2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 308 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6181244 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi sozkul

5. gol inanılmaz kalite kokuyor bu adam çok büyük iş yapar.

Demba Bakar hatta Gomezden hem daha kariyerli hem daha iyi oyuncu bence.

Gomez'in gol sayısı daha yüksek kariyerinde ama Negredo golun her türlüsünü atmış daha önce çok takibim de değildi gollerini izliyorum da enfes ..

Aşırtmacıymış bu videoya göre Negro.

Çevrimdışı ardiles

Negredo bile beğenilmiyor :lol: :lol: :lol:

Bunlar hep Costa isini ortaya atanlarin suçu , Costadan sonra Forvet begenmez oldu taraftar :bandit:

Birisi bizim taraftara gecen sene forvette Cenk ve Abounun oynadığını hatirlatsin :busted_cop:

negredo nun beğenilmediği yok. adamı tanımıyoruz, tanıyan bilen anlatsın istiyoruz ama kimse çıkmadı söylenenler tatmin edici değil. "bize faydalı olur" dan öte cümle kurulmadı.

- negredoyu nasıl bilirsiniz ....
- iyi biliriz ....
- gömün ......

e anlatmazsanız gömeriz tabi  :)

Çevrimiçi sozkul

evet normal anda çekilse çıkmaz o baklavalar ama konu o değil
vücudu fit. Kendine bakıyor.

İkinizde baklavalısınız galiba, tecrübe konuşuyor gibi hissettim  :D

Çevrimiçi sozkul

:claps: teşekkürle

özel saygılarımla

Mutlulukdan ellerin titremiş sanki, ilk defa imla hatası görüyorum sende.  :)

Çevrimiçi Necmi

İkinizde baklavalısınız galiba, tecrübe konuşuyor gibi hissettim  :D
yok ben şeker pare katagorisindeyim :D

Çevrimiçi Necmi

Mutlulukdan ellerin titremiş sanki, ilk defa imla hatası görüyorum sende.  :)
övdüğümüzü düşündü :D
ağzımdan bir kere bile çalışmıyor tembel lafı çıkmadıki
ders alınması gerekecek kadar çalışıyor. sorun çalışmasından
değil pozisyonları yemesinden kaynaklanıyor. çalışmak yetiyorsa
11 tane genç getirelim sabah akşam antrenman yapıp vücut çalışsın :bandit:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Orkan konusunu bilen var mı. Şimdi en güzel on golü gösterdiler. Çocuk bütün ts defansını ipe dizip atmış  golünü. Hem de cezaalanı dışından şık bir vuruşla
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı ilhan mansız

fenerin hülle satşlarıyla ilgili bir gelişme var mı?

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Fikret Orman daha transfer sezonunun bitimine 50 gün var dediği gün ben umudu kestim, bu aralar transfer olmaz. Yine son 2-3 gün alabilirsek alırız, yoksa Cenk ve Pektemek ile yola devam. Stoper alınacağını düşünmüyorum. Bir şekilde Şenol Güneş'e baskı yapılıp elinde Atınç, Tosic, Mitroviç var idare et denilecek.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı kyiv

Young Boys Dinamo Kievi, Nice Ajaxı eleyebilir mi?

Çevrimdışı autopsy

Quaresma'nın fotoğrafı haber değeri taşıyan birşey değil bence çünkü her daim fit bir adamdı zaten. Fiziksel sorun yaşamadı hiçbir zaman. Deli gibi çalışan bir adam, bunu biliyoruz. Adamın sıkıntısı mental. Oyun disiplininden zihinsel olarak kopuşu vs vs . Şenol Hoca desteğiyle o sorunlarını biraz azalttı ve çok faydalı oldu geçen sene. Aha şimdi kırmızı kart görecek diye tırsıyoruz zaman zaman ama 1 numaralı hücum opsiyonumuzdu geçen sene bunu da yadsıyamayız. İyi paraya satılsa üzülmem ama madem gitmek de istemiyor 1-2 sezon daha olabildiğince katkı almaya bakmalıyız. Özel bir yetenek sonuçta ve benzeri pek yok .

Çevrimdışı ardiles

Fikret Orman daha transfer sezonunun bitimine 50 gün var dediği gün ben umudu kestim, bu aralar transfer olmaz. Yine son 2-3 gün alabilirsek alırız, yoksa Cenk ve Pektemek ile yola devam. Stoper alınacağını düşünmüyorum. Bir şekilde Şenol Güneş'e baskı yapılıp elinde Atınç, Tosic, Mitroviç var idare et denilecek.

5 ay sonra vida nın sözleşmesi bitiyor. kural olarak bugünden imza attırılabilir ve 2. yarı kadroya katılır. elimizde böyle bir opsiyon varken stoper peşinde koşmak gereksiz. vida hem pepe ile uyumlu oynar hem de mitro nun gelişimi için mükemmel tercih olur.

tosiçle iyi kötü uyum yakaladık. geçen sezon sakat-cezalı olduğunda "keşke tosiç olsaydı" dediğimiz maçlar oldu. pepe-tosiç yarım sezon götürür bizi. transferde öncelik sisteme uygun santrafor ve kanat forvet.

Çevrimdışı bjk4ever

solda babel ortada talisca son vuruşla ilgili sorunumuz yok. sadece quaresmanın vuruşları sorunlu o da ortalarla amorti ediyor kendini. bize son vuruş ustasından çok gomez gibi oyun aklı olan biri lazım he gomez gibi son vuruşlarıda iyi olursa ne ala. negredo nasıl bu konuda?

Oyun akli gayet iyi, asist de yapabilen oyuncu.
Aslinda soylediklerinde haklisin; Babel ve Talisca varken bunlara yer acacak, hareketli bir forvet daha mantikli olur.
Ama ben biraz da ligin dinamigine, kadro yapisina ve uzun vadede bakiyorum olaya.

- Talisca ve Babel sakatlaninca onlarin yerine koyacak o tipte oyuncumuz yok. En fazla Cenk sola gecer veya cift forvete doneriz, ama Senol Gunes bunu pek fazla yapmiyor. Bu sikintiyi gecen sene yasadik zaten; Talisca dondukten sonra cok daha kolay skor alip maclari koparttik.

- Talisca bu sene daha var, ama seneye yok. Talisca tipinde bir 10 numara gunumuz futbolunda cok cok zor bulunur. Sosa tipinde oyuncu bulursun, hatta Tolgay'i oraya monte edersin, ama Talisca gibi ayakla frikikle kafayla uzaktan sutla patir patir gol atan oyuncu bulamazsin. Modern futbola uygunlugunu vs tartismiyorum; sadece onun yerini dolduramazsin. Ama bir Sosa'yi her zaman bulursun.

- Bizim ligimizde gol vurusu olan oyuncular her zaman is yapmistir. Hele fizigi iyiyse ortaligi yikiyor genelde bu adamlar.

O yuzden benim tercihim, belki ilk etapta mantikli gozukmese de, safkan bir golcu.

Çevrimdışı Ensar

negredo nun beğenilmediği yok. adamı tanımıyoruz, tanıyan bilen anlatsın istiyoruz ama kimse çıkmadı söylenenler tatmin edici değil. "bize faydalı olur" dan öte cümle kurulmadı.

- iyi biliriz ....
- gömün ......

e niye gömesin abi açıp youtube'tan biraz videolarına bakarsan adam belli ediyor kendini zaten :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı klubnika01

forma sayısı 10 günde 75bin diye yazıldı bir kaç yerde.geçenlerde bir arkadaş sormuştu

Çevrimdışı Ensar

- iyi biliriz ....
- gömün ......

Çevrimdışı Hasan Tahsin

e niye gömesin abi açıp youtube'tan biraz videolarına bakarsan adam belli ediyor kendini zaten :D
Ensar, eğer youtube izlersen Cenk on gömlek üstün bir golcü. Her çeşit gol atmışlığı var bu negredo ise daha çok aşırtma yapmış
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı bjk4ever

Negredo bile beğenilmiyor :lol: :lol: :lol:

Bunlar hep Costa isini ortaya atanlarin suçu , Costadan sonra Forvet begenmez oldu taraftar :bandit:

Birisi bizim taraftara gecen sene forvette Cenk ve Abounun oynadığını hatirlatsin :busted_cop:

Negredo kalite olarak bence Gignac'in gerisinde. Siralama yapacaksak;

Diego Costa/Benzema
Gomez/Gignac
Negredo
Bony
Aboubakar/Remy
Babacar

Bence boyle adi gecenler arasinda.

Çevrimdışı Ensar

Ensar, eğer youtube izlersen Cenk on gömlek üstün bir golcü. Her çeşit gol atmışlığı var bu negredo ise daha çok aşırtma yapmış
e öyle olmaz tabi abicim , açıp en acayip gollerine  bakarak olmaz , ben onlara bi kere bakıp geçerim onemli olan daha gösterişsiz olan ama öncesinde yaptığı koşu veya pozisyon alışı olan goller , o gözle seyretmek lazım,  nacizane görüşüm :)

mesela demin bir video attım şimdi bi tane daha atıyorum , iki gol birbirine benziyor , herif ne kadar kıvrak donuyor ve aninda golu yapiyor , resmen gol ezberi var adamın

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

- iyi biliriz ....
- gömün ......

Bol bol Vole - Aşırtma - Surpriz goller izleriz :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ensar

mesela bu golde ki mücadele,  pres , oyun görüşü,  hızlı karar verme , gol vuruşu hepsi on numara

Çevrimdışı Ensar

gomez de gördüğümüz önce öne sonra arkaya koşu yapıp golle buluşma

Çevrimdışı Hasan Tahsin

mesela bu golde ki mücadele,  pres , oyun görüşü,  hızlı karar verme , gol vuruşu hepsi on numara

Cenk in golü şl de en iyi gol seçilmişti 😊 hayırlısı ne ise o olsun diyeceğiz ve bekleyeceğiz
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Ensar

Cenk in golü şl de en iyi gol seçişmişti hayırlısı ne ise o olsun diyeceğiz ve bekleyeceğiz
ben cenke kötü demiyorum ki abi :) negredo çok iyi oyuncu bizim işimizi görür , cenkle beraber bizi şampiyon yaparlar gruptan da çıkarız allah'ın izniyle :)

Çevrimdışı Hasan Tahsin

ben cenke kötü demiyorum ki abi :) negredo çok iyi oyuncu bizim işimizi görür , cenkle beraber bizi şampiyon yaparlar gruptan da çıkarız allah'ın izniyle :)
E hadi bakalım  :halay:
Tek Büyük Beşiktaş

Etiketler: