Beşiktaş 1-2 Braga UEFA Avrupa Ligi K Grubu 3. Maç
Beşiktaş 1-2 Braga UEFA Avrupa Ligi K Grubu 3. Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Braga UEFA Avrupa Ligi K Grubu 3. Maç Skor : Beşiktaş 1-2 Braga Tarih : 24.10.2019 Saat : 19:55 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Alejandro Hernández - Teodoro Sobrino - Raúl

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Braga UEFA Avrupa Ligi K Grubu 3. Maç  [Okunma sayısı 25510 defa] Beşiktaş 1-2 Braga UEFA Avrupa Ligi K Grubu 3. Maç
Anket
Beşiktaş, Braga maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%42.3]
1 puan
4 [%15.4]
0 puan
11 [%42.3]

Toplam Oy Verenler: 26

Oylama kapandı: 25 Ekim 2019, 00:51:43

Çevrimdışı MUSTAFA_

tyler boyd ilk dk direkten dönen top dışında topla buluştu mu? adam mı kötü onu bile ölçemiyoruz  ileri top taşıdıgımız yok top gelse bişi yapacak mı  görecez de avcıyla geride pas keyfi sürerken zor elbette.
Hafta sonu son kez görebiliriz. Kredisinin kalmadığının farkındadır umarım. İlk geldiğinde sistem diyordu. Artık sahada ne yaptığımız belli değil. Tarihimizdeki en kısa kadrolardan birine sahibiz ama sürekli orta açıyoruz. Hafta sonu böyle çıkarsak ve kötü bir sonuç alırsak dönüşü olmaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Bu Abdullah Avcı’nın gönderilmediği her gün daha da üzüleceğiz.

Çevrimdışı mylife1903

ozzy gerçekten uzun zamandır kötü oynuyor ama layic dahil takımda ondan yeteneklisi de yok
kaybetmek kolay ıslıklar küstürür gönderirsin de formda bir oğuzhanı avrupada 20'ye satıyorlar
kazanmak lazım
Kaybetme luksumuz yok zaten burasi porto degil gonder bunu altyapidan koy devam et
Ama bunu kiraya verecen yarim devre 3.lige bi temiz dayak manyagi olsun kendine gelir
Kasinti hareketleri de torpulenir
Hala el kol yapiyor sen oraya sen buraya
Futbolcu bikar alir topu verir sonra sana al oyna zaten 2.5 aliyon der sonra

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yine kaleye bulamadan geçirdiğimiz bir 45dk.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı COB

Necip ve Boyd'un kanadi maç boyunca hiç çalışmadı. Necip'i bir saniye fazla tutmaya gerek yok.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Necip ve Boyd'un kanadi maç boyunca hiç çalışmadı. Necip'i bir saniye fazla tutmaya gerek yok.
Necipi çıkaralım Oğuzhani tutalım

Bi tane daha yedirsin hep beraber rahatlayalım

Muhayyer girsin bundan koyu oynarsa ben futboldan anlamıyorum
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Nejipjan rotansyon oyuncusu cocuk elinden geleni yapiyor
Bi hafta sitoper obur hafta sagbek
Derbiye de santrafor cikacak ki guvenden falan daha istekli oynar rakip sitoperle bogusur iter kakar mucadele eder

Çevrimdışı mylife1903

Necipi çıkaralım Oğuzhani tutalım

Bi tane daha yedirsin hep beraber rahatlayalım

Muhayyer girsin bundan koyu oynarsa ben futboldan anlamıyorum
Muhayerin safagi cok
Daha dun geldi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı autopsy

Şu Necip ve Caner takıntınızdan gına geldi artık. Sanki takımda herkes iyi de bir onlar kötü. Caner bu arada sezon genelinde açık ara en iyi oyuncumuz. Ljajic'in 45'te çıktığı maçta yaptığı gibi eli belinde gezmiyor en azından, herkes toptan kaçarken sorumluluk alıyor. Ezber ezber yorumlar. Ha bir de Necip konusu. Yahu adam zaten yedek, sakatlıklar olduğunda yama yapan bir adam. Bütün sorunları çözdük de Necip kaldı. Takımdaki ilk 100 problemden birisi bile değil Necip'in varlığı.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu macdan sonra braga güveni stoper diye transfer etmek isteyebilir, kendi stoperlerinden daha cok fayda sağladı bragaya.
Ozziye kiziyoruzda, ortasahada resmen tek oynadi, lajic elneni, bunlar ne yapdi 45 dakika boyunca?
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Şu Necip ve Caner takıntınızdan gına geldi artık. Sanki takımda herkes iyi de bir onlar kötü. Caner bu arada sezon genelinde açık ara en iyi oyuncumuz. Ljajic'in 45'te çıktığı maçta yaptığı gibi eli belinde gezmiyor en azından, herkes toptan kaçarken sorumluluk alıyor. Ezber ezber yorumlar. Ha bir de Necip konusu. Yahu adam zaten yedek, sakatlıklar olduğunda yama yapan bir adam. Bütün sorunları çözdük de Necip kaldı. Takımdaki ilk 100 problemden birisi bile değil Necip'in varlığı.
:claps:
Yüzde bir milyon katiliyorum.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Zafer55

Necipin sol açık performansı,canerin santrafor performansı,Avcının td performansından iyidir.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Necip konusunda yanılıyorsun. Sağ bek resmen boştu ilk yarıda. Stoperlerin ortasında olduğu pozisyon gördüm. Bu adam sağ bek değil diyeceksen haklısın. Orası Abdullah Avcı'nın hatası. Necip olduğu müddetçe her bölgenin yedeği olacak ama kendi mevkisinde hiç oynamayacaksa ben takımda tutulmasını anlamlandıramıyorum. Çünkü iyi oynayamıyor. Altyapıdan oynayacak bir çocuğun önünü kesiyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

güven filan geçen sene de çok eksikti ama bu kadarda değillerdi yahu avcı bildiğin bitirdi elemanları
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

+1903
 :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Necipin sol açık performansı,canerin santrafor performansı,Avcının td performansından iyidir.

:ebebe:

Çevrimdışı MUSTAFA_

güven filan geçen sene de çok eksikti ama bu kadarda değillerdi yahu avcı bildiğin bitirdi elemanları
Şenol Güneş onu kanat forvet olarak kullanıyordu. Yüzü kaleye dönük olduğunda etkili olduğunu biliyor çünkü. Sırtı dönük oyunda hiç yok. Belini çevirene kadar top rakibe gidiyor. Bir de uzun top atıyoruz, kafa vuramıyor ki adam  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şenol hoca Güven’den tek forvet olmayacağını biliyor bence ondan genellikle kanat-forvet  yada forvet oynatmak istediğinde yorulmuş rakipte kullanıyordu Güven’in koşularını kullanmak için

Çevrimdışı Nartallo

Caner sırf Avcı için oynuyor, Burak’ın Güneş için oynadığı gibi.

Yoksa takım iyiymiş, kötüymüş bunların umrunda değil.

Çevrimdışı tangaz

Şenol Güneş onu kanat forvet olarak kullanıyordu. Yüzü kaleye dönük olduğunda etkili olduğunu biliyor çünkü. Sırtı dönük oyunda hiç yok. Belini çevirene kadar top rakibe gidiyor. Bir de uzun top atıyoruz, kafa vuramıyor ki adam  :tabe:

konu sadece mevkisel değil antrene de edemiyor avcı milli kampda şenol güneş dorukhan ve güveni geçen sezonun gerisinde buldum demişti. doğu walla.

Çevrimdışı mylife1903

Alcan bu ortalari koycan birini saga birini sola ortalayacan mis gibi

Biktim haa 55 oldu arkadas en cok duydugumuz
Kontrol edemedi
Onune alamadi
Topa hakim olamadi
Hatali pas

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sevilla yöneticeleri  şuan dua ediyordur biz neden yırtmışız diye.

Çevrimdışı tangaz

Şenol hoca Güven’den tek forvet olmayacağını biliyor bence ondan genellikle kanat-forvet  yada forvet oynatmak istediğinde yorulmuş rakipte kullanıyordu Güven’in koşularını kullanmak için

doğru, haklısın. zaten teknik direktörlük oyuncudan maksimumu alacak şekilde kullanmak şenolunen büyük özelliğide buydu oyuncu parlatıyor dediğim şey buydu.