2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 529 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334087 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Aspor'da Mathieu forvet oldu  :evillol: :evillol: Aspor diyorsa Gomez için pek inanmamak lazim
Aspor super yahu

Keske gomezi degil de alman milli takiminin diger golcusunu alsaydik hani gomezin bir turlu kesemedigi lewayi

Çevrimdışı mertnet

İlginç bir rastlantı fark ettim.
Önder ÖZEN istifa ettiğinde BA açıklanmıştı. Şimdi de Erdal TORUNOĞULLARI istifa etti GOMEZ açıklandı.
...diyor sensei Mert.

Çevrimdışı Berat

Ayrı bir konu açmaya çalışayım.

Önümüzdeki sezon Cenk'i daha fazla kanatlarda görebilir miyiz ?

Cenk - Gomez - Olcay , zamanında Sow'un oynadığı gibi ?

Çevrimiçi sozkul

Bende kendime aynı şeyi soruyordum, bir uzman arkadaşımız cevaplasın.

Acaba biz kiralama bedeli mi ödeyeceğiz bonservis yerine ve bu onların bilançosunu daha iyi mi gösteriyor?

anladım bizim durumu daha iyi gösteriyor, bonservis ödemememiş oluyoruz.  :)

Çevrimdışı cursedofdragon

hazırmıyız beyler kaldığımız yerden devam :)

Çevrimdışı mylife1903

İsmail ilk Beşiktaş Fenerbahçe maçında hangi takım için oynadığını karıştıracak. İşin ironik yanı Tolga'ya geri pas yapıyorum derken Emenike'ye arapası atacak. Böyle de bir adam İsmail :D
Ozan tufanlan super ikili, birisi saha disina pas atar oburu bizim elemanlara pas atar

Çevrimdışı mylife1903

Mario Atiba gg ok

Belki fabri idare eder . Sosa döner . Cl stoperi ve kolarov ayarında sol bek olursa ben ok yim .

Daha 1-2 eksik mevki var ama Bu parasızlıkta kaliteli isimler zor gelir . Seneye artık .
Kolarofu alip kepenk kapatalim yeterli, kalan mangirlarlan da ydnin cukuru kapatmaya baslariz

Çevrimdışı 38life

Önder ÖZEN istifa ettiğinde BA açıklanmıştı. Şimdi de Erdal TORUNOĞULLARI istifa etti GOMEZ açıklandı.

Açıklanmadı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı MrtBlgc

Demek ki Fiorentina sanki Mario Gomez Nisan ayında bizde kalmaya karar vermiş gibi kiralık sözleşmesini devam ettirdi. Yalnız kaynak A spor olunca güvenemiyor insan

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Orhan_

Ozan tufanlan super ikili, birisi saha disina pas atar oburu bizim elemanlara pas atar

"Ozan ve İsmail'in geliştirip, golle sonuçlandırdığı atak sonucu fb rakibi karşısında 1-0 geriye düştü". Olası senaryo bu o zaman :D.

Çevrimdışı 'TaNeR'

SON DAKİKA | Galatasaray PEPE ile anlaştı.

Kaynak : TRT ÇOCUK  :D
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı s4rc4stic

gomez ingiltere'de miydi acaba? uçak onun için olabilir mi?

Çevrimdışı MrtBlgc

Badem Fırat kaldı büyük ihtimalle ama kiralık değil bonservisi ile diyor.

paylaştım ya :)

Çevrimdışı 'TaNeR'

Badem büyük oynuyor (sallıyor)... tutarsa takipçileri için artık KRAL  :bandit:
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi murat

fikret orman istifa ederse messi mi gelir cr7 mi? :evillol:

Çevrimdışı Kutay

Ne Badem, ne Aspor güvenilir kaynaklar değil gomez konusunda tam emin olmak için biraz daha beklemek gerek bence
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı mülkübey

Fio kiralığın devamına ok vermez . Sonuçta diğer şıkta hem kiralayacak hem bonservis alacak .

Bence kiralık olarak servis edilse bile ocakta 3.5 yıllık sözleşme gelecek
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Berat

paylaştım ya :)

Son birkaç gündür jet gibi paylaşıyorsun adamın twitlerini mübarek :D

Çevrimdışı Zafer55

Bende kendime aynı şeyi soruyordum, bir uzman arkadaşımız cevaplasın.

Acaba biz kiralama bedeli mi ödeyeceğiz bonservis yerine ve bu onların bilançosunu daha iyi mi gösteriyor?

Fio dan bonservisi almak demek Gomezle min 3 yıllık sözleşme demek.Bunu Gomez istememiş olabilir zira mevcut kiralık durumla 16-17 sezonu sonunda Gomez üzerinden fiorentina bağını atmış imza parası isteyebilecek serbest bir oyuncu olacak.

Uzman değilim  :)  bir olasılık diye düşündüm

Çevrimdışı mylife1903

SON DAKİKA | Galatasaray PEPE ile anlaştı.

Kaynak : TRT ÇOCUK  :D
Yapma bunu yapma bunu, irkildim resmen bir satir asagi gidine kadar

Çevrimdışı mehmetkorfez

Hangi gazetede gördü acaba:D

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yapma bunu yapma bunu, irkildim resmen bir satir asagi gidine kadar
aynen  :evillol:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Fio dan bonservisi almak demek Gomezle min 3 yıllık sözleşme demek.Bunu Gomez istememiş olabilir zira mevcut kiralık durumla 16-17 sezonu sonunda Gomez üzerinden fiorentina bağını atmış imza parası isteyebilecek serbest bir oyuncu olacak.

Uzman değilim  :)  bir olasılık diye düşündüm
Gomez bastirmissa olabilir boyle bir durum, bir sene daha bizde oynayip bonservisini cebine koyabilir, ilginc bir anlasma olur.

Etiketler: