Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı
Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı Skor : Sporting Lizbon 3-1 Beşiktaş Tarih : 10.12.2015 Saat : 22:05 Stadyum : Jose Alvalade Stadı Hakem : Manuel Grafe (Almanya) Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 114223 defa] Sporting Lizbon - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı src35

Sahadaki 10 futbolcuyada helal olsun.cok iyi oynadılar.

Özellikle ismaile bayıldım..

Çevrimdışı iyimserure

bu maça bırakmaması lazımdı takımın, sen içeride ne sportingi ne lokomotivi yenebilirsen, son maç deplasmanda her şey olabilir, böyle gider tur işte, neyse bu kadroyla iki kulvarda birden gidemezdi takım zaten en azından lige yüklensinler. Galatasaray maçı olmasaydı bu maçın dönüşü iyi olurdu tabi, bir de gs yenilgisi gelirse psikolojisi zor toparlar takımın

Çevrimdışı panic13

Ne yapalim be abi, insaniz sonucta. Su son 15 dakikada yasadigimiz bana tolganin saka oldugu izlenimi uyandiriyor.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı TALAT

az cok elenmemizi istoyordum bu sezon icin ama bu sekilde elenmek daha da iyi oldu. artik sezon ortasina kadar guna oynar, devre arasi da akillarda yoksa bile iyi bir kaleci alinir.
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı Çağatay

3 tane yedikten sonra bence tolga iyiydi beyler o kadar da elestirmeyin
Tolga da suc yok arkadaslar tolga zaten bu ve hep buydu...
Ders almayanlar sorumlusudur şu yenilginin ve elenmenin...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İğreniyorum artık.

Bir daha bu armanın yakınına bile yaklaşmasın. Ulan demirören bizi bu kadar üzmedi be !
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı SerhanÖzdemir

Çevrimdışı Savaş

Dejavu yaşıyoruz sanki inanılır gibi değil.

Ya yazık arkadaş oynayan adamlara yazık ya. Bu adam derbiye cikmamali. Çıkamaz. Cikartmazlar.

Bu adam bu gece gitmeli. Baskan bu gece ucaga binip o kaleciyi almalı.

Kendimi bildim bileli besiktasliyim bu kadar kotu kaleci gormedim takimda. Yaziklar olsun ya.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Artık Fabri gibi vasat kaleciler yerine fark yaratacak kalecilerle ilgilenirler diye umuyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi mellfred

feyyaz çok güzel giydiriyor hem tolgaya hem tolgaya bizi mahkum edenlere  :claps:

Çevrimdışı Mehmet K

Bitti gittiii. Helal olsun senol gunes. Sezon sonu guzel bir vedayi hakettin sevgili evladin tolgayla birlikte..
Abi Şenol Güneş ne yapsın çıksın kendi mi oynasın. İstediği kaleciyi almadılar o da diğerini kabul etmedi bu kadar basit..

Çevrimdışı AmaralGürses

Doğru söz malesef.. bu Tolga şu an kaledeyse bunda bizim de payımız var taraftar olarak. Gönderemedik, gönderemiyoruz, gönderemeyeceğiz... yönetimin insafına kalırsa belki..

Çevrimdışı ilhan mansız

O kadar iyiydi ki maç bitsin de Quaresmasından İsmailine kadar tek tek uzun uzun öveyim diye bekliyordum kursağımızda kaldı.
herşeyi berbat etti. Aldığı para haram zıkkım oldun. Bir topu da tut be adam. Mübarek akşam sövdürtecek insanı,

Çevrimdışı iyimserure

Çevrimdışı cadavra

Yeter artik arkadas bu tolganin yaptigi besiktasa 1 deil 2 deil nasil hocalar yarari olamadigini anladin mi birakiyolar bu da biraksin ya besiktasi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Tolga hakkında kelimeler kifayetsiz kalıyor. Bu kadar mı kötü kaleci olunur arkadaş...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yani elenmek çoğu kişiye koymamış olabilir ki ortaya koyduğumuz oyunla grubu lider bitirip çıkabilirdik.

Fakat Tolga yüzünden tek bir adam yüzünden böyle elenince insanın içine oturuyor.

Kahrolmamak elde değil yazıklar olsun.
biz hiç mi gülmeyeceğiz hiç mi mutlu huzurlu bi gece geçirmeyeceğiz ?

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Hasan Akten

Tolga geçen sene sadece avrupa liginde çeyrek finali değil şampiyonluğu da sattı. Brugge maçından sonra takım dağıldı zaten. Bu maçtan sonra da benzer bir senaryo olabilir. Ve ben gerçekten Tolga'ya değil onu bu takımın kalesine layık görenlere kızıyorum.

Çevrimdışı fatih e.

Kadroda  milo var pedro var tosicten stoper yaratiyorsun. Senol Gunesi de bu macta Tolga kadar hatalidir.  Olcayi sahadan cikarmanin ne mantigi vardi. Neyse artik olan olmus.

şenol güneş sezon başından beridir tavrını ortaya koydu. 2 stoper transferini her defasında söyledi. kaleci istememiş olsaydı kaleci bakılmazdı. valdesi istememiştir ki gayet doğal üstelik kaleci antrenörü de var takımda. hatalı olanın kim olduğunu bir daha düşünün isterseniz.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Bitti gittiii. Helal olsun senol gunes. Sezon sonu guzel bir vedayi hakettin sevgili evladin tolgayla birlikte..

Burda senol gunesin sucu ne şimdi o neden gidiyor bende onu anlamadım ?

adam nereden bilsin boyle hata yapacagını ve macta 10 numara gidiyordu

b.k atıcaksanız senol hocaya değil tolgaya atın onun hataları yuzunden elendik bugun

Senol hocanın tek sucu '' bence '' Olcay'ı cıkarıp Necip'î sokmaktı

Çevrimdışı MUSTAFA_

Q17 öveceğimiz bu sezonki ilk maçta Tolga sağolsun ışıkları kapattı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kadir G.

Başkan me düşünüyor onu merak ediyorum. 5se 5, 10sa 10 kaleciyi hemen alması, bu adamı en kısa sürede yollamaları lazım.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

herşeyi berbat etti. Aldığı para haram zıkkım oldun. Bir topu da tut be adam. Mübarek akşam sövdürtecek insanı,
Zor bir topta degildi ya Onunde ki topa uzanip almaktan Aciz bir adam koruyor kalemizi Inanilir gibi degil
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: