Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365318 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi 38life

Şimdi 1 hafta beklemek eziyet resmen bize. Şu işi bitirelim bir an önce. Esasında elensek bile başımız dik ve gururlu bir şekilde bitireceğiz bu avrupa sezonunu. Çok güzel çok büyük maçlar oynadık. Tam anlamıyla yükseliş döneminin başladığı sezondu bu. İlk seneden avrupa ligi şampiyonluğu harika olur. Ama dürüst olalım sezon başında pek böyle bir hedef de yoktu. Hatta bir çok kişi nasıl olsa finale gidemeyiz 32 turunda elenelim falan diyordu. Şimdi ise Lyon'a deplasmanda 2-1 yenildiğimiz için üzülüyoruz. Kaçırdığımız net goller var onlara yanıyoruz. Geldiğimiz nokta ortada. Yükseliyoruz, güçleniyoruz.

Şu noktadan sonra yapılması gereken başımızdaki yönetime destek olmak. Fikret Orman yönetiminin daha uzuuuuun yıllar Beşiktaşın başında kalmasını ummak. Aynı şekilde Şenol Güneşin en az bir kaç sene daha başımızda kalmasını ve o gittikten sonra da teknik direktör konusunda asla risk almadan büyük oynamalıyız. Teknik direktör'ün bir takım için futbolculardan daha önemli olduğuna şahit oluyoruz. Yönetim ve hoca iyi olduktan sonra zaten Beşiktaş bu saatten sonra futbolcu olarak kalite kaybetmez kolay kolay. Bu yapıyla artık her sene avrupada sesimizi duyuracağız. Hedef şampiyonlar ligi çeyrek finali olarak başlanacak her sezona. Gruptan çıkamazsak hedef daima Uefa finali olacak. Artık avrupada takımlar "rakibiniz Beşiktaş" dendiğinde endişeye düşmeli. Şuanda zaten böyle bir izlenim yarattık, bunu devam ettirmeliyiz. Hatalar yapılır, şanssızlıklar yaşanır, psikolojik sorunlar, panikler olur. Bazen el ayak dolaşır. Biz yeni yükselen bir takımız. Bunlar bizim tecrübelerimiz. Bu hatalar, bu acemilikler sayesinde daha güçlü olacağız.

Bu şekilde bir iki sezon daha geçirirsek emin olun ki sıfırdan bir kadro kursak bile o kadro avrupada eli ayağı dolaşmadan oynayacaktır. Çünkü futbolcunun tecrübesinden öte Kulübün tecrübesi ve formu önemlidir. Beşiktaşa gelen futbolcu kendini Beşiktaş'ın isminden dolayı özgüvenli hissedecek! Kendinden emin olacak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı taner37

Oğuzhan Atibanın yanında 10 numaraya
Talisca 10 numaradan sağ açığa
Mitrovic stoperden ön libero ya
Adriano sol bekten sol açığa.

Haddime değil ama takımla bu kadar çok oynanmaz.. takım neredeyse her maç aynısı kadro ile çıkarken bir maçta 4 oyuncunun mevkisi değişiyor..

Şu kadro daha iyi olmaz mıydı?

Fabri

Beck.    Marcelo.           Tosic.       Adriano

Oğuzhan.    Atiba

Gökhan.                Talisca.             Babel

Cenk

Şu kadro sizce daha uygun değil miydi? Adamların kanatlar hızlı sağda Gökhan ve talisca zorlandı orayı Gökhan Beck yapsaydık olmaz mıydı? Gökhan zaten hücumcu sağ bek beck desen hücum özürlü sağ bek gayet iyi olurdu...

Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

O kadar küfür ettim hala silinmedi 😂😂 neyse sinirim geçti siliyorum
bak kardeşim burda mod almışsın ban yemişsin önemli değil ama attığın mesajlar hukuksal olarak suç içeriyor
senide dava ederler bizide ederler hiç bir şey yapmasalar burayı kapatırlar. Bir daha böyle bir mesaj atarsan üyeliğini silerim.
@taner37  öyle sanal ortamda istediğimi söylerim bir şey olmaz falanmı sanıyorsun elinde kanıtın bile olsa
kimseyi itham edemezsin ettiğinde bunun adı suç oluyor. bu arada ister gizli bilgi ver yanlış isim yanlış mail adresi
kullan hiç bir şey farketmez seni bulmaları beş dakika bile sürmez. sosyal medya öyle külhanbeyliği yapılacak bir yer değil.

Çevrimiçi 38life

Oğuzhan Atibanın yanında 10 numaraya
Talisca 10 numaradan sağ açığa
Mitrovic stoperden ön libero ya
Adriano sol bekten sol açığa.

Haddime değil ama takımla bu kadar çok oynanmaz.. takım neredeyse her maç aynısı kadro ile çıkarken bir maçta 4 oyuncunun mevkisi değişiyor..

Şu kadro daha iyi olmaz mıydı?

Fabri

Beck.    Marcelo.           Tosic.       Adriano

Oğuzhan.    Atiba

Gökhan.                Talisca.             Babel

Cenk

Şu kadro sizce daha uygun değil miydi? Adamların kanatlar hızlı sağda Gökhan ve talisca zorlandı orayı Gökhan Beck yapsaydık olmaz mıydı? Gökhan zaten hücumcu sağ bek beck desen hücum özürlü sağ bek gayet iyi olurdu...

Beck delik deşik olurdu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı taner37

bak kardeşim burda mod almışsın ban yemişsin önemli değil ama attığın mesajlar hukuksal olarak suç içeriyor
senide dava ederler bizide ederler hiç bir şey yapmasalar burayı kapatırlar. Bir daha böyle bir mesaj atarsan üyeliğini silerim.
@taner37  öyle sanal ortamda istediğimi söylerim bir şey olmaz falanmı sanıyorsun elinde kanıtın bile olsa
kimseyi itham edemezsin ettiğinde bunun adı suç oluyor. bu arada ister gizli bilgi ver yanlış isim yanlış mail adresi
kullan hiç bir şey farketmez seni bulmaları beş dakika bile sürmez. sosyal medya öyle külhanbeyliği yapılacak bir yer değil.
Valla önemli değil dediğim gibi üyeliğimi silebilirsiniz.. ama Türk bayrağına hareket çeken Fransız .... Yazdım diye beni isteyen şikayet edebilir en azından mahkeme de yüzümüze der. Ben asla kimsenin şahsına küfür etmem... İsteyen istediğini tutar ama orada Fransızlar Türklere Türk bayrağına hareket çekecek ben bunları destekleyene küfür edicem birde bu küfürü üstüne alınan beni şikayet edecek. Etsin bekliyorum..

Zaten GS fenerli olup bizleri destekleyenlere teşekkür ettim baş tacı onlar. Sizin için sıkıntı olacaksa üyeliği silebilirsiniz hatta silin bence çünkü ben potansiyelliyim maalesef obsesif hastalığı olduğu için bazen takıyorum ve bir yere yazmadan rahat edemiyorum.  Üyeliği silin ziyareti olarak takip ederim ben arada sadece yazmam
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Biz lyondan daha iyi bir takımız. Bunu bugün herkes görmüştür evet ikinci yarı kapandık
yenilgiyi kendimiz davet ettik. ama bu lyon napolinin yarısı bir takım değil çok eksik yakalandık
bu kadar eksik halimizle bile tarumar ederdik adamları. defansları çok kötü orta sahaları bizim seviyemizde
falan değil hücum hattı eh işte tam kadro olduğumuzda hücum hatları bile bizden iyi değil bunların.
burda farklı bir sonuçla bile galip gelebiliriz. işte son güçlerini harcadılar genede bizim hatamızla
ancak yenebildiler. baskın göründüler belki ama hiçde etkili değillerdi marcelonun olmamasıda kayıp değil bence
avantajlıyız aslında içerdeki bir maçta cezasını tamamlamış oldu bunu telafi edebliriz yarı finale kaldığımızda
marcelo çok daha fazla lazım olacak bize

Çevrimiçi Necmi

Valla önemli değil dediğim gibi üyeliğimi silebilirsiniz.. ama Türk bayrağına hareket çeken Fransız .... Yazdım diye beni isteyen şikayet edebilir en azından mahkeme de yüzümüze der. Ben asla kimsenin şahsına küfür etmem... İsteyen istediğini tutar ama orada Fransızlar Türklere Türk bayrağına hareket çekecek ben bunları destekleyene küfür edicem birde bu küfürü üstüne alınan beni şikayet edecek. Etsin bekliyorum..

Zaten GS fenerli olup bizleri destekleyenlere teşekkür ettim baş tacı onlar. Sizin için sıkıntı olacaksa üyeliği silebilirsiniz hatta silin bence çünkü ben potansiyelliyim maalesef obsesif hastalığı olduğu için bazen takıyorum ve bir yere yazmadan rahat edemiyorum.  Üyeliği silin ziyareti olarak takip ederim ben arada sadece yazmam
konu bayrakla alakalı değil diğer attığın mesajlar kimseyi fetöcülükle suçlayamazsın
elinde kanıt varsa git şikayet et ama hiç bir şekilde ithamda bulunamazsın bu suçtur.
bak yorum yapmakla itham etmek arasında bir fark var. mesela gs kongresi fetöcüleri
atmayarak ödüllendirmiştir dersen bu bir yorumdur. ama gs fetöcüdür dersen bu bir ithamdır.
öyle bir ithamda suçtur. Beşiktaş taraftarı zekidir bu kadar bariz şeyleri yapmaz bir şeyi söylemek
istiyorsan bunun suç olmayacak şeklini bulman gerekiyor diğer türlü karşındakine değil kendine
zarar verirsin @taner37

Çevrimdışı Librarius

Adamlarda nasıl bir çekememezlik varsa Fabri'nin hatasından sonra Muslera tt olmuş...

Isin ilginc yani GS'liler Fabri konusunda cok sessiz, ne iyi ne de kotu hic Fabri'den bahsetmiyorlardi. Meger adamlarin icine oturmus Fabri'nin performansi. Firsat bulur bulmaz Kova Muslerayla kiyaslamislar...
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Egos

illa etmen gerekiyorsa küfürlerini bana özel mesaj atabilirsin, zaten siliyorsun sinirin geçtiğinde, kendini ortamdan dışlamana gerek yok.

vasat ve altında oynayan çok oyuncumuz vardı, ona rağmen bu skor, ben de herkes gibi turdan umutluyum.

Çevrimiçi Necmi

Beck delik deşik olurdu.
hiç bir şey olmazdı beck böyle bir oyunda daha kontrollü oynardı.
zaten savunmaya çekileceksen iki sağ bekle oyna ileri geri çok daha iyi oynarlar.
şimdi tek başına bütün koridoru GG ye bıraktın bunuda bütün taşları yerinden oynatarak yaptın
mitrovicede fazlaca laf etmeye gerek yok golleri yediğimizde oyunda değildi oyunda olsa en azından
ilk golü yememe ihtimali vardı. kısa fransızlara karşı havadan gelen topu hemde Beşiktaşlı oyuncuların olduğu kümeye düşen topu
kafayla vuramadıysan bu ciddi sıkıntı.
genede dediğim gibi bizden daha iyi bir takım falan değil oyunu hocanın hatasıyla verdik.
ikinci maçta bu hataları yapmayacaktır işte en iyi hallerini gördü. ben bir tane ne oyuncu diyeceğim oyuncu görmedim
kadrolarında hiç bir yerde bizden daha iyi olmadıkları gibi defans ve orta sahada bizden kötüler.
biz biraz gözümüzde büyütmüşüz bunları ikinci maç böyle olmayacak şu maç oynanmadan bizden bir korkuyorlarsa şimdi iki korkacaklar
artık bizde neyle karşılaşacağımızı biliyoruz onlarda biliyor :evillol:

Çevrimdışı taner37

illa etmen gerekiyorsa küfürlerini bana özel mesaj atabilirsin, zaten siliyorsun sinirin geçtiğinde, kendini ortamdan dışlamana gerek yok.

vasat ve altında oynayan çok oyuncumuz vardı, ona rağmen bu skor, ben de herkes gibi turdan umutluyum.
Teşekkür ederim : )
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Librarius

Biz lyondan daha iyi bir takımız. Bunu bugün herkes görmüştür evet ikinci yarı kapandık
yenilgiyi kendimiz davet ettik. ama bu lyon napolinin yarısı bir takım değil çok eksik yakalandık
bu kadar eksik halimizle bile tarumar ederdik adamları. defansları çok kötü orta sahaları bizim seviyemizde
falan değil hücum hattı eh işte tam kadro olduğumuzda hücum hatları bile bizden iyi değil bunların.
burda farklı bir sonuçla bile galip gelebiliriz. işte son güçlerini harcadılar genede bizim hatamızla
ancak yenebildiler. baskın göründüler belki ama hiçde etkili değillerdi marcelonun olmamasıda kayıp değil bence
avantajlıyız aslında içerdeki bir maçta cezasını tamamlamış oldu bunu telafi edebliriz yarı finale kaldığımızda
marcelo çok daha fazla lazım olacak bize

Lyon'u kendi sahamizda perisan edebiliriz. Yeter ki taraftarimiz 90 dakika hakeme ve rakibe islikla tepki koysun. Hele hele atarli oyuncularindan biri atilirsa, mac cok rahat gecer bizim adimiza.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı cursedofdragon

Lyon'u kendi sahamizda perisan edebiliriz. Yeter ki taraftarimiz 90 dakika hakeme ve rakibe islikla tepki koysun. Hele hele atarli oyuncularindan biri atilirsa, mac cok rahat gecer bizim adimiza.

inş istanbuldaki maça yine böyle bir hakem atarlar.

köpekbalığı gibi bir hakem atamazlar inş.

Çevrimdışı Egos

Isin ilginc yani GS'liler Fabri konusunda cok sessiz, ne iyi ne de kotu hic Fabri'den bahsetmiyorlardi. Meger adamlarin icine oturmus Fabri'nin performansi. Firsat bulur bulmaz Kova Muslerayla kiyaslamislar...

ağabey dağılacağımızı düşünüyorlar. bundan kötü günlerimiz de olacak, şimdiden onlar için hazırlık yapıyoruz. bunu çok tekrar ettim, yine söyleyeyim: bir açık yakaladıklarını düşündüklerinde; sürekli kaşıdıkları tolga gibi, şenol güneş'in trabzonluluğu gibi, fikret orman'ın siyasi açıklamaları gibi, nereden denk gelirse oradan yıkmaya uğraşacaklar.

bizim problemleri iyi analiz edip taraftar olarak çözebileceklerimize çözüm bulmamız, kendimizle alakası olmayanları da asıl muhataplarına ve zamana bırakmamız gerek. yönetimin, teknik ekibin, futbolcuların, taraftarlığın sınırlarını iyi belirlemeliyiz; herkes kendi mevkisinin hakkını verirse yenilgiler ya da başarısızlıklar tek seferlik, kısa dönemlik olmaktan öteye gitmez.

onlara da ayda yılda bir kalecileriyle, orta sahalarıyla övünmek kalır.

Çevrimiçi Necmi

fabri musleradan çok daha iyi bir kaleci muslera sadece çizgide var artık dünya
futbolunda böyle bir kaleci profili yok. o nedenlede çıktığı her avrupa arenasında kamyon yükü
yiyor. kaldıki Türkiyedede kamyon yükü yiyor. adamın sezon ortalaması 40 gol varmı ötesi
bir metre önüne düşen topa çıkamadığı için kaç gol yedi bu sene nerdeyse ceza sahasına düşen her topa
rakip kafa vurduysa buda kaleyi tuttuysa gol oluyor. Bakmayın muslera öyle şişirildiki ülkedeki oyuncular
karşısında heyecandan golü atamıyordu amaülkeye yeni gelen golcüler affediyormu ceza sahasında
topla buluştukları anda sokuşturuyorlar. Bunu şimdiye kadar kimse görmüyordu Fabri gelince aslında günümüzün kalecisinin
nasıl olması gerektiğini gördüler Fabri gerçeği musleranın defolarını ortaya çıkardı. Bunu renklilerde görüyor
yere göğe sığdıramıyorlardı muslerayı Beşiktaşa ortalama bir kaleci geldi tek farkı günümüz futbolunun modern
kaleci anlayışıyla donanmış bir kaleci eksik yönü yok sadece yüzde yüz olmadığı yönleri var. o nedenlede kutuya hakim
bir çok pozisyonu başlamadan kesiyor aslında yaptıkları görünmüyor ama büyük işler yapıyor. işte burda
muslera defoları sırıtmaya başladı asla topa çıkamıyor. yan topu yok tek yapabildiği şey çizgide çok hızlı olması
ve şişirildiği ünü sayesinde rakip forvetlerin heyecanlanması ama şimdi nasıl hava toplarında defosu olduğu anlaşıldıktan sonra
pat pat sokuşturmaya başladılar. istedikleri kadar tt yapsınlar bu havadan burnunun dibine düşecek bir topu içeri
almasına engel olmayacak :D bu sene 40 artı yer diyorum

Çevrimdışı taner37

Yiyeceğimiz bir gol bizi bitirebilir. Hücum oynarken araya atılan toptan gelecek gol kötü olur..  içerideki Liverpool maçı geldi aklıma opare efsane oynamıştı... Öyle bir maç olur mu dersiniz.. Jordan ibe ve sturidge den çekiniyordum ben opera ibeyi  Necip pedro da sturidge yi durdurmuştu..

Serdar Necip pedro İsmail vardı defansimizda
Şampiyon Beşiktaş

şuan ne güzel galibiyetimizi kutluyor olucaktı offf offff  :s20: :bawling:

Çevrimdışı Kuntz

Sende enerjini turu kutlamaya sakla. Daha iyi oldu böyle  :evillol:

Çevrimdışı taner37

Tosic kendi kalesine gol atacak demiştim hatırlarsan. Frekans karışmış benim hatayı fabri yapmış ben tosic diye görmüsüm.. rüyayi tam hatırlamıyorum. Bir oyuncumuz ceza sahasında bir şey yapıyor ve top ağlara gidiyordu ben tosic sanmıştım fabri imiş meğer 😂 rüyada gördüm

#Sahadan Beşiktaş Liverpool maç detayı
http://www.sahadan.com/Match/Default.aspx?id=1723095

Bu arada Liverpool u yendiğimiz maçta 571 pas 21 şut çekmisiz.. bugün 181 pas yaptık sadece.. içerideki maçta top bizde olursa eleriz..
Şampiyon Beşiktaş

ya adamlar iyi oynasa atsa gram üzülmem abi kendi hatamızdan böyle olması  :bawling:

Çevrimiçi Necmi

Yiyeceğimiz bir gol bizi bitirebilir. Hücum oynarken araya atılan toptan gelecek gol kötü olur..  içerideki Liverpool maçı geldi aklıma opare efsane oynamıştı... Öyle bir maç olur mu dersiniz.. Jordan ibe ve sturidge den çekiniyordum ben opera ibeyi  Necip pedro da sturidge yi durdurmuştu..

Serdar Necip pedro İsmail vardı defansimizda
bitirmez merak etme takım o seviyeyi çoktan aştı. liverpool maçı bruge maçı olimpiyatta oynamışdı
burda olsa penaltıya bile kalmazdı o maç bruge uda elerdik. Kaldıki bitmek o kadar kolay değil uefa oyuncularımızın
kafasında olmazsa olmaz değil  akşam bakıyorum o kadar baskı var ama hepsi işini yapıyor hiçte panikle haraket etmediler.
Biz kafa olarak lyondan çok daha iyiydik aslında panikleyen onlardı atamadıkça paniklediler kendi sahalarında hakem desteğide görmediler
mükemmel bir hakem vardı sahada bütün avantajlar yanlarındayken bunu değerlendiremediler ve avantajlı bir skor
alamadılar bu skorun onlara yetmeyeceğini biliyorlar.
kimse farkettimi bilmem ama hakemin bu kadar iyi olmasının bir nedenide tribünlerdi en ufak bir sorun yaşamadan maçı bitireyim modundaydı.
Her iki tarafıda tahrik edecek bir durum içersine sokmaktan kaçındı maçı. sahada oyuncularda iyi niyetliydi.
yoksa emin olun yusuf yusuf ediyordu sadece o değil uefa yetkililerinden tutun fransız emniyetine kadar
yusufçukla tanışmayan yoktur o maçta. Emin olun türk taraftar yapsa taşkınlığı o maç oynanmazdı.
oynatarakda büyük bir risk aldılar aslında kapalı ve numaralı tribünler türktü sağ taraftaki kale arkasınında
1/3 ü falan türktü adamlara kendi sahalarında deplasmanı yaşattık. şimdi sıra onlarda 7 gün kursunlar beyinlerinde
vodafone arena cehenneminden nasıl çıkacaklarını kendi sahalarında bile sinirlerine zor hakim oldular
maç önü çıkan olaylar onların agresif davranma şanslarını bitirdi oyunu gerecek her haraketten kaçınmak zorunda kaldılar
biz sakindik ordada taraftar bizimdi burdada taraftar bizim şimdi burda germeye calışacaklar bizim sakin olmamız oyuna ve
kazanmaya odaklanmamız lazım agresif davranıp bizi sinirlendirmeye çalışırken bu tuzağın içine kendilerini çekerler çok genç ve
tecrübesiz bir takımlar. ilk defa bu seviyelerde takımımızı ben ağır abiyim bu maç benden sorulur şeklinde oynadığına
tanık oluyorum sadece bu maç değil her maç öyleydi sadece bu işi kievde çuvalladık ordada hakem faktörü vardı buda bize ders olsun

Çevrimiçi Necmi

1-0 galibiyet beni daha fazla ürkütürdü şimdi kazanmak zorunda olmamız bile yetmiyor iki farkla kazanmak
zorunda olduğumuz bir maça çıkacağız. takım düdükle maçı kazanmaya oynayacak ve kazanacak hemde farklı kazanacağız
stresli biz olmayacağız artık avantaj bize geçti.3-1 4-2 gibi bir malubiyeti çıkartamazdık romada çıkaramadı.
2-1 çok iyi bir sonuç 1 gol attığındaki atarız rakip tükenir. hadi ilk golü onlar attı bunu tutabilecek bir kadroları yok
tribünler son derece agrasif olacak baskının bu güne kadar en yoğun olduğu bir maç olacak taraftarın bir saniye bile lay lay lom aklına gelmez
malubiyeti çevirmek zorundayız 3-1 olsa maç gene bir golde elenecek durumda olduğumuz için asla gevşeme olmaz ne takımda nede
taraftarda

Çevrimiçi Kapkarakartal

Yanlız uzun yıllardır bukadar iyi bir deplasman hakemi de görmediğimi belirtmek isterim vatandaşı Fabri'nin yediği gol sonrası teselliside ayrı takdire şayandı.

Not: Belki birtek Marcelo'ya acımasız bir kart çıkardı diyebiliriz.

Çevrimdışı tardu

maçta bizim tribün yüksek sesli tezahürat yapınca lion taraftarı sesi bastırmak için ıslıkladı ;o sırada top lionlu oyunculardaydı anlam veremediler.
(kendi stadımızda top bizdeyken nasıl ıslıklanırız gibi bir durum oldu)
ne zaman bizim oradaki rataftar oley çekti adamlarlar acayip şekilde saldırmaya başladılar ve goller buldular peş peşe
buradaki maça gidecek arkadaşlar laylaylom tezahüratı bırakıp, bizim takım hariç hareket eden her şeyi ölümüne ıslıklasın bunların zayıf karnı ıslık,çok moralleri bozuldu o an.
arenada öyle bir ıslık,uğultu olmalı ki 5 saniye sessizlik için usanıp topu kendi istekleri ile bize versinler  :ok:

Çevrimiçi Necmi

ya adamlar iyi oynasa atsa gram üzülmem abi kendi hatamızdan böyle olması  :bawling:
iyi ya işte hata yaptık yenildik yoksa bizi yenebilecek durumda değillerdi sevin
içerde bütün avantajlar bizdeyken oynayacağız. ya ilk maç içerde olsaydı 2-1 kazanmış
olsak bile şu anki kadar tura yakın olmazdık. şimdi ne yapmamız gerektiğini biliyoruz
karşımızdakinin ne olduğunu biliyoruz. 60. dakikaya kadar oyun bizim kontrolümüzdeydi
hoca oziyi çıkarttı ondan sonra oyunu rakibe verdik. burda böyle bir şey olmaz 90 dakika oyun bizim kontrolümüzde
olur bunlar oyunu domine edebilecek bir takım değil. Bize karşı mümkün değil.

Etiketler: