2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 288 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2690470 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Akşam ki maçın ilk 11'ini veriyorum ;

Karius

Kerem           Vida        Mirin            Caner

Oğuzhan    Necip

Boyd                 Muhayer                Quaresma

Güven

Çevrimdışı haluk.m

18 olsa keşke 18 pazara geliyor :D :ebebe:
bizim maç 17 sinde cumartesi günü ve 21.45 de

Bunların hepsi transfersizlikten insan gördüğünü anlamıyor (misal ben)  :kop: :ebebe:

Baya düzgün fikstür yapmışlar  beklediğimizden iyi.  Cuma maçları sevilmiyor ama erken maç yapmak avantajdır.  Keşke lig 3*4 günde bir maç olacak şekilde oynansa  :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

Bunların hepsi transfersizlikten insan gördüğünü anlamıyor (misal ben)  :kop: :ebebe:

Baya düzgün fikstür yapmışlar  beklediğimizden iyi.  Cuma maçları sevilmiyor ama erken maç yapmak avantajdır.  Keşke lig 3*4 günde bir maç olacak şekilde oynansa  :evillol:

3-4 günde 1 değil de lig de ki takım sayısı 20'ye çıksa  biraz daha fazla maç izlesek keşke :D

Çevrimdışı KARA BOĞA

Akşam ki maçın ilk 11'ini veriyorum ;

Karius

Kerem           Vida        Mirin            Caner

Oğuzhan    Necip

Boyd                 Muhayer                Quaresma

Güven

onbire baktıkça 2,5 alt ve ilk gol brescia görüyorum.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimdışı murat

bir ara marcos senesi ismi geçmişti ne oldu acaba?

Çevrimdışı savaş altay

Stadyum dışında sesimizi duyurabileceğimiz bir mecra olsa haklısın diyeceğim.Ama tek seçenek stadyum maalesef.
Tamamen yanlis hareket olur. Yapan yapsin ama faydasi olmadigi gibi zararini da en kisa zamanda goruruz.

Ben suphe etmiyorum bu konuda. Bir de yonetime tepki buraga ya da S.G 'e oldugu gibi yumusakta olmaz.

Birikmis durumlar var. Besiktas konu burada. Ses Yonetime gitmeden once ic saha huzurun kacacak, topcu etkilenir,

Avci etkilenir. En son yonetime gider o ses. Gitsede bi guzel azar yerler otururlar asagi  :)

Yonetim icin degil ama Besiktas icin stad kameralarinin odasina girer gonullu calirisim.

- istifa mi diyor sunlar, zoom zoom zoom ve yakaladim  :lol:

Çevrimdışı haluk.m

3-4 günde 1 değil de lig de ki takım sayısı 20'ye çıksa  biraz daha fazla maç izlesek keşke :D

Gelir bölünmese yarın 20 yaparlar ama bu durumda kimin işine gelir? sıkıntı orada.  Bein yan çizdiği için 50m ₺  kaybettiğimiz söyleniyor.  2 takım daha gelse bir 50 daha gider. En güzeli haftada 2 maç :D

Çevrimdışı mylife1903

yapılacak birşey yok ne yapayım bende borç bu kadar biliyordum ama resmi belgelerde gördüğümü hatırlamıyorum
varsa sende göster. duyduğumuz lafla yargı kesmeyelim. ben bu durumda adalının parasını alacağını sanmıyorum ne alacak paramı var.
adalıyı pek sevmem ama çamurda atmam dedikoduya dayanarak.
Abi 9.5 milyon birc vardi ustune hapisten 500-600 vermisti
10 milykn kusur biz dogru hatirliyoruz da verisgi zamanki kurdan dolar olsa 7 milyon yapiyor o civarda onu tele yapmis olabilir fikret orman ki yaptiysa buyuk basari

O aebeple 7 gozukuyor olabilir
Kaldirip eskileri bakmak lazim

Ben de alacagini dusunmuyor ama cikip tahsilat yaparsa da bisi diyemeyiz
10 senelik para tek kurus faiz islememis gene de kulup kardadir
Ydnkn verdigi para 70 milyon dolar covari dalandi herhalde kus gibi kaldi
6/7 sene daha almazsa iki loca satip veririz 100’milyonunu

Çevrimdışı savaş altay

Abu'nun dışında porto da çok sıkıntılı.Adam 27 yaşına gelmiş,sakatlık problemi var adamlar hala ekstrem bonservis bedeli istiyorlar.2 sene daha sözleşmesi var ve adam 29 yaşına gelecek ve doğru düzgün oynadığı takım da yok  :lol:
Hasta herifler. Portodan daha cok seviliyoruz diye inada bindirdiler fikrimce.

Portolu taraftarlar da sever Besiktasi.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi ankarakartal06

Tranbzon çok güzel kadro kurdu.

Adamlar ligin açık ara bence şampiyonluğun adaylarından biri.

Bizde daha gelişme bile yok  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

hangi fıkrayı anlatıyormuş abi  :evillol: :kop:

ne günlere kaldık ya :D

walla bilmiyorum ama adamın idmanları neşeli geçiyor herkes gülümsüyordu demek ki hafif idman yaptırıyordu şeklinde çıkarımlar okuduk burada.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

walla bilmiyorum ama adamın idmanları neşeli geçiyor herkes gülümsüyordu demek ki hafif idman yaptırıyordu şeklinde çıkarımlar okuduk burada.
Laz fikrasi anlatiyormus hep
En cok karijma ile caner guluyormus abi

Çevrimdışı savaş altay

Tranbzon çok güzel kadro kurdu.

Adamlar ligin açık ara bence şampiyonluğun adaylarından biri.

Bizde daha gelişme bile yok  :evillol:
Hayir ben dun yazacaktim vazgecmistim artik bu asisti kaciramam.

Medel giderse ts kadro degerinden asagiya dusuyoruz yazilmisti dun,

medel kalsinda orta saha degerini yukseltsin once oyun olarak. Ts ile

kafa kafaya orta sahamiz var gibi hissettiriyorlar bana.

(Ts orta sahasi konusu acilmasi icin yazmadim, acilmasinda)

Çevrimiçi ankarakartal06

çok iyi transferler yapıyorlar. Nokta atışı adamlar gidiyor alıyor.

Biz daha lig başlayacak transfer bekliyoruz. Neden ise son günleri bekleyip fiyatı düşürmek .

Sonra da ilk devre boşuna gidiyor

Çevrimdışı savaş altay

çok iyi transferler yapıyorlar. Nokta atışı adamlar gidiyor alıyor.

Biz daha lig başlayacak transfer bekliyoruz. Neden ise son günleri bekleyip fiyatı düşürmek .

Sonra da ilk devre boşuna gidiyor
Macin ilk devrelerini bosa atmamakta onemli. Bu sezon 45 dakikadan fazla mac yapacagiz gibime geliyor  :hiho:

Çevrimdışı tangaz

yusuf yazıcı gitmiş kadro değeri 13 milyon düşer bizi geçemezler  :D

Çevrimdışı savaş altay

yusuf yazıcı gitmiş kadro değeri 13 milyon düşer bizi geçemezler  :D
Bu gun psikoljik ustunlukleri ele gecirme gunu anlasilan, harika hissediyorum  :D

Bu civcivlerin zamaninda psikolojiye merak sarmalarini anliyorum yavasindan. Iyiymis he.

Çevrimdışı mylife1903

Bu gun psikoljik ustunlukleri ele gecirme gunu anlasilan, harika hissediyorum  :D

Bu civcivlerin zamaninda psikolojiye merak sarmalarini anliyorum yavasindan. Iyiymis he.
Pisikolojiden konu kimyasala gelecek
O konuda bizim hocanin devirdigi camlar var renkliler kullanir az iyi gidince

Çevrimiçi Necmi

Medel ve Burakta sakatlanmış. Boşuna demiyorum ben antreman programı sorgulanmalı diye.
doğru diyorsun daha önce yaptığımız gibi hiç antrenman yapmayalım antrenman yok sakatlık yok :D
avcının başak geçmişine bakmak lazım böyle sakat veriyormuymuş yaz kamplarında
bu arada burak sakatlığı tarak kemiği çatlakmış bu antrenman programıyla alakalı değil
ameliyat olmuşdu ayak tarak kemiğine vida çakılmışdı acaba aynı yerdenmi oldu
ama diğer oyuncular hep kasık sakatlığı
bunun olma nedenide bu kasların kuvvetli olmaması yoğun antrenmana girdiğinde zorlanıyor
bu demekki oyuncuların hepsinde bu güçsüzlük var ve yaz kampı yoğun antrenmanına girdiğinde fire verdi
bu kaslar çabuk güçlenmez. dış kaslar kuvvetli olup iç kaslar zayıf kaldıysa zorlanmada zayıf olan fire verir
bu tip sakatlık yanlış antrenmandan olmaz daha önce yanlış olup şimdi doğru yapılmaya çalışdığında olur
mesela baktım biraz inceledim belin esnek olmamasından iç karın kaslarının zayıf olmasından kaynaklanırmış
oyuncular çalım şut çekme yan koşu vs gibi nedenlerle görünürmüş tabi şu anda antrenmanlarda bu şekilde yapılıyordur
sürekli pas çalışması olduğuna göre demek daha önce yapmadık ve oyuncuların hepsi zayıf kaldı.
bunun şimdiki antrenmanlardan değil önceki antrenmanların yetersizliği ile alakası büyük
sert yoğun antrenman adale atması bağ kopması gibi zorlamadan doğan sakatlıkla kendini gösterir
kasık bölgesi ise zayıflıktan dolayı olur yanlış hatırlamıyorsan quaresmadada oldu bu kasıkta zorlanma
ve onun çalışmadığını kimse söyleyemez ama önemli olan çalışma değil doğru çalışma
bu takım kaç yıldır kötü çalışıyordu bu oyuncuların sahada duruşundan belliydi
takım yıllara dayanarak adım adım düştü arkadaşlar dalga geçiyor ama ben 3 yıldır söylüyorum bunu
takımın koşu mesafesi her yıl adım adım geri gitti insanlar o zaman marotonculardan takım yapalım koşu gerekiyorsa diyordu
ama işin aslı bu değil sorun takımın koşması değildi koşamamasıydı buda takımın zayıf olduğunu yeterli çalışmadığını gösterir
bir takım sezonu 100 km ortalamayla kapatıyorsa ekip değiştiğinde bu sakatlıklar kaçınılmaz işde.
ben bu sakatlıkların olacağını bekliyordum önceki seneyi 100 km ortalamayla kapatan takımın bu çöküşü yaşayacağı besbelli bir durumdu.
şimdi ortaya yanlış antrenman programı lafı atıp yine şenol güneşi aklama çabası var. adale atmıyor
kas yırtılması yok olan kasık ağrısı adam gibi çalışma başlayınca bu olur. oyuncularda bek esnekliği yok işde
patır patır dökülüyorlar bir iki değil hepsinde aynı sorun varsa bu geçmişde kötü çalıştıklarını gösterir.
tek şeye işaret ediyor oyuncuların bel ve karın kaslarının zayıf olmasına buda 1 aylık çalışmayla güçlenmezde zayıflamazda
yani avcının suçu olamaz bu.
ona göre antrenman diye birşey yok bu takımın hazırlanması gerekiyor. kimsede bilemez bu kasların zayıf olduğunu
normalde olmaması gerekiyor doğru çalışsalardı olmazdıda. bu gösteriyorki biz yıl içindede sakat vereceğiz.
biliç zamanındada sakat çok veriyorduk oda ham bir takım almışdı tam fiziken oturtmaya başladı takımı gitti
gittiğinde takım fizik olarak oldukça düzelmişdi sonra yine gerilemeye başladı. hiç kimse neden ligin en az koşan takımı olduğumuzu sorgulamadı hiç
birşey dediğimizdede herkes hocayı savunacağım diye saçma sapan konuştu.yok efendim doğru koşu önemliymiş
yok takım maratonculardanmı kurulmalıymış bu takım koşmuyor değil koşamıyordu
geçen sene her topa deli gibi koşan medelin rakipden koşu farkı yediğini görünce biz bitmişiz dedim.
yok efendim gomez beni iyi çalıştırın dediğine pişman olmuş iyide gomezin oynadığı sene takım fizik olarak en iyi durumda olduğu seneydi
yanlış çalışsada kaslar güçlüydü düşmemişdi daha. ben oyuncular rakibi karşılayamıyor üç metre uzağında duruyor dediğimde
boşa konuşmuş oldum girmiyorlardı rakibe çünkü vücutları buna izin vermiyor kolayca çalım yiyorlardı belleri dönmüyordu adamların
şimdi takımda gençler daha iyi görünüyor yeni gelenlerde öyle çünkü onlar a takımla çalışmadı ve genç olmanında
avantajını yaşıyorlar daha esnek vücuda sahipler.

Çevrimdışı tangaz

bizde niye başkanlar bu kadar uzun süre görev yapıyor 44 yaşındayım 4 tane başkan gördüm yd 8 orman 8 16 senede 3 şampiyonluk görmüşüz fener 20 sene azizi şeetti onlarında anası ağladı gese zırt pırt başkan değiştiriyor paso şampiyon oluyorlar doğru formül bu işte yeni kan yeni heyecan tüzüğü değiştireceksin maksimum 3sene yazacak 2.sene şampiyon olamayan gider şeklinde

Çevrimdışı tangaz

doğru diyorsun daha önce yaptığımız gibi hiç antrenman yapmayalım antrenman yok sakatlık yok :D
avcının başak geçmişine bakmak lazım böyle sakat veriyormuymuş yaz kamplarında
bu arada burak sakatlığı tarak kemiği çatlakmış bu antrenman programıyla alakalı değil
ameliyat olmuşdu ayak tarak kemiğine vida çakılmışdı acaba aynı yerdenmi oldu
ama diğer oyuncular hep kasık sakatlığı
bunun olma nedenide bu kasların kuvvetli olmaması yoğun antrenmana girdiğinde zorlanıyor
bu demekki oyuncuların hepsinde bu güçsüzlük var ve yaz kampı yoğun antrenmanına girdiğinde fire verdi
bu kaslar çabuk güçlenmez. dış kaslar kuvvetli olup iç kaslar zayıf kaldıysa zorlanmada zayıf olan fire verir
bu tip sakatlık yanlış antrenmandan olmaz daha önce yanlış olup şimdi doğru yapılmaya çalışdığında olur
mesela baktım biraz inceledim belin esnek olmamasından iç karın kaslarının zayıf olmasından kaynaklanırmış
oyuncular çalım şut çekme yan koşu vs gibi nedenlerle görünürmüş tabi şu anda antrenmanlarda bu şekilde yapılıyordur
sürekli pas çalışması olduğuna göre demek daha önce yapmadık ve oyuncuların hepsi zayıf kaldı.
bunun şimdiki antrenmanlardan değil önceki antrenmanların yetersizliği ile alakası büyük
sert yoğun antrenman adale atması bağ kopması gibi zorlamadan doğan sakatlıkla kendini gösterir
kasık bölgesi ise zayıflıktan dolayı olur yanlış hatırlamıyorsan quaresmadada oldu bu kasıkta zorlanma
ve onun çalışmadığını kimse söyleyemez ama önemli olan çalışma değil doğru çalışma
bu takım kaç yıldır kötü çalışıyordu bu oyuncuların sahada duruşundan belliydi
takım yıllara dayanarak adım adım düştü arkadaşlar dalga geçiyor ama ben 3 yıldır söylüyorum bunu
takımın koşu mesafesi her yıl adım adım geri gitti insanlar o zaman marotonculardan takım yapalım koşu gerekiyorsa diyordu
ama işin aslı bu değil sorun takımın koşması değildi koşamamasıydı buda takımın zayıf olduğunu yeterli çalışmadığını gösterir
bir takım sezonu 100 km ortalamayla kapatıyorsa ekip değiştiğinde bu sakatlıklar kaçınılmaz işde.
ben bu sakatlıkların olacağını bekliyordum önceki seneyi 100 km ortalamayla kapatan takımın bu çöküşü yaşayacağı besbelli bir durumdu.
şimdi ortaya yanlış antrenman programı lafı atıp yine şenol güneşi aklama çabası var. adale atmıyor
kas yırtılması yok olan kasık ağrısı adam gibi çalışma başlayınca bu olur. oyuncularda bek esnekliği yok işde
patır patır dökülüyorlar bir iki değil hepsinde aynı sorun varsa bu geçmişde kötü çalıştıklarını gösterir.
tek şeye işaret ediyor oyuncuların bel ve karın kaslarının zayıf olmasına buda 1 aylık çalışmayla güçlenmezde zayıflamazda
yani avcının suçu olamaz bu.
ona göre antrenman diye birşey yok bu takımın hazırlanması gerekiyor. kimsede bilemez bu kasların zayıf olduğunu
normalde olmaması gerekiyor doğru çalışsalardı olmazdıda. bu gösteriyorki biz yıl içindede sakat vereceğiz.
biliç zamanındada sakat çok veriyorduk oda ham bir takım almışdı tam fiziken oturtmaya başladı takımı gitti
gittiğinde takım fizik olarak oldukça düzelmişdi sonra yine gerilemeye başladı. hiç kimse neden ligin en az koşan takımı olduğumuzu sorgulamadı hiç
birşey dediğimizdede herkes hocayı savunacağım diye saçma sapan konuştu.yok efendim doğru koşu önemliymiş
yok takım maratonculardanmı kurulmalıymış bu takım koşmuyor değil koşamıyordu
geçen sene her topa deli gibi koşan medelin rakipden koşu farkı yediğini görünce biz bitmişiz dedim.
yok efendim gomez beni iyi çalıştırın dediğine pişman olmuş iyide gomezin oynadığı sene takım fizik olarak en iyi durumda olduğu seneydi
yanlış çalışsada kaslar güçlüydü düşmemişdi daha. ben oyuncular rakibi karşılayamıyor üç metre uzağında duruyor dediğimde
boşa konuşmuş oldum girmiyorlardı rakibe çünkü vücutları buna izin vermiyor kolayca çalım yiyorlardı belleri dönmüyordu adamların
şimdi takımda gençler daha iyi görünüyor yeni gelenlerde öyle çünkü onlar a takımla çalışmadı ve genç olmanında
avantajını yaşıyorlar daha esnek vücuda sahipler.

oğuzhanın iç kaslar zayıf o nie sakatlanmıyor abi

hocanın burağı bu maç oynatması yanlıştı ayrıca

Çevrimdışı murat

avcı takımı nasıl çalıştırıyor bilemem ama yapmak istediği takımın sahanın neresinde olursa olsun pas yapması özellikle defans baskı görürken bile pas yaptırıyor dan dun ileri vurmasına izin vermiyor.muhtemlen skor odaklı oynatmıyor takımı ilk önceliği pas oyununu oturtmak.lig başladığında defansta böyle topla gereksiz pas trafiğine izin vermez şimdilik sadece nadiren de olsa baskıya maruz kalındığında pratik yaparak meleke kazandırmaktır.belki birazda hucum edemiyoruz diyerek hucumcu savunmada ayağı dzgün adamımız yok diyerek savunmacı açığını gstermek istiyor da olabilir :D

Çevrimdışı murat

oğuzhanın iç kaslar zayıf o nie sakatlanmıyor abi

hocanın burağı bu maç oynatması yanlıştı ayrıca
kendisini zorlamıyordur yada bazı oyuncular sakatlığa daha yatkındır bazısı hiç sakatlanmaz.şöyle düşünebilirsin kimisi günde 2 paket sigara içer akciğer kanseri olmaz 80 yaşına kadar yaşar kimisi hiç içmez 45 inde akciğer kanserinden ölür.(günün konusuna uydurdum :D transfer hariç herşey konuşmak serbest başlıkta :evillol: )

Çevrimiçi Necmi

en azından futbol konuşuyorum birilerine laf sokma derdinde değilim
işde takımın durumu ortada sürekli hoca aklamak derdindesiniz ama bütün işaretler hoca diyor
takım koşmaz yönetim suçlu oyuncu sakatlanır yönetim suçlu sistem yok deriz yönetim suçlu
arkadaş yenildiğimiz maçtan sonra takım kahkahalarla antrenman yapıyorsa bu iş bitmişdir artık
takımda hırs çaba yok demektir. hırsı olan takım antrenmanda belli eder kendini öyle lay lay lom
takılmaz aç bak bütün antrenman fotolarımız gülen şakalaşan sırıtan oyuncularla dolu hiç ciddi
yüz görüyormuydun birde rakiplerin antrenman fotolarına bakıver.
https://bjk.com.tr/tr/haber/76928/avusturya-kampi-antrenman-notlari.html#
bak son antrenman fotolarına milletin gülecek hali varmı. neden kahkaha atmıyorlar belki maaşlarını alamamışlardır
ondandır değilmi.
https://bjk.com.tr/tr/haber/76921/yeni-sezon-hazirliklari-suruyor.html#
bak neşe saçan oyuncular yok kampda
insanların psikolojisi suratına vurur. efor sarfeden biri öyle sırıtamaz işini ciddi yapıp yapmamakla alakalı bir durum bu.
odaklanan biri ciddi olur.