Wolverhampton 4-0 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 6. Maç
Wolverhampton 4-0 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 6. Maç

Beşiktaş Forum|Wolverhampton 4-0 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 6. Maç Skor : Wolverhampton - Beşiktaş Tarih : 12.12.2019 Saat : 23:00 Stadyum : Molineux Ground Hakemler : Andris Treimanis - Haralds Gudermanis -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Wolverhampton 4-0 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 6. Maç  [Okunma sayısı 35021 defa] Wolverhampton 4-0 Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi K Grubu 6. Maç
Anket
Beşiktaş, Wolverhampton maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%44.4]
1 puan
5 [%27.8]
0 puan
5 [%27.8]

Toplam Oy Verenler: 18

Oylama kapandı: 12 Aralık 2019, 23:41:55

Çevrimdışı MUSTAFA_

Oğuzhan'a hala inan varsa o Noel Baba'ya da inanıyordur.
Noel Baba'nın daha gerçekçi olduğu kesin  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

bence çok kötü değildik jota baktı utku yumurtluyor her topa abandı

sonucunuda aldı valla
kesinlikle katılıyorum

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

İki gol yedikten sonra dağılan kaleciden hayır gelmez. Hakan Arıkan'ı anımsattı bana  :money:

Yav iki golü yemeden erzurum maçında oynamayı geç hazırlık maçlarında bile ben bas bağırıyordum. Ben daha o zaman hayır gelmeyeceğini biliyordum. Ersin bu maçta 4 gol yemezdi. Her iddasına da girerim.

Çevrimdışı ilhan mansız

Necip kaleciye güvenmediği için geri pası dahi vermiyor, bu çocuk kaleci falan değil,

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lens bile kıpırdadı oğuzhanda tık yok.
Lens'de ufak bir istek oluştu ama uzun süredir futbol oynamadığından yapmak istediklerini yapmakta zorlanıyor vücudu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yav iki golü yemeden erzurum maçında oynamayı geç hazırlık maçlarında bile ben bas bağırıyordum. Ben daha o zaman hayır gelmeyeceğini biliyordum. Ersin bu maçta 4 gol yemezdi. Her iddasına da girerim.
Sadece sen bağırmıyorsun. Sene başında yedek kaleci diye buralar inlemişti. Sadece Utku oynayınca tekrar hortladı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Necip kaleciye güvenmediği için geri pası dahi vermiyor, bu çocuk kaleci falan değil,
İlk yarıda verdiği pasla gözlerimizi yaşartmıştı. Belli ediyordu gol yiyeceğini  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Doğukan E.

Sadece sen bağırmıyorsun. Sene başında yedek kaleci diye buralar inlemişti. Sadece Utku oynayınca tekrar hortladı  :tabe:
Ersin denense keşke çok yetenekli deniyordu

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimiçi sEuL

Noel Baba'nın daha gerçekçi olduğu kesin  :tabe:

Abdullah Avci en guvenenlerinden, nasil 90 dakika sabredebiliyor su adama hala inanamiyorum.
Ben saha kenarinda olsam dayanamayip sahaya girer Allah ne verdiyse dalarim heralde.
Gecen sene duvarda iki koca delik actim Oguzhan yuzunden, bir ara maclari takip etmeyi biraktim. Ardindan Dorukhan'in yukselisi ile bir daha izlemek zorunda kalmadik cok sukur.
Avci geldi, yok ben Oguzhan'i kazanacam falan filan ayagina kendi ayagina sikmaya basladi. Oguzhan'dan ne kadar erken vazgecerse kendisi ve Besiktas icin o kadar iyi olacak. Umarim bunu anlamasi cok uzun surmez

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ersin denense keşke çok yetenekli deniyordu
Utku ve Oğuzhan denemek daha kolay geliyor herhalde. Hiç anlamıyorum şu ısrar olayını. Taraftar yeterince gömdü, hoca mezarını kazıyor kıvamına geldi artık durum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Utku ve Oğuzhan denemek daha kolay geliyor herhalde. Hiç anlamıyorum şu ısrar olayını. Taraftar yeterince gömdü, hoca mezarını kazıyor kıvamına geldi artık durum  :tabe:

Utkunun ayağı bir tık daha iyi diye kullanıyor.

Çevrimdışı ilhan mansız

Kendimi bildim bileli Beşiktaş’ı takip ediyorum, Utku gördüğüm en kötü kaleci, hatta kaleci bile değil

Çevrimdışı MUSTAFA_

Abdullah Avci en guvenenlerinden, nasil 90 dakika sabredebiliyor su adama hala inanamiyorum.
Ben saha kenarinda olsam dayanamayip sahaya girer Allah ne verdiyse dalarim heralde.
Gecen sene duvarda iki koca delik actim Oguzhan yuzunden, bir ara maclari takip etmeyi biraktim. Ardindan Dorukhan'in yukselisi ile bir daha izlemek zorunda kalmadik cok sukur.
Avci geldi, yok ben Oguzhan'i kazanacam falan filan ayagina kendi ayagina sikmaya basladi. Oguzhan'dan ne kadar erken vazgecerse kendisi ve Besiktas icin o kadar iyi olacak. Umarim bunu anlamasi cok uzun surmez
Hala inanmaktan vazgeçmemiş. Bir yandan da ekonomik durumdan dolayı inanmak istiyor olabilir. Ancak bu duruma yönetim son verir gibi duruyor. Birileri elini taşın altına sokmalı artık. Sürekli Oğuzhan'ı eski haliyle değer biçmekten artık bıktım. Güzel hatıralarımı kirletiyor artık  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kendimi bildim bileli Beşiktaş’ı takip ediyorum, Utku gördüğüm en kötü kaleci, hatta kaleci bile değil
Topu güzel izliyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Utkunun ayağı bir tık daha iyi diye kullanıyor.
Karius olunca çalıştırılıyor ama Ersin olunca ayağı kötü deniliyor. Ersin niye böyle dışlanıyor?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Hala inanmaktan vazgeçmemiş. Bir yandan da ekonomik durumdan dolayı inanmak istiyor olabilir. Ancak bu duruma yönetim son verir gibi duruyor. Birileri elini taşın altına sokmalı artık. Sürekli Oğuzhan'ı eski haliyle değer biçmekten artık bıktım. Güzel hatıralarımı kirletiyor artık  :money:

Napsın adam. 8 numara almadılar kendisine, transfer yok diyorlar o da elindeki kadroyu kazanmaya çalışıyor. Oğuzhana lense falan destek vermeye çalışıyor. Oğuzhan oynamasına gerek yok diyeceğimiz oyuncumuz mu var ??? Atiba elneny ne kadar iyi gözüksede bizim orda 8 numaraya ihtiyacımız var.

Ama utku konusunda suçlu ersin gibi biri varken, yani bu ersini mükkemel olarak görün diye değil kesinlikle daha çok inanıalcak biri olduğu için.

Çevrimdışı cursedofdragon

neyse bitti daha kötüsü olabilirdi.Hepsi tamam da kaleci ratasyonuna gerek yoktu.

Utku'dan kaleci filan olmaz babadan torpilli.

Neyse 4e kaldık. Kesinlikle maçın skoru bu değil bu arada. As kadroda şu demorilize olmayı az çok yenmeye başlamıştık kasımpaşa maçında ama bu maçta gençler olduğu için ve utku sağolsun hızlandı süreç.

Bu maçın bazı kazanımları var bence, erdoğan oynamalı roconun yerine.
Kerem ise gelecekte olacak bu çocuktan belli, her fırsatta oynatılması lazım (ztk 3-0 öne geçtiğimiz maçlar falan)
Erdemde fena birisine benzemiyor ama tam anlayamadım. Düzgün bir şartlarda değerlendirilmeye devam edilmeli.

Çevrimdışı worns

Aslında 1-0'a kadar çok sorun yoktu. Blokları kapatıp geride bekliyorduk ki zaten bu kadroyla bu maçta bundan ötesi beklenemezdi. Golü yedikten sonra ne akla hikmetse artık hoca mı talimat verdi takım mı silkinmeye çalıştı bilmiyorum ekstra dağınık bir önde basma çabası içine girdik. Zaten sahadaki takımla rakip arasında korkunç bir atletik kalite farkı var. Böyle düzensiz bi önde basmanın cezası ağır oldu 10 dakikada.

Güven kötüydü ama yemeyin dediğim gibi 99'lu çocuğa fazla yüklenmenin anlamı yok. Biraz da zorlayıcı bir sezon başı geçirdi.

Kerem maçın ritmi artınca yalan oldu. Erdem fizik olarak ayakta kalamadı. Erdoğan takımın çökmesine rağmen yine de o denli kötü değildi. Ama bölüm bölüm bakmak lazım hepsinde belli oranda ışık var. 90 dakika performans almak için çok zor maç bu maç.

Çevrimdışı cursedofdragon

Utku
Lens
Boyd
Oğuzhan
Güven

Bu arkadaşlarımızdan bir şey olmaz.Takım bugün 4-5 oyuncudan yoksun oynadı sonuç normal.

Atiba-Elneny'e bir şey olmasın dua edelim yoksa halimiz harap.

Gençlerden ise sadece erdoğanı beğendim Erdem ve kerem yetersiz gibi gözüktü.
[ Son Düzenleme: 13 Aralık 2019, 00:59:51 cursedofdragon ]

Çevrimdışı haluk.m

Beklenen bir sonuçtu ama 10 dakika içinde 4 gol yenilince insanın canı sıkılıyor.  Bu maç sayesinde gençlerinde çok ümit vadetmediğini görmüş olduk, itiraz etmeden önce Avrupa da aynı yaştaki oyuncuların performansını bir düşünün. :alala:

Yönetimin de işi zor kadro o kadar kötü ki 15 oyuncu ile takımı döndürmeye çalışıyoruz. Umarım seneye Utku, Necip ve Oğuzhan gibi oyuncuları kadroda görmeyiz. 

Çevrimdışı worns

Ha kaleci meselesi sıkıntılı mesele onu da eklemekte fayda var. Sene başında burda yırtındık bi çok arkadaş gidin lig tecrübesi olan bi yedek kaleci alın diye. Genç-lig deneyimi olmayan kaleciden yedek kaleci olmaz zaten. Hiç bir büyük-yarışmacı takım bu riski almıyor gidin büyük Avrupa takımlarının kulübelerine bakın çoğunda 30+ kaleciler vardır. Utku zaten potansiyelli bi kaleci değil bi de üstüne büyük tehlike bu Utku'nun yedek kaleci olması. Derbinin ortasında Karius'a bir şey olsa Utku kaleye geçecek. Çok büyük bir planlama hatası. Bizim Süper lig deneyimi olan ortalama seviye bir kaleci bulup yedek kaleci yapmamız lazım derhal. Sene başında Ertaç Özbir alınabilirdi örneğin.

Çevrimiçi levitate

Ha kaleci meselesi sıkıntılı mesele onu da eklemekte fayda var. Sene başında burda yırtındık bi çok arkadaş gidin lig tecrübesi olan bi yedek kaleci alın diye. Genç-lig deneyimi olmayan kaleciden yedek kaleci olmaz zaten. Hiç bir büyük-yarışmacı takım bu riski almıyor gidin büyük Avrupa takımlarının kulübelerine bakın çoğunda 30+ kaleciler vardır. Utku zaten potansiyelli bi kaleci değil bi de üstüne büyük tehlike bu Utku'nun yedek kaleci olması. Derbinin ortasında Karius'a bir şey olsa Utku kaleye geçecek. Çok büyük bir planlama hatası. Bizim Süper lig deneyimi olan ortalama seviye bir kaleci bulup yedek kaleci yapmamız lazım derhal. Sene başında Ertaç Özbir alınabilirdi örneğin.
teşekkürler fikret orman
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!