2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 322 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6182291 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Castro ilk 11 oyuncusu olamaz belki ama kötü oyuncu asla değil. Zaten ikinci sıradaki takımla anlaşır bence. Onlara layık.  Başka takım transferini konuşmam pek zaten : D

konuşma zaten biz başka takımları konuşmayız.
bu başlık açık kaldığı sürece transfer konuş kapandığı an bir daha futbol başlığında konuştumam bilgin olsun
bütün kurtlarını dök burda :D

Çevrimiçi Necmi

Lens bence hikaye. Belli ki biz almayacagiz ama Febe almak istiyor diye fiyat yukseltiyoruz. Bu takimin kanadina Lens'ten daha kaliteli oyuncu lazim. Q7 5 milyon euro dan fazla her paraya satilmalidir yerine de getirebiliyorsak Robben gelmelidir. Aytica yillik 2.7 cok para. Bizim maksimum verecegimiz 2.2 olmali. Yildiz disinda tavan fiyat 2.2 .

bence hikaye değil Başkan göstere göstere yapıyor bu feneri iyice ezik gösteriyor
düşün bak alıyorum bak konuşuyorum  diye diye Lensi aldığı zaman fener iki paralık olur.
almasada ffpde büyük darbe yedirir fener çıkmazda kalacak ya ffp delinecek yada hamle yapamayacak
oyuncu satmadan lensle ilgili pazarlığa oturması mümkün değil fena kuyruklarına bastık
başkan tüm yaptıklarının bedelini misli misli ödetiyor bundan sonra konu Beşiktaş olduğunda bir hamle yapmak için
kırk kere düşünürler. Açık açığa tehdit etti başkan. Birde öyle yapıyorki hani fener alamıyor değil oyuncu bizi istiyor bize koşa koşa geliyor
durumu yaratıyor büyük ihtimalde öyle bunu GG ve canerdede yaptı. Oyuncularda çok mutlu

Çevrimdışı taner37

Palmeiras ise 133 maça çıkan ve 30 gol attı. Rakamların ötesinde, o çim dağıtmak için taraftarların sevgisini kazandı. Hatta takviye gelişi sahipliği Roger Guedes ve Keno önüne veriyor ile. grubun hiç kaleci Fernando Prass varken Geçen sezon, Dudu kaptanlığını devraldı devraldı ve Brezilya başlığında sonuçlandı kampanyasında vurgulamak oldu.

Şu anda Beşiktaş'ın büyük isimler var, ama transfer döneminde düşük olası önlemek istiyor. Dudu yarım Anderson Talisca, yan Adriano ve Marcelo ve Rhodolfo savunucularına ile oynamak için İstanbul'a geliyor. Avrupa fikri Brezilyalı önünde duran deneyimli Aboubakar dokuz gömlek ile, Tosun'un dalga hareket numarayı 10, vermektir. Kamerun'da yanı sıra, kulüp hala bir seçenek olarak Demba Ba, Cenk Tosun ve Ömer Şişmanoğlu vardır.

https://www.futebolinterior.com.br/futebol/Palmeiras-SP/noticias/2017-05/Besiktas-monitora-Dudu-do-Palmeiras-e-prepara-proposta-de-R$-18-mi

Portekizce bilen varsa çeviri yapabilir şayet Google çevirici çok saçma çeviri yaptı 😂
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Librarius

şu anda süperligde Beşiktaş forması giymeye layık tek oyuncu yok
sadece yerli olursa yerli kontenjan için alınabilir hepsi bu. Lens bile sırf feneri bitirmek
için alınmalı yoksa yurt dışında lensden iyileri çok.

Lens meselesine bakis acim net olarak budur. FB'yi iyice asagilik komplksine sokariz.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

o senin görüşün saygı duyarım fakat katılmıyorum.

Şampiyonlar liginde atiba fizik olarak çok sırıtıyor dövdüler resmen saha içinde.

Şampiyonlar ligi için Lucas leiva ihtiyaç EPL'de fizik mücadelesine alışkın bir adam.

Bence de böyle şampiyonlar ligi için sağlam bir adama ihiyaç var.

Bavulunu sirtimda tasirim
Quaresma ve ailesini sırtımda taşırım

Çevrimdışı taner37

Sağlam diyince aklıma ilk bu geldi 😂
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

Demba ba suan Sahur programinda adamin gözlerinin ici parlıyor

Musluman bir ülkede yasamaktan müslüman bie ulkede ramazani yasamaktan inanilmaz mutluyum diyor

Ayrıca bu takimi ve bu taraftarı cok seviyor adam 5 kuruş para istemedi sirf bu takimda oynamak ve sampiyonluk istedi ve aldi

Paraya tapan bir adam degil derdi para degil 2.5 m civarına oynar hic dusunmeden imzayi atar sözleşmeye
Ba da sorun olmaz yeterki kulübü problem cikartmasin.

Çevrimdışı underworld

Palmeiras ise 133 maça çıkan ve 30 gol attı. Rakamların ötesinde, o çim dağıtmak için taraftarların sevgisini kazandı. Hatta takviye gelişi sahipliği Roger Guedes ve Keno önüne veriyor ile. grubun hiç kaleci Fernando Prass varken Geçen sezon, Dudu kaptanlığını devraldı devraldı ve Brezilya başlığında sonuçlandı kampanyasında vurgulamak oldu.

Şu anda Beşiktaş'ın büyük isimler var, ama transfer döneminde düşük olası önlemek istiyor. Dudu yarım Anderson Talisca, yan Adriano ve Marcelo ve Rhodolfo savunucularına ile oynamak için İstanbul'a geliyor. Avrupa fikri Brezilyalı önünde duran deneyimli Aboubakar dokuz gömlek ile, Tosun'un dalga hareket numarayı 10, vermektir. Kamerun'da yanı sıra, kulüp hala bir seçenek olarak Demba Ba, Cenk Tosun ve Ömer Şişmanoğlu vardır.

https://www.futebolinterior.com.br/futebol/Palmeiras-SP/noticias/2017-05/Besiktas-monitora-Dudu-do-Palmeiras-e-prepara-proposta-de-R$-18-mi

Portekizce bilen varsa çeviri yapabilir şayet Google çevirici çok saçma çeviri yaptı 😂
Haci bu saatte beynim sulandi okurken

Çevrimdışı underworld

Real bile Modric - kroos - casemiro orta sahasi  ile oynuyor beyler o yüzden fazla seetmeyin

Sağlam diyince aklıma ilk bu geldi 😂

Aslında alsınlar bu adamı,tosic ve aboubakar aynı odaya girsinler içeriyede pörsük gelsin "profesyonelce" takılsınlar  :lol:

Çevrimdışı underworld

Quaresma ve ailesini sırtımda taşırım
O zaman bende bütün yol, yeme içme masraflarıni ustlenirim ( yetmezse karşılamak için kredi bile çekerim)

Real bile Modric - kroos - casemiro orta sahasi  ile oynuyor beyler o yüzden fazla seetmeyin

Real madrid ile biz bir değiliz maalesef bizim oyun stilimiz avrupada biraz daha defansif öyle de olması gerekir.

Çevrimdışı underworld

Illaha atibanin yerine biri olacaksa o adam Tottenham da  oynayan 3 bacaklı Sissokko olmalı.

Çevrimdışı underworld

Real madrid ile biz bir değiliz maalesef bizim oyun stilimiz avrupada biraz daha defansif öyle de olması gerekir.
İşte bende onu diyorum koca Madrid bu oyuncularla oynuyor biz tek atiba ile

Çevrimdışı taner37

Haci bu saatte beynim sulandi okurken
Aboubakar dokuz gömlek
Cenk yarım dalga
Yarım Anderson talisca falan diyor 😂
Ömer Şişmanoğlu da var haberde..

Ama anladığım kadarıyla dudu İstanbul'a gidiyor deniliyor 😎
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı taner37

Barça da

Busqets iniesta rakitic ile oynuyor

Busqets dışında öyle süper press yapan güçlü oyuncular değil orta saha hele Messi ve Neymar in da öyle pek savunmaya yardım etme huyu yok buna rağmen Barça topu hemen kapıyor rakipten. Biz orta sahada böyle siyahi güçlü adam olunca orta sahada sürekli koşacak basacak sanıyoruz halbuki futbolcu akıllı olsa başka birşeye pek gerek kalmıyor misal Adriano her kafa topunu alıyor mesela 😂 onu kolay kolay kimse geçemiyor :)
Şampiyon Beşiktaş

İşte bende onu diyorum koca Madrid bu oyuncularla oynuyor biz tek atiba ile
Yine sadece Atiba ile oynayacaksak umarım Bayern,Barcelona,Napoli 3lüsünü çekmeyiz gerçi forumdan bir arkadaş istiyordu bu grubu :lol: :lol:

Çevrimdışı taner37

O zaman bende bütün yol, yeme içme masraflarıni ustlenirim ( yetmezse karşılamak için kredi bile çekerim)
Çin e uçuş pahalıdır kredi işini araştırır derim bir an evvel inşallah pasaport vize falan vardır Q7 e yoksa masraf artar😥
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı taner37

Illaha atibanin yerine biri olacaksa o adam Tottenham da  oynayan 3 bacaklı Sissokko olmalı.
Euro 2016 da Fransa da oynayan sissokko mu o? Tottenham da düzenli oynamıyorsa kiralık falan gelse keşke adam çok güçlü hızlı müthiş harika harikulade
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

Euro 2016 da Fransa da oynayan sissokko mu o? Tottenham da düzenli oynamıyorsa kiralık falan gelse keşke adam çok güçlü hızlı müthiş harika harikulade
Gelmez zaten bu kara tren

Çevrimdışı taner37

Gelmez zaten bu kara tren
O tarz bir oyuncu bulmak lazim
kariyeri düşüşte olan ama bizde tekrar hayata bağlanacak futbolu severek oynanacak adam lazım yaşı maks 28 olmalı
[ Son Düzenleme: 31 Mayıs 2017, 04:58:20 taner37 ]
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

O tarz bir oyuncu bulmak lazim
kariyeri düşüşte olan ama bizde tekrar hayata bağlanacak futbolu severek oynanacak adam lazım yaşı maks 28 olmalı
Bence Atiba da ln ziyade talisca'nin bölgeye birini bakmak lazım.
Adam sakatlansa veya ceza alsa yerine oynayacak adam yok.
Gerçi oynayan talisca da o bölgenin (10 numara) has adamı değil.

Çevrimdışı taner37

Bence Atiba da ln ziyade talisca'nin bölgeye birini bakmak lazım.
Adam sakatlansa veya ceza alsa yerine oynayacak adam yok.
Gerçi oynayan talisca da o bölgenin (10 numara) has adamı değil.
10 numara tabirini kullanmak istemiyorum ben ama haklısın ofansif orta saha oyuncusu da bence şart. Talisca cidden anlaşılması güç bir oyuncu. Ne orta sahasının ortası ne ofansif orta saha ne forvet ne kanat mevkisi net değil ama adam 10 maç kaçırmasına rağmen 33 maç 17 gol 6(?) asist yaptı. Helal olsun.. ben TALİSCA yı ilk geldiğinde Yaya toure ye benzettim orta saha ortasında oynar sanıyordum adam Rivaldo gibi çıktı.. fiziği zayıf biraz güçlü olması lazım vücudu kasla şişirmesi lazım.  Ben TALİSCA nin yerinde olsam santrafor oynamayı tercih ederdim şahsen Kasımpaşa maçında savunma arkasına sarkarak attığı gol tam usta santrafor işiydi.

Orta sahaya ben JOE ALLEN Michael Bradley

Gibi bir isim gelmesini istiyorum özellikle Joe Allen 😎 ah keşke ama zor
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

Talisca tek forvet oynayabilse ballı kaymak olur ama ne tek forvet nede OOS  oynayamiyor.
IF olarak iyi bir oyuncu ama sistemin güçlenmesi açısından bizim için pek arti değil diyebiliriz.

Etiketler: