kadar hızlı önemli değil) şoför yerinden kalkıyor tamam bir darbe var ölümcül derecede de olsa bile koltuğunda bayılmadığı sürece kalkmamalı o aracı durdurana kadar tüm dikkatini vermeliydi
burada maalesef yetersizlik görülmekte adına artık meslek yetersizliği mi dersiniz eğitim yetersizliği mi dersiniz bilemem yorum sizlere kalmış artık
bu olay gelişmiş ülkelerde olsa anında şoför uzaklaştırılırdı veya göz altına alınırdı adım gibi eminim
bu olayın peşini bırakmamalıyız arkadaşlar.
[ Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 15:34:20 Özgür ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ospina hangi seviyedeydi  :D
Elit seviyeye yakın bir kaleci abi en az muslera kadar iyi bence hatta daha iyi

Çevrimdışı tangaz

Elit seviyeye yakın bir kaleci abi en az muslera kadar iyi bence hatta daha iyi

başkan olunca senin için ospinayı alacağım  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Berat

başkan olunca senin için ospinayı alacağım  :bandit:

Bir de Çin'e yollanacak bir oyuncu var ona da el atarsan  :bandit:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Onun gittiği gün kutlama  yapacağım lokma bile döktürebilirim o derece nefret ediyorum adamdan

Çevrimdışı tangaz

arkadaşlar çok özür diliyorum yeri değil farkındayım ama yerimde duramadığım için sinirli olduğum için ve özellikle bilinçlenmemiz açısından bir iki kelam etmek istedim
ben yetkililerin yerinde olsam o şoförü süresiz meslekten men ederdim gerekirse de dava açardım
metrobüs hareket halinde hemde son sürat (ne kadar yavaş ne kadar hızlı önemli değil) şoför yerinden kalkıyor tamam bir darbe var ölümcül derecede de olsa bile koltuğunda bayılmadığı sürece kalkmamalı o aracı durdurana kadar tüm dikkatini vermeliydi
burada maalesef yetersizlik görülmekte adına artık meslek yetersizliği mi dersiniz eğitim yetersizliği mi dersiniz bilemem yorum sizlere kalmış artık
bu olay gelişmiş ülkelerde olsa anında şoför uzaklaştırılırdı veya göz altına alınırdı adım gibi eminim

olayın oluş anını izleyemiyorum işyerinde, lakin gelişmiş ülkelerde böyle olaylara pek rastlanmıyor ne sürücü ne yolcu benzer davranışlar sergilemiyor. bir de bunun önlemi şoför mahallinin camekan ile sınırlandırılmasından geçiyor, iett veya diğer otobüs işletmelerinin benzeri önlemleri alması ve araçları revizyona sokması zor değil.

Çevrimdışı tangaz

hayhay ben de devre arası yolcu etmek isteyenlerdenim açıkçası  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

hayhay ben de devre arası yolcu etmek isteyenlerdenim açıkçası  :D
Yerine Yarmolenko nasıl olur abi

Çevrimdışı Bishamon

Ne yazık ki haklısın.Bu olayda da şöför eşkıya gibi kapıyı istediğim zaman açıyorum demiş.Kendi gözlerimle de bu tür olaylara çok şahit oldum...

Çevrimdışı Berat

Onun gittiği gün kutlama  yapacağım lokma bile döktürebilirim o derece nefret ediyorum adamdan

Ben bizim üniversiteden stada 5 dakikada bağırarak koşabilirim :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Yerine Yarmolenko nasıl olur abi

sscb kökenli olmayaydı süper olurdu. o nedenle yarmolenko olmaz.

Çevrimdışı yigitcan1903

Böyle oynarsa satamayız quaresmayı ne çine ne de başka yere
Geçen sene ikinci yarı iyi performans gösterip avrupa şampiyonu portekiz kadrosuna seçilen kendisiydi
Kalitesi tartışılmaz ama çok fazla saçmalıyor bazen
Yaşı dolayısıyla ben de satılmasından yanayım ama geçen seneki gibi bir performans göremicez gibi

Çevrimdışı tangaz

Kayıp adam @Çağrı Barça alacak diyodu :evillol:

sscb kökenli oyuncuların hemen hepsinin yurtdışında rezil performansları olmayaydı çoktan chelsea'de idi

Çevrimdışı TURKahvesi

olayın oluş anını izleyemiyorum işyerinde, lakin gelişmiş ülkelerde böyle olaylara pek rastlanmıyor ne sürücü ne yolcu benzer davranışlar sergilemiyor. bir de bunun önlemi şoför mahallinin camekan ile sınırlandırılmasından geçiyor, iett veya diğer otobüs işletmelerinin benzeri önlemleri alması ve araçları revizyona sokması zor değil.
kesinlikle doğru bende düşündüm bir ara bunu haklısın
ben yinede şunu belirteyim ucu açık konular diyorum buna hassas konular anlayacağınız
burada şoförü yerden yere vuruyorum eleştiriyorum ama bir başkası da savunabilir kendince sebeplerden dolayı
o şemsiyeli herifi çok afadersiniz ama karakolda sabaha kadar bir güzel benzetirdim resmen hayvanlık  :akuma:
neyse maalesef burası Türkiye dini yaklaşımlarla değil de bilimsel yaklaşımlarla gelişen bir ülke hayalini kurmaktayım ki bunu da istemek en doğal hakkım anlayan anladı umarım bu yaklaşımlar geleceğimizi daha rahat huzurlu sağlıklı bir hale getirir
neyse...

Çevrimdışı Berat

sscb kökenli olmayaydı süper olurdu. o nedenle yarmolenko olmaz.

MP + para -> Visca takası  :lol:

Çevrimdışı tangaz

Ne yazık ki haklısın.Bu olayda da şöför eşkıya gibi kapıyı istediğim zaman açıyorum demiş.Kendi gözlerimle de bu tür olaylara çok şahit oldum...

hep konuştuğumuz konu; liyakat sahibi olmayanların iş yapmaları (işin adı her ne olursa olsun). örneğin geçenlerde şort vakası yaşandı malum, o kişi de güvenlik görevlisi imiş. güvenlik görevlisi ve şoförler psikoteknik belgesi almadan işbaşı yapamazlar. bu kişilere hangi kurum ve kişiler bu belgeleri nasıl vermişler sorusu gündeme geliyor...

Çevrimdışı tangaz

kabul  :icool:

yada hiç paraya pula bulaştırmadan  MP+Q7 desek  :upto:

Çevrimdışı yigitcan1903

Vişça güzel olurdu seviyorum o adamı  :)

Çevrimdışı Berat

Allah'ım sana geliyorum  :ok:

Çevrimdışı yigitcan1903

Gitmez oraya quaresma,burun kıvırır
Zaten sezon sonu da bitiyormuş sözleşmesi
[ Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 16:00:00 yigitcan1903 ]

Çevrimdışı Bishamon

hep konuştuğumuz konu; liyakat sahibi olmayanların iş yapmaları (işin adı her ne olursa olsun). örneğin geçenlerde şort vakası yaşandı malum, o kişi de güvenlik görevlisi imiş. güvenlik görevlisi ve şoförler psikoteknik belgesi almadan işbaşı yapamazlar. bu kişilere hangi kurum ve kişiler bu belgeleri nasıl vermişler sorusu gündeme geliyor...

Ben şahit olmadım ama eskiden şöförlüğün bir prestiji varmış taksiciler kravat takarmış saygılıymışlar çok şey değişti 30 senede

Etiketler: