Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı
Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı Skor : Sporting Lizbon 3-1 Beşiktaş Tarih : 10.12.2015 Saat : 22:05 Stadyum : Jose Alvalade Stadı Hakem : Manuel Grafe (Almanya) Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 114223 defa] Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Sedat_BJK

Abi Şenol Güneş ne yapsın çıksın kendi mi oynasın. İstediği kaleciyi almadılar o da diğerini kabul etmedi bu kadar basit..
Abim oyunun o aninda normal gununde bir senol gunes olcayi oyundan almaz. Yok senol hoca son 4-5 mactir kenarda felan. Hata yapan oyuncuya kufur eden hoca gordunuz mu siz hic? Rakibi bozan pas arasi yapan ilerde basan bekini her turlu kollayan oyuncu cikip q17 oyunda kaliyorsa bunun aciklamasi yok benim icin.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Factatum

Şenol Güneş farkında değil ama kredisini Tolga ısrarıyla tüketecek gibi.

Bunu yazın bir kenara, Tolga soğuk algınlığı veya sakatlık sebebiyle Galatasaray maçında görev almayacak.

Lakin Cincon maçında oynar ve yine hatalı goller yerse, bu sefer oklar Şenol Güneş'e de dönecektir. Hem Tolga hem Güneş bu riske giremez.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu maçı unutturmanın tek yolu oyunculara maçı izlettirip Tolga'ya ihaleyi bırakmak.

Siz yaptınız bu bitirdi demek. Çünkü gerçekten sezon başından beri oynadığımız en iyi topu oynadık en iyi.
Cigeri patlarcasina kosan Olcaya , Ismaile
Geldiginden beri en iyi futbolunu oynayan Quaresmaya
Varini yogunu ortaya koyan Atibaya , Becke , Rhodolfoya yazik degilmi @Çağrı
20 milyon Beşiktaşlı ya , Uagmur kar demeden oraya takimi desteklemeye giden taraftara yazik degil mi ?
Yeter Artik vallaha biktim usandim bu nasil kalecidir

Sen Futboldan anlayan adamsin ben Amator kalecilik yaptim zamaninda ve Cok Net söylüyorum Tolganin yedigi ilk iki Golu yemezdim gercekten yemezdim..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ekrembaser

Ali Ece : 65 yaşındaki shealton bile çıkıp o topa vururdu

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı Deniz

günay geçen senenin son 5 maçında kaleye geçen kişi.

Bizde süper kaleci demiyoruz ancak tolgadan 1000 kat daha iyi olduğu gerçektir.

1.ci gol'ü yemeyeceği kesindi bugün.

Halen tolgayı savunmayın yeter ya.
Tolgayı savunmak mı?
Sen mesajları okuyor musun?
Tolga Beşiktaşın yedek takımının bile kalecisi olamaz.günay da Beşiktaşın yedek takımının kalecisidir senin için açıklayıcı oldu mu yeterince?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı eski inönü

Bu şekilde elenmek derbideki galibiyet şansımızı da düşürdü bana göre. Şenol hoca da baya çöktü gibi. Tolga'ya kendisi sahip çıktıgı için suçluluk duyuyor buyuk ihtimalle. Umarım travma yaratmaz.

Çevrimdışı Çağrı

Tolga'yı kazanmaya çalışırsak takımı kaybederiz.

Tolga'yı vereceğiz takımı kazanacağız. Takımdan ayırmazsak bu iş olmaz, gerçekten olmaz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı EMİR EMRE

Arkadaslar twitterden #tolgadefol herkez yollasin bence bu tum oyuncularin emegini yazik

Beşiktaş taraftarına futbolcusuna DEFOL yazıp kamuoyuna sunmak YAKIŞMAZ. Ne olacaksa kulübün içerisinde olmalı, başkalarına malzeme vermek bize yakışmaz bizi büyük de yapmaz. Bu kulüp geleneklerine bağlı kalmıştır bağlı kalacaktır.

Düştüğümüz gibi kalkacağız Tolga'nın yerine de as bir kaleci alınacak, Avrupa için bu senenin emekleri kayıp olmuştur, ama artık bitti.

Dramayı yaşayalım yarın uyanıp NASIL ŞAMPİYON OLURUZ u tartışalım.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

500.000 €-beraberlik
5.5 M € - gruptan çıkma
+___________

6.000.000 €

Galibiyet: 360 bin avro Beraberlik: 120 bin avro Grup liderliği: 500 bin avro Grup 2’nciliği: 250 bin avro Katılım2.4 m uefa gelirleri böyle.

Geçen sene final oynayan takım 7 küsür m aldı.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Çağrı

Cigeri patlarcasina kosan Olcaya , Ismaile
Geldiginden beri en iyi futbolunu oynayan Quaresmaya
Varini yogunu ortaya koyan Atibaya , Becke , Rhodolfoya yazik degilmi @Çağrı
20 milyon Beşiktaşlı ya , Uagmur kar demeden oraya takimi desteklemeye giden taraftara yazik degil mi ?
Yeter Artik vallaha biktim usandim bu nasil kalecidir

Sen Futboldan anlayan adamsin ben Amator kalecilik yaptim zamaninda ve Cok Net söylüyorum Tolganin yedigi ilk iki Golu yemezdim gercekten yemezdim..

O golü kaleciyim diyen yiyemez zaten Yunus Emre.

Adam kendine güvenmiyor çıkar da yetişemezsem penaltı yaparsam diye düşünüyor. 2 kez geldi bir Brugge bir bunlar vurup geçtiler.

Çok yazık gerçekten çok sinirliyim.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

Bunu yazın bir kenara, Tolga soğuk algınlığı veya sakatlık sebebiyle Galatasaray maçında görev almayacak.

Lakin Cincon maçında oynar ve yine hatalı goller yerse, bu sefer oklar Şenol Güneş'e de dönecektir. Hem Tolga hem Güneş bu riske giremez.

herkes tarafından sevilen hoca bir anda tartısılmaya basladı yahuu

bir oyuncu nelere kadir o sebeble sen oyuncu grubuna guvenmiceksin cnk senin kuyunu kazarlar hiçbirsekilde bu riski almamalısın alacaksan bir oyuncu kontenjanın olmalı ama kendisi bir sürü topcu için risk aldı hepsi birer birer tabiri caizse satıyorlar hocalarını
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Ocean

Bi insan ancak bu kadar emek hirsizi olur. Takim arkadaslarinin emegini bu kadar bosa cikarir. Arkadas biraz onurun varsa, ben bu kaleciligi yapamiyorum de birak. Takim kotu olur yenilir ama 2 sezondur boyle elenmek olacak sey degil

Çevrimdışı FuLL_MaNiAc

Yav arkadaşım tamam sinirliyiz ama Şenol hocayla ne alakası var şiir gibi top oynadık etmeyin yapmayın kalede taş olsa o top taşa çarpıp dönerdi yeryüzündeki 10000 kalecinin 9999 tutar o topu

Bende Bunu Anlamıyorum Çok iyi Kontrollü Oynuyorduk Golüde Attık Pozisyon Vermeden Gol Yediysek Bunda Şenol Hocanın Suçu Nedir?

Çevrimdışı Deniz

Yarın o adamdan kaptanlığı alıp hak edene,Atibaya vereceksin.

Sandal kaptanı olamayacak adamları Beşiktaş kaptanı yapıyorlar.

Derbide ya da diğer maçlarda kaleye kim geçer umrumda değil ama devre arasından sonra o kaleye A class bir kaleci geçmezse yazıklar olsun.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı iyimserure

bu arada yabancılarla türkler yine gruplaşmış sanki, aynı Q17'nin ilk geldiği sene gibi yabancılar gol atınca yabancılar gidip seviniyor, Gomez'in golünden sonra Olcaya'a bir bakın derim. Bir takımın çöküşü böyle başlar haberiniz olsun

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 12:14:12 atalay ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

10 kişi o gün tribünde olacaz ve tolganın ilk 11 de çıkmaması için medenice tepkimizi vereceğiz belki kalan 40.000 kişide bize katılır :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı GörkemGörkem

Kaleye bi bebek koy " aa top geliyor " diye cıkar alır o topu.

Çevrimdışı karakartalım

Gs maçı tolga yüzünden geçen seneki gibi sahaya dökülerek bitmesinde takım iste o zaman biter
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Çevrimdışı 38life

Sözleşmeyi feshetmeyeceklerse en büyük kötülüğü yine ona yapmış olacaklar. Bu taraftar ona yediği her lokmayı her an burnundan getirecek bekleyip görelim.
Aynen öyle. Ama yine de ben sözleşme feshi olacağına ihtimal vermiyorum. Umduğum bekledigim şey Tolganin yedeğe çekilmesi Ve bu 3 maçın bu şekilde atlatılması.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı harund1k3

Tolganın en büyük hatası amatör kalecilerin bile ezbere bildiği oyun takibini yapıp kaleden çıkıp topu taca atma mevzusunu yapamıyor. İkinci gol olsa sadece yine elestırırdım ama ilk golü kimse kabul edemez. Günay kalesındrn çok iyi zamanlama yapıp çıkabilen bir kaleci pozisyona göre. İlla adamlık konusulacaksa geçen sene GS maçından sonra yaptığı konuşma dinlenebilir. Futbolda sadece adamlık yeterli olsaydı o kaleye tolgadan önce geçecek sadece şu forumdan bile onlarca adam var. Elveda tolga zengin.

Çevrimiçi Samet Ç

Gs maçında tolga oynarsa şenol hoca benim için biter takımın başına gelirken şüphelerim vardı zaten çok rahat silerim

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı AigleBordeaux

Tolga gs macinda oynarsa Senol Gunesin adaleti bu takimda biter benim icin
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Zaten camia olarak psikolojimiz ziyadesiyle yaralı.Aman deyim Gs maçına Tolga çıkmasın. Ters bir durumda bütün sezonu içine alacak bi travma içine girebiliriz Allah muhafaza.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Etiketler: