2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 323 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6172580 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı yoruk

Yetersizlik bir türlü doğru ikiliyi yakalayamamaktan oluyor.Yoksa gayet sağlam bir rotasyon orta alan.Ama bu 3 oyuncunun 4.yıllları birlikte yine de bir takım sıkıntılar oluyor.

Ayrıca kupa maçında 2.maça rotasyonlu çıkamıyoruz yine.Bu da mühim.Sağ bek yedek yok.Tosic giderse 2.yarı kalanında doğru düzgün yedek rotasyon yok.Medel oraya kayar deriz ama bu sefer Medel'i orta alanda sık sık kayırmış oluruz.Lens artık iyice geri plana düşecektir bence.Hele Töre'nin durumu nasıl bilmiyorum ama biraz da hocanın aklına düşecektir.Ama tabi oynamaz bu durumda iken.

Love-Negredo oynasın bir görelim de başka şey istemiyorum.Gerek kalmayacak çünkü başka şeylere. :D

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi Necmi

geçen sene olcayı yuhlamışlardı.seyretmeyi bilmeyene devretmemek lazım.yada başıboş hepsini bir araya getirmemeli.
Ben o olaydan sonra tanımadığım hiç kimseye kombine devretmiyorum.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

ya bize ne bize ne Beşiktaş başlığında ?

Dostum yapma lütfen. Burada yemek muhabbeti de film muhabbeti de dönüyor arada.. Sabahtan beri GS'nin Ndiaye transferi konuşuluyor ses etmiyorsun. Adam Konya'dan bahsetmiş ortaya çıkıverdin :D Gören de her kurala uyduğunu sanacak..

Çevrimdışı yoruk

Fatihi
Fatih'in oynaması şu anki durumda şartlarda hiç katkı sağlamaz.Çünkü takımda birbirlerine alışması gereken isimler var halen.Durum bu iken Fatih oynamaz idi ,doğru oldu oynamaması.

Çevrimdışı cursedofdragon

Dostum yapma lütfen. Burada yemek muhabbeti de film muhabbeti de dönüyor arada.. Sabahtan beri GS'nin Ndiaye transferi konuşuluyor ses etmiyorsun. Adam Konya'dan bahsetmiş ortaya çıkıverdin :D Gören de her kurala uyduğunu sanacak..

haklısın bundan sonra kazandıgımız her maç sonrası gelip birşeyler konuşup konuyu değiştirelim.

Benzinde 6 lirayı geçti.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fatih'in oynaması şu anki durumda şartlarda hiç katkı sağlamaz.Çünkü takımda birbirlerine alışması gereken isimler var halen.Durum bu iken Fatih oynamaz idi ,doğru oldu oynamaması.
Ne zaman oynayacak peki fatih? Nasıl gelisecek cocuk? Aslında fatih in sezonda 30 35 mac oynaması lazım ama olmuyor iste. Bak avrupa takımlarina. 18 19 20 yasindaki oyunculari sezonda en azindan 15 20 mac oynatiyorlar.
Fatih aksoy cok yetenkli oyuncu. Harcamayız umarim..

Çevrimdışı tangaz

haklısın bundan sonra kazandıgımız her maç sonrası gelip birşeyler konuşup konuyu değiştirelim.

Benzinde 6 lirayı geçti.

yarında mazota zam varmış 12 kuruş sanırım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Benzinde 6 lirayı geçti.

Yine elmayla armutu karıştırıyorsun. Adam bir Anadolu takımının nasıl olupta bu kadar çok para harcadığını transferle ilgili başlıkta sorgulamış. Üstelik 2 isim de Beşiktaş'a transfer olabilecek adamlardı, zamanında yazılıp çizilmiş adamlar.. Çok alakasız göremiyorum ben. Konuyla ilgilenmiyorsan cevap yazmazsın.. Benzin fiyatıyla bu konu aynı alaka düzeyinde mi allah aşkına?

Yine elmayla armutu karıştırıyorsun. Adam bir Anadolu takımının nasıl olupta bu kadar çok para harcadığını transferle ilgili başlıkta sorgulamış. Üstelik 2 isim de Beşiktaş'a transfer olabilecek adamlardı, zamanında yazılıp çizilmiş adamlar.. Çok alakasız göremiyorum ben. Konuyla ilgilenmiyorsan cevap yazmazsın.. Benzin fiyatıyla bu konu aynı alaka düzeyinde mi allah aşkına?

tamam sen haklısın bu arada o arkadaş leblebi gibi gol atan talisca için 60'dan sonra oyuna girsin diyor bunuda savunuyormusun ?

Yada Beşiktaş'ın oyuncusuna hakaret etti bunlarıda savunuyormusun ?

tamam sen haklısın bu arada o arkadaş leblebi gibi gol atan talisca için 60'dan sonra oyuna girsin diyor bunuda savunuyormusun ?

Yada Beşiktaş'ın oyuncusuna hakaret etti bunlarıda savunuyormusun ?

Arkadaşı tanımam etmem ne dediyse kendini bağlar. Ben sadece sabahtan beri GS'nin Ndiaye transferi konuşulurken bişey demeyip, Konya'nın transferinden bahseden birine isyan etmene şaşırdım  :lol:

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2018, 23:05:51 3:10 to Yuma ]

[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2018, 23:06:02 3:10 to Yuma ]

Çevrimiçi Necmi

Talisca ilk devre şu oyunun yarısını oynasa şuan Liderdik

Bosna demedik sen eskiye don biz deliye dönelim diye yalnız Golde çok klas vurdu beee

Öyle bir vurduki auta çıkacak sandım Luk diye içeri düştü top :D
sorun talisca değildiki ne zaman talisca iyi oynamaya başladı orta oyununu bırakıp pas oyununa dönünce ben bütün ilk yarı boyunca talisca merkezli oyuna dönmeliyiz dediğimde millet dalga geçiyordu.
çoğunluk hep gördüğünden sonuç ve fikir çıkarmaya çalışıyor hiç yaratıcı beyin yok elinde gole en yakın oyuncun varsa topu onla buluşturursun forvetin olması gereken yerde ceza sahasıdır aslında durum bu kadar basit bunu yapar ceza sahası çevresinde ve içinde topu dolaştırırsan gol gelmesi kaçınılmazdır.
futbol basit oyun yeterki basit oynamayı öğren kuralların dışına çıkma kaliten yeter gerisine.

Çevrimiçi Necmi

Metin albayrak transfer sezonunu kapattığımızı söylemiş.Ne gidecek var ne gelecek var demiş.

Elimizde ki kadro böyle

Kaleciler ;

Fabri
Boyko

Tolga
Utku

Sağ Bekler ;

Gökhan

Stoperler ;

Pepe
Vida
Tosic

Atınç
Fatih

Sol Bekler ;

Adriano
Caner

Ön liberolar ;

Atiba
Medel

Tolgay
Oğuzhan
Necip
Veli

Sağ kanatlar ;

Quaresma
Lens

Aras

Töre

Sol kanatlar ;

Babel

Oyun Kurucu ;

Talisca

Forvetler ;

Love
Negredo
Larin
Pektemek

Şuan 16 yabancı var boyko ve aras'ı bildirmeyip yerine love ve negredo'yu eklicez.
Bir tane negredo yetmiyormu ikincisinide ekliyoruz :bandit:

Çevrimiçi Necmi

burda yemek muhabbeti döner film muhabbetide döner 12 den sonra pek sıkıntı yaratmıyoruz konu dışına
ama asla renkli muhabbeti dönmez Beşiktaş sayfalarında başka konular olur ama başka takımlar olmaz
gündüzki yazılarıda geç gördüm aslında kendileri kapatsın konuyu diye ses etmedim ama bu konularda
daha dikkatli olmak lazım başka takımlar bizim sayfalarımızda yer almayı haketmiyor. buraları onların haberleriyle kirletmemek lazım.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Arkadaşı tanımam etmem ne dediyse kendini bağlar. Ben sadece sabahtan beri GS'nin Ndiaye transferi konuşulurken bişey demeyip, Konya'nın transferinden bahseden birine isyan etmene şaşırdım  :lol:

sadece ndiaye değil Başakşehirin ardayı nasıl aldıgı maaşı falanda konuşuldu diye hatırlıyorum..

yani onunla bu aynı konu sanırım..

o yüzden cok uzaga gitmeye gerek yok..

Ama o arkadas 3:10 muydu onun bazı msjları gozume carpıyorda bazen ben bile sinirleniyorum..

sanırım ismini yanlış telafuz edersem kusura bakma.. Gülhan'da öyle msjlara sinirlenip yazmıştır.. Yoksa çok karışmaz kimseye hatta kendisi de muhabbete katılır.

Çevrimdışı tangaz

sorun talisca değildiki ne zaman talisca iyi oynamaya başladı orta oyununu bırakıp pas oyununa dönünce ben bütün ilk yarı boyunca talisca merkezli oyuna dönmeliyiz dediğimde millet dalga geçiyordu.
çoğunluk hep gördüğünden sonuç ve fikir çıkarmaya çalışıyor hiç yaratıcı beyin yok elinde gole en yakın oyuncun varsa topu onla buluşturursun forvetin olması gereken yerde ceza sahasıdır aslında durum bu kadar basit bunu yapar ceza sahası çevresinde ve içinde topu dolaştırırsan gol gelmesi kaçınılmazdır.
futbol basit oyun yeterki basit oynamayı öğren kuralların dışına çıkma kaliten yeter gerisine.

orta oyununda da en etkili isim talişkaydı şu milli takım seçmelerininde etkisi var sanırım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

sadece ndiaye değil Başakşehirin ardayı nasıl aldıgı maaşı falanda konuşuldu diye hatırlıyorum..

Ama o arkadas 3:10 muydu onun bazı msjları gozume carpıyorda bazen ben bile sinirleniyorum..

sanırım ismini yanlış telafuz edersem kusura bakma.. Gülhan'da öyle msjlara sinirlenip yazmıştır.. Yoksa çok karışmaz kimseye hatta kendisi de muhabbete katılır.

gülhan rakip takım ve oyuncuları ile ilgili makara con benjamin toşak içerikli sohbetlere hemen atlar katılır yanii  :D
ama
rakiplerle ilgili bilgi vb görürse anında dalar
sonra kokudan da renkli yakalar
ekürim mylife lk zamanlar paso tuvaletten bağlanırdı foruma tabi kimse bilmiyor adamın wc.de olduğunu gülhan dedektörler açık bekliyor gene hemen atlamıştı aha renkli yakaladım die  :D

Çevrimiçi Necmi

Benim tarzım farklı, kimseye cevap vermeyi pek sevmem, kimseye de hakaret etmem, kimseye bulaşmam, vaktim yok zaten.

Tanımak isteyenlere ekşi sözlük nickimi de yazdım, winona soul, girin bakın nasıl insanım.

Ignore'a aldığım arkadaş benim yazdıklarımı neden görüyor o da ayrı mesela, pek bir işe yaramıyor o fonksiyon.
buna tarz demeyelimde yaşına uygun üslupla konuşuyorsun diyelim
pek Beşiktaşlı üslubu değil bu ve insanlarda dikkat çekiyor tepkiye neden oluyor.
genelde tüm yaşıtlarında olduğu gibi bir takıma karşı gizli hayranlığın var farkında değilsin belki
ama üye olduğundan beri seni takip ediyorum. Benimde dikkatimi çekti ne olduğunu anlamaya çalıştım hep.
ilk tepkim renkli olmuştu sonra yaşına baktım gözlemeye değer buldum çok karşılaşıyoruz burda.
bu arada Gülhanda tazının av kokusu aldığı gibi renkli kokusu alır :D
bir kere koku aldımıda durduramıyorsun :bandit:

Çevrimiçi Necmi

gülhan rakip takım ve oyuncuları ile ilgili makara con benjamin toşak içerikli sohbetlere hemen atlar katılır yanii  :D
ama
rakiplerle ilgili bilgi vb görürse anında dalar
sonra kokudan da renkli yakalar
ekürim mylife lk zamanlar paso tuvaletten bağlanırdı foruma tabi kimse bilmiyor adamın wc.de olduğunu gülhan dedektörler açık bekliyor gene hemen atlamıştı aha renkli yakaladım die  :D
kokular benzerlik taşıdığı için yanlış koku almışdır ayırt edememiş çocuk ne yapsın :D

Çevrimiçi Necmi

arda olayı farklı Beşiktaş gündeminde bir oyuncuydu. Hatta alıyordukta
konuşulması normal.

Çevrimiçi Necmi

şu transfer sezonu bitsin artık maçlara odaklanalım. gerçi bizim için bitti ama
hepten bitseydi daha iyiydi. yanlız renklilerde acından ölüyor transfer bile yapamadılar
en iyi kadroya sahipken biz 3 oyuncu ekledik kadroya kıskançlıktan kuduruyorlardır. :D
beter olsunlar daha yetmez bu

[ Son Düzenleme: 31 Ocak 2018, 23:06:29 3:10 to Yuma ]

Etiketler: