Passolig (E-Bilet) - | BJK Passolig 637.236 (15 NİSAN 2018)
Passolig (E-Bilet) - | BJK Passolig 637.236 (15 NİSAN 2018)

Beşiktaş Forum|Passolig (E-Bilet) - | BJK Passolig 637.236 (15 NİSAN 2018) Arkadaşlar,lig Passolig projesinin belirli kısımlarında profesyonel olarak görev aldım. Bu kapsamda bazı detaylara hakimim ve görüyorum ki

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Passolig (E-Bilet) - | BJK Passolig 637.236 (15 NİSAN 2018)  [Okunma sayısı 379249 defa] Passolig (E-Bilet) - | BJK Passolig 637.236 (15 NİSAN 2018)

Çevrimdışı Efe

Dün Akbank atm sinden para yatırayım dedim, 2 lira almaya başlamışlar..

Bu yapılana karşı çıkarım ben işte.

Madem şuben yok, o zaman para almayacaksın bu yatırma işinden..

iyice rant kapısı olmuş o zaman müşteriden kaç kıl koparırsak kardır mantığı olmaz işte  :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Volkan Başaran

Şu an ücretsiz senecekleriniz

Ptt atmsi
Ve günde bir kez vakıfbank atmsi
Yada kredi kartı ile aktarim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Efe

25 nisan itibariyle 165.312 adet bjk passolig kart satılmış ay başından bu yana 3 bin adet satılmış sezon bitişine az kaldığı için kart satışlarıda durma noktasına gelmiş yeni sezonda neler olacak bakalım :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

ysariusta

• Ziyaretçi

Ali Rıza master card yada Visa card tüm kartlar için var. Paso lig  de master card zaten. Volkan doğru söylüyor atm yoksa ücretsiz olmalı. Bunu defalarca söyledim bu yolla bir bankaya müşteri yaratılıyor. Bir bu rekabete aykırı,  iki dayatma olması nedeniyle anayasa 'ya aykırı üç insani olarak yanlış. Ben  mesela Adana ya gitsem Demirspor maçını izlemek isterim. O tribünde olmak isterim ama bilet satmıyor işte. Bu ülkede bazılarının günah işleme özgürlüğü bile var maça gitme özgürlüğü yok

Çevrimdışı ALI RIZA

Ali Rıza master card yada Visa card tüm kartlar için var. Paso lig  de master card zaten. Volkan doğru söylüyor atm yoksa ücretsiz olmalı. Bunu defalarca söyledim bu yolla bir bankaya müşteri yaratılıyor. Bir bu rekabete aykırı,  iki dayatma olması nedeniyle anayasa 'ya aykırı üç insani olarak yanlış. Ben  mesela Adana ya gitsem Demirspor maçını izlemek isterim. O tribünde olmak isterim ama bilet satmıyor işte. Bu ülkede bazılarının günah işleme özgürlüğü bile var maça gitme özgürlüğü yok
Bende onu diyorum BU card sistemi varsa chip varsa tüm bankalara ortak kartı yaparsın olur biter...!

Çevrimdışı Fatih

Nasil bir sistemsin anlamadik (Küfür Yasak)₆... Yine tribun kapatma cezasi geldi... Bir ton da para... Sen ne icin varsin haci?
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı muhalefet

Umarım taraftarımız bu kartın passolig değil faşolig olduğunu ve tek amacının rant olduğunu en kısa zamanda anlayacaktır.
Neden bu kart sadece ligde geçerli? Türkiye kupasında kimse küfür etmiyor mu? Saha olayları olmuyor mu?
Bu kartla tribün olayları bitecek dediler ee madem bitecek kaldırın derbilerdeki deplasman yasağını? Yok canım ne gerek var.
Küfreden taraftar ceza alacak dediler, bütün tribünü kapattılar, küfretmeyenlerin tek suçu küfredenlerle aynı tribünden bilet alması.
Ama amaç en başından belliydi. Yapacaksan böyle bir sistem TFF üzerinden yapacaksın.
Ben neden maça gitmek için banka müşterisi olmak zorundayım? Neden her yıl bankaya 25 lira para vermek zorundayım? Neden her bilet aldığımda 2 lira bu bankaya gidiyor?

Çevrimdışı Fatih

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Fatih

Anayasal bir suç yok Passoda.

Anayasal suç olsa, Kulüplerin çıkarttığı kartlardan sonuç alınırdı.

Bilet almak için kulüpler istediği şartı koyar..

Mesela Fenerbahçe önce Fenerkart ve Fenercell içi  Galatasaryada Gs bonus ve Gs Mobile için satış yapıyor.

Passo kart senin passo kartın ile Ankada yada Adanada maç izlemene engel olan bir durum değil. Kulübün karar alırsa engele takılırsın. Bunun başka açıklaması yok..

Beşiktaş Galatasaray maçında benim Gs Passo karta sattığım bilet var. Yani Beşiktaşın stadındaki maça Galatasaraylı adam girebildi. Hemde bu dediğim adam Gazetelere manşet olacak kadar Galatasaraylı. Burada yazmayım ama aglaması ile meşhur olmuştu..

Nasıl girdi, Beşiktaş kulübü yasak koymadı. Yani o gün stadyumda isterse 50 bin Gs li olabilirdi.

Banka Müşteri olma zorunluluğda yk. Cüzdan kartın Banka ile alakası olmayan bir kart. Sadece aktif bank basıyor ama banka müşterisi olmuyosun..

Aksaklıklar giderilip, keşke devlet bankasına verilip, senelik vize ücretide kalkarsa 10 numara sistem olur. Kağıt bilet eziyetini Basketbol maçlarında bazen yeniden yaşıyorum. Allah belasını versin o sistemin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Efe

172 bini geçmiş passoligler lig açılana kadar 200 bin barajınıda geçecektir gelecek sezon dolu tribünlere oynamamak gibi mazerette yok artık yeterli passolig satışıda oluyor sezonun ilk iç saha maçı nerde olursa olsun full olmalı :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Celestine Babayaro

172 bini geçmiş passoligler lig açılana kadar 200 bin barajınıda geçecektir gelecek sezon dolu tribünlere oynamamak gibi mazerette yok artık yeterli passolig satışıda oluyor sezonun ilk iç saha maçı nerde olursa olsun full olmalı :ok:

Passoligler her sene yenilenmiyor muydu?
Muhtemelen çoğu kişi yenilemez,derbiler dışında dolması pek mümkün değil bence.

Çevrimdışı Yakup

Passolig Kartınızın E-Bilet Kullanım süresi 1 yıldır. Süper Lig ve Ptt 1. Lig maçlarına bilet alabilmek ve bu maçları stadyumlarda izleyebilmeniz için her yıl yenilenmesi gerekir.

E-Bilet Kullanım Sürenizi uzatmamanız durumunda, Passolig Kartınızı diğer özellikleri ile kullanmaya devam edebilirsiniz; ancak maç bileti satın alamaz, stadyumlara giriş yapamazsınız. Ayrıca Passolig Kartınıza maç bileti transfer işleminden yararlanamazsınız.

Hemen Öde butonuna tıklayarak E-Bilet Kullanım Sürenizi hemen uzatabilirsiniz.

Geçen sene kombine alanların kulüp karşılaşmıştı ama artık ödeme vakti  :boxin: :s20: :akuma:

Ödemesini yapmış olduğunuz Passolig Kart’ın E-Bilet kullanım süresi 12.06.2016 tarihine kadar uzatılmıştır. (sana adanmış bütün hayatlar)
[ Son Düzenleme: 09 Haziran 2015, 13:10:39 Yakup ]
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı muhalefet

Hükümetin başındaki partinin değişmesiyle passolig de kalkacak umarım. Her sene 25TL alan bankanın tekelindeki, ligde uygulanıp kupada uygulanmayan sistemin sonu başından beri giyotindi zaten.

Çevrimdışı Fatih

ysariusta

• Ziyaretçi

Anayasal bir suç yok Passoda.

Anayasal suç olsa, Kulüplerin çıkarttığı kartlardan sonuç alınırdı.

Bilet almak için kulüpler istediği şartı koyar..

Mesela Fenerbahçe önce Fenerkart ve Fenercell içi  Galatasaryada Gs bonus ve Gs Mobile için satış yapıyor.

Passo kart senin passo kartın ile Ankada yada Adanada maç izlemene engel olan bir durum değil. Kulübün karar alırsa engele takılırsın. Bunun başka açıklaması yok..

Beşiktaş Galatasaray maçında benim Gs Passo karta sattığım bilet var. Yani Beşiktaşın stadındaki maça Galatasaraylı adam girebildi. Hemde bu dediğim adam Gazetelere manşet olacak kadar Galatasaraylı. Burada yazmayım ama aglaması ile meşhur olmuştu..

Nasıl girdi, Beşiktaş kulübü yasak koymadı. Yani o gün stadyumda isterse 50 bin Gs li olabilirdi.

Banka Müşteri olma zorunluluğda yk. Cüzdan kartın Banka ile alakası olmayan bir kart. Sadece aktif bank basıyor ama banka müşterisi olmuyosun..

Aksaklıklar giderilip, keşke devlet bankasına verilip, senelik vize ücretide kalkarsa 10 numara sistem olur. Kağıt bilet eziyetini Basketbol maçlarında bazen yeniden yaşıyorum. Allah belasını versin o sistemin
Volkan bi yanlışlık olmasın. Cüzdan kart nedir? Kredi kartı için bir risk analizi gerekir ve müşteri olmadan kart alamazsın.

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart herhangi bir hesaba bağlı banka kartı değildir. Kartınızı alışverişlerde kullanmak için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Maç biletinizi alırken kartınıza bakiye yüklemeyi unutmayınız.

@Yunus

7 yaşındaki çocuğa bile veriyıoruz yunus Cüzdan Kartı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ysariusta

• Ziyaretçi

Ortada bankacılık yasasına göre vahim bir hata olabilir. Veli izni alıyor musun

Çevrimdışı onder23

Pasolige kayıtlı olan telefon numarasını nasıl güncelleyebiliriz bir fikri olan var mı?
Passo nun sitesinde bulamadım yoksa gidip dilekçe falan mı vermem lazım.
Nereye verilir onu da bilmiyorum ya

Çevrimdışı Efe

mayıstan beri sadece 6 bin kart satılmış en çok artık gs de olmuş bizi 100 bin kadar geçmişler bu sezon anca 200 bin oluruz gibi görünüyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

yeni sezonda iç saha lig maçlarında olimpiyatı daha dolu göreceğimizi düşünüyorum özellikle trabzon ve fb maçlarında yaz olduğu için o zamana kadar kart satışıda dahada artacaktır
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yakup

Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı CUBUKLU

Beşiktaşk'ı vodafone arenaya sığacak mı ?

Çevrimdışı kadir137

Passolig kartım yok, şimdilik alma gibi bi durumum da yok. Ancak Trabzonspor maçına gitmek istiyorum. Kağıt bilet çıkarırlar mı ya da bu işin başka bi oluru var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.
Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.