Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı
Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı Skor : Sporting Lizbon 3-1 Beşiktaş Tarih : 10.12.2015 Saat : 22:05 Stadyum : Jose Alvalade Stadı Hakem : Manuel Grafe (Almanya) Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 114223 defa] Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Tolga

biz hiç mi gülmeyeceğiz hiç mi mutlu huzurlu bi gece geçirmeyeceğiz ?

Diyorum ya her sezon bir yerleri eksik bırakırsak sonunda böyle üzülürüz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

60 dk tek kale mac oynadik "kaleci" yine yapti yapacagini.yeter artik "iyi cocuk" dedikleri 2 yıldır bu adam canimiza okudu.

3-5 bakmayacaksin Alacaksin A class bir kaleci bu isin tek yolu bu.gs muslara sayesinde kupa kaldirmaktan yoruldu biz bu adam yuzunden kupa kaybetmekten yorulduk.yazik gunah.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı EMİR EMRE

Her şeye rağmen müthiş oynayan 10 karakartala sonsuz teşekkürler.
Tolga için parantez açacam tabi, geçen sene Brugge maçını iyi hatırlayalım. Maç 1-0 bu skor bizi çeyrek finale atmaya yetiyor. Dakikalar yine aynı şekilde 65'i gösterirken o dakikaya kadar kaleye gelemeyen rakip aut atışı kullanıyor. Kaleci topu ileri şişiriyor, kimse topa vuramıyor. Tolga topun kendisine geleceğini tahmin edememiş ki kaleden çıkmıyor ve şimdi Bursaspor formasıyla izlediğimiz De Sutter cezayı kesiyor. Bugün 65. dakikada gerçekleşen golün aynısıdır.
Ben bu adamı Beşiktaş kalesinde görmek istemiyorum. Her sene 1 değil 2 tane forma alırım yeter ki iyi kaleci gelsin. Bir makinede parçalardan biri bozukta makine işe yaramaz. Ne yazık ki Tolga bugün de her zaman olduğu gibi makinenin bozuk parçası olarak mekanizmayı bozmuştur.
Tüm emekleri için Beşiktaş taraftarından futbolcusuna malzemecisinden gönül veren herkese helal olsun. Bu takım ancak böyle bir zorlu deplasmanda bu kadar iyi oynayabilirdi.
Avrupa'da devam eden takımlarımıza da başarılar.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abi Şenol Güneş ne yapsın çıksın kendi mi oynasın. İstediği kaleciyi almadılar o da diğerini kabul etmedi bu kadar basit..
İlk 11 de çıkartmasın mesela?  hala napsın diyorsun şaka mısınız nesiniz
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Artık Fabri gibi vasat kaleciler yerine fark yaratacak kalecilerle ilgilenirler diye umuyorum.
ospina mı olur mandanda mı olur acil alsınlar

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 13:15:16 atalay ]

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Gökhan Almar

Abi her sey ayni ya. Senaryo ayni skor ayni hata ayni. Gitsinler devre arasinda mumkun olanin en iyisini alsinlar. Topculara yazik emeklere yazik bize yazik

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Uefada oynamayan bi takıma ospina gelir mi sizce

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

parasını ver gelir hiç oynamamaktansa bizim ligde oynamayı tercih eder.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlerde istediğin kadar iyi ol kalecin kadar oynuyorsun her topu içeri alan bir adam varken...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Tolga

Yav hala A Spor'da o niye girmemiş bu niye çıkmamış diye tartışıyorlar şaka gibi.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Bertug

Valdes de, Günay da, İspanyol kaleci de hiçbiri Beşiktaş'ın kalecisi değil. Tolga hiç değil.

Kaç kere yazdığımı ben bile hatırlamıyorum Valdes hakkında. Şampiyonlar Ligi kazandırmaz, ama ligi götürür dedik. Tolga kötü, Valdes Tolga'dan iyi ama Beşiktaş'ın kalecisi değil, Ospina gelsin, Sirigu gelsin zihniyetiyle sonuç ortada. N'doye'u paslayıp Gomez'i alınca her pozisyonda aynı şeyin olacağını sandık. Tıp ki adı geçen 20 tane stoperi almayıp Tosic'i oynattığımız gibi.

Çevrimdışı ilhan mansız

Zor bir topta degildi ya Onunde ki topa uzanip almaktan Aciz bir adam koruyor kalemizi Inanilir gibi degil
ne zoru, amatör tKım kalecisi yemez böyle gol

Çevrimdışı ekrembaser

Bitti gittiii. Helal olsun senol gunes. Sezon sonu guzel bir vedayi hakettin sevgili evladin tolgayla birlikte..
Yav arkadaşım tamam sinirliyiz ama Şenol hocayla ne alakası var şiir gibi top oynadık etmeyin yapmayın kalede taş olsa o top taşa çarpıp dönerdi yeryüzündeki 10000 kalecinin 9999 tutar o topu

Çevrimdışı MUSTAFA_

İşin kötüsü GS maçında sahaya ister yedek ister as olarak çıksın bu taraftar bu işin arkasını bundan sonra bırakmaz, bırakılmamalı da zaten...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı onurturan

Bence bu sene sampiyon olcaz.. Günay da tarihe gececek.. Cunku bu adam olimpiyatta kalede duramaz.. Ilk aut atisinda zaten ruzgar da var orta sahayi her zamanki gibi geciremiycek cok asiri tepki gorecek sonra gunay gececek takim da tek kulvarda dinlene dinlene gitsin turkiye kupasi maclarinda tolga gecsin kaleye miss..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

BASKAN UYUMASIN !!
SENOL GUNES UYUMASIN !!

Bu Gece Derhal Kadro disi birakilmali bu adam
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Esref

İyi günde, kötü günde, her zaman Beşiktaş.

Çevrimdışı ekrembaser

Ali Ece : iyi insan olduğunun çeyreği kadar iyi kaleci olsa Beşiktaş yenilmezdi

Çevrimdışı MUSTAFA_

BASKAN UYUMASIN !!
SENOL GUNES UYUMASIN !!

Bu Gece Derhal Kadro disi birakilmali bu adam
Fesih işlemlerine başlansın kadro dışı yetmez...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bence derbiye Veysele cikalim hem kendi evladimizi oynar hem hel golden sonra acilarin cocuguna donusen tolgadan kurtuluruz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ozan062

öğlen söyledim,, bu oyuncu grubuyla olmaz.. isyan eden yok eden oguzhanda dozunda etmiyor değişik işler yapıyor 

disiplinli alman panzeri gomez dedik adam duygusalın onde gideni biz böyle oyuncuyla yola cıkarsak işimiz var

loserın kralı sayın senol hocamda bugun yine formundaydı... olcay denen adamı bir daha kimse savunmasın ve quaresmayla ugrasanada cok fena sarıcam forumda bilginize

adam hayatında defansa yardım etmicek birisi bugun neler yapıyor  sakın olaki  tolga için haftaya oynamamalı gibi bir sonuc cıkmasın

cıkmasın cnk o tosic ve rhodolfo rakipten kacıp hamle yapmayıp kaleye davet ederse davetkar tolgada hiç hayır demez içeri alır bu sebeble suclu ararsak herkestir
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Deniz

Senol gunesin zerre sucu yoktur.

60 dk bu takima deplasmanda,portekiz liginin namalup liderine karsi pasalar gibi top oynatti.

Gel gelelim gecen sene hayallerimizi alip goturen adama yine bu firsati verdikleri icin bugun elendik.

Aslinda biz bugun elenmedik,srzon basinda kaleci transferi yapmadiklari zaman elendik.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Kaleye beni alın  pas atar uzun oynar cordoba gibi 60 m ayaga degaj yaparim boyle goller yemem... para da istemem ask ile yaparim

Çevrimdışı cursedofdragon

şenol hoca kaleci istemezsin anlarımda neden günay'ı oynatmassın neden ?

Etiketler: