Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı
Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı Skor : Sporting Lizbon 3-1 Beşiktaş Tarih : 10.12.2015 Saat : 22:05 Stadyum : Jose Alvalade Stadı Hakem : Manuel Grafe (Almanya) Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 114224 defa] Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Deniz

Ya sadece çıkıp almadığı top mu sanki?

Adam kapattığı köşeden gol yiyor böyle kaleci mi olur Allahını seven söylesin?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı TALAT

ilk yenilen gol oncesi tam olarak aklimda degil ama yanlis hatirlmayirsam eksik yakalandik. deplasmanda one gecmisken boyle eksik de yakalanilmamali bence. ileri de sampiyonluk yolunda bu tarz maclari cok oynucaz. ins sknti olmaz
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı onder23

Tolga'yı kazanmaya çalışırsak takımı kaybederiz.

Tolga'yı vereceğiz takımı kazanacağız. Takımdan ayırmazsak bu iş olmaz, gerçekten olmaz.

Geçen sene ismail kartalın emenikeyi kazanmaya çalışması gibi.
Bu kadar basit ve net
Tolga dan kaleci olmaz. Israrla oynatmaya çalışmak takıma ihanettir.

Çevrimdışı panic13

Ya yemin ediyorum burak yilmaz, emre belozoglu ndan tiksindigimden daha fazla tuksiniyorum su an tolgadan. Ya siir gibi top oynadik lan. 60 a kadar sok presle belki 10 tane top kaptik. Cildircam laaaaaaan!!!
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Muslera'yı GS kalesinden çıkar bizim kaleye koy, 2 senedir kazandıkları tüm kupaları biz alırdık. Buyrun size kalecinin önemi.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı mayguntr

Ali Ece: "Herkes suyu taşıyor, götürüp depoya koyuyor. Kaleci, depodaki delik gibi. Sen dolduruyorsun, o boşaltıyor."

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Adam slimani topa dokunduğunda fark etti ceza sahasına girdiğini santraya bakıyordu gözü mü görmüyor beyin mıncıklaması mı var anlamadım ama artık bizde onu görmeyiz inşallah...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu Adam'ı gese maçında kesinlikle oynatmamalılar. Bir hata daha yaparsa çok kötü olur
Ne oynamasi Hocam

Bu taraftar buna musaade edermi sanıyorsun?
Artik Boğazimiza kadar dayandi , Bicak kemige dayandi

Sosyal medyadan mi yagdiririz , Kulüp telefonlarını mi kitleriz , Havaaalini basip vu adam oynamayack mi deriz ,

Herseyi gectim Tolga Olimpiyata adim atti an neler olabileceğini tahmin edebiliyormusun?

Tolganin Beşiktaş kariyeri sona ermistir , The End !
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Onur Küçük

3,5 gün sonra G.S. maçı var . Bu nedenle ne yapıp etmeli takım bu maçın etkilerinden arınmalı, kenetlenmeli ve tüm konsantrasyonunu G.S. maçına vermeli. Konuşulacak şeyler varsa en azından devre arasını beklemek lazım .

Çevrimdışı Bertug

Galibiyet: 360 bin avro Beraberlik: 120 bin avro Grup liderliği: 500 bin avro Grup 2’nciliği: 250 bin avro Katılım2.4 m uefa gelirleri böyle.

Geçen sene final oynayan takım 7 küsür m aldı.

Gruplara kaldığımız için 2.4 milyon euro aldık + gruptaki iki galibiyet için 360 bin x 2 den 720 bin euro , iki beraberlik için 180 x 2 den 260 bin euro aldık. Gruptan 1. çıksak 500 bin euro 2. çıksak 250 bin euro alacaktık. Kupa 2'ye para alıp borç kapama düşüncesiyle girilmez. Şampiyon olalım Şampiyonlar ligine gidelim düşüncesi yerine stad yapalım salon yapalım lokal yapalım uçak alalım zihniyetiyle elde yine sadece lig kaldı

Çevrimdışı Çağrı

3,5 gün sonra G.S. maçı var . Bu nedenle ne yapıp etmeli takım bu maçın etkilerinden arınmalı, kenetlenmeli ve tüm konsantrasyonunu G.S. maçına vermeli. Konuşulacak şeyler varsa en azından devre arasını beklemek lazım .

67 dakikalık maçı izlesinler beraber, Tolga hariç herkes izlesin yeter. Moral bozacak bir şey yok tam kapasite lige odaklanmalıyız.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı acan07

fikret başkan yarın çıkar  tolga ve mustafa pektemek  çok düzgün çocuklar çok karakterli çocuklar diyip tolganın sözleşmesini yıllık 1.7-1.8 den uzatır . konuyu kapatır !!!!!!!

Çevrimdışı Deniz

Tolga zengine derbiye kadar izin versinler.Ben bu takımın oyuncusu olsam,2 sene üst üste bana bunu yaşatan birisini birkaç gün görmek istemezdim.En azından derbiye kadar görünmesin ortalıkta.Derbide geçsin kenarda otursun.Devre arası da kendine takım baksın.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Kadir G.

Derbiye nasıl çıkacağız bilmiyorum. Kusursuza yakın sezonun en iyi topunu oynarken biri sahneye çıktı her şeyi sildi attı inanılır gibi değil.

Maçı kazansak 12 maçtır evde yenilmeyen lizbonu yensek o güvenle derbiye inanılmaz rahat çıkacaktık. Yine her şey aleyhimize.

Çevrimdışı Çağrı

Hayır bir de ilk kez olmuyor. Üst üste 2 senedir bu adam bitiriyor yolumuzu.

Resmen kendi elleriyle bitiriyor. Ekstra iş bekleyen yok zaten kalecilik yap sadece hepsi bu.

Bu yaptığı hata filan değil artık 2 gol de birbirinden beter.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

bu arada dostlar ben inanmıyorum 60 dakika iyi oynadıgımıza:))  bu konuda ayrılıyorum sizden tamam deplasmanda bir varlık gostermek onemli ama bu rakip hep bize topu verdi zaten:) lokomotif de aynısını yaptı

zaten zayıf nokta bu,, atamadıgında sana anlık ataklarla cevabı veriyorlar cnk biz savunmada dandik bir takımız bana gore ersan varkende bu boyle cnk depar atmayan bir adama bile yetişemeyen ismail var :)) o sebeble

uzun bir zamandır oyunuda domine etmiyoruz avrupa ve ligde bu konuda rahatsızım
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

fikret başkan yarın çıkar  tolga ve mustafa pektemek  çok düzgün çocuklar çok karakterli çocuklar diyip tolganın sözleşmesini yıllık 1.7-1.8 den uzatır . konuyu kapatır !!!!!!!
Yapamaz demiyorum yapar. Bizim başkanda o potansiyel var
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ne çektiysek hep bu iyi çoçuklardan çektik

Çevrimdışı ismail

Şenol hoca tolga yi gondermez

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

Bugün 67 dakika oynadığımız oyunu takım savunmasini presi gs'ye karşı olmayalım. Gs cehennemi yaşar, futbolcular sahayı terk etmek ister. Bu akşam bana umut veren tek şey bu. Ama takımın bunun farkında olması ve moral düzeltmesi lazım.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı murat_

guzel kardeslerim bu tolga denen zat gs macinda 18 dede olmamali  cunku adim gibi eminin tolga yedek klubeside olsa bile acayip tepki gelecek trubunlerden ve diyer oyuncuarida demorilize edecek ve takim moralen cokecek kesinlikle kadro disi kalmasi lazim

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

675080686857019392[/tweet]][/url]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şenol hoca tolga yi gondermez

Beraber giderler o zaman
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı aa1903

tolga zengin'e niye kızıyorsunuz ki? bu adam değil miydi geçen yıl bizi aynı şekilde avrupa ligi'nden eleyen? adamın kapasitesi bu, yapabileceği bir şey yok. beni beşiktaş kalesine koysan ben de saçmalarım çünkü yeteneksizim. ama suçlu olmam.

suçlu yönetimdir, kaleci istemiyorum diyen şenol güneş'tir, pasif taraftardır. bile bile lades diye buna denir. hiç kendinizi üzmeyin, bu kadro avrupa ligi'ni alabilecek düzeyde değil zaten. bir tur atlasak tosic'in hatasıyla elenirdik, olmadı ismail falan hediye ederdi rakibe yapacak bir şey yok bunlara.

yazın yırtındık kaleci, stoper, orta saha diye. tosic transferi skandaldır dedik. bunları demek için bilge olmaya falan da gerek yoktu ama sanırım bizim kaderimiz herhalde bu "olduramamak". temmuzda transfer yapmayıp ocakta transfer yaparak eminim inanılmaz bir kar elde etmişizdir. yönetimi tebrik ederim.

Çevrimdışı ismail

Düzgün cocuklarsa evlatlık alsın nüfusuna gecirsin

Etiketler: