Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365431 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

lyon başkanını gördün mü, pis herife bak maç ya seyircisiz ya da başka sahada oynansın demiş, istersen gelme kardeşim korktuysan bize ne, senin yönetimsel hatan var, biletleri yalan yanlış satarsan olacağı bu değil miydi, Lyon'un seyircisi gelmez olur biter, bu kadar olaya rağmen bu maç seyircili oynandıysa bizim maç neden seyircisiz oynanıyor, Uefa'ya laf etmiş bir de salak adam sen güvenlik önlemlerini almamışsın uefa ne yapsın ?
Bayern sehrinde oynayalim cok guzel stadlari var, almanyaya gomeriz firansizlari almanlar zaten sevmez bunlari. Daha fena deler deser iclerinden geceriz gitmisken bu alman milli oyuncu levandovsikiyi de cenk maskesiyle salariz liyonun ustune, ohhh mis

Çevrimdışı eaglekartal

lens gibi vurup gidip yardıran bir kanat akşam harika olurdu.q7 seneye dahada zorlanacaktır hem fiziki hem mental tek başına kaldırmaaz.lens hamlesi çok önemli olur bu açıdan.bu turu geçersek yaz transferinde olsun birçok konuda olsun avrupada dahada söz sahibi oluruz bu açık

Çevrimdışı tuncaboylu

kesinlikle boş takım öve öve bitiremediler çok teknik adamları varmış en teknik adamları necip kadar teknik
ileri uç adamları biraz hızlı olan aslında sıradan bir takım biz bunlardan çok daha iyi bir takımız.
şenol hocanın korkularına yenik düştük. yoksa şimdi işi bitirmişdik üstlerine gitsek dağılacaklardı
hiç beceremediğimiz işi yaptık kaleyi savunmaya kalktık. bu kadar geri yaslanınca ileri uçtaki oyuncularda etkisiz kaldı
maç boyu birde dokuz kişi oynadık o nedenle. ilk yarı topu ileri götürdük talisca oldukça etkiliydi
gerçek bir on numara gibi oynadı yaptığı asist mükemmeldi.
lokum gibi bir hakem bulmuşsun topu ileri taşısan ikinci yarı iyice sinirlenecekler 5 tane sanırım sarı kart gördüler
kırmızıya dönecek bunlar sen lyonun işi nasıl kolaylaşır onu yaptın ah şenol hoca artık kurtul bu huyundan ts hocası
değilsin avrupa genelinde bile ışıldayan Beşiktaşın hocasısın. elinin altında dominant bir takım var istediğini alıyor
bırak alsın. Yeminle Beşiktaş gibi oynayalım burda farka gideriz. takım bütünlüğü olarak bu sene avrupada oynadığımız en kötü
takım bence.israil takımı bile bunlardan daha güçlü daha organizeydi. bunlar güçle saldırmaya çalışıyorlar hiç bir
takım alışkanlıkları yok oturmuş bir özellikleri yok bütün güçleriyle saldırıyorlar bizim aptal cesareti dediğimiz şeyin tıpkısı aynısı.
Boş bir takım olduklarına katılmıyorum. Dün 2. yarıdaki tempoları insanı değildi, o tempoya zirvedeki 3-4 takım dışında kimse direnemezdi.

Biz yaslanmadık, adamlar çıkartmadı. Rakibi doğru analiz etmek lazım.

Roma'yı 4-2 yendikleri maçın kopyasını oynadı adamlar. İlk yarı başabaş ve geride kapattılar. İkinci yarı domine ettiler. Dün ikinci yarı bize 15 şut çekmişler. Çok fazla, değil mi? Roma'ya da 16 şut çekmişler ikinci yarıda.

Kendi evlerinde ikinci yarıları böyle oynuyorlat, stratejileri bu adamların. Yine şansa falan 83'e kadar dayandık, ama bu güneşe karşı dayanmazdı. 90. dakikada kaleciye 3 kişi basıyordu.

Ama kötü bir deplasman takımı Lyon, o yüzden tür ortada. Burada 3-1 hatta 4-1 bile yenebiliriz, ama bu boş oldukları anlamına gelmiyor. Adamların yapısı bu. Dün bize oynadıkları ikinci yarıyı Barca'ya oynasalar, onu da yenerlerdi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı benyv-

Boş bir takım olduklarına katılmıyorum. Dün 2. yarıdaki tempoları insanı değildi, o tempoya zirvedeki 3-4 takım dışında kimse direnemezdi.

Biz yaslanmadık, adamlar çıkartmadı. Rakibi doğru analiz etmek lazım.

Roma'yı 4-2 yendikleri maçın kopyasını oynadı adamlar. İlk yarı başabaş ve geride kapattılar. İkinci yarı domine ettiler. Dün ikinci yarı bize 15 şut çekmişler. Çok fazla, değil mi? Roma'ya da 16 şut çekmişler ikinci yarıda.

Kendi evlerinde ikinci yarıları böyle oynuyorlat, stratejileri bu adamların. Yine şansa falan 83'e kadar dayandık, ama bu güneşe karşı dayanmazdı. 90. dakikada kaleciye 3 kişi basıyordu.

Ama kötü bir deplasman takımı Lyon, o yüzden tür ortada. Burada 3-1 hatta 4-1 bile yenebiliriz, ama bu boş oldukları anlamına gelmiyor. Adamların yapısı bu. Dün bize oynadıkları ikinci yarıyı Barca'ya oynasalar, onu da yenerlerdi.

Zaten boş değiller, burada kendimizi büyütmeyelim derken fazla gömüyoruz gereksizce. Bu Lyon Roma'yı eledi, biz de iyi takımız ama başka bir takım da bizden iyi olabilir. Bunu kabul etmemiz gerekiyor. Türkiye'nin en iyisiyiz, ama Avrupa devleri standartlarına da yaklaşamıyoruz, en azından bu sene. Oynadığımız takım Club Brugge ayarında gibi konuşuyoruz. Buna rağmen de tur ortada, kötü bir skor almadık. Kupa alacak gücümüz var fakat bu aşamadan itibaren sürekli şans faktörü gerekiyor.

Çevrimiçi underworld

Esas sınav sezon sonu yapılacak olan kadro planlamasında.
Ortaçağ da mi kalacaz yoksa Rönesans sa mi gececez hep birlikte görecez.

Çevrimdışı tuncaboylu

lens gibi vurup gidip yardıran bir kanat akşam harika olurdu.q7 seneye dahada zorlanacaktır hem fiziki hem mental tek başına kaldırmaaz.lens hamlesi çok önemli olur bu açıdan.bu turu geçersek yaz transferinde olsun birçok konuda olsun avrupada dahada söz sahibi oluruz bu açık
Sen ne çok seviyorsun renklilerin kanatlarını öyle :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Zaten boş değiller, burada kendimizi büyütmeyelim derken fazla gömüyoruz gereksizce. Bu Lyon Roma'yı eledi, biz de iyi takımız ama başka bir takım da bizden iyi olabilir. Bunu kabul etmemiz gerekiyor. Türkiye'nin en iyisiyiz, ama Avrupa devleri standartlarına da yaklaşamıyoruz, en azından bu sene. Oynadığımız takım Club Brugge ayarında gibi konuşuyoruz. Buna rağmen de tur ortada, kötü bir skor almadık. Kupa alacak gücümüz var fakat bu aşamadan itibaren sürekli şans faktörü gerekiyor.
Aynen öyle.

Roma'ya tek devrede 16 şut ne demek, bir düşünmek lazım. Onlar ikinci yarı 3 gol yedi, biz 2'de tuttuk en azından.

Bu arada Rafael cezalı. Babel İstanbul'da o Jallet denen yetersiz arkadaşın kulaklarından tutup geçmişini sorgular gibi geliyor bana.

2. golü atan sol bekleri Morel de bu seviyenin oyuncusu değil, Quaresma şimdiden sıvazlıyordur sağ ayağının dışını.

Kalecileri de yan toplarda çok sıkıntı yaşıyor.

Burada çok pozisyon bulacağız, gole çevirme yüzdemiz yüksek olursa acayip bir skor çıkabilir.

[ Son Düzenleme: 14 Nisan 2017, 10:17:55 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ajans Beşiktaş - İşte Genesio'nun maç sonu açıklamaları:

"İlk yarı Beşiktaş bizi domine etti. İkinci yarı biz onları zora soktuk. Bu maç için galibiyet önemliydi. İstanbul'da son derece sıcak bir atmosfer olacağını, muazzam bir taraftar önünde oynayacağımızı biliyoruz. Bunun altından kalkabileceğini düşünüyoruz. Uluslararası tecrübeye sahip oyuncular var.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı eski inönü

Lyon'a karşı en iyi savunma hücumdur diye düşünüyorum. Hücum oyuncuları çok hareketli tempolu.Savunulmaları çok zor. Hele ki Marcelo yokken. Defans elemanları da bir o kadar zayıf ve hata yapmaya müsait. Ligde anadolu takımlarına karşı nasıl oynuyorsak o formatta oynamalıyız rövanşta. Oyun merkezini ileride kurup önde baskılı, seri paslı, tempolu, topun bizde kaldığı, top kaybı yapılan yerde ani presle geri kazanmalı oynamalıyız. 1-0 nasılsa bize yeter önce durduralım, oyunu tutalım maçı değil bu. Hem bizim takım buna müsait değil hem Lyon'un oyun yapısı.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kadro TR için yeterli bir kadro hatta iyi bile sayılabilir ama konu Avrupa olduğunda bir tık ilerisini hedeflememiz lazım.
Lyon'un yas ortalaması genç birde bize bak , ilerleyen zamanlarda dahada genç dinamik olmamız lazım.
Yaş ortalamamızın yüksekliğine ragmen ligin fizik kondisyon ve tempo acisindan en iyi takımıyız

Lyon hocasi bile mac sonu , İlk yari Beşiktaş ilk yari bizi domine etti demiş , Gercekten bu turu gecen kupaya yürür

Ajax - Schalkeye 2 tane sallamis biz icerde disarda sallariz Ajaxa

En zor kurayı cektik , Manu bile bu kadar seri takim degil bizi bu kadar zorlayamazdi , Nitekim turu gececegimize ve final oynayacağımıza inancim tam
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yaş ortalamamızın yüksekliğine ragmen ligin fizik kondisyon ve tempo acisindan en iyi takımıyız

Lyon hocasi bile mac sonu , İlk yari Beşiktaş ilk yari bizi domine etti demiş , Gercekten bu turu gecen kupaya yürür

Ajax - Schalkeye 2 tane sallamis biz icerde disarda sallariz Ajaxa

En zor kurayı cektik , Manu bile bu kadar seri takim degil bizi bu kadar zorlayamazdi , Nitekim turu gececegimize ve final oynayacağımıza inancim tam

Yunus Emre zaten ilk yarı oynumuzu devam ettirsek bunları konuşmazdık  :D
Adamlarda ne ciğer varmış ki bitmediler düşmediler oyundan kardeşim Napoli'nin biraz hızlısı gibi geldi Lyon bana.
Deplasman takımı değiller zaten burda mutlaka 2 farklı bir skor bulmamız lazım. q7 ve babel ile kanattan yardırcaz artık.

Çevrimdışı eski inönü

Ben olsam rövanşta Tosic yerine Necip'i oynatırım stoperde. Necip-Mitrovic yaparım. Risk mi risk. Ama Tosic kadar büyük bir risk de değil yani

Çevrimdışı benyv-

Aynen öyle.

Roma'ya tek devrede 16 şut ne demek, bir düşünmek lazım. Onlar ikinci yarı 3 gol yedi, biz 2'de tuttuk en azından.

Bu arada Rafael cezalı. Babel İstanbul'da o Jallet denen yetersiz arkadaşın kulaklarından tutup geçmişini sorgular gibi geliyor bana.

2. golü atan sol bekleri Morel de bu seviyenin oyuncusu değil, Quaresma şimdiden sıvazlıyordur sağ ayağının dışını.

Kalecileri de yan toplarda çok sıkıntı yaşıyor.

Burada çok pozisyon bulacağız, gole çevirme yüzdemiz yüksek olursa acayip bir skor çıkabilir.

Maç öncesi zaten her türlü 1 tane atacağımızı söylüyordum, önemli olan yememek diyordum. Ama Lyon'un da olayı bu, felsefeleri yediklerinden fazlasını atmak. Ben burada da gol bulabileceklerini düşünüyorum, çok çabuk atağa kalkıyorlar. O yüzden ya 2-3 tane atmamız gerekiyor, ya da defansta sıfır hata ile oynayıp 1 tane atıp yatmamız gerekiyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada Talisca​ büyük futbolcu olmak istiyorsa kafa vuruşlarını geliştirmeli. Fenerbahçe ve bu maçta kaçırdığı kafa vuruşları çok basitçe göle çevrilebilecek tarzdaydı.

Çevrimdışı arena_t2000

Bizim aras ne oldu? Yasiyormu? Kerim frei bile arada oynuyordu.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ben olsam rövanşta Tosic yerine Necip'i oynatırım stoperde. Necip-Mitrovic yaparım. Risk mi risk. Ama Tosic kadar büyük bir risk de değil yani
cesur bir hamle olur denenebilir savunmadan pasla çıkarken necip iş görebilir, bir de lacazette havadan etkili değil sorun olmaz gibi görünüyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Maç öncesi zaten her türlü 1 tane atacağımızı söylüyordum, önemli olan yememek diyordum. Ama Lyon'un da olayı bu, felsefeleri yediklerinden fazlasını atmak. Ben burada da gol bulabileceklerini düşünüyorum, çok çabuk atağa kalkıyorlar. O yüzden ya 2-3 tane atmamız gerekiyor, ya da defansta sıfır hata ile oynayıp 1 tane atıp yatmamız gerekiyor.
aynen haklısın gol atabilirler ama savunmaları zayıf gibi görünüyor, Sağ bekleri'de epey sıkıntı yaşayacak, Burada Talisca daha etkili olacaktır, duran toplar ve uzaktan şutları önemli bir silah sonuçta.

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu arada Talisca​ büyük futbolcu olmak istiyorsa kafa vuruşlarını geliştirmeli. Fenerbahçe ve bu maçta kaçırdığı kafa vuruşları çok basitçe göle çevrilebilecek tarzdaydı.

Talisca'nın geliştirmesi gereken birçok şey var. Benim de gözüme çarpan topsuz oyunda gereğinden çok koşuyor, düzgün pozisyon almasını bilmiyor. Gerek toplu gerek topsuz oyunda daha düzgün seçimler yapmalı. Güzel tarafı ise oyuncunun zayıflıklarını farkına vardığında düzeltmeye çalışması.

Çevrimiçi Necmi

Fabriye kizilmamasi lazim, eget kizarsak her topu ileri gelisi guzel vurmaya baslayacak bir psikolojoye sokariz onu, gerek yok. Yol kazasidir, zaten onemli bir mac degildi, adanaspor macinda yapsa kendimi seederdim sinirden, balkondan asagi atardim yani kendimi
orda hata fabride değilki üç rakip oyuncunun arasındaki fabriye geri pas atan atibada hata.
onun tek hatası topu kornere atmamak oldu ama öncesinde atiba taça bırakabilirdi. oyuncuların
boşluğuna geldi çok baskı yediler. Bu kadar baskının üzerine hata yapılması kaçınılmaz oluyor
hoca ozi yi çıkarttı orta saha çöktü ozide iyi oynuyordu.

Çevrimdışı caner.eryigit

Marcelo nun olması büyük kayıp..dün resmen hatrick yapacaktı çok yazık oldu valla.bence de önde basarsak bir şekilde hata yapıyorlar arka hatları gerçekten pimi çekilmiş bomba gibi.krtik oyuncu tolisso bence onu bir şekilde kitlememiz lazım yada etkin olacağı bölgelerde savunma önü vs topla buluşturmamak lazım geride alsın önemli değilde Lyon takımının herşeyi o çocuk harbiden üst düzey oyuncuymuş ilk defa böyle dikkatli izleme fırsatım oldu büyük potansiyel gerçekten.nasıl da algıya başlamış Fransız'lar yok seyircisizmiş ulan her olayda seyirciniz var sahaya atlayan siz dışarda yerde yatan seyirciye saldıracak kadar aciz olan siz kadına çoluk çocuğa saldıran siz oldu Fransa da ki maçta da güvenlik önlemini de biz alacaktık.acaip bilendim yalnız bu Fransız yosmalarına tadına çıkaralım diyordum da bunları elemek şart oldu

Çevrimdışı abdusta

Tek çözüm beyaz forma
Lyonlular kırmızı formayla çıkmaya zorlayalım

saygılar

Çevrimdışı tuncaboylu

orda hata fabride değilki üç rakip oyuncunun arasındaki fabriye geri pas atan atibada hata.
onun tek hatası topu kornere atmamak oldu ama öncesinde atiba taça bırakabilirdi. oyuncuların
boşluğuna geldi çok baskı yediler. Bu kadar baskının üzerine hata yapılması kaçınılmaz oluyor
Oğuzhan çok yorulmuştu, ben o değişikliği makul görüyorum. İnler-Cenk değişikliği geç oldu, onu da 80'den önce yapsak biraz daha direnirdik.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yapma Necmi abi o geri pas geldi,tamam hatalı ama fabriye ne demeli, at korner olsun en kötü eline al ama kaleye doğru çekti topu olacak iş değildi bu maalesef.

Çevrimdışı tangaz

@Necmi abi hesaplamisti lig sampiyonlugu 300m civari diyordu uefada turu gecsek ne verecekler, adana macinin uj puani kadar para vermez uefa. Azicik sabir seneye de yukleniriz uefaya. Olursa olur, olmazsa adanaspor macina bakacagiz.

Hem para hem gelecek icin once lig diyorum, sen de benimle misin @tangaz reis

vur de vuralım öl de ölelim reis her zaman seninleyim kefenimizle geldik. Hayır!lısı ne ise olsun Hayır!lısı zaten lig şampiyonluğu. biliyosun biz burda aylarca şl.de elenelim paflar çıksın tecrübe kazansın dedik. @mylife1903

öte yandan bilgilendirme geçeyim:

- yarı finale çıkarsak 1,5 milyon avro alıcaz
- kupayı kaldırırsak da +6,5 daha gelecek
- finalde kaybedersek 3 yada 3,5 alacaz
- kupayı kazanıp süper kupa oynarsak da 3-4 daha alacaz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

abi nasıl fabride hata yok fabride de büyük hata var. tamam atibada hatalı ama bence hatanın %70i gene fabridedir. ilk olarak topuğu ile sola çektiğinde topu rahatlıkla sol çaprazdan taca doğru vuracak açısı ve mesafesi vardı ama o bunu tercih etmeyip topu bir kere daha dürteyimde taca doğru değil ileriye doğru şişireyim tercihini yaptı ve bu hatası ile topu rakibe ikram etti. hata dağılımı %78,5 fabri %17,5 atiba %4 de totoş liyonluda ne basıyorsun kavşak bırak kaleci uzaklaştırsın işte
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: