19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş
19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş Skor : Trabzonspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 15.03.2016 Saat : 19:30 Stadyum : Hüseyin Avni Aker Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 142359 defa] 19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

Çevrimdışı MEHMET BEŞİKTAŞK

Bu takım cumartesi maç yaptı istanbuldan uzak sadece 2 gün dinlenebildik çok torgun takım
Cenk oyunu hareketlendirebilir  :money:
BİR DERDİM VAR BİN DERMANA DEĞİŞMEM...

Çevrimdışı berkotistis

Neyi bekliyorsun be adam neyi. Şu takım ne gibi bi umut vaat ediyorda neyi bekliyorsun hala değişiklik için

Çevrimdışı MUTE

Trabzonspor 11'inde biz 12'sinde mac yaptık. Oyundan düsmek gayet normal. 2,5 günde bu 2. macımız

Çevrimdışı tangaz

rakip tandem 1.95 e yakın biz tek santrafora orta açıyoruz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı fatih e.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Hocam Olcayı al Allah aşkına 10 pozisyona girsin 11 tane kaçırsın ama pozsiyon olsun. Kerim önünde ki adama pas veremiyor yeter ya
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı cisse557

Çok güzel izliyorsunuz hocam.

Çevrimdışı fatih e.

Çevrimdışı MUTE

Bu macta gol atarsak sadece duran toptan geleceği net gibi.

Çevrimdışı Jukebox

Kanser olduğumuz bir başka maç daha.
Liderlik gidiyor ve herkes izliyor resmen.

Hakem cidden rezil
Şenol Güneş çok formsuz

Çevrimdışı ALDENYX

Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Senol hoca uyuyor ve bunu her maç yapiyor  :s20: :s20: :s20: :s20:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Orhan_

Şenol hocanın değişikliği yapması lazım ama bizim gibi izliyor. Beyni dondu heralde

Çevrimdışı tangaz

quaresma ne aptal bir ortadır bu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Orta saha neden bu kadar hareketsiz. Atiba'nin biraz daha ofans yaparken oyunun icinde olmasi gerekiyor.

Olcay ve Cenk'in girmesi lazim.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 01:45:00 Ömer ]

Bomboş kaleye atamadı. Cenk olsa bir tane yerleştirmişti şimdiye

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ya sen akılsızsız adamsın ya. Pasın sana geleceğini bile bile ofsaytta beklemek nedir.

Al birini vur ötekine.

Bi güzel uyuyoruz.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı Kemal

Sözümü geri alıyorum gomez Almeida nin 1 tık altidir

Gomez cidden mental olarak birmiş

Etiketler: