Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2675833 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

sezonun en iyi maçını çıkardık
Ama yetmedi
kalite eksiğimiz var ileride
3. Bölgede Çarli çaplin filmi gibiyiz
kurtarıcımız pektemek
Hasbelkader iki gol attı diye gaza gelmiştik. Gerçek yüzünü bugün gösterdi şükür
Atamadığına sevindim yeminle aksi durumda bi 4 sene daha bindirirlerdi sırtımıza

oyun olarak gelişme var başak maçında söyledim.Santrafor yok ama. UEFA avrupa ligini önemsemiyorum zaten.

Lige önem verip şampiyon olup tekrar şampiyonlar liginde yer almak lazım.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sahada mücadele görmek hoşuma gitti  :ok: Onun dışında bir sürü can sıkıcı şey vardı ama artık eleştirmekten sıkıldım.
caner, pekto, necip, quaresma, oguzhan, bende artık bunları Besiktas forması altında görmekden sıkıldım. hele necipi top toplayıcı bile yapmam bu Kulübde
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

hocamız bekliyor 1-1 olduktan sonra zaman kazanmak için oyuncu değişiyor 90 da
ne diyelim tebrik etmek lazım böyle oyun görüşünü zaman kazanmasak belki bir tane daha yer
yenilebilirdik. Beraberliği kurtardı.

Çevrimiçi 38life

Bu sezon kaybedilen bir puanda yönetim ilk defa bu kadar suçlu.
Bu sezon kaybedilen bir puanda oyuncular ilk defa bu kadar suçlu.
Bu sezon kaybedilen bir puanda Şenol Güneş ilk defa bu kadar az suçlu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı yoruk

Ljajic neden oynamıyor gördük değil mi beyler ?

Eğer hücum bölgesinde kalite olsa Başak maçı 3 gol 3 puan bu maç 3 gol 3 puan olmaması için hiç neden yoktu Kalite eksikliği var hücum bölgesinde !Başka sorun yok.Hoca deniyor değiştiriyor ama malzeme bu arkadaş.Hücumda Q7 harici top tutan adam yok.Babel harici gol atar dediğimiz adam yok.

Töre Adriano iyileşecekler ve form tutacaklar.Ljajic performans artıracak.Babel hücum yönünde performans artıracak.Genel olarak Babel'i beğendim ama hücumda böyle olmaması lazım.Yani bunlar olursa ve net bir forvet alırsak şu takıma ligi rahat alırız bile.

Oğuzhan ilk yarı fena değildi 2.yarı oyunda bile görmedik.O da böyle olmamalı

Çevrimdışı Nartallo

Babel şeytan gibi. Bir avuç euro için yapmadığı numara kalmadı kaç aydır. Kasten sabote ediyor takımı.

Çevrimdışı Librarius

Besiktas'in gercekten büyük hem de cok büyük bir Caner problemi var. Bir oyuncu kullandigi her 10 topun en az 8'izini rakibe verir mi? Bu maçta istatistiklere bakmak lazım. Tek basına neredeyse yaptigimiz toplam top kaybının en az yarisini bu yapti. Yeter ama. Biktirdi.

Maca gelince, takimi beğendim, mücadele ettik, cok pozisyon yakaladık ama beceriksizliğimizden 2 puani bıraktık.

Yanliz Senol Gunes Adem Ljajic'i bitirmeye and içmiş ve bunu başarmak uzere. Maca müdahale yapmaya bilmeyen bir hoca.

Babel kendisini sakınarak oynuyor. Gidicem diye bakıyor sanırım. Adam hic zorlamıyor, aldigi topu geriye oynuyor.

Oğuzhan icin zahmet edip bir şey bile yazmak istemiyorum artık.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

hocamız bekliyor 1-1 olduktan sonra zaman kazanmak için oyuncu değişiyor 90 da
ne diyelim tebrik etmek lazım böyle oyun görüşünü zaman kazanmasak belki bir tane daha yer
yenilebilirdik. Beraberliği kurtardı.

Suçlu hoca değil abi suçlu maçın 20.ci dakikasında oyunu kopartıcak o 2.ci golü atıcak santrafor almayan yönetimde.

Takımın yaş ortalamasını yükselten yönetimde.

Bugün sağ bek'te necip'i izliyorsak bu suç yönetimde.

Çevrimiçi Necmi

Ljajic neden oynamıyor gördük değil mi beyler ?

Eğer hücum bölgesinde kalite olsa Başak maçı 3 gol 3 puan bu maç 3 gol 3 puan olmaması için hiç neden yoktu Kalite eksikliği var hücum bölgesinde !Başka sorun yok.Hoca deniyor değiştiriyor ama malzeme bu arkadaş.Hücumda Q7 harici top tutan adam yok.Babel harici gol atar dediğimiz adam yok.

Töre Adriano iyileşecekler ve form tutacaklar.Ljajic performans artıracak.Babel hücum yönünde performans artıracak.Genel olarak Babel'i beğendim ama hücumda böyle olmaması lazım.Yani bunlar olursa ve net bir forvet alırsak şu takıma ligi rahat alırız bile.

Oğuzhan ilk yarı fena değildi 2.yarı oyunda bile görmedik.O da böyle olmamalı
babelin neresini beğendin merak ettim

Çevrimiçi levitate

Dorukhan alan oyununu Medel'den daha iyi biliyor. Pas iade oynama isteği ile tercih edilen oyuncu profili yani zoraki de olsa değişiklik Genk'e ceza sahası önünde oyuncu sokma imkanı tanıdı. Gol ve golden sonra olmak üzere o bölgeden iki net şut var.
nasıl buldun dorukhan'ı abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi 38life

Dorukhan alan oyununu Medel'den daha iyi biliyor. Pas iade oynama isteği ile tercih edilen oyuncu profili yani zoraki de olsa değişiklik Genk'e ceza sahası önünde oyuncu sokma imkanı tanıdı. Gol ve golden sonra olmak üzere o bölgeden iki net şut var.

Ama bir yandan da ilk yarıda ki önde şok baskı oyununda arkada kesici olarak Medel bulunmaz veli nimet. Hoca sezonun geri kalanında bu oyunu oynatacaksa Medel sahada olmalı. Ama aynı zamanda Dorukhan veya Atiba'dan biri de saha da olmalı. Takım şok presler yapmadığı zamanlarda, yorulduğu zamanlarda alan oyununu bilen Dorukhan ve Atiba gibi oyunculara ihtiyacımız olacak. Şok presler yaptığımız anlarda da Medel gibi bir kesiciye ihtiyacımız var. Bu durumda hoca Ljajic ve Oğuzhan ikilisinden birini kenarda tutacak.

Çevrimiçi Necmi

Banamı öyle geldi yoksa dorukhan çıktıktan sonra orta sahayı kaybettik mi

sana öyle gelmedi abi kaybettik.

Çevrimdışı Orhan_

babelin neresini beğendin merak ettim

Çok kötü tercihlerle oynadı.

Çevrimiçi levitate

Ama bir yandan da ilk yarıda ki önde şok baskı oyununda arkada kesici olarak Medel bulunmaz veli nimet. Hoca sezonun geri kalanında bu oyunu oynatacaksa Medel sahada olmalı. Ama aynı zamanda Dorukhan veya Atiba'dan biri de saha da olmalı. Takım şok presler yapmadığı zamanlarda, yorulduğu zamanlarda alan oyununu bilen Dorukhan ve Atiba gibi oyunculara ihtiyacımız olacak. Şok presler yaptığımız anlarda da Medel gibi bir kesiciye ihtiyacımız var. Bu durumda hoca Ljajic ve Oğuzhan ikilisinden birini kenarda tutacak.
dorukhan-medel-ljalic en mantıklı seçim gibi duruyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

ben anlamıyorum artık sen bir dakika bile hiç bir maçta şans verme sonra kalk genk deplasmanında 11 e sok.
güvenmiyorsan neden 11 yazdın güveniyorsan bu güne kadar aklın nerdeydi bize ozi tolgay işkencesi yaptın.

Çevrimdışı Fuat

Yok necmi abi dogru diyorsun orta sahayi kaybettik orda bile yanlis oyuncu degisikligi yapti.
Niye mac boyu hicbirsey yapmayan oguzhani cikarmiyon adamin pili bitti halen oyunda tutuyor.

Çevrimdışı Fikret

Oyunumuz mu değişiyor ? 2 maçtır çalışılmış bir düzen var belli.Hoca değiştirmiş bir şeyleri.Çalışmış takım.Ama olur mu ? Bu kadro yapar mı ? Pek emin değilim.
Neden derseniz ;
Son bölgede forvet bölgesinde kalite yok.Kanatlar Lens ve Q7 içeri giren çarpaz koşu yapan,denge bozan isimler değil.Babel hariç.Bu yüzden Babel'in daha sağlam oynaması ve Töre'nin de iyileşip form tutması şart kere şart.Böyle oynayacaksak Töre şart.
Bakın ilk yarıda Babel topla gidiyor.Genk ceza alanı bomboş.Caner içeri gireceğine iyice çizgiye Babel'in arkasına girdi Babel de yapmaması gerekeni yapıp pas verdi.Caner bomboş Genk ceza alanına yaptı ortayı.Çıldırdım yani.Caner'in oraya girmesi kadar Babel'in pas vermesi de hata.
Pektemek ile 10 dakika olur 30 dakika olur maç boyu sezon boyu olmaz.Love ile bu oyun hiç olmaz.Larin ne alemde bilmiyoruz.Güven kaliyor.Ve bundan sonra da Güven şans bulacak bence.Yani hücuma kalite lazım.Verip kaçacak oyun alan boşaltacak adamlar lazım. Babel serbest oynayabilir pekala ? Töre iyileşince Töre-Q7 kanatları ile Babel ortaya geçerse etkili olunabilir.
Caner de illa oynacaksa önde oynasın.Adriano'nun maç istikrarı yakalayamacağını farzedersek" umarım olmaz" sol defans transferi yapılsın Caner öne geçsin.Hoş daha forvet orta alan sağ bek transferleri yapılacak bir de sol transfer istiyorum ben laf yani şu ettiğim  :evillol:
Ha bu arada Genk çok genç yaw.Bizim takım çok yaşlı yaw diyenlere de selam olsun.İlk yarıda kalite olarak değil ama diğer yönlerden adamlara üstünlük kurduk çok rahat.

Bakalım 2-3 maç daha izleyelim eğer böyle oynayacaksak artık şu takıma 3 net transfer şart.Bu hücum hattı ile olmaz çünkü.Yarı yolda kalırız pilimiz biter.Gol falan da atamadan biter hem de boşa atarız her şeyi.
Valla takima transfer sayisi yazilir da yazilir.
Gecen sene yapilan fiyasko Medel-Lens-Negredo 3lusu yetmezmis gibi Love in gelmesi belimizi buktu. Bunlara Vida da eklenebilir.
5 tane oyuncu hepsi de absurd maaslar aliyor. Yas ortalamasi 30ustu 5 tane oyuncuyu bir sezonda aliyoruz akil almaz. Oyuncu tipleri oyunumuza da uymuyor.
Gecen sene Medel-Lens-Negredo alacagina bir Aboubakar alsaydin, devre arasina da Atiba tipinde genc bir on libero alsaydin tamamdi.
Bu sezona da sol-sag bek belki bir de kanata takviye yapar ilerlerdik.

Su an bircok mevkide eksik var.
Ljajic-Ozzy-Lens gibi fark yaratmasini bekledigimiz adamlar yetersiz gozukuyor.
Bize lazim olan sey su an skoru alacak oyuncu. Herseyi gulluk gulistanlik yapacak oyuncu lazim.
O da santrafordur.
Basaksehir macinda 1 gol atsak mac 1-1 bitse tum camianin morali baska olacakti.
Genk macinda 2yi atsan 3,4u de belki diger oyuncular kacirmayacakti.

Emin olun su Genk macindan galibiyetle donsen onumuzdeki 2-3 hafta oyuncularin motivasyonu %10 artardi.
Oguzhan siradan bir pasla yada Aboubakar'la yaptigi verkaclar gibi bir sekilde asist yapsa onumuzdeki haftalarda emin olun performansi %50 artar.
Hem sonuc kotu, hem bireysel performanslar oyuncularin kendilerini tatmin etmiyor. Sonra o son vuruslar, paslar da guvensiz oluyor.

Bize mac alacak santrafor lazim.

dorukhan-medel-ljalic en mantıklı seçim gibi duruyor

adriano yoksa medel sol bek'e.

Atiba-Dorukhan-Ljajic

Yok necmi abi dogru diyorsun orta sahayi kaybettik orda bile yanlis oyuncu degisikligi yapti.
Niye mac boyu hicbirsey yapmayan oguzhani cikarmiyon adamin pili bitti halen oyunda tutuyor.

dorukhan sakatlıktan dolayı çıktı yalnız  :alala:

2 oyuncumuz sakatlıklardan dolayı lens ve dorukhan.

Çevrimiçi Necmi

Çok kötü tercihlerle oynadı.
yemişim tercihini bütün topları ezdi yada kaybetti
hiç gücü kalmamış adam geçemiyor eskiden yapabildiği yan kat edip şut çekmekti artık
onuda yapamıyor. bu sefer artık çekilmez oluyor

Çevrimiçi 38life

Spiker ve yorumcu "Babel iyi" falan diyince bir an kanalı değiştirecektim yanlış maçı açtım galiba diye.

Çevrimdışı caner.eryigit

yemişim tercihini bütün topları ezdi yada kaybetti
hiç gücü kalmamış adam geçemiyor eskiden yapabildiği yan kat edip şut çekmekti artık
onuda yapamıyor. bu sefer artık çekilmez oluyor
Kanaması var abi kontratla alakalı Ocak’ta durumu ne ise belli olsa da o da rahatlasa biz de rahatlasak..
Golcü de alacaksak 1 Ocak ta idmanda olsun oynatmaz Şenol hocam 10 hafta bekler kulübede ;)