13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum| 13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 0-0 Beşiktaş Tarih : 03.12.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Hüseyin Göçek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 87343 defa] 13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

11 ikili mücadele kazanan Gökhan Gönül, bu sezon Süper Lig’de en fazla ikili mücadele kazandığı maçı oynadı. [Optacan]  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Serhat Akkaya

11 ikili mücadele kazanan Gökhan Gönül, bu sezon Süper Lig’de en fazla ikili mücadele kazandığı maçı oynadı. [Optacan]  :bandit:
Umarım her maç bu konsantrasyon da çıkar..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı acan07

ilk yarı bitene kadar sağ kanadı   g.gönül - olcay götürür. olcayın 2-3 kere topla buluşup  basit pas oyunu ve gökhanın önünü açışını beğendim.
2 si birbirini tamamlıyıcak gibi geliyo.
bursa maçını olcay-g.gönül alır diyorum .

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ilk yarı bitene kadar sağ kanadı   g.gönül - olcay götürür. olcayın 2-3 kere topla buluşup  basit pas oyunu ve gökhanın önünü açışını beğendim.
2 si birbirini tamamlıyıcak gibi geliyo.
bursa maçını olcay-g.gönül alır diyorum .
Baska sansimiz yok zaten :D

Q7 Cezali dinlensin kafasını toplasin biraz :bandit:

Solda Olcay - Sagda Kerimle baslariz

Kerimde degerlendirsin aetik su şansı , hala guveniyorum kendisine.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Hüseyin Gocek iyi mac cikardi bu arada tebrik ediyorum kendisini :claps: :claps:

Tosic , Lensi ne bicti öyle ama ya bosuna Tank demiyoruz ona :D

Çevrimiçi Mehmet57

Daha guzel futbol bekliyordum, ama Kadikoy'den cikan 1 puana kimse hayir demez.

Ulan yakin cekimini daha simdi gördüm

Yine cok Gereksiz kart görmüş Quaresma :s20:

Ulan olm biraz sakin ol hemen sinirleniyor Ayni ben , Bu adamin genlerine bi bakmak lazim Karadeniz Kani olabilir genlerinde :alala:

Çevrimdışı tangaz

Hüseyin Gocek iyi mac cikardi bu arada tebrik ediyorum kendisini :claps: :claps:

Tosic , Lensi ne bicti öyle ama ya bosuna Tank demiyoruz ona :D

hasan alinin net sarısını vermedi van porsukun sarıbuçukdan kırmızısına sarı bile vermedi q7ye olmayan pozisyonda sarı verdi ve göçek iyi maç yönetti  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 'TaNeR'

Kim bu dalaylama?

Valla bunun gibilere de dikkat emek lazım, genelde maçın hakemine odaklanıyoruz ama hemen hemen 1 m ofsaytı yakalayaman hakeme de pek sütten çıkmış ak kaşık diyemem...
Mustafa Kemal Atatürk

Daha guzel futbol bekliyordum, ama Kadikoy'den cikan 1 puana kimse hayir demez.
Aynen öyle

Biz 1 puan kazandik , Fener cok sey kaybetti :tabe:

Çevrimdışı Gokhan-

Ulan yakin cekimini daha simdi gördüm

Yine cok Gereksiz kart görmüş Quaresma :s20:

Ulan olm biraz sakin ol hemen sinirleniyor Ayni ben , Bu adamin genlerine bi bakmak lazim Karadeniz Kani olabilir genlerinde :alala:

Orada Quaresma'nın suçu yok kardeşim, Quaresma'yı sana karşı savunacağım hiç aklıma gelmezdi  :evillol:

Orada ki en büyük dangalaklık yan hakemin Hüso'yu uyarmaması oldu, faul verse bile sarılık bir şey yoktu adam yolunda gidiyorken bu Hasan Ali sığırı önünde bilerek durdu..
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı mylife1903

Orada Quaresma'nın suçu yok kardeşim, Quaresma'yı sana karşı savunacağım hiç aklıma gelmezdi  :evillol:

Orada ki en büyük dangalaklık yan hakemin Hüso'yu uyarmaması oldu, faul verse bile sarılık bir şey yoktu adam yolunda gidiyorken bu Hasan Ali sığırı önünde bilerek durdu..
Yardimci bomba. Mhk baskani olsam ciZerdim knu o pozyksyobda. Once devam diyor sonra kart. Quaresma degil de kerim olsa devam di mesela o pozisyon. Tam srrrefsizlik yapti yarimdi

hasan alinin net sarısını vermedi van porsukun sarıbuçukdan kırmızısına sarı bile vermedi q7ye olmayan pozisyonda sarı verdi ve göçek iyi maç yönetti  :alala:
Hasan Ali evet

Quaresmanin pozisyonu Net sari abi az önce yakin çekimini gördüm , Bir anda sinirlenip direk Hasan aliye yonelip sert bir sekilde omuz atıyor Cok Net Sari Kart doğruya doğru şimdi :busted_cop:

Son yıllarda Kadikoyde macimizi yöneten hakemler icinde en iyisiydi bana göre o baskiya göre iyi mac yonetti bence

Adamlara dokunsak 10 kisi hakeme kosuyorlar kart ver diye + tribunler hemen uğultu vs vs o baskiyi iyi kırdı bu benim görüşüm @tangaz abi

Yok abi Net sari kart Dogru konuşmak lazim

Yakin cekimini izledim az önce yan hakeme bisey diyor sonra bir anda Hasan aliye yöneliyor topla alakasi yok ve sert bir omuz atıyor direkt rakibe mudahale , velhasil kelam Sari Kart karari doğru :ok:

Çevrimdışı Rasim

Hasan Ali ye kızmayın İsmail gibi sol bek olup Abu gibi bir golcü olan süper starı ona rakip olsun diye bedava verdiğimizden dolayı bize düşman kesilmesini anlayabiliyorum.
bunu acarmisin biraz hic birsey anlamadim :o_o: :alala:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Anıl1903

Hakem normalde renklilerle oynadığımız maçlara göre bugün biraz daha iyi maç yönetti.Defoları yokmu vardı elbette ama fenerli oyuncuların fakelerini çok yemedi bu güzeldi.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

bunu acarmisin biraz hic birsey anlamadim :o_o: :alala:

adamın yeri garantiydi alternatifi bile yoktu ismail gibi bir süper starı verdik fb ye adamın tahtını salladık ya onu diyorum
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı acan07

g.gönül ün önünde olcay oynarsa bursa maçının adamı g.gönül olur.
bugün gökhanın sıfıra indiği pozisyonda çok net gördüm bunu. olcay g.gönül ü oynatır.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yalnız ben bu akşam sahada olsaydım G.Gönül'e arkadan ensesine doğru attığı kasti kafadan dolayı o hasan aliye kesinlikle Allah ne verdiyse girerdim. Böyle bir karaktersizlik olamaz. O bölgeye yapılan bu sertlikteki hareketler ölüme bile sebebiyet verebilir Allah korusun.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Takımın gelene 5 gidene 3 atmasını üstüne Barcelona-Bayern futbolu oynamasını bekliyorlar.Beyhude.

Çok kritik haftalardayız takımın her şeyini bu maça vermesi Kiev maçını riske sokar.Umarım 80'e kadar sıkmadan bu skorda götürür ve araya 1 gol sıkıştırırız.  :evillol:

O son dakikalarda kurduğumuz baskıda da golü bulsaydık harika olacaktı.Tam istediğim şekilde oynadık, fb deplasmanlarında ne efsane oynadığımız maçları bilirim sonucunda ..kko bir golle mağlup olduğumuz.Tempoyu yükseltmeden, fbye fırsat vermeden temiz oynayıp ter attık.Şimdi asıl hedef Kiev, o maçın herhangi bir bahanesi yok çıkıp almalıyız.

Gökhan Gönül'e de helal olsun, maçın en iyilerindendi.Kalede de kaleci olunca normalde gerilerek izlediğim derbi maçını arkama yaslana yaslana izledim.

Bu arada o Hasan ali denen kaliteli arkadaş fener terbiyesini çok iyi özümsemiş bir tebrik de ona.

Beşiktaş'ın en kritik ve en tasarruflu zamanlarını izliyoruz, bu takımı 2. sezon Şenol Hoca bile frenleyemez  :bandit: İnönü'de beyoğlu takımını elimizden kaçırdık, bu sarıları ise geldiklerine pişman etmek farz.

Etiketler: