2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 549 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11335541 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı kartal190321

kaleci konusunda acele etmemek lazım avrupa şampiyonasını bekleyip boykonun performansını görmek lazım..piyasası olan bir kaleci her koşulda elden çıkarıp paraya dönüştürebilecek bir futbolcu..ligler geç başlayacak eleme maçalrı oynamayacagımız için hazırlık kampıda geç başlar  .aceleye getirmeye gerek yok.tolga bu takımın kaptanı agırlıgıda var takım üstünde seviliyorda  şenol hocada güveniyor kolay kolay gözden çıkaracaklarını düşünmüyorum.
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Arena_

Bundan sonraki senelerde hem Şampiyon olup hem de avrupada başarılı olmalıyız.. Çünkü Osmanlı , Başakşehir , Konya gibi takımlar ülkemizin puanını düşürecek önümüzdeki yıllarda..

Şu anki kadroya çok ciddi takviyeler lazım yoksa Avrupa'da başarı hayal

Çevrimdışı mylife1903

Nasil cozucez adamin KAPI gibi sozlesmesi var :alala:

Zorla imzalatmadi sonuçta o sozlesmeyi..

Ya Kiralayacaksin Ucretin bir kismini kendin bir ksimini koraladigin takim odeyecek

Yada 3 yillik parasini verip göndereceksin

Yada parasini odemeyip alacaklarina karsilik bonservisini vereceksin

Baska secenek yok :bandit:
secenek var aslinda ben ilgilenirim ama yazih,insan hak etmedigini almayacak, baski yapilmali. muhafazakar futbolcu kontejyanindan oynuyor bence, cok muhafazakarsa bizim gibi besiktasin kullarinin hakkini yemesin, cikar acisi.
yapildi bir hata verildi bu paralar, okuz oldu, ortaklik bozuldu, herkes kendi yoluna.

ismail 2 milyon euro istiyormus, ulan ismail ulan ismail 2 milyon euro. 7 milyon tele. yazi ile yazayim yedi milyon yeni turk lirasi
ismaile 7 milyon verecegiz oguzhan, gokhan tore, quaresma falan 5 milyona oynayacak, atiba 1 milyon euro alacak.

ismailin meneceri ne diyordu bonuslarla falan anlasacagiz, ulan ne bonusu, takim arkadaslari yardiracak, izmail butun takimi bozacak sonra onlarin sirtindan bonus alacak. bonus verilmesin demiyorum, mesela bugun atibaya 1 gomeze 1 oguzhana 1 milyon bonus verseler ses etmem. suluk gibi kan emmektir, parazitliktir bu
herkes haddini, ederini bilecek.

menecer oyununa gelmeyelim. menecerin ismailin maasli elemani oldugunu unutmayalim

soyle bir teklif ile kulube gitmek bile koth ister

cildirdim gene
ismaile 100bin euro akbil, sigorta
pektemeke 150bin euro
yeter

bunlar anadolu takimi bulsalar bu parayi alirlar en cok, bir enayi bizmiyiz

Çevrimdışı tangaz

kaleci konusunda acele etmemek lazım avrupa şampiyonasını bekleyip boykonun performansını görmek lazım..piyasası olan bir kaleci her koşulda elden çıkarıp paraya dönüştürebilecek bir futbolcu..ligler geç başlayacak eleme maçalrı oynamayacagımız için hazırlık kampıda geç başlar  .aceleye getirmeye gerek yok.tolga bu takımın kaptanı agırlıgıda var takım üstünde seviliyorda  şenol hocada güveniyor kolay kolay gözden çıkaracaklarını düşünmüyorum.

pyatov sakatlanmaz ya da kart cezalısı konumuna düşmezse boyko forma görür mü ???
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Boyko'yu çağırmışlar milli takıma. Umarım şu ligdeki kötü performansını tekrarlamaz da Avrupa şampiyonası sonrası satarız.

Çevrimdışı sallapati

o kadar da hayal değil bence abi... bu takım stadsız avrupa liginde son 16ya kaldı.. son 8 in ucundan döndü...

Vodafone Arena faktörünü hesaba katın... geri 4lü ve kaleci elden geçerse Vodafone Arenada çoğu takımı  yenebiliriz...

Çevrimdışı kartal190321

pyatov sakatlanmaz ya da kart cezalısı konumuna düşmezse boyko forma görür mü ???
ilk maçları almanya sanırım fark yerse ikinci maçta denerler belkide boykoyu

Çevrimdışı Tolga

Kadroyla beraber oyun anlayışıyla da alakalı.

Şenol Hoca'nın bu oyun anlayışı ile gelecek sezon da şampiyon olabiliriz ama aynı oyun anlayışı Avrupa da iş yapmayabilir.

Şenol Hoca'nın lig ve Avrupa için 2 farklı oyun anlayışı üzerinde durması gerekecek.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Arena_

Bonservisleri ellerinden olan oyunculardan kurulu 11  :biggrinking:

Çevrimdışı Arena_

o kadar da hayal değil bence abi... bu takım stadsız avrupa liginde son 16ya kaldı.. son 8 in ucundan döndü...

Vodafone Arena faktörünü hesaba katın... geri 4lü ve kaleci elden geçerse Vodafone Arenada çoğu takımı  yenebiliriz...

Şampiyonlar Ligi farklı. Takımlarda farklı. Transfere gelince kaleci alınacağını sanmıyorum. Savunmanın her bölgesine de transfer yapılacağını sanmam. Sadece 1 tek stoper alınacağını düşünüyorum savunmaya. Diğer bölgeler nasıl olur bilemem.

Çevrimdışı Arena_

Şenol Hoca'nın bu oyun anlayışı ile gelecek sezon da şampiyon olabiliriz ama aynı oyun anlayışı Avrupa da iş yapmayabilir.

Şenol Hoca'nın lig ve Avrupa için 2 farklı oyun anlayışı üzerinde durması gerekecek.

Katılıyorum. Vodafone Arena'da rakipleri zorlayabiliriz ama dişli takımlara karşı deplasmanda neler yapabileceğimizi açıkcası merak ediyorum. Geçen sezon Avrupa Ligi'nde sadece deplasmanda Skenderbeu'yu yenebildik.

Çevrimdışı Tolga

Şampiyonlar Ligi farklı. Takımlarda farklı. Transfere gelince kaleci alınacağını sanmıyorum. Savunmanın her bölgesine de transfer yapılacağını sanmam. Sadece 1 tek stoper alınacağını düşünüyorum savunmaya. Diğer bölgeler nasıl olur bilemem.
Sağ bek-Sol bek-Stoper kesin alınacaktır. Belki stoper sayısı 2 olur belki kaleci de alınabilir.

Çevrimdışı tangaz

ordan bir mandanda bir montolivo bir de feguli alayım lütfen  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

iki ayri oyuna gerek yok biz buyuk takimiz kendi capimizda
ben turkiye ligi gibi real, barca, bayern karsisina cikip oynarsa daha cok severim senol hocayi
belki basaksehir taktigi ile 1-2 puan alabiliriz bunlarla ama kendi oyunumuzu oynarsak uzun vadede bizim icin kazanctir. ufak tefek rotusler tabiki yapilir
benim hosuma gidiyor senol hocanin tarzi iceride, disarida heryerde kendi isimize bakiyoruz, bu guzel ama puan kayiplari baslarsa elestiri sert gelir.
ayni 11le hem reale hem mersine oynuyor, diye
futbol ulemalari boyle
11 degistirip oynarsa puan kaybi sonrasi sabit 11i yok, diye vururlar
iste onemli olan cikip oynayip, kazanmak.

yok senol hoca iki taktik iki ayri 11 gibi dusunurse yani 2 ayri kulvar o zaman sentez bir oyun oynamamiz lazim ve hep ayni oyunu tekrarlamak lazim. bilicin tarzi bir oyun biraz daha ileride sadece
bu seneki verilerle
75 gol atip 39 gol yedik galiba
68 atip 22 gol civarinda kalirsak da olumlu benim icin, daha az yiyerek daha surekli gol atmak.

senol gunes icinde iyi bir macera olacak bizimle sampiyonlar ligi

Çevrimdışı Bishamon

Feghouli arıza bir tip gerek yok zaten takım arıza dolu

Çevrimdışı Zafer55

3. forvetimizin hiç oynamadan 1.7 milyon euro alıyor oluşu aşırı rahatsız edici. Şu işi çözsünler artık.

1.7 değil 1.4 aldı bu sene...Gomez 3.5 , cenk 1.45 aldı.
Eğer kalırsa 1.5..1.6...1.7 diye gidecek.

Pektemek in sözleşmesi ile Veli ve Cenk in sözleşmesi birebir aynı önümüzdeki 3 yıl için.

Çevrimdışı Arena_

Sağ bek-Sol bek-Stoper kesin alınacaktır. Belki stoper sayısı 2 olur belki kaleci de alınabilir.

Stoper kesin alınacak. Şenol Güneş açıklamalarında stoper transferi üzerinde zaten durdu ama kelcilerden memnun olduğunu söyledi. Birde orta sahaya kesinlikle Atiba ve Oğuzhan'ın bölgesine sağlam oyuncu şart. Beni en çok korkutan Gomez. Eğer Gomez giderse kimin alınacağını çok merak ediyorum. Ama korkum yok. Çünkü forvet transferlerimiz de çok iyiyiz ama aynısını savunma iyi söyleyemeyeceğim.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Evra biraz yaslandi ama isimizi görür fazlasıyla hem Ofans hemde defans anlaminda , Teklif yapalim bence

Montolivo da iyi oyuncu , Bu Toure hangisi Kolo mu Yaya mi , Yaya ise zaten alamayiz , Wielin yolu buraya dusmez

Dembelenin Epl de ciddi piyasasi var , Zlatan EGO yu zaten yazmiyorum hic
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

1.7 değil 1.4 aldı bu sene...Gomez 3.5 , cenk 1.45 aldı.
Eğer kalırsa 1.5..1.6...1.7 diye gidecek.

Pektemek in sözleşmesi ile Veli ve Cenk in sözleşmesi birebir aynı önümüzdeki 3 yıl için.
1.4 zaten cok 140bin liralik topcu iste

Çevrimdışı Arena_

Hull City'de forma giyen Tom Huddlestone düşünülebilir mi acaba? Sözleşmesi bitiyor

Çevrimdışı Tolga

iki ayri oyuna gerek yok biz buyuk takimiz kendi capimizda
ben turkiye ligi gibi real, barca, bayern karsisina cikip oynarsa daha cok severim senol hocayi
belki basaksehir taktigi ile 1-2 puan alabiliriz bunlarla ama kendi oyunumuzu oynarsak uzun vadede bizim icin kazanctir. ufak tefek rotusler tabiki yapilir
benim hosuma gidiyor senol hocanin tarzi iceride, disarida heryerde kendi isimize bakiyoruz, bu guzel ama puan kayiplari baslarsa elestiri sert gelir.
ayni 11le hem reale hem mersine oynuyor, diye
futbol ulemalari boyle
11 degistirip oynarsa puan kaybi sonrasi sabit 11i yok, diye vururlar
iste onemli olan cikip oynayip, kazanmak.

yok senol hoca iki taktik iki ayri 11 gibi dusunurse yani 2 ayri kulvar o zaman sentez bir oyun oynamamiz lazim ve hep ayni oyunu tekrarlamak lazim. bilicin tarzi bir oyun biraz daha ileride sadece
bu seneki verilerle
75 gol atip 39 gol yedik galiba
68 atip 22 gol civarinda kalirsak da olumlu benim icin, daha az yiyerek daha surekli gol atmak.

senol gunes icinde iyi bir macera olacak bizimle sampiyonlar ligi

Avrupa maçlarında daha doğrusu ligde bile maçların bazı bölümlerinde tempoyu düşüşerek oynamayı yani genellersek kontrollü oynamayı öğrenmemiz gerekiyor.

Lig maçlarında zaten yarım saat tempo yapmamız maçı değiştirmeye yetiyor. Bir de tempoyu düşürerek oynamayı öğrenmemiz gerekiyor.

Çevrimdışı Bishamon

Pektemekte biraz onur varsa zaten sözleşmesini fesheder ve layığında bir takıma gider ama ne yazık ki bunu yapmak için salak olmak gerek öyle bir sözleşme bırakılıp gidilmez çünkü

Çevrimdışı kartal190321

beko bir güzellik yapsa şu oyuncuyu stoper sol ayaklı Thomas Vermaelen  barcelonadan kiralasa süper olur..

Çevrimdışı tuncaboylu

Bundan sonraki senelerde hem Şampiyon olup hem de avrupada başarılı olmalıyız.. Çünkü Osmanlı , Başakşehir , Konya gibi takımlar ülkemizin puanını düşürecek önümüzdeki yıllarda..

3 sebepten dolayı korkacak bir şey yok:
1- Arkamızdaki Yunanistan'da sadece Olympiakos Avrupa'da puan toplayabilecek kalitede, Yunanistan'ın Türkiye'yi yakalama ihtimali zayıf.
2- Konyaspor'un Avrupa Ligi'nde epey iş yapacağını tahmin ediyorum. Doğrudan gruplara kalacaklar ve kendi stadlarında gayet iyi oynuyorlar.
3- Es kaza alt sıraya insek bile çok sorun değil, çünkü şampiyon olan takımlar ayrı bir ön eleme oynuyorlar CL'ye kalmak için. Mesela geçen sene şampiyon olup ön eleme oynamak zorunda kalsaydık geçen sene, ön elemelerde Astana, İskenderbey, Maccabi Tel Aviv gibi takımlarla oynayacaktık.

Çevrimdışı sallapati

bu adamı kiralayalım.. Türkiyeye de alıştı... ilaç olur bize...

http://www.transfermarkt.com.tr/kenneth-omeruo/profil/spieler/131708

Etiketler: