15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Skor : Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 14.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 137558 defa] 15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı kartalBaz

Günay

Beck   Rho.   Ersan  İsmail

Atiba    Oğuzhan

Olcay      Sosa       Qua.

Gomez

Kadroyu bu şekilde bekliyorum. Lizbon maçındaki oyunu oynarlarsa rahat bir maç izleyebiliriz.

O maçta çok beğendiğim Quaresma öfkesini kontrol edebilirse maçın adamı dahi olabilir.

Orta sahada bilindik Necip hamlesini yaparız.

Chedjou önde oynarsa Sosa'nın presleri çok işimize yarayacaktır. Daha genel bakarsak Quaresma sabri veya olcay/hakana çok ters gelecek çok iş yapabilir. Olcayın bulunduğu kanattan kimseyi çıkarmaması lazım.

Olcay'ın savunma yönünü biliyoruz Quaresma da lizbon maçındaki gibi yardım ederse solda oynamasının daha iyi olacağını düşünüyorum çünkü arkasında İsmail gibi hızlı bir oyuncu var orayı çok yıpratabilirler.

Ersan'ın dönmesi çok iyi oldu.

Sneijder ve Podolskiye sürekli yakın markaj yapmak, Ersan'ın rakibi önde karşılaması ve şok preslerimiz maçın sonucunu belirleyecektir.

Bulduğumuzu atarız umarım ve eze eze yeneriz. Sadece oyun değil skor anlamında da fark istiyorum. Aksi bir sonuç çıkarsa da tepedeyiz kimse ne forumu ne hayatını yangın yerine çevirmesin.
Sabri podolski ikilisi hakan balta yasin ikilisinden daha ofansif. Hele kalecimizin sikintili oldugunu dusunursek, podolskinin kanattan iceri girip cekecegi sutlar gsnin tehlikeli olabilecegi ender durumlardan olacaktir. O yuzden sol kanatta olcayin oynamasi bence daha mantikli.

Çevrimdışı Sezer94

Sisli cevahir avm den en hizli nasil olimpiyata giderim ?
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı Tolga

İçeride Oynadığımız Son 16 Galatasaray Derbisi ;

6 Galibiyet

6 Beraberlik

4 Mağlubiyet

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı acan07

Siyah sort cubuklu forma giyicekmisiz bu macta.

Hangi forma giyecegimize kim karar veriyo?

Çevrimdışı ahmetx

derbi formamız beyaz forma siyah şort olmalı halen şu kültürü oluşturamadık.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Sezer94

Siyah sort cubuklu forma giyicekmisiz bu macta.

Hangi forma giyecegimize kim karar veriyo?

Süreyya ?

Çevrimdışı Tolga

Bu maçta Gs'nin en büyük avantajı bizim derbilerde özgüvenli olmaları.

10 maçtır galip gelemiyoruz ve ne zaman formda olsak ya da kazanmamız gereken maçları oynasak galip gelemiyoruz.

Bu da haliyle Gs camiasının bizim maçlar öncesinde daha rahat olmasını sağlıyor.

Mesela Gs geriye düşerse sakin kalabilir ama biz geriye düşersek sakin kalabilir miyiz emin değilim o yüzden mutlaka ilk golü bu maçta bizim atmamız gerekiyor.

Sonuç olarak şu 10 maçlık kötü tabloya bu akşam artık son vermek lazım ki bundan sonraki derbilere özgüvenli çıkamasınlar.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Sisli cevahir avm den en hizli nasil olimpiyata giderim ?

Hızlı olur mu bilmem ama ben  Mecidiyeköy metrobüs durağına yürürdüm yakın zaten. Merter durağında inerdim ve metro ile esenlere giderdim oradan da kirazlı yönüne giden metroya bindim mi yolun sonu olimpiyat.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Tolga

Günay

Beck         Rhodolfo           Ersan          İsmail

Atiba             Oğuzhan

Quaresma              Sosa                     Olcay

Gomez

Eğer sakatlık ya da kırmızı kartlık bir durum olmazsa ; Cenk, Necip ve G.Töre de oyuna girerler.
[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2015, 14:45:28 Tolga ]

Çevrimdışı Sezer94

Hızlı olur mu bilmem ama ben  Mecidiyeköy metrobüs durağına yürürdüm yakın zaten. Merter durağında inerdim ve metro ile esenlere giderdim oradan da kirazlı yönüne giden metroya bindim mi yolun sonu olimpiyat.

Sagolasin az once kuzeni aradim o da aynisini soyledi :)

Çevrimdışı Serdkar

Tolga 18 Kadroda yok

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Tolga 18 Kadroda yok

Keşke ama resmi kadrolar açıklanmadan itibar etmemek lazım bu tarz haber ve duyumlara manipülasyona çok açık bir gün bugün.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Serdkar

Keşke ama resmi kadrolar açıklanmadan itibar etmemek lazım bu tarz haber ve duyumlara manipülasyona çok açık bir gün bugün.

Övuncde Günay kalede

Çevrimiçi Renton

Bu maç bizim o kadar chedjou orta sahada olursa daha rahat oluruz baskıda rahat oynayamaz sosa halleder o işi.Ayrıca oğuzhanın maçı olur çok rahat topu ileriye taşıyacak bu maçta etkili kullanırsa rahat oluruz.Maçın adamı oğuzhan olur
[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2015, 14:39:04 Renton ]
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Tolga

Tolga sakatlığı nedeniyle maç kadrosundan çıkartılmış.

Günay oynayacak.

Çevrimdışı Sezer94

Çevrimdışı cursedofdragon

Tolga sakatlığı nedeniyle maç kadrosundan çıkartılmış.

Günay oynayacak.

ooooohhhhhhhh :D İçime su serpildi :D

Yarabbim çok şükür :D

Çevrimdışı Kadir G.

Doğu tribünümde olan var mı?

Çevrimdışı 38life

Ne demiştik arkadaşlar; Tolga'nın derbide sahaya çıkması imkansız!
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı elitehunter

Ben olsam kodroyu soyle kurardim:
                             Gunay
Beck         Rodolpho        Ersan    ismail

Atiba       Sosa

Olcay                 ozi               q17

Gomez

Galatasaray defans dortlusunde semih oynarmi bilmem ama oynarsa kesinlikle onun uzerine oynamamiz lazim.
Tahminim sabri semih chedchou balta olur. Solbekleri cok fena. Orada maden var.
orta sahalarinda bilal oynayacaktir. orta sahanin gobeginde bilal selcuk ve rodreguez olur.
Sosa ozi ve atiba agir basar ve basacaktir.
Orta sahanin solunda sneijder saginda podolski. onlarin en buyuk silahi onlar. Aslinda bizimde. Defansif yonleri cok zayif. Beklere neredeyse hic yardimci olmuyorlar. O yuzden her mac cok acik alan birakiyorlar. Bu alanlari iyi degerlendirebilirsek yardiririz.
Bu mac en buyuk kozumuz olcay sahandir. kesinlikle sagda oynamasi lazim. Q17 sabriyi kucakta gezdirir.

Skor tahminim 3-1 aliriz maci.
Hollandadan selamlar.
Cihan

Çevrimdışı Tolga

ooooohhhhhhhh :D İçime su serpildi :D

Yarabbim çok şükür :D
Eğrisi doğrusuna geldi böylesi daha iyi oldu :D

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 01:58:44 Ömer ]

Çevrimiçi Savaş

Tolga kadro dışı!

Göster kendini Günay! Hatalı yesen de canın sağolsun!

İşte şimdi rahatladım.

Çevrimdışı Sezer94

Etiketler: