Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor
Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor Tarih : 16.01.2024 Saat : 21:00 Stadyum : Beşiktaş Tüpraş Stadyumu Hakemler : Murat Erdoğan - Samet Çavuş - Murat Ergin Gözütok -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor  [Okunma sayısı 3874 defa] Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Beşiktaş 4-0 Eyüpspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 16.01.2024
Saat : 21:00
Stadyum : Beşiktaş Tüpraş Stadyumu
Hakemler : Murat Erdoğan - Samet Çavuş - Murat Ergin Gözütok - Batuhan Kolak
Yayın : A Spor

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip bildiğimiz gibi başladı
Bodoslama reis.

Çevrimiçi sEuL

Biz Onur'u halen neden oynatiyoruz ya, butun rakipler o kanadi isliyor.

Çevrimiçi Akil Emre

Mert ve gedson hariç 11 oynuyacak kimse yok, bu kadar vasat adam nasıl takımda şaka gibi

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rebic : Kondisyonu olsa acaba neler yapardı yi hayal ettiren futbolcu.

Çevrimdışı zubeyirbaya

rebic ve ghezzal fena görünmediler ilk parçada. en azından pozisyonları için ciddi alternatifler olurlar, yedekten filan girerek iş yaparlar gibi bir halleri var. zaten bu yoklukta devre arasında kenar oyuncusuna sıra gelmezdi.

Çevrimiçi sEuL

Mert ve gedson hariç 11 oynuyacak kimse yok, bu kadar vasat adam nasıl takımda şaka gibi

Sahsen gunden gune Gedson'dan sogumaya basladim.
Top kontrolu yok, pas kalitesi yok, sutu yok ve biz bu arkadasi 8-10 arasi bir pozisyonda oynatarak bircok atagin baslamadan bitmesine neden oluyoruz.
Baska bir pozisyonda denenmeyecekse ben cok fazla katki vercegini dusunmuyorum

Çevrimdışı zubeyirbaya

Sahsen gunden gune Gedson'dan sogumaya basladim.
Top kontrolu yok, pas kalitesi yok, sutu yok ve biz bu arkadasi 8-10 arasi bir pozisyonda oynatarak bircok atagin baslamadan bitmesine neden oluyoruz.
Baska bir pozisyonda denenmeyecekse ben cok fazla katki vercegini dusunmuyorum

amir de sakatlandı belki o bir alternatifti ama mevcut kadroda hocanın 8-10 geçisi için kullanabileceği başka oyuncu yok. hızından bir şeyler çıkarabilir miyim diye filan bakıyor ama zor. bence devre arası oraya da oyuncu alınması lazım.

Çevrimiçi Necmi

gedson varmı 🤔 yumurtlamayan tavuk
Bikini gibi herşeyi gösteriyor ama göstermesi gereken şeyler yok 😂

Çevrimiçi sEuL

rebic ve ghezzal fena görünmediler ilk parçada. en azından pozisyonları için ciddi alternatifler olurlar, yedekten filan girerek iş yaparlar gibi bir halleri var. zaten bu yoklukta devre arasında kenar oyuncusuna sıra gelmezdi.

Rebic'in kontratindan cikamiyorsak bence sol kanatta onu denemeliyiz. Cenk su macta bile siritiyor ve jogging atiyor.
Orta sahamizin pas kalitesi yerlerde, hic olmazsa Rebic ile o kaliteyi biraz yukariya cekmis oluruz.
Semih ile Rasitsa'nin savunma arkasina kosularinida daha cok degerlendirebiliriz Rbic'in paslari ile

Çevrimiçi Necmi

Rebic : Kondisyonu olsa acaba neler yapardı yi hayal ettiren futbolcu.
bu sene olmasa bile seneye çok faydalanacağız o kesin

Çevrimiçi sEuL

Necip'in paslar facia bugun, zaten normalde oyle ahim sahim degil ama su ana kadar attigi her pas kendi takim arkadasini zorda birakti.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip'in paslar facia bugun, zaten normalde oyle ahim sahim degil ama su ana kadar attigi her pas kendi takim arkadasini zorda birakti.

Gedson gibi pas özürlüyü bile çıldırttı

Çevrimiçi Necmi

onur en azından zorda bırakmıyor direk rakibe atıyor 😀

Çevrimiçi sEuL

onur en azından zorda bırakmıyor direk rakibe atıyor 😀

Cok dogru bir yorum  :lol:

Çevrimdışı zubeyirbaya

yerleşim hataları hocayı kızdırıyor. top eyüpteyken santos sürekli eliyle pozisyon tarif ediyor söylene söylene takıma.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Eyüp pas hızını biraz arttırsa adamlara faul yapmak için bile yetisemeyiz.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Gedson neden 2 mactir futbol oynamayi unutmuş gibi davranıyor? Sadece koşuyor. Bende koşarım. Besiktasta oynamayi hakedecek bir fark goremiyorum

Çevrimdışı İzmitlibjk

Rebic topu alıyor müsait pozisyonda en azından baskı gelmeden 4-5 saniyesi var, ileri bakiyor defans arkasina koşu yapan var mı diye ve emin olun koşu yapan olsa direk gol pası atacak ama 1 kişi koşmuyor, beşiktas bu değil ya bu olmamalı

Çevrimiçi Savaş

Şu kadro planlamasi yapılırken ne düşündüler acaba gerçekten. Yani Afrika kupası olduğunu biliyorsun stoperde Necip Bahtiyar mi oynar dediniz ya. Bunu bile bile arka tarafa nasıl Afrikalı doldurdunuz siz? 

Allah belanızı versin sizin ya. Beşiktaş düşmanları sizi.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sEuL

Rebic topu alıyor müsait pozisyonda en azından baskı gelmeden 4-5 saniyesi var, ileri bakiyor defans arkasina koşu yapan var mı diye ve emin koşu yapan olsa direk gol pası atacak ama 1 kişi koşmuyor, beşiktas bu değil ya bu olmamalı

Bende Umut'a baktim acaba kosu atacakmi diye bekliyor kenarde gereksiz herif ya.
Boyle futbol cahili insanlari toplamislar kadroya - temel futbol bilgisi falan hicbir sey yok.

Etiketler: