19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş
19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş Skor : Trabzonspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 15.03.2016 Saat : 19:30 Stadyum : Hüseyin Avni Aker Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 142336 defa] 19.Hafta / Trabzonspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Müdahale şart takıma. 70'i mi bekleyecez?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı OrhanAker

Güzel uyuyoruz..mışıl mışıl

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

gomez kötü ozzy kötü Q17 kötü kerim kötü ismail zaten rezil işimiz zor bu oyunla
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ersoy

Hadi artık değişiklik.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Kartal39

Takım çok yavaş. Atiba bile kağnı gibi hareket ediyor.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Uyuyor abi herkes uyuyor.

Böyle mi saldıracaksınız liderlik için ! :s20:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı fatih e.

Çevrimdışı ALDENYX

Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı atalay

Quaresma, futbol hayatını "çizgide" bitirecek.

Çevrimdışı Kemal

Olcayı al cenki al allah askina hoca bi müdahele et

Çevrimdışı Oktay

trabzonlu yusuf tek başına bizi kitledi

Çevrimdışı tangaz

yanlış oynuyoruz pas oyunu sıfır herkes kendisi bişeyler yapmaya çalışıyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kerim-Necip-Tosic-İsmail

Oyun zekası sıfır oyuncular. Sahada oldukları her saniye kaybediyoruz maçı.

Çevrimdışı Orhan_

Şu trabzonu yenemezsek diyecek ne var ki? Hakemi geçti olay artık. Ekstra kötüyüz gol yollarında.. Q7 nin de acilen çıkması lazım. Şenol hoca uyuyor yine.

Çevrimdışı Kemal

Quaresma, futbol hayatını "çizgide" bitirecek.

Hocada izliyor iste

Çevrimdışı fatih e.

Çevrimdışı Jukebox

dk 63 hala değişiklik olmadı.  :s20:
Tamam hakem kötü de biz hiç istekli oynamıyoruz.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AigleBordeaux

Senol hoca neden hep bu kadar bekliyor ya  :s20:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Savaş

Biri hocayı uyandırsın.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı kartal43

zor deplasman olsa hadi neyse de bitmiş trabzonu da yenemeyeceksen hangi kritik maçı kazanıcaz.

Çevrimdışı Factatum

Maçı berabere bitirmek için oldukça gayret gösteriyoruz. L

Çevrimdışı tangaz

bu oyunla ancak rakibin bireysel hatası ile gol atabiliriz. kendi oyunumuzla değil!

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu kadar uyuşuk olmaya hakkınız yok!

Bu nedir ya ne izliyorum ben.

Etiketler: