Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş
Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 08.02.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Corendon Airlines Park Antalya Stadı Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Candaş Elbil -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 4779 defa] Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Aylardır söylüyoruz Muleka forvet, kanat değil diye. Neyse en azından bu dersleri zarar görmeden yaşıyoruz. Birde şu Cenk'ten kurtulduk mu tamamdır. Haftaya da Masuaku da geliyor. Bir 10 numara 1 de 6 ya da 8 alırsak en azından bu dönemi kurtarırız.

Şu maçı kaybetseydik yazılacak yorumları düşünemiyorum bile. Buna kendimde dahil.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Şu kadroda solda işe yarayacak tek adam Cenk Sağada mulekayı koyalım Belek felan ama koşup dursun işte Semih yorulmasın yeter

Çevrimiçi uğur07

hoca herhalde bundan sonra umut ve rebice forma vermez. ligin sonuna kadar sol bek rotasyonu masuaku emrecan terzi olur.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Necmi

Abi nasıl bu kadar kötüyüz ben de anlamıyorum. Futbolu unutmuş gibi takımdaki herkes. Bu kadar kötü olmamalı.
Yönetim de gelen gideni aratır modunda maalesef. Eğer ki önceki yönetimi ararız moduna girersek vay halimize
tövbe de önceki yönetimi aramak nedir tüylerim diken diken oldu soğuk bir ürperti geçirdim burda yaşlı adamlar var böyle laflar edip kalptenmi görüreceksin 🤫

Çevrimiçi Talisca1903

3.3 veren kimse satalım gitsin Mulekayı düşündükçe daha da kötü oluyor sonra orada adam var diye gözüküyor gol attı diye elimizde kalacak

Çevrimiçi Necmi

Aylardır söylüyoruz Muleka forvet, kanat değil diye. Neyse en azından bu dersleri zarar görmeden yaşıyoruz. Birde şu Cenk'ten kurtulduk mu tamamdır. Haftaya da Masuaku da geliyor. Bir 10 numara 1 de 6 ya da 8 alırsak en azından bu dönemi kurtarırız.

Şu maçı kaybetseydik yazılacak yorumları düşünemiyorum bile. Buna kendimde dahil.
hala birilerini alacağımızımı düşünüyorsun 😳

Çevrimiçi hasankale

Bugün Trabzon'un maçını izleyen olduysa görmüştür.2.yari aldıkları sağ bek Manuier hemen fark yarattı.Bizde gidip svenson aldık.

Çevrimiçi levitate

Cenk fırça attı zaten Semihe ofsayttan neden çıkmıyorsun diye. Yiğidi öldür ama hakkını öde.

hiç ödeyesim yok ya bilemedim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Gedson ve Amartey çok çalıştı bugün özellikle Gedson Necip ve bahtiyarda yaptı görevini
Umut kötü Emrecan da kötü Masuaku çabuk gel
Onur&Svenson ikiside aynı zerre fark yok hatta Onur önünde adam olsa hücumda daha çok işe yarar
Svenson gönderip iyi bir bek Onur yedek yapalım

svensson işine katılıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Bugün Trabzon'un maçını izleyen olduysa görmüştür.2.yari aldıkları sağ bek Manuier hemen fark yarattı.Bizde gidip svenson aldık.
sakat değilse Belçika 🇧🇪 milli adam tabi ki fark yaratacak bizde ads den sağbek alıyoruz
Benim mantığım şu Anadolu’dan yabancı Messi olsa alma

Çevrimiçi Talisca1903

6 felan değilde bir kanat bir 10 alın yahu sağ kanat şart topu şöyle ayağında tutabilecek cinsten

Çevrimiçi Talisca1903

Ağız burun hareketleri felan Portekizli Terim olmuş hocam😎😎

Çevrimdışı mellfred

kazandık ettik ama türkiye kupası bizim için çok uzak hedef
üstelik dar kadroyla zorlu maçlara gireceğiz
sanırım bundan sonra iki ayaklı olacak maçlar
zaten kadroda adam yok
elemseydik üzülmezdim
bizim için en net hedef 3. olmalı
tk almaktan daha kolay

Çevrimiçi Samet Demir

hala birilerini alacağımızımı düşünüyorsun 😳

Sadece alacağımızı düşünsem yine iyi. İşler biraz rayına girebilir diye de düşünüyorum :) Umut fakirin... 😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Transfer sorusunda çok kızdı yönetimin işi cevap veremem dedi

Çevrimiçi Talisca1903

Benim için genç yaşlı farketmez kim iyiyse o oynar dedi budur Hocam tam benim kafa

Çevrimiçi Talisca1903

Bu kadrodan çıkacak en mantıklı 11 bence
 Mert
Onur Necip/warrol bahtiyar Masuaku
Tayfur Muleka amartey Gedson Cenk
            Semih
İlerde Semih işi götürür Muleka da bekleri felan kovalasın işte

Adam almayacaklarsa

Çevrimiçi Talisca1903

Toroğluna bak nasıl övüyor Mulekayı aman kalsın modunda
Bunun Beşiktaş’a verdiği her tavsiyemin tersini yapmak ekmek gibi su gibi elzem birşey

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Mehmet57

Mert
            Semih

Adam almayacaklarsa

Abi oyunu sahaya girip biz mi kuracagiz

Çevrimiçi Necmi

Cenk kendini yere atmaya öyle alışmışki ceza sahamızda necip sırtına dokunuyor cenk kendini yere atıyor atarken antalyalı oyuncuyada çarpıp düşürüyor hakem oenaltı verse verir

Çevrimiçi Samet Demir

Mert
            Semih

Adam almayacaklarsa

Orta alanda oynayan Muleka bekleri kovalayacaksa, rakip orta alandaki adamı da Masuaku tutacak sanırım.

Çevrimiçi Talisca1903

Abi oyunu sahaya girip biz mi kuracagiz
oyun kurabilme olayımız yok ki zaten orta sahamız buna izin vermez bu şekil takılacağız işte Allah ne verdiyse😎😎

Etiketler: