2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

levitate, gokhans, Samet Ç, Akil Emre, BlackEagle16, Necmi, kartal meriç, hasankale, Mehmet57, Renton, Serdar3444, NioHH, yaço58, kartalizma190399, tolga1903, blackeagle35, Yancos, Sinan66, Ugur Turan, Kartal Ç, murat, underworld, Gökhan Kurt, pinehitman, uğur07, İsmail Özyurt, Sinan23 ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 33135 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Akil Emre

Yabancı olarak Xavi, terzic, flick veya conteye gitsinler hiçbiri şüphe uyandırmadan bizi ihya ederler. Yerli olarak ilhan palut ve çağdaşın kolay harcanacağını düşünüyorum, seçim öncesi risk olmaması adına sergene giderler büyük ihtimal.

Çevrimiçi Samet Demir

Çağdaş Atan da iyi aslında ben hep unutuyorum, nedense sıcak gelemiyor. :) özellikle Alanyasporda baya başarılıydı. Ayrıca Başakşehir i de teslim aldığında neredeyse bizim takım gibi enkazdı.
Çağdaşın Kayseri dönemi ve o dönem maç sonu açıklamaları çok kaliteliydi. Transfer tahtası kapalı takımı ligde tuttu. Şampiyonluğa oynayan takımda ne yapar bilmiyorum..
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Yabancı olarak Xavi, terzic, flick veya conteye gitsinler hiçbiri şüphe uyandırmadan bizi ihya ederler. Yerli olarak ilhan palut ve çağdaşın kolay harcanacağını düşünüyorum, seçim öncesi risk olmaması adına sergene giderler büyük ihtimal.
Sergen Candaş ile yaptığı proje ile yolunu çizdi bence.  Yabancılardan da Gasperini gibi bir hoca lazım bize. Moldenin oyunuda çok hoşuma gitmişti. Erling moe düşünülebilir, Ole Gunnar Solskjær, RV Nistelrooy olabilir. Seçenek çok aslında. Önemli olan yönetimin ve gelecek hocanın projesi.

Çevrimiçi Akil Emre

Sergen Candaş ile yaptığı proje ile yolunu çizdi bence.  Yabancılardan da Gasperini gibi bir hoca lazım bize. Moldenin oyunuda çok hoşuma gitmişti. Erling moe düşünülebilir, Ole Gunnar Solskjær, RV Nistelrooy olabilir. Seçenek çok aslında. Önemli olan yönetimin ve gelecek hocanın projesi.
Sergen konusunda haklısın ama şu romantikliğimiz bitmiyor ve taraftarla iyi geçinmek için yerli olarak banko Sergen olur diyorum, verdiğin diğer isimlerin en küçük tökezlemesi panik havası yaratır düşüncesindeyim bu sebeple gönlümden geçen terziç veya flick , xavininde barçadan ayrılacağı kesin, güzel bir projeyle ikna edilebilir diye düşünüyorum.

Çevrimiçi kartalizma190399

https://www.transfermarkt.nl/trainer/verfuegbaretrainer/statistik/0/plus/0/galerie/0?land_id=122&wettbewerb_id=alle&seit=alle&punkteschnitt=0+-+3&filtern_nach_punkteschnitt=0%3B3&0=0&3=3&spielklasse=0&plus=0

Bizim adi gecmedi dendigi icin Ruud van Nistelrooij degildir herhalde.
Ki olmasin da zaten, PSV'ye cok kotu futbol oynatti (Santos kafasinin 1-2 tik ofansif olani) iyi kadrosu olmasina ragmen (Gakpo ve Madueke satildi ve yerleri doldurulmadi ama ondan onceki donem de iyi degillerdi). Liste'de baska kimse de yok o kriterlere uyan.

Çevrimiçi Samet Demir

Sergen konusunda haklısın ama şu romantikliğimiz bitmiyor ve taraftarla iyi geçinmek için yerli olarak banko Sergen olur diyorum, verdiğin diğer isimlerin en küçük tökezlemesi panik havası yaratır düşüncesindeyim bu sebeple gönlümden geçen terziç veya flick , xavininde barçadan ayrılacağı kesin, güzel bir projeyle ikna edilebilir diye düşünüyorum.
Ben yabancı hocadan yanayım. İllede yerli olacaksa bu isimleri yazdım. Kloopun yardımcısını yazmışlar bakalım kim gelecek. Yönetim acele karar verip yanlış yapmaz inşallah

Bu isimlerin tokezlemesi niye heyecan yaratsin ki? Yonetim olarak ergen taraftarin ve medya'nin tepkisini gogusleyemeyeceksen, kararlarinin arkasinda duramayacaksan zaten orada isin ne. Bu hoca'larin tokezlemeye kredisi yok ama Sergen'in yasattiklarini kimse konusmuyor, onun kredisi nasil oluyor?

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi levitate

ljinders, bilgim yok, klopp'tan çok bunun yönettiğini söyleyen de var savunmanın eşşekliğini bu abimize bağlayıp sövende var, ajax'la anlaşmış tarzı haberler çıkmış şubatta

sezon başı yaz kampında negatif hava veren oyuncuyu yumruklayacağım falan demiş garip :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

ljinders, bilgim yok, klopp'tan çok bunun yönettiğini söyleyen de var savunmanın eşşekliğini bu abimize bağlayıp sövende var, ajax'la anlaşmış tarzı haberler çıkmış şubatta

sezon başı yaz kampında negatif hava veren oyuncuyu yumruklayacağım falan demiş garip :D
Hoca konusunda acele etmesinler. Transfer 1 kişi eksik olsun ama hocamız çok iyi olsun.

Çevrimiçi gokhans

Bütçeye ya herro ya merro diyip yapıştır başkan jose morinho’yu.. iyide bi transfer bütçesi ver, tarihin en iyi beşiktaşını izleyelim.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Bütçeye ya herro ya merro diyip yapıştır başkan jose morinho’yu.. iyide bi transfer bütçesi ver, tarihin en iyi beşiktaşını izleyelim.

Mourinho nun kaleye götüremediği takım Roma'  Daniele de Rossi ile uçuyor resmen. Mourinho da hücum falan oynatmıyor hayal dünyasından çıkmamız lazım. Oldu olacak Fatih terim gelsin.

Gitsinler Bruno Genesio getirsinler işte. Hücum futbolu ve oyuncudan verim alma konusunda baya iyi. Belki Lyon da ozaman PSG ve Monaco takımlarının formda dolayı zirveye gidememiş olabilir ama bence baya başarılıydı kaldı ki o gittikten sonra LYon  İlk 5 göremedi . Rennes' e gittikten sonra orda da bence iyi grafik çizdi.

Çevrimiçi Akil Emre

Bu tarz net isimlere gidilmesi lazım, artık defans hattında necip ve orta kalibre adamları izlemekten gına geldi, en son net stoperimiz bence marcelo, vida, pepe  ve saiis’ti. Umarım uapacakları her transfer net isinler olur.

Çevrimiçi Mehmet57

Coates-Hermoso yaparsak efsane bir defans ikilimiz olur.

Basantrenorluk tecrubesi hic yok, baya buyuk risk olur. Ama Senol Gunes ve Sergen Yalcin yerine her turlu tercih ederim.

Çevrimiçi Samet Demir

• Pepijn Lijnders: Beşiktaş'a gelme isteğini iletti.

• Giovanni Van Bronckhorst: Başkan Hasan Arat'a "hazırım" mesajı iletti

(Erdener Karataş)

Çevrimiçi Akil Emre

(Erdener Karataş)
Katkı olarak ne getirirler bilemem ama isim olarak çok büyük heyecan uyandırmadılar.

Çevrimiçi Samet Demir

Katkı olarak ne getirirler bilemem ama isim olarak çok büyük heyecan uyandırmadılar.

Conte, Mourinho falan alamayız. İsmi geçen bu hocalar mı olur, yoksa başka bir yabancı hocayla mı anlaşacaklar buna yönetim karar verercek artık. Santos gayet isimli bir hocaydı fakat proje uymadı. Bize hem yönetimin hem hocanın hemde taraftarın aynı kafada buluşabileceği bir projeyle çalışan bir hoca lazım. Keza gelecek hocanında yönetimin de işi çok zor. Taraftar çok kırılgan, sosyal medyayı çok etkin kullanmaya başladı buda bize sürekki ters tepiyor. Sürekli öğüterek nereye gidebiliriz bilmiyorum.

İnşallah seneye güzel futbol izleriz...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

(Erdener Karataş)

GVB olur bence, diğeri belki müthiş bir is çıkaracak ama ilk deneyimi. Yönetim bu riski kesinlikle almayacak daha garanti isme gidecektir.

Çevrimiçi Necmi

Türkün hafızası 20 gün derler ya türkleri bilmemde beşiktaşlılarınki öyle herhalde korkarım yakında çebiyi istemeye başlayacak millet durum oraya doğru gidiyor

Çevrimiçi Akil Emre

Türkün hafızası 20 gün derler ya türkleri bilmemde beşiktaşlılarınki öyle herhalde korkarım yakında çebiyi istemeye başlayacak millet durum oraya doğru gidiyor
Aman abi ismini bile unutmaya çalışıyoruz

Çevrimiçi murat

Tarftarı peşinden sürükleyecek coşku veren bir yönetim ortaya çıkmadı bari takıma heyacan veecek biraz deli bir hoca lazım gibi geliyor bana.aslunda vaktimiz geniş olsa uzun süreli pln yapılacak bir hoca olsa ama ne taraftar ne yönetim bu sabrı gösterecek durumda değil

Etiketler: