Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 203 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1171365 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ghezzal antremana çıkmamış. Salonda hafif tempo çalışmış.
Sakatlık durumu yokmuş. Tedbir amaçlı dinlendirilmiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı almanci

Opsiyonu bize Aittir doğru da o Sözleşmenin ne kadar adaletli olduğunu da yeniden bir gözden geçir Başkan. Sonuçta Adam'ın iyi niyetini ona karşı kullanmış ve kendisini hiçe saymiş oluyorsun.

Aboubakar'a o opsiyon neden verildi? Müzmin sakat dendi diye. Bu yöndeki endişeleri Aboubakar yerle bir etti mi? Fazlasıyla. Yetmiyormuş gibi bir de zaten yorgun olan Adam'ın Enerjisini sonuna kadar kemirmeye çalışıyoruz. Gerçekten yazık.

Anlayacağınız Gücü Adaletin önüne koyuyor Sayın Başkan. Aboubakar gibi bir Efsane'ye hakettiği şekilde davranmazsan onun Tırnağı etmeyecek kişilere itaat etmek zorunda kalırsın. Bunun da zararını maddi manevi kendin görürsün.

Çevrimdışı almanci

Oyuncular'ı kendi malın olarak görürsen onların da Sahada mal gibi dolaşması kadar doğal şey yok. 

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

O kasımpaşa maçından 1 puan çıkarabilmek bile çok iyi olacaktı bizim için en çokta ona üzülüyorum.

Kasımpaşa, fenere diş göstermez bence de bakalım hafta sonu kritik.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

çok doğru :alala:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

çok doğru :alala:
Aynı gün maç denilen şey bizim ülkede uygulanmıyor. Yayıncı kuruluş hemen isyana bağlıyor sonra.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

...
Kasımpaşa'nın da son 10 maçta 1 galibiyeti var o da bize karşı.

Çevrimdışı Can Sungur

Çevrimiçi murat baltacı

son altı maç alt yapıdan kanat ve forvet alınmalı en azından yedekte oturmalı necip atiba falan denenip netice alinamazsa şans verilmeli gs de kerem Göztepe maçını aldı bizde alt yapıdan bir kanat bir forvet tutalım yedekte ne kaybederiz.

Sivas maçı sonları larine gelen pozisyon seri bir oyuncuya gelse goldü muhtemelen böyle kriz zamanlarında oyuncu çıkar değerlendirmek gerekir.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi MUSTAFA_

son altı maç alt yapıdan kanat ve forvet alınmalı en azından yedekte oturmalı necip atiba falan denenip netice alinamazsa şans verilmeli gs de kerem Göztepe maçını aldı bizde alt yapıdan bir kanat bir forvet tutalım yedekte ne kaybederiz.

Sivas maçı sonları larine gelen pozisyon seri bir oyuncuya gelse goldü muhtemelen böyle kriz zamanlarında oyuncu çıkar değerlendirmek gerekir.
Sergen risk almayı sevmiyor. Sezon başından beri belli hücum kalıplarının dışına çıkmadı. Hala 3 ön libero falan görüyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Larin de Kayseri maçında yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

Şu takımın altyapıdan en azından kadroda bulunabilecek düzeyde bir santraforu yok mu acaba. Kadroda bulunsa bile yeterli.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Atiba ve Ghezzal yarım bırakmış antremanı riske edilmemişler. Yarın iyi olmalari bekleniyormuş.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kanatta oynayacaksa oynasın.
90 dk. Stoper kucağında beklicekse dinlensin biraz.

Çevrimiçi levitate

Kanatta oynayacaksa oynasın.
90 dk. Stoper kucağında beklicekse dinlensin biraz.
sezon başından beri oynuyor, riske atmamak lazım

Çevrimiçi murat

6 maça 14 puana razımıyız?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

6 maça 14 puana razımıyız?
15 diye hesap ediyoruz ama 14'e de razıyız.   ;))

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Çevrimiçi Sinan23

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şampiyonluğa inanan arkadaşlar hepinizi seviyorum. Dünya sizler gibi ümitli, iyi niyetli insanlar hatrına dönüyor cidden :)

Bu yazımda ironi vs yoktur bu arada kimse yanlış anlamasın. Kendime kızıyorum aslinda neden bu kadar karamsar ve ümitsizsin diye.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★