Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371248 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Aboubakar fiziken çok güçlü bunun farkındayım ama bu onun bu fiziğini iyi kullanabildiği anlamına gelmiyor, kastetmek istediğimde buydu, muhteşem güçlü bir oyuncu olabilirsin ama bunu sahada kullanamadıktan sonra hiç bir faydası kalmıyor.
Ben de şu kısa sürede yarattığı izlenim Fernandao'nun biraz daha teknik olanı, o bölgede oynayan Beşiktaş oyuncusu zeki olmalı, Gomez belki fiziken ve teknik olarak Aboubakar'dan daha gerideydi ama bunu aklıyla çok rahat kapatıyordu.. Cenk'in de sezgileri daha yüksek Aboubakar'dan.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ben daha farklı düşünüyorum orjin kanata ihtiyacımız yok bence onun yerine teknik kapasitesi yüksek
hızlı paslaşan orta sahalar olmalı maç başlığında yazdığım gibi geride GG Marcello Tosiç Caner
önde atiba ve inler  onların önünde adriano ozi talisca en öndede aboubakar adriano ile talisca
hem kanat oynayıp hemde orta sahayı takviyeleyebilirler Beklerimiz zaten kanat oyuncusu :D
orjini kanat olmayan oyuncularla çok rahat oynayabiliriz. Atiba inlerinde çok fazla ileri çıkmasına ihtiyaç olmaz
GG Caner Tosiç ve inlerle gerekli savunma sertliği sağlanır Ben Marcelonun erene hava hakimiyeti bırakacağını sanmıyorum
gs golü süpriz isimlerden gelir buda orta sahadan şutla falan olur işte burda tolgamı yoksa fabrimi tartışılır
kesin bildiğim bir şey Tolga gelen şutlarda iyi bir kaleci ama bu konuda fabriyi bilmiyorum.
gs nin bize karşı gol bulmada tek becerisi uzaktan atılan şutlar olacak işte burda hangi kaleciyi tercih etmek gerekiyor.
bu şekilde yapılanmayla orta saha üstünlüğünü ele geçiririz savunma zaafiyetide olmaz ama ceza sahası dışında fazla faul atışı sağlayabilirler
birde içeri giremeyecekleri için çok şut deneyebilirler. Tolga daha iyi bir seçenek olabilir yada fabrinin bu
özelliğine güvenme durumunda kalabiliriz. 4-2-3-1 bence en temiz taktik gibi duruyor. ama quaresma olmamak koşuluyla
adriano olabilir yada olcay olur. Ama pas oyununu iyi oynayacak oyuncuları ilerde tutmak gerekiyor.
adriano veya olcay ozi talisca aboubakar dörtlüsü bayıltır gs defansını onlar ilerdeyken defans ne çıkabilir nede
atak başlatabilir tolgada geri çekilir. ileri hatla defans bağını kopartırız. geride atiba tosiç inler bunları bitirir
marceloda hava toplarını toplar. burda Ozi on değilde sekiz gibi oynayacak orta saha pas trafiğini sağlayacak Adriano ve talisca
serbest olacak kanat on numara gibi takılacaklar ilerde serseri mayın gibi dolaşacaklar ortada ozi kanatlarda bekler besleyecek onları
gs defansı çok ağır ve sürekli hata yapan bir defans birde ilerde musleradan korkmayacak üçlü olacakki hemde vuruş teknikleri çok temiz
ayaklar ozi cenk muslera karşısında çuvallıyor.
Kupa maçında Golu cepheden yemedik yalnız

Necipve Tolganin zincirleme hatasindan kaynaklanan bir hava topundan yedik orada Marcelo olsaydi Balta 1 metrede sıçrasa atamazdi o Golu
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Ben hep buradayım abi ama karabatak gibiyim teknik problem esnasında devreye giriyorum  :)
Forumumuzun Can damari

Eskiden en azindan Gunaydin derdin abi arada bir görün özletiyorsun kendini :ok:

Ben Eren Derdiyok'u alalım dediğimde forum beni linç etmişti hatırlatmak istedim.
Şenol hocayı'da onu istedi diye futbolcudan anlamıyor diye eleştirmişti forum çoğunluğu.
Tepkilerin bir kısmı fener forması giymesi ile ilgiliydi biliyorum ama futbolculuk kalitesinede çok laf edilmişti.
Aboubakar'dan daha iyi diyemiyorum henüz ama Eren şimdi GS de olmasa ortada GS diye birşey olmayacaktı.
Eren iyi bir Golcü

Ereni bende cok istiyordum ama Karakterinden dolayi vazgectim Hemde Cenke yazik olacaktı

Balotellide de cok ikilemde kaldim bir yanim gelsin efsane olur diyordu bir yanim yok gelmesin Cok kotu seyler olabilir diyordu

Çevrimdışı tangaz

eren gibi Beşiktaş düşmanını boşverin biz esas balotelliyi kaybettik. yarın cincona 35 metreden çakardı  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Bishamon

O degil de havalar sogudu yarin iyi giyinin stad baya ruzgarli oluyor usutmeyin

eren gibi Beşiktaş düşmanını boşverin biz esas balotelliyi kaybettik. yarın cincona 35 metreden çakardı  :bandit:
Henuz Bir sorun çıkardığı haberi de düşmedi medyaya uslanmaya basladi sanırım :bandit:

Valla kacirdik o treni bir Patlama yaparsa degerini katlar

Ben cok ikilemde kalmıştım o dönem..

Çevrimdışı tangaz

Henuz Bir sorun çıkardığı haberi de düşmedi medyaya uslanmaya basladi sanırım :bandit:

Valla kacirdik o treni bir Patlama yaparsa degerini katlar

Ben cok ikilemde kalmıştım o dönem..

ben şahsen hiç ikilemde değildim kalitesi belliydi gücü standartların çoook üzerinde bizim ligdeki defansları portakal gibi sıkardı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Ben de şu kısa sürede yarattığı izlenim Fernandao'nun biraz daha teknik olanı, o bölgede oynayan Beşiktaş oyuncusu zeki olmalı, Gomez belki fiziken ve teknik olarak Aboubakar'dan daha gerideydi ama bunu aklıyla çok rahat kapatıyordu.. Cenk'in de sezgileri daha yüksek Aboubakar'dan.
Abi Ereni bende beğeniyorum iyi Golcü , Kasimpasa da yarim yamalak oynamasina rağmen 13-14 Gol atmıştı lakin Aboubakar dan iyi olduğu görüşüne keisnlikle katılmıyorum

Aboubakar iyi bir Golcu oyun sistemine alışınca ve uyum sağlayınca cok Gol atacak :ok:

ben şahsen hiç ikilemde değildim kalitesi belliydi gücü standartların çoook üzerinde bizim ligdeki defansları portakal gibi sıkardı.
İkilemde kalmamin sebebi Golculugu ve Kalitesi degildi abi Saha disi olaylariydi..

Cok Anormal bir kisiligi var bunu hepimiz biliyoruz çekincemiz bu nedenleydi yoksa kimse Balotelli ye hayır diyemezdi..
[ Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 14:47:34 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı onder23

Tangaz abi sorma balotelli'yi alacaktık biz. Melo falan yanında süt dökmüş kedi gibi kalırdı.
Kimse demesin boşuna yok işte sorunlu falan diye, bize öylesi lazım. Euro 2016 da da pepe gelsin demiştim bir linç edilmediğimiz kalmıştı  :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abi Ereni bende beğeniyorum iyi Golcü , Kasimpasa da yarim yamalak oynamasina rağmen 13-14 Gol atmıştı lakin Aboubakar dan iyi olduğu görüşüne keisnlikle katılmıyorum

Aboubakar iyi bir Golcu oyun sistemine alışınca ve uyum sağlayınca cok Gol atacak :ok:
Ben golcünün Zeki ve Çevik olanını seviyorum Gomez çevik değildi ama zekiydi Aboubakar ne çevik ne de zeki :) iyi bir yardımcı forvet olur ama o konuda olumlu fikirdeyim.
Korku akıl katilidir.

Tangaz abi sorma balotelli'yi alacaktık biz. Melo falan yanında süt dökmüş kedi gibi kalırdı.
Kimse demesin boşuna yok işte sorunlu falan diye, bize öylesi lazım. Euro 2016 da da pepe gelsin demiştim bir linç edilmediğimiz kalmıştı  :D
Pepe gelsin yedigimiz Gol adeti yari yariya dusmezse bende Futboldan anlamiyorum diyip futbolu takip etmeyi birakirim :bandit:

Çevrimdışı tangaz

İkilemde kalmamin sebebi Golculugu ve Kalitesi degildi abi Saha disi olaylariydi..

Cok Anormal bir kisiligi var bunu hepimiz biliyoruz çekincemiz bu nedenleydi yoksa kimse Balotelli ye hayır diyemezdi..

o kusurları olmasa zaten burada telaffuz edemezdik şu anda 125 milyona transfer rekorunu kırmış olurdu. bence alınabilir bir riskti.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

o kusurları olmasa zaten burada telaffuz edemezdik şu anda 125 milyona transfer rekorunu kırmış olurdu. bence alınabilir bir riskti.
Hiç bir zaman üst düzey bir golcü olmadı.. O paraları etmesinin sebebi de değişik bir kişiliğinin olması ilk transferi yeteneklerine dayalıydı ama sonrası hep bu özelliklerinden dolayı oldu.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

stoperde pepe forvette balotellimiz olsaydı şimdi ŞL.de 3 puanımız vardı. 12-13 puanla da gruptan çıkardık  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Hiç bir zaman üst düzey bir golcü olmadı.. O paraları etmesinin sebebi de değişik bir kişiliğinin olması ilk transferi yeteneklerine dayalıydı ama sonrası hep bu özelliklerinden dolayı oldu.

o paraları etmesinin nedeni skorer kimliği değildi, savunulması çoook zor bir forvet olmasıydı. dünyada hiç bir elit takım değişik kişiliğe o paraları ödemez.

Çevrimdışı onder23

Pepe gelsin yedigimiz Gol adeti yari yariya dusmezse bende Futboldan anlamiyorum diyip futbolu takip etmeyi birakirim :bandit:

Ujfaluši bile naptı gs de 2-3 senede. Pepe neler yapardı burada neler.  :bawling: :bawling:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

o paraları etmesinin nedeni skorer kimliği değildi, savunulması çoook zor bir forvet olmasıydı. dünyada hiç bir elit takım değişik kişiliğe o paraları ödemez.
Repütasyon önemli bir olgu futbolcu alırken, Liverpool şu an elit bir takım değil, öncesinde Milan da öyle. Milan'a transferi zaten baya eleştirilmişti ki Milan'ın son 10 yılda yaptığı tek doğru transfer yok
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Benfica maçını izliyoruz babamla. Hatırlarsanız köşe direğine doğru bi pozisyon oldu araya rakip takım oyuncusu girdi Aboubakar da adama faul yapmıştı.

Orda babam şöyle dedi: "Ula ula adamın üstüne çıkıyo hehehehehe" :kop: Harbiden iyi ezdi adamı ama ha :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Repütasyon önemli bir olgu futbolcu alırken, Liverpool şu an elit bir takım değil, öncesinde Milan da öyle. Milan'a transferi zaten baya eleştirilmişti ki Milan'ın son 10 yılda yaptığı tek doğru transfer yok

biliyorsun oyuncu ilk transferini city'ye yapmıştı orada mancini kendisini öyle madara etti ki oyuncunun elit bir takıma gitme şansı kalmadı, o da ülkesine dönüp milanda patlama yapıp liverpoola geçti. liverpool bence elit bir takım bir marka bu son yıllarda şampiyon olmaması ile değişecek bir olgu değil. bugün avrupa futbolunda c.palace gibi sunderland gibi ne bileyim norwich gibi takımların bile transferde piyasayı domine edebildiği bir konjonktürde liverpool her zaman elit bir takımdır.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

biliyorsun oyuncu ilk transferini city'ye yapmıştı orada mancini kendisini öyle madara etti ki oyuncunun elit bir takıma gitme şansı kalmadı, o da ülkesine dönüp milanda patlama yapıp liverpoola geçti. liverpool bence elit bir takım bir marka bu son yıllarda şampiyon olmaması ile değişecek bir olgu değil. bugün avrupa futbolunda c.palace gibi sunderland gibi ne bileyim norwich gibi takımların bile transferde piyasayı domine edebildiği bir konjonktürde liverpool her zaman elit bir takımdır.
1 gol attı Liverpool da :)
Korku akıl katilidir.

Milan ve Interde ki bu çöküşe hala anlam veremiyorum 2000 li yillara damga vuran takimlar ne hale geldi :bandit:

Gerci O Ligde kral Juve burasi ayri konu ama Juve karsisinda hicbir zaman bu kadar zayif bir Milan ve Inter bulmamıştı bu zamana kadar

Juvenin olmadigi daha doğrusu kume düşürüldüğü yillar en cok Intere yaramıştı..

Çevrimdışı tangaz

1 gol attı Liverpool da :)

gomez de fio da 3-5 gol atarak bize gelmişti, üstelik sakatlık riski de barındırıyordu. bence etoo ile birlikte transfer etmek koşuluyla balotelli alınabilir bir riskti.

Dida , Cafu , Stam , Nesta , Maldini

Pirlo - Seedorf - Gattuso

Inzaghi - Shewshenko - Crespo

Hey gidi zalim Yillar....

Etiketler: