28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray
28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray Tarih : 03.03.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 6952 defa] 28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 03.03.2024
Saat : 19:00
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Bahattin Şimşek
VAR : Koray Gençerler - Emre Kargın - Aleks Taşçıoğlu - Alper Çetin
Yayın :Bein Sports

Çevrimiçi Necmi

?t=RElujtyzCSQNRe8wR65S5g&s=35

Çevrimiçi Samet Demir

?t=RElujtyzCSQNRe8wR65S5g&s=35

Küfür serbest mi? 😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Küfür serbest mi? 😁
yoo değil ben stadı tribünü attım gerisine karışmam küfrü onlar ediyor
Gerçi büyük ihtimal orda bende varım ama egos ispat edemez 😂

Çevrimiçi Necmi

Bir tane daha var ama onu atarsam egos vurur beni 😂

Çevrimiçi Necmi

Küfür serbest mi? 😁
hem yosma diye isim var neden küfür olsun şimdi bir yosma gelip üye olsa ona yosma dediğimizde küfürmü etmiş olacağız 🤔

Çevrimdışı Sefa Kara

trtmüzik resmi sayfası bizden önce derbi moduna girmiş :D

Çevrimiçi Mehmet57

Abou oynayip gol atsin, deplasman tribunune gidip Icardi'nin yaptigi hareketi ceksin. Istegim bu.

Çevrimiçi Samet Demir

Abou oynayip gol atsin, deplasman tribunune gidip Icardi'nin yaptigi hareketi ceksin. Istegim bu.

Aslında dün gedson yapsa iyi olurdu. Cezasını kupada çeker gs maçında sahada olurdu.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Yönetim uyumayıp ses çıkarmazsa vereceğimiz maçtır
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Yönetim uefadan gözlemci istemeli maç için
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Bugünkü antalyaspor maçı gibi bir maç ben hayatımda görmedim. Bizim evimizde bize antalya muamelesi yaparsa (...) olimpiyata benzemez o stadyum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tarihte benzeri olmayan bir komedi var.

1 maç cezayı nasıl verdiler çok merak ediyorum.
Foto montaj ise ceza olmaz, foto montaj değilse 1 maç mı ceza?

Çevrimiçi Mehmet57

Icardi, Torreira, Kerem ve Vinicius’siz cikmalilardi bu maca su ligde gram adalet olsaydi.

Çevrimiçi Samet Demir

Tarihte benzeri olmayan bir komedi var.

1 maç cezayı nasıl verdiler çok merak ediyorum.
Foto montaj ise ceza olmaz, foto montaj değilse 1 maç mı ceza?

Min ceza oranı 3 maç, haksız tahrik olursa üçte biri verilirden 1 maç ceza vermişler.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Icardi, Torreira, Kerem ve Vinicius’siz cikmalilardi bu maca su ligde gram adalet olsaydi.

Acaip sinir oldum.

Futbolcu tayfası ne yapacak edecek bu maçı alacak.
Senede 1 defa futbol oynamalarıni bekliyoruz, o sahada her şeylerini bırakacak biçimde mücadele edecek ve maçı alacaklar başka yolu yok.

Çevrimiçi Necmi

Acaip sinir oldum.

Futbolcu tayfası ne yapacak edecek bu maçı alacak.
Senede 1 defa futbol oynamalarıni bekliyoruz, o sahada her şeylerini bırakacak biçimde mücadele edecek ve maçı alacaklar başka yolu yok.
tam buldun adamlarını pendikten dört yemeye utanmayanlar gs maçındamı kasacaklar kendilerini

Çevrimiçi Talisca1903

tam buldun adamlarını pendikten dört yemeye utanmayanlar gs maçındamı kasacaklar kendilerini
libyalı felan geldi abi yenilmeye tahammülü o yok elemanın gedsonda olmalıydı bu maçta diyeceğim de
Hakemler bu sene öyle böyle takılmıyor aleni yapıyorlar herşeyi

Çevrimiçi Talisca1903

Min ceza oranı 3 maç, haksız tahrik olursa üçte biri verilirden 1 maç ceza vermişler.
Bu sene yapılanları küfürsüz tarif edemem

Çevrimiçi Samet Ç

Salih - Musrati - Muci - Semih - Aboubakar - Rashica çıkmamız lazım bu maça Cenk ve Amartey ile olacak maç değil ikisiyle çıkarsak baskı yeriz gsden

Çevrimiçi Samet Demir

Yönetimin çağrısı sonucunda uefa maça gözlemci yolluyormuş. Ayrıca konya maçı nedeniyle bugün tribün liderlerine 6222 den işlem yapılmış.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Portekizli aykut kocaman bu maçı çözmesi gerek.

Çevrimdışı mellfred

gedsonun temposunu driplinglerini arayacağız
umarım musrati amartey yapmaz
vurduğumuz gol olsun

Çevrimdışı ahooo77

ya arkadaş 1 sn de tükendi biletler. şimdi nasıl gideceğiz maça :uyucam:

Çevrimiçi emre_1978

ya arkadaş 1 sn de tükendi biletler. şimdi nasıl gideceğiz maça :uyucam:
Cezalı bloklar var, az da olsa onlardan kulübe devredenler olur.
Maça gelemeyecek olanlardan da kulübe devredenler olur. Az sayıda olur ama kulüp belli aralıklarda bunları satışa koyuyor.
Resmi hesap önceden duyurur, takip edersen ve çok şanslı isen alabilirsin.

Etiketler: