Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8363916 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı murat

Yok be @MURAT abi, vodafone cekilisinden kazandim :)
@panic13  çekilişe katılıyorum daha bir top çıkmadı. azimle şeyetmek lazım demekki :lol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fabriye kizilmamasi lazim, eget kizarsak her topu ileri gelisi guzel vurmaya baslayacak bir psikolojoye sokariz onu, gerek yok. Yol kazasidir, zaten onemli bir mac degildi, adanaspor macinda yapsa kendimi seederdim sinirden, balkondan asagi atardim yani kendimi
nasıl önemli değil ? rüyamda fabriye yumruk atıyordum abi, adana maçında çok farklı olur yaparsa geri dönüşü olur bu hayati maçtı, Vodafone arenada seyircisiz olmazsa bu sübyanları eleriz.

Çevrimdışı 38life

Seneye çok daha güçlü geliyoruz Avrupa! Beşiktaş ismini çok daha sık duyacaksiniz.

Yazın transferler tamamen Avrupaya göre yapılmalı. Şampiyonlar ligi kadrosu kurmaliyiz.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz taraftarız savcı değil.bu maç Hoca'ya yazılır, Fabri'ye yazılır, ah Abou işlerini bırakın. Suçlu tespit edince terfi falan almayacaksınız. (via. Cem Fante)

Twitterda önüne gelene kızanlara söylemiş. 1-1 de bitse kazanmadan tur atlayamayacaktık. Değişen bir durum yok. 2 farklı kazanıp turu geçeceğiz. Kimseyi günah keçisi ilan etmenin bir maması yok. Herkes ikinci maça odaklansın...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Seneye çok daha güçlü geliyoruz Avrupa! Beşiktaş ismini çok daha sık duyacaksiniz.

Yazın transferler tamamen Avrupaya göre yapılmalı. Şampiyonlar ligi kadrosu kurmaliyiz.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zaten lige göre kadro kurarsak oyuncu göndermemiz lazım almamız değil Anca dengelenir durum

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Biz taraftarız savcı değil.bu maç Hoca'ya yazılır, Fabri'ye yazılır, ah Abou işlerini bırakın. Suçlu tespit edince terfi falan almayacaksınız. (via. Cem Fante)

Twitterda önüne gelene kızanlara söylemiş. 1-1 de bitse kazanmadan tur atlayamayacaktık. Değişen bir durum yok. 2 farklı kazanıp turu geçeceğiz. Kimseyi günah keçisi ilan etmenin bir maması yok. Herkes ikinci maça odaklansın...
aynen daha hiçbir şey bitmedi, biz Beşiktaşız zoru severiz  :D

Çevrimiçi İsmail Özyurt

İyi yanı şu; İki maç üstüste hata yapmayız...
Bu Avrupa maçları hepsi bizim için önemli tecrübeler oluyor. Hem hoca hem de takım için. Olgunlaştırıyor bizi. Bu açıdan da bakmak lazım. Kaldı ki biz bu Fransızları ağzından öperiz burda. Güzel heyecan yüklü bir maç daha izleyeceğiz Vodafone Arena'da. Ömürden ömür gidecek ama tur bizim olacak inşallah.  :ok:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı benyv-

Lyon'un tek silahı hızlı forvet ve kanatları. Hoca da o yüzden Manchester'i daha çok isterdim demişti. Lyon'un tarzı ağır oyuncularımıza ters geleceğini biliyordu. Bu yüzden oyunu geride kabul etmeye çalıştık mecburen. 2. maçta tek ve büyük şansımız tekrar kontra atak şansı vermeden 1-0'ı bulup korumak. Açılıp da oynarsak attığımızdan fazla yeriz. Bu sene yine de 3. yıldızı takalım da, seneye daha kaliteli bir takım kurarız

Çevrimdışı federo

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

şuan en kritik olay maçın seyircisiz oynamaması Fransızlar'dan korkuyorum, her türlü pisliği yapmaya müsaitler normal şartlarda seyircisiz oynanmaması gerekir. Kiev, Napoli, Benfica, Hapoel ve Olympiakos maçlarında herhangi bir güvenlik zafiyeti olmadı, Fransa'da yaşanılan olaylarda bizim suçumuz daha az tamamen lyon yönetiminin hatası, büyük ihtimalle deplasman tribünü'de bize kalır 40 bin kişinin önünde lyonu eleriz inşallah.

Çevrimdışı tuncaboylu

Keşke böyle bitmeseydi
1-1 ile 2-1 arasındaki fark sadece para kaybı

rövanşda her halukarda gol atıp yeneceksin
Gollerimiz duran toplardan gelir
2.yarı yorulduk çünkü top onlardaydı
Haydi Karizma iyileş ve bunların içinden geç

saygılar
Bu turda galibiyete ve beraberliğe para verilmiyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

nasıl önemli değil ? rüyamda fabriye yumruk atıyordum abi, adana maçında çok farklı olur yaparsa geri dönüşü olur bu hayati maçtı, Vodafone arenada seyircisiz olmazsa bu sübyanları eleriz.
@Necmi abi hesaplamisti lig sampiyonlugu 300m civari diyordu uefada turu gecsek ne verecekler, adana macinin uj puani kadar para vermez uefa. Azicik sabir seneye de yukleniriz uefaya. Olursa olur, olmazsa adanaspor macina bakacagiz.

Hem para hem gelecek icin once lig diyorum, sen de benimle misin @tangaz reis

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Lyon ligde pazar saat 18'de Lig sonuncusu Bastiayla deplasmanda oynayacak, bastianın mutlaka kazanması gereken maç ciddi anlamda rotasyon olacaktır ama birkaç oyuncu bizim maçı kaçıracak şekilde sakatlansa iyidir, Tolisso ve lacazette olmasa mesela  :evillol:

Çevrimdışı fani madida

lyon'da hiçbir şey yok tamamen bizim hatalarımızdan kazandılar. ha biz de kazanmayı hiç hak etmedik zaten.

trabzon maçı da yormuş baya takımı Allah'tan bu hafta sonu lig maçı yok.

şenol hoca da bazen maçtan mı kopuyor ne oluyor anlamıyorum gönül'ün önüne nasıl önlem almadı anlayamadım.

tolgay da bitmiş artık sene sonu trabzon'a mı gidiyor nereye gidiyorsa gitsin.
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@Necmi abi hesaplamisti lig sampiyonlugu 300m civari diyordu uefada turu gecsek ne verecekler, adana macinin uj puani kadar para vermez uefa. Azicik sabir seneye de yukleniriz uefaya. Olursa olur, olmazsa adanaspor macina bakacagiz.

abi güzel diyorsun'da bu turu geçelim en azından şanlı tarihimizde olmayan bir başarı gelsin, adana maçını yeneriz zaten adamlar rezalet kötü gese bile 4 attı sıkıntı yok  :evillol:

Çevrimdışı Esref

Günaydın arkadaşlar, dün gece gerçekten çok üzüldüm. Bugün yavaş yavaş topluyorum kendimi. Takımımıza güvenim tam ve biz bu turu geçeceğiz. Vodafone kara kartal çekilişinden kazandığım biletle bende statta olucam. Maçtan önce Fabri ye destek olmalıyız. Lütfen kimse umutsuzluğa kapılmasın haftaya zafer bizim olacak buna inanın.
İyi günde, kötü günde, her zaman Beşiktaş.

Çevrimdışı fani madida

valla bana da bi seçenek sunsalar lyon'u eleyeceksiniz ama adana'ya yenileceksiniz ben direk adana galibiyetini seçerim.

Çevrimdışı mylife1903

valla bana da bi seçenek sunsalar lyon'u eleyeceksiniz ama adana'ya yenileceksiniz ben direk adana galibiyetini seçerim.
Balikesir macina donecek diye tirsiyorum cok fena.
Liyon falan umrumda degil zaten delik desik ederiz onlari burda

Çevrimdışı fani madida

abi bizim takımın ciddi defoları var gerçekten abartıldığımız kadar iyi değiliz 33 yaşındaki Q7 bu takım için bu kadar önemli olması iyi değil

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

lyon başkanını gördün mü, pis herife bak maç ya seyircisiz ya da başka sahada oynansın demiş, istersen gelme kardeşim korktuysan bize ne, senin yönetimsel hatan var, biletleri yalan yanlış satarsan olacağı bu değil miydi, Lyon'un seyircisi gelmez olur biter, bu kadar olaya rağmen bu maç seyircili oynandıysa bizim maç neden seyircisiz oynanıyor, Uefa'ya laf etmiş bir de salak adam sen güvenlik önlemlerini almamışsın uefa ne yapsın ?

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Ben hatırlayamadım abi olayı.  :alala:
Rica etsem aydınlatır mısın? @mylife1903
[ Son Düzenleme: 14 Nisan 2017, 09:57:22 gokhan_kurt ]

Çevrimdışı mylife1903

abi bizim takımın ciddi defoları var gerçekten abartıldığımız kadar iyi değiliz 33 yaşındaki Q7 bu takım için bu kadar önemli olması iyi değil
Yanlis taktikle oynadik, takimin yarisi kotu oynadi olur boyle maclar iyi ve yeterli takimiz, gommeye gerek yok. Arizalarimiz olacak, her oyuncumuzun eksikleri var bunlar normal psg, real degilki burasi. Cogu oyuncumuzun oynadigi en buyuk takim besiktas. Takim halinde iyiyiz bunda hocanin da payi buyuk.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

aynen özellikle stoperlerimiz çok yetersizdi, Cenk çok kötü bir maç çıkardı. 2.maç zor olacaktır ama elemememiz için hiçbir sebep yok.

Çevrimdışı eaglekartal

seneye 2-3 üst düzey nokta transferle avrupada ses getirirz daha fazla.bu seneki kadro dar.kanat oyuncumuz yok oynatacak.akşam bi bruma rodrigez yada ikinci yarı giren lyon sağ açığı gibi bir kanat şart.bide at gibi koşturdular.ilk defa tempoda ayak uyduramadık.takımın yaş ortalamasına dikkat etmek lazım seneye

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Kadro TR için yeterli bir kadro hatta iyi bile sayılabilir ama konu Avrupa olduğunda bir tık ilerisini hedeflememiz lazım.
Lyon'un yas ortalaması genç birde bize bak , ilerleyen zamanlarda dahada genç dinamik olmamız lazım.

Etiketler: