Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı
Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı Skor : Sporting Lizbon 3-1 Beşiktaş Tarih : 10.12.2015 Saat : 22:05 Stadyum : Jose Alvalade Stadı Hakem : Manuel Grafe (Almanya) Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 114211 defa] Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Ersoy

Süresiz kadro dışı+kaptanlık alınsın.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

En geç yarın feshetmeliler şunun sözleşmesini. Artık adını anmayın.

Ayrıca küfür de etmeyin. Hiçbir küfür karşılamaz 2 senedir bize yaptıklarını o şahsın.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu arada sprey kutusunu 3. golden sonra Teo'ya veren hakemin de ta...

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı ilhan mansız

60 dk tek kale mac oynadik "kaleci" yine yapti yapacagini.yeter artik "iyi cocuk" dedikleri 2 yıldır bu adam canimiza okudu.

3-5 bakmayacaksin Alacaksin A class bir kaleci bu isin tek yolu bu.gs muslara sayesinde kupa kaldirmaktan yoruldu biz bu adam yuzunden kupa kaybetmekten yorulduk.yazik gunah.
inanamıyorum. Maçı satsa bu kadar olur. Kaleye Zalad ı koysak ancak bu kadar yerdik. Allah kahretsin, yazık diğer Oyuncuların emeklerine. P.tesi bu oyuncular kalede bu kaleci müsveddesi varken rahat oynayabilir mi?

Çevrimdışı 38life

Bu cevabı ben verdim. Boş konuşup, polemik yapma. İkisi de Beşiktaş'ın kalecisi değil demek ikisi de Beşiktaş'ın kalecisi değil demektir.

Cevabını izliyorsun zaten. Derdini yönetime anlat!
Ben bu lafı daha önce de ettim. Benim sorduğum sorunun cevabı bu değil. İkisinden birini seç diyorum sen ikisi de değil diyorsun. Yav kötü oynama ihtimali %80 olan iyi oynama ihtimali %5 olan Tolga mı yoksa ihtimal aralığı daha geniş olan Günay mı? İkisi de değil diye bir cevap yok. Cümle alem biliyor zaten ikisinin de Besiktasin kalecisi olmadığını. Ben senin futbol bilgi ne guvendigim için ben sana ehvenişer kimi secersin diye sordum. Sen alakasiz bi cevap verdin hiç kusura bakma.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı birolbjk

ben böyle bi şey görmedim iki senede iki avrupa turu ve ikisinide hak etmemize rağmen kalecisizlikten elendik çok mu zor bi kaleci almak 3 ay taraftarı  oyalıyolar sonra bir bahane uydurup almıyolar tolga ne kadar hatalıysa kaleci almayan yönetimde en az tolga kadar hatalı

Çevrimdışı EMİR EMRE

En geç yarın feshetmeliler şunun sözleşmesini. Artık adını anmayın.

Ayrıca küfür de etmeyin. Hiçbir küfür karşılamaz 2 senedir bize yaptıkları o şahsın.

Net,  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimdışı Deniz

şenol hoca kaleci istemezsin anlarımda neden günay'ı oynatmassın neden ?
Sunu anlamadiniz gitti be kardesim kaleci istedi curumus valdesi istemedi.Ospinayi aldilar da yok mu dedi adam.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ali Ece : iyi insan olduğunun çeyreği kadar iyi kaleci olsa Beşiktaş yenilmezdi
Iyi kaleciyi gectim kaleci olsa kafi

Ben Amator olarak Kalecilik yaptim hocam

Ben 1 ve 2.ci Golu yemezdim bu kadar NET söylüyorum sana

1.Golde Adam topta geri kaçıyor boyle bosey varmi ya Kaleci toptan kacarmi

2.ci Golde kapattigi koseden yiyor bir kaleci kapattigi koseden boyle bir Golu nasil yer ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Onur Küçük

Özellikle son 1 aydır diyorum Günay geçmeli kaleye diye . Bu demek değil ki Günay Beşiktaş'ın ilk 11 kalecisi . Sadece kış transfer sezonunda Beşiktaş'ın ilk 11'ini hak edecek yeni kaleci gelene kadar Günay kaleyi daha güvenli korurdu . Şu an takımın oynadığı oyuna göre Günay'dan daha fazla verim alırdık.
İşin kötü tarafı biz bu kaleci felaketinin gerçekleşeceğini öngörüyorduk ve göz göre göre başımıza geldi bu felaket . İşte bunu kabullenmesi çok zor .
Tolga'ya da karşı herhangi bir kızgınlığım yok çünkü kapasitesi , yapabilecekleri zaten belli. Kızgınlığım varsa o da  ne yapıp edip zorlayarak Tolga'yı ilk 11'e koyanlara .

Çevrimdışı Kemal

Çevrimdışı EMİR EMRE

Sunu anlamadiniz gitti be kardesim kaleci istedi curumus valdesi istemedi.Ospinayi aldilar da yok mu dedi adam.

Stoper kesin alacağız kaleci olmasa da olur dedi Güneş  :busted_cop:

Çevrimdışı Ersoy

Hemen şimdi sözleşmesi feshedilebiyosa edilsin.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cursedofdragon

Günay oynamazsa derbide yazıklar olsun artık.

Şu kalan 3 maçta günay oynasın Allah rızası için.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tolgayı neden oynatıyor diyoruz Günay varken Deniz? Halen apayrı şeyleri konuşuyorsunuz
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı 38life

Tolgaya kızmiyorum. 3 sezon önce 500 bin euro pahalı geldi diye Ospinayi almayan, bu sezona da sambade olumsuz rapor vermesine rağmen kalecisiz başlayan yönetime ve Günaya şans vermeyen Şenol Hocaya kiziyorum

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mellfred

kadro dışı ya da fesih gibi ithamlar kulüp ciddiyetinden uzak şeyler, ancak artık kendisini yedeğe almak şart aksi halde şenolhocanın da ipini keserler. kendini yakar şu saatten sonra

Çevrimdışı Deniz

inanamıyorum. Maçı satsa bu kadar olur. Kaleye Zalad ı koysak ancak bu kadar yerdik. Allah kahretsin, yazık diğer Oyuncuların emeklerine. P.tesi bu oyuncular kalede bu kaleci müsveddesi varken rahat oynayabilir mi?
65 dk tek kale oynadik ya yazik gunah emeklerimize yazik bu kalexi ile hali saha macina cikilmaz
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

Bu maçı unutturmanın tek yolu oyunculara maçı izlettirip Tolga'ya ihaleyi bırakmak.

Siz yaptınız bu bitirdi demek. Çünkü gerçekten sezon başından beri oynadığımız en iyi topu oynadık en iyi.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Ali Ece : iyi insan olduğunun çeyreği kadar iyi kaleci olsa Beşiktaş yenilmezdi
bize iyi insan falan lazım değil. Bize önce iyi kaleci lazım. Bana ne onun insanlığından. Senede 5 milyon para Alınca sosyal medyada iyi insan pozu atmak kolay

Çevrimdışı Sedat_BJK

NE kullanıyorsun bu mağlubiyet üzerine iyi gider bizede versene azcık, yahu macın en iyilerinden biri Quaresma tamam olcay kalması lazım necip yalnıs değişiklik ama biran önce cıkması gereken Q17 değil TOLGA.! sen yoksa akrabasımısın?
arkadasim ben zaten sinirimden çatlıyorum burda yazdigin mesaja bak. Herseyi biraktin benim yorumlara mi sardin. Haddimizi bilelim terbiye sınırlarını asmayalim. Sanami soracam ne yiyip iciyorum. He akrabasiyim olcayin. Istersen sana danisip yorum yapayim bundan sonra.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı ismail

Şenol hoca bizim göremedigimiz neyi görüyor anlamış degilim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: