2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 460 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11333735 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Beşiktaş'ın transfer listesinde olan ve siyah-beyazlı takımın Barcelona'ya 7 milyon euroluk teklifte bulunduğu sol bek Jeremy Mathieu cephesinden cevap geldi.
Katalan medyasında yer alan haberde Barcelona forması giyen Mathieu'nun siyah-beyazlı ekibe transfer olmayı düşünmediği belirtildi. Haberde Barcelona'da yaşamaktan mutlu olan Mathieu'nun, bu sezon Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique'nin de önemli isimlerinden biri olacağı ifadelerine yer verildi.
Geçtiğimiz sezon La Liga'da 21 maça çıkan Jeremy Mathieu'nun Barcelona ile 2018 yılına kadar sözleşmesi devam ediyor.
via: sporX

Çevrimdışı Kalyoncu

Akşam uzandım uçağı bekleyelim bakalım hangi oyuncu gelecek dedim ülkede darbe girişimi oldu biz bu kadar bahtsız adamlarız.bu kadar olaylardan sonra gomez gelsin transferi kapatalım fazlasında gözüm yok.beck'i sol tarafa atarız.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı onurturan

Nasılsınız forum?
Ben çok kötüyüm..
Mal gibi bütün videoları seyrettim ..
Akşam bile bukadar kötü değildim
En kısa zamanda bir psikolog bulmam lazım..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ben çok kötüyüm..
Ben açmadım hiç o videoları iyiki de açmamışım durum vahim bizim yaş grubumuz için büyük sıkıntı nasıl burada hayatımıza devam edeceğiz merak ediyorum

Çevrimdışı brci

Ben de hiç ama hiç iyi değilim kendimi çok kötü hissediyorum kendi vatanımda kendi evimde sanki buraya ait değilmişim gibi rahatsızım :( çok kötü bir duygu haber okumaya bakmaya korkuyorum daha da canım sıkılır diye . Futbolumuzu , Beşiktaşımızı , huzurumuzu elimizden aldılar . Neyse istemeden farklı yerlere çektiysem özür dilerim içimi dökmeden duramadım .

Çevrimdışı onurturan

Ben açmadım hiç o videoları iyiki de açmamışım durum vahim bizim yaş grubumuz için büyük sıkıntı nasıl burada hayatımıza devam edeceğiz merak ediyorum

evet iyi ki izlememişssin canım arkadaşım..
ama en kısa zamanda resetlemek lazım beyinleri..
Hayatımda ilk defa Beşiktaş bile bu konuda bana yardımcı olamıyor..
Yakın zamanda evladım olacak umudum onda..
Ama korkularım da onda..

Çevrimdışı onurturan

iyi akşamlar millet

kafa dağıtmak lazım
Haklısın ama nasıl .. Büyük bir transfer gelse imzalasa bir nebze olsun bişeyler olur mu acaba..

Çevrimdışı mehmetkorfez

Transferler bu saate kadar gerçekleşmeliydi artık kaliteli yabancı oyuncu falan gelmez.
En karlısı Fb oldu en azından transferlerini yaptılar.
Bunları yazıyoruz ama artık kim sallar futbolu,millet canının derdinde.Umarım eldeki kadroyla bir şeyler üretebiliriz

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ben çok kötüyüm..

Ben aynaya baktığımda kendimi farkedemedim öyle bi boşluk hissediyorum dünden beri.

Tek ihtiyacımız "normal"lik.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı alimm

öncelikle herkese geçmiş olsun...

ülke gündemi bir kaç günden normale dönerek insanlar normal hayatını yaşamaya devam edeceklerdir... transfer konusunda ise çok tedirgin olunacak bir durum olduğunu düşünmüyorum... gelecek yabancı futbolcu her türlü gelir... kolarov'u, gomez'i.....
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Berat

öncelikle herkese geçmiş olsun...

ülke gündemi bir kaç günden normale dönerek insanlar normal hayatını yaşamaya devam edeceklerdir... transfer konusunda ise çok tedirgin olunacak bir durum olduğunu düşünmüyorum... gelecek yabancı futbolcu her türlü gelir... kolarov'u, gomez'i.....

Kesinlikle katılmıyorum.

Çevrimdışı alimm

Kesinlikle katılmıyorum.
saygı duyarım... zaman herşeyi gösterir...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Berat

saygı duyarım... zaman herşeyi gösterir...

Ülkeden 5 sene önce ümidi kesmiş durumda biri olarak tek umudum hala Beşiktaş. Belki de seneler sonra içimiz rahat bir şekilde sezona başlar ve geçen seneki başarıyı tekrarlarız diyordum ki olanlara bakın her ay bitmiyor.

Sonunda birbirimize sarılarak yeniden şampiyon olmak dileğiyle diyorum başka bir şey de aklıma gelmiyor.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Gene medya başlamış şaşırdıkmı hayır.

Atiba Westham kararını devreye soktu.
Gomez transferi zora girdi.
Takımda kalmaya zor ikna edilen Sosa anlaşmayı askıya aldı.

Çevrimdışı BlackEagle26

Yarın bilemedin pazartesi herşey normale dönecek hayat bu acımasız  :bawling: Transferler konusunda düşüncem olaylara +1 eklenince oyuncunun kafasında ki değişmez

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şuan böyle haber yapanlarda çok garip kendilerini salak yerine koyuyorlar

Çevrimdışı Berat

@mylife1903 Hayırlı olsun, Göztepe Pektemek'i istiyormuş :D

Çevrimdışı BlackEagle26

Beşiktaş'la 2019'a kadar sözleşmesi bulunan Mustafa Pektemek, kulübünden yeni sezon için 1.6 milyon Euro garanti ücret alacak. Göztepe'nin deneyimli futbolcuyu kiralık olarak kadrosuna dahil etmek istediği, İzmir ekibinin transferin gerçekleşmesi için kesenin ağzını açmaya hazır olduğu ifade edildi.
 :uyucam: :uyucam:
[ Son Düzenleme: 17 Temmuz 2016, 03:03:41 BlackEagle26 ]

Çevrimdışı OnizukaSensei

Sanirim buradaki havayi duzeltecek en onemli gelisme Pektemek bu takimdan ayrilirsa olur 😞 umarm yarina her sey normale donmus olur.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Beşiktaş'la 2019'a kadar sözleşmesi bulunan Mustafa Pektemek, kulübünden yeni sezon için 1.6 milyon Euro garanti ücret alacak. Göztepe'nin deneyimli futbolcuyu kiralık olarak kadrosuna dahil etmek istediği, İzmir ekibinin transferin gerçekleşmesi için kesenin ağzını açmaya hazır olduğu ifade edildi.
 :uyucam: :uyucam:

Kesede 1 çeyrek altın varmış.  :bandit:

Çevrimdışı murat baltacı

Bastian Schweinsteiger olmazmı manu istemiyormuş artık takım bul demiş diye duydum
bonservis bile ödemeyiz büyük ihtimal
Olmaz olurmu Necmi abi her yönüyle mükemmel olur bence bastian hem atiba hem sosa nın görevinide yapabilecek kalite ve tecrübede bi oyuncu yeri gelir bastian-ozi-sosa yapar yeri gelir bastian-atiba-ozi yapar taş gibi orta saha kurarsın bide orta sahadaki fiziki mücadele eksikliği oyunu kanatlara açma pasla çıkma gibi konulardada çok işimizi görür bastian gomez gibi sakatlık sorunu yaşamazsa takımın ve taraftarın en çok seveceği oyuncu olur. Bi kaç gündür foruma giremedim anca cevap yazma fırsatım oldu.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 Hayırlı olsun, Göztepe Pektemek'i istiyormuş :D
Goz goz goztepe, goz goz goztepe, izmire gitmez mustafa pektemek yahu, ben olsam telefonu kapattigim an izmir ucagindaydim mesela.

Aynen soyle, mustafa pektemek icin konyaspor, basaksehir var olumlu sakaryaspor olsaydi ligde iyiydi.

Çevrimdışı Yasin A.

kampa kadar baska transfer görmeyeceğiz sanırım

Çevrimdışı Kemal

Geriye doğru okudumda ayni saatlerde uçak bekleyen taraftarimiz hem uçağı hem kolarovu görmüş  :)

Çevrimdışı Bishamon

Fanatiğe göre Kolarov'un alternatifi Omerou...Bunlar kendilerine haberci diyorlar üzülüyorum

Etiketler: