2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 259 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2689119 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı murat

layiç, dodo,atiba,medel,burak sakat ve daha henz sezon başı boyd ve douglas yeni gelmiş takıma adapte olmamış gençlerle oynuyorsun yetersiz oyun anlayşla karşılanabilir takımı bu kadar gömmeye gerek yok.ideal kadronun yarısı sakat bir kısmı formsuz bir kısmı takıma alışma döneminde oyuncular yeni bir oyuna da alışıyorlar.bu sene kamp dönemi geç başladı bence bu eleştirilebilir.

Çevrimiçi Necmi

oğuzhanın iç kaslar zayıf o nie sakatlanmıyor abi

hocanın burağı bu maç oynatması yanlıştı ayrıca
sakatlanma nedeni bazı kasların güçlü bazılarının zayıf olmasından kaynaklanır bütün kasların zayıfsa kasların kadar haraket edersin
zorlamazsın kendini her iki kas zayıfsa birbirini dengeliyor demektir. tersi durumunda güçlü kas zayıf kası iki katı zorlar
sende çıkıp koşsan spor yapsan sakatlanmazsın çünkü kaslarının izin verdiği ölçüde zorlarsın kendini yavaş yavaş kaslar gelişmeye başlar sadece ağrı duyarsın
zorlamadan dolayı ama bütün kaslarında olur bu. bizim oyuncularda kasık kası ağrısı var buda o kasların zayıf olduğunu ve zorlandığını gösterir
bak yırtık falan değil ağrı var. sürekli düz antrenman yapan birinde üst kaslar gelişir ama vücuttan farklı birşeyler istediğinde bu sefer farklı kaslar
çalışmaya başlar buda ağrıları getirir. sporcular bütün kasları çalıştıracak şekilde dengeli çalışmak zorunda bir çok yeri araştırdım kasık ağrısının nedeni bel iç kaslarının ve karın kaslarının zayıf olduğunu gösterirmiş spor yapanlar bilir karın kasları en zor gelişen kaslar herkesinde en isteksiz olduğu çalışmadır karın kaslarını geliştirmek
zaten fotolara baktığında oyuncuların çoğunda  göremezsin o karın kaslarını
ozi hiç çalışmıyorki neden sakatlansın ne antrenmanda zorluyor kendini nede maçda sakatlanmak için çaba göstermek lazım
bu arada burakın oynatılması bencede hataydı. ama bilemeyiz sağlık durumunu biz bilmiyoruz.

Çevrimdışı doganay

Baskan transferleri eylüle bırakmasının nedeni, heralde agustos ayı maaşı vermemiş oluruz 1 aylık maaş kar hesabı yapıyorsa ondan olabilir . Tasarruf  :lol:

Çevrimdışı savaş altay

avcı takımı nasıl çalıştırıyor bilemem ama yapmak istediği takımın sahanın neresinde olursa olsun pas yapması özellikle defans baskı görürken bile pas yaptırıyor dan dun ileri vurmasına izin vermiyor.muhtemlen skor odaklı oynatmıyor takımı ilk önceliği pas oyununu oturtmak.lig başladığında defansta böyle topla gereksiz pas trafiğine izin vermez şimdilik sadece nadiren de olsa baskıya maruz kalındığında pratik yaparak meleke kazandırmaktır.belki birazda hucum edemiyoruz diyerek hucumcu savunmada ayağı dzgün adamımız yok diyerek savunmacı açığını gstermek istiyor da olabilir :D
Dogruda yapiyor. Fw, kanat, 10 numara ile sanki 3-5 oyuncunun ayagina bakiyormusuz gibi

bir hava olur her sene ligde ve her takim icin gecerli. Oyunun tamamini ele aldigini hissetiriyor avci.

Onceligi bile geri 4'lu transferi ve oyun planina oradan basladi.

Çevrimiçi Necmi

Baskan transferleri eylüle bırakmasının nedeni, heralde agustos ayı maaşı vermemiş oluruz 1 aylık maaş kar hesabı yapıyorsa ondan olabilir . Tasarruf  :lol:
erken yapılan transferde malın değerli olmasından kaynaklı olabilirmi verecek fazla paran yoksa erken yaptığın transferde ödediğin bedelle geç yaptığın transferde bir tık üstünü verdiğin parayla alabilecek olman etkili olabilirmi
biz real değiliz onu bırak tercih sıralamasında ortalamanın bile altındayız boşta olan oyuncunun hiç bir zaman ilk tercihi olmuyoruz
sonuna kadar daha iyi bir teklif beklemesi normal değilmi öyle hem ucuz olsun hem iyi olsun hemde erken olsun olmuyor işde
işi sona bırakarak bazılarını olur yapabilirsin senin verdiğinin daha düşük rakamına bir fransız ispanyol italya ingiltere almanya orta sıra takımını tercih edebiliyor
seni tercih etmesi için çok daha fazlasını vermen gerekiyor. yerli oyuncularda kulüpler çok aç gözlü avalarda uçuyorlar biraz dişe dokunur bir oyuncu olduğunda
ya ilk istedikleri rakamı hemen vereceksin yada bekleyeceksin çaresiz kalmalarını.
transfer dönemi neden pazarlık yapılıyor üç kuruş fazla ver al deniyor sonrada bütün sene yüksek maaş verdik diye yönetime sallanıyor.ben bunu
anlayamadım bir türlü.

Çevrimiçi ankarakartal06

mantıklı

Çevrimiçi Necmi

Abi 9.5 milyon birc vardi ustune hapisten 500-600 vermisti
10 milykn kusur biz dogru hatirliyoruz da verisgi zamanki kurdan dolar olsa 7 milyon yapiyor o civarda onu tele yapmis olabilir fikret orman ki yaptiysa buyuk basari

O aebeple 7 gozukuyor olabilir
Kaldirip eskileri bakmak lazim

Ben de alacagini dusunmuyor ama cikip tahsilat yaparsa da bisi diyemeyiz
10 senelik para tek kurus faiz islememis gene de kulup kardadir
Ydnkn verdigi para 70 milyon dolar covari dalandi herhalde kus gibi kaldi
6/7 sene daha almazsa iki loca satip veririz 100’milyonunu
parasını istese almışda olsa neden eleştirelim hakkıdır istemek elbet
ben sadece bunu yapmaz diyorum o yapıda biri olduğunu sanmıyorum
yd o parayı ne zaman verdi bilmiyorum bu geniş zamana dayanıyordur
ama gittiği anı baz alırsak 45-50 m dolar civarıydı borç sanırım şimdi 17 M civarına düştü
ama bir gerçekte var geciken senetlere faiz uygulanır acaba senetlerin üstünde tarih varmı
yoksa açıkmı bırakıldı. yarın ödeme isterken faizlerini istemeyeceği bellimi

Çevrimdışı sosyalkartal

Eğer şampiyon olamazsak bu yarıştan koparsak tranzonu şampiyon yapmak için elimizden geleni yapmalıyız  :tabe:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı haluk.m

Eğer şampiyon olamazsak bu yarıştan koparsak tranzonu şampiyon yapmak için elimizden geleni yapmalıyız  :tabe:

:kop: :kop: 

2 günlük menfaatlerine bakar renklilerle bir olup önümüze taş koymaya çalışırlar.  Trabzon dediğinin onlardan rengi farklı o kadar. Nispeten küçük kulüp diye dikkat çekmiyorlar. 

Beşiktaşım şampiyon olamıyorsa hepsinin...

Çevrimdışı savaş altay

Oguzhan, medel, dorukhan, adem hatta bu yastaki atiba dar alan orta saha oyununda

gozu kapali oynamasi beklenen oyuncular. City orta sahasi kadar eforlu gorunmeyebiliriz

ama daha teknik ve pozisyon zengini bir kadro bu. Aldin mi topu wc'ye gider gibi emin olmak lazim mac icinde.

Atiba top ile sasirmaya basladi son yillar, medel yeni sikayet aldi ve oguzhan'in kendini kasmamasi adina

Bireysel calismalari

Atiba kararlilik

Medel kararlilik

Oguzhan kararlilik olarak goruyorum.

Çevrimdışı sosyalkartal

:kop: :kop: 

2 günlük menfaatlerine bakar renklilerle bir olup önümüze taş koymaya çalışırlar.  Trabzon dediğinin onlardan rengi farklı o kadar. Nispeten küçük kulüp diye dikkat çekmiyorlar. 

Beşiktaşım şampiyon olamıyorsa hepsinin...
Farklı olmadıklarını biliyorum ama trabzon bu sene şampiyon olsun bi 20 sene daha olamaz ama fb ve gs hazır böyle para saçıyorlerken olamazlarsa dağılırlar
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı haluk.m

Farklı olmadıklarını biliyorum ama trabzon bu sene şampiyon olsun bi 20 sene daha olamaz ama fb ve gs hazır böyle para saçıyorlerken olamazlarsa dağılırlar

O konuda haklısın ama yedirmezler, Trabzon'u gözümüzde büyütüyoruz 2 sakatlık 1 kaos dağıtır onlar.

Çevrimdışı doganay

Burak'ta sakatken akşama Oğuzhan Akgün unu dener inşallah hoca . Gençler içinden tek güvendigim oyuncu, forvet sorunu varken formayı kapabilir.

Çevrimdışı savaş altay

O konuda haklısın ama yedirmezler, Trabzon'u gözümüzde büyütüyoruz 2 sakatlık 1 kaos dağıtır onlar.
Bize yedirmiyorlar ts'ye nasil yedirsinler. gs sampiyon olacak diye karar verdiler mi gozleri donuyor.

Bakalim bu sezon kimi itekleyecekler.

Çevrimiçi Necmi

fener bu sezonda şampiyon olamazsa çok şey kaybedecek.
trabzon konusunda haklısın biraz abartılıyor. bu sene daha iyi olacak geçen sene sinyallerini verdi zaten ama şampiyonluğa yeteceğini sanmıyorum
şampiyon olmak için sadece takımın iyi olması yetmiyor. bu arada tff içinde istanbul takımları kadar güçlüler.
zaten 4 takım üstüne kurulmuş yanına bir iki tanede anadolu takımı sokuşturulmuş şu anda gördüğüm
3 fenerli 3 ts li 3 gs li 4 Beşiktaşlı ikide diğer takımdan gibi dağılmış görünüyor. bakalım icraatları nasıl olacak
takım dağılımları böylede siyasi dağılımları nasıl acaba
bu arada kötü başlamadılar takımlar arasında bir eşitlik denge tutuyorlar gibi ilerleyen süreçte göreceğiz.
takımların gücü bir ölçüde önemli esas lig maratonunda ne kadar yıpratıldıklarıyla alakalı

Çevrimiçi levitate

Okan Koç: "Şöyle bir duyum aldım. Konoplyanka ile ilgili çok ufak tefek pürüzler kalmış. Oyuncu 3 milyon Euro istiyor. Beşiktaş'ın verdiği rakam 2 milyon Euro. 2,5 milyon Euro civarına bitebilir. Önemli ve iyi bir oyuncu. Beşiktaş'a katkı sağlar. Rotasyonlu bir kadro oluşturursun."
ufak pürüz dedikleri 1 milyon euro :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

ilk 11'imiz belli oldu.Kadro ateş ediyor.

Çevrimiçi 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı savaş altay

Fena degil kadro.

Bir de fantezi hareket var daha ne olsun.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Çevrimiçi Samet Demir

Bu kadro gol atar. Orta sahayı merak ediyorum ben.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı doganay

Necip ordaya için rahatladi şimdi  :D

Çevrimiçi 38life

Çok ciddiyim,iş yapabilir.

Pozisyon bilgisi olarak bir şey beklememek lazım ama onun dışında iş yapabilir.

Çevrimiçi 38life

Hoca stoperde Necipi oynatarak yönetime mesaj mı veriyor?  :lol: Zamanla bu mesaj vermelerin bi işe yaramadığını öğrenecek.  :tabe:

Çevrimdışı haluk.m

fener bu sezonda şampiyon olamazsa çok şey kaybedecek.
trabzon konusunda haklısın biraz abartılıyor. bu sene daha iyi olacak geçen sene sinyallerini verdi zaten ama şampiyonluğa yeteceğini sanmıyorum
şampiyon olmak için sadece takımın iyi olması yetmiyor. bu arada tff içinde istanbul takımları kadar güçlüler.
zaten 4 takım üstüne kurulmuş yanına bir iki tanede anadolu takımı sokuşturulmuş şu anda gördüğüm
3 fenerli 3 ts li 3 gs li 4 Beşiktaşlı ikide diğer takımdan gibi dağılmış görünüyor. bakalım icraatları nasıl olacak
takım dağılımları böylede siyasi dağılımları nasıl acaba
bu arada kötü başlamadılar takımlar arasında bir eşitlik denge tutuyorlar gibi ilerleyen süreçte göreceğiz.
takımların gücü bir ölçüde önemli esas lig maratonunda ne kadar yıpratıldıklarıyla alakalı

Genelde kurulda bitiriyorlar işi renkli ağırlıklı olduğu için herkese eşit ceza vermiyorlar.  Tabi işin siyasi ayağında ts güçlüdür ama şampiyonluğa ikna edebileceklerini sanmıyorum, Beinsport böyle bir durumda lig 300m$  diye ağlamaya başlar :D