32.Hafta / Beşiktaş - Konyaspor
32.Hafta / Beşiktaş - Konyaspor

Beşiktaş Forum|32.Hafta / Beşiktaş - Konyaspor Skor : Beşiktaş - Konyaspor Tarih : 18.05.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Torku Arena Hakem : Kamil Abitoğlu Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32.Hafta / Beşiktaş - Konyaspor  [Okunma sayısı 114198 defa] 32.Hafta / Beşiktaş - Konyaspor

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Olasılıklarıa bakıyorum ve gerçekçi olanı seçiyorum tek olay bu  :icool:
Yine soruyorum nolur nolmaz; Luce de hiç mi ihtimal yok :biggrinking:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Oktay

bizde muzzam bi pusu kültürü var stat biter fikret orman istifa sesleri ayyuka çıkar..fikret orman ben bırakıyorum desin olagan üstü kongre olsun stat en az 5-6 ay durur o yüzden pusudakiler  fikret ormanın  bir an önce statdı bitirmesini bekliyor

Çevrimdışı ALDENYX

şenol güneş fb..gs  harici hiçbir takımı şampiyon yapamaz.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı ALDENYX

bizde muzzam bi pusu kültürü var stat biter fikret orman istifa sesleri ayyuka çıkar..fikret orman ben bırakıyorum desin olagan üstü kongre olsun stat en az 5-6 ay durur o yüzden pusudakiler  fikret ormanın  bir an önce statdı bitirmesini bekliyor

katılıyorum....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2015, 22:32:24
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Olağanüstüye gerek yok zaten. Kalması lazım 1 sene daha.

2016'da gerçekten seviyorsa menfaati yoksa kendi bırakır.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi mayguntr

Kral adam ya , gelsin taksit maksit kombine almayan adam değildir  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2015, 22:33:12
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu insanların günahı ne

Sağdan 2.ye yazık daha yolun başında  :evillol:

Daha neler yaşayacak neler  :evillol:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı o2bucak

Jurgen Klopp veya Mircea Lucescu gelse  :ebebe: :ebebe: :ebebe:

Çevrimiçi Samet Ç

Sağdan 2.ye yazık daha yolun başında  :evillol:

Daha neler yaşayacak neler  :evillol:
Maalesef daha bunlar iyi günleri :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2015, 22:34:30
  • Beşiktaş / Bodrum

Trabzon'u yaptı 2011'de 82 puan yetmez mi?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

Kral adam ya , gelsin taksit maksit kombine almayan adam değildir  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
Vuvuzela hakkinda yaptigi yorum beni benden almisti...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Çağatay

Olm cok ciddi krizdeyiz ve 3 sene oncesine gore bir degisen yok kriz buyuyerek dewam ediyor. Ne olacak nasil olacak yada kac yil sonra olacak sorularini dusunmekten daraldim...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Oktay

Olağanüstüye gerek yok zaten. Kalması lazım 1 sene daha.

2016'da gerçekten seviyorsa menfaati yoksa kendi bırakır.
zaten çarşı fkret ormanı sevmiyor ilk atak ordan gelecek 

Çevrimiçi Renton

Menemen yaptığımız günleri özledim
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Attila

Trabzonspor'u yapti ya hem de 82 puan toplayarak, zaten o yuzden Sampiyonlar Ligi'ne Trabzonspor gitti, Fener yerine. Bizse ayni sezonda 54 topladik, yani Senol Gunesli Trabzonspor bize 30 puan fark atti. Ayrica 3 defa da sampiyonlugu kilpayi kacirip 2. yapti. Bu arada biz ne zaman en son ikinci olmustuk?

Arkadaslar Trabzonspor gibi bir takimla iki tane Istanbul kulubunu gecip 2. olmak da buyuk bir istir.
Senol Gunes

Çevrimdışı Efe

Jurgen klopp gelse ayni dortmund sitili tam bize uyan bi antrenör ama nerde
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2015, 22:36:51
  • Beşiktaş / Bodrum
zaten çarşı fkret ormanı sevmiyor ilk atak ordan gelecek 

Konu Çarşı filan değil artık abi.

Herkesin ön görüsü stratejisi bir yere kadar.

Fikret Orman zaten geçiş döneminde başkanlık yapabilirdi.

Ondan sonrası başka bir yer. Orayı Bilic gibi başkan da kaldıramaz. Onun da yaşanmamışlıkları çok bariz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı talha

Hacı Fikret Orman'a da kızamıyorum ki . Adam geldiğinde bir ton borç. Sırıf tesis, sıfır altyapı, rezil bir futbol,basketbol takımı...

Yıkmak kolay yapmak çok zor iştir. Bir binayı 5 aya dikersin yıkması 3 gün sürer.

Ben halen daha derim. Heba görüyorüz ama hakkatten ben bu seviyeye bile geldiğimize şükrediyorum bir nebze.

İnşallah YD ya da Serdar Adalı dönmez geriye. İkisi birbirinin sarı ile laciverti. Bize öyle bir adam lazım ki kendisi arka planda kalmaya korkmayacak. Gizli kahraman olmayı seçecek. Biz iki adam kaybettik. Altınsay ile Özen. Çünkü yönetimde ki herkesin kafasında kahraman olmak vardı.

YD ve Serdar kahramanlığı geç kurtarıcı olmak isteyecek ve biz çok daha büyük bir batağa sürükleniriz.

Hasan Arat diyecem gelmiyor. Altınsay takımdan küsmüş. Metin Tekin ntvspor'da ki kaymağından vazgeçmez. Karadeniz falan allah yazdıysa bozsun.

Valla Beşiktaşın işi de zor be. Kimse taşın altına elini koymuyor ki.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı eski inönü

Trabzonspor'u yapti ya hem de 82 puan toplayarak, zaten o yuzden Sampiyonlar Ligi'ne Trabzonspor gitti, Fener yerine. Bizse ayni sezonda 54 topladik, yani Senol Gunesli Trabzonspor bize 30 puan fark atti. Ayrica 3 defa da sampiyonlugu kilpayi kacirip 2. yapti. Bu arada biz ne zaman en son ikinci olmustuk?

Arkadaslar Trabzonspor gibi bir takimla iki tane Istanbul kulubunu gecip 2. olmak da buyuk bir istir.
hocam katılıyorum :ok: Trabzonun zorluguyla başa çıkmış adam Beşiktaş'ta daha iyisini yapar

ysariusta

• Ziyaretçi

Hiç futbol oynamamış, hatta sağlıklı hayat için spor bile yapmamış gibi bir 11 izledim sahada ben. Hala Abitoğlu'na bilmem neye dalıyorsunuz. Haftaya pikniğe gidiyorum ben. Ne derbi heyecanı bıraktılar ne futbol keyfi.

Çevrimdışı ZORBEY

Çok kısa bir yazı olacak...

Şampiyonluk Akhisar'da kaçtı!

Beşiktaş taraftarı bugün Ankara'da cevabı verdi zaten, maça gitmeyerek!

Tolgay çıktı, orta saha bitti!

Demba Ba çıktı, Konyaspor biraz ileri çıktı!

Günay kornerden gol yedi!

En son hatıladığım Mustafa Denizli kornerden Altay forması ile gol atmıştı!!!

Bir sezon daha heba oldu... Önce Feda, şimdi Heba, seneye stad bitmez ise yeni sezonun adını şimdiden söyleyim Facia...

Biliç ise bildiğiniz gibi "Panik yok, adaletli bir maç oldu..."

bence şampiyonluk AkhisarSpor macında gitmedi. masa başlarındaki şampiyonluk İBB macında başlamıştı ve bizim icin o mac günü bitmişti ŞAMPİYONLUK..
İBB macında bizi resmen bictiler ama hakemler 3 maymunu oynayıp eyyamcılık yaparak şunu ima ettiler.. " boşuna zorlamayın şampiyon siz değilsiniz" dercesine kararlar ve haksızlık yaptılar BIKMADAN UTANMADAN.!!
ben bu ülkede adaletin olmadığına İBB macından sonra kesin kanaat getirdim.
bu ülkede adalet doğruyu söyleyenden yana değil, iktidari ziyaret edip el öpmeye gidenlerden yana işler her daim. biz şampiyonluğu aslında bu İKTİDAR gitmeden olacağımızı bile artık sanmıyorum.
başımıza bir geziparkı lanetini sardılar, önce vatan haini sonrada hükümeti düşürmekle sucladılar, şimdide bedelini ödetiriyorlar..
beşiktaşa kim gelirse gelsin bu iktidar olduğu sürece biz artık 2. bile olamayız CÜNKÜ adalet yok arkadaş
dürüstlükten bahsediyoruz her zaman, bu ülkede şikeden cirkeflikten eyyamcılıktan başka hiçbirşeyin ön plana cıktığını gören varmı?
varsa bana sölesin biri, cünkü gercekten yanılmak istiyorum.!!
KarabükSpor a yapılan haksızlık kimse farkında değil cünkü gündeme getirilmedi, gündeme başka konuları sürdüler, adamları bile bile kümeye attilar. SIRF rizespor düşmesin diye, rizespor sezonun son macını güle oynaya prestij macı yapacak kankileri ile, neyse daha fazla uzatmaya gerek yok. her kim beşiktaşımın hakkını yediyse yada destek dahi vermişsse allahından bulsunlar.

"Saygı disiplin ve Adaletin olmadığı yerde Herkes Suçludur.."
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Oktay

Konu Çarşı filan değil artık abi.

Herkesin ön görüsü stratejisi bir yere kadar.

Fikret Orman zaten geçiş döneminde başkanlık yapabilirdi.

Ondan sonrası başka bir yer. Orayı Bilic gibi başkan da kaldıramaz. Onun da yaşanmamışlıkları çok bariz.
adam popilist başkanlık yapmadı diye bunları hakketmiyor stat denen gerçek bir sorunumuzu çözdü bu bile ona saygı duymamızı gerektiren bi olay...fikret orman harici başkanlarada fikret ormanı sevenler muhalefet olacak yani anlayacagın o koltukta kimse rahat oturamıcak

Çevrimdışı Deniz

Yönetim icin konusmak erken daha 1 sene daha haklari var ve son sanslari.
eger gelecek sezon da sportif basari gelmezse borc iki katina cikmis,voleybol takimi kume dusmus,basket takımı siradanlasmis, amator branslar can cekisiyor,transfer kisitlamasi gelmis,sanmıyorum,orman aday olmaz.olsa da secilme sansi cok dusuk olur.

Bunlar icin erken insallah onumuzdeki sezon sampiyon olur da bunlari konusmaya gerek kalmaz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı COB

Bilic sezonun genelinde yetersiz oldugunu zaten kanitlamisti. Sadece futbolu anlamayan taraftarlar icin 10 gunluk kacinilmaz sonu yasatti.

Taktiksel acidan cok beceriksiz. Bir cok maci oyuncularin performansiyla, bazilarini sansla, bazilarini da bireysel performanslarla kazandik. Puan kaybettigimiz maclarin 90%'da Bilic'in ciddi katkisi olmustur. West Ham'a gitse 1 sezonu zor tamamlar. Ozellikle son donemde takimi sakin oynatmasi gerekirken ki gergin ve telasli tavirlari gosterdi ki bu yolda daha cok toy. Lokomotiv Moskova da zaten 7 ci falan bitirdi sezonu.

Mircea Lucescu gelmez gibi gozukuyor. Senol Gunes ise gelirse goze hos futbol (ki buna yatkin bir kadromuz var) oynariz, en buyuk katkisi bazi oyuncularimiza level atlattirmasi olur, Oguzhan, Kerim, Tolgay gibi oyuncular 1-2 seviye ileriye gider onun takiminda, onun disinda da sampiyonluk gene zor olur.

Etiketler: