32.Hafta / Beşiktaş - Konyaspor
32.Hafta / Beşiktaş - Konyaspor

Beşiktaş Forum|32.Hafta / Beşiktaş - Konyaspor Skor : Beşiktaş - Konyaspor Tarih : 18.05.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Torku Arena Hakem : Kamil Abitoğlu Yayın : Lig TV

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32.Hafta / Beşiktaş - Konyaspor  [Okunma sayısı 114432 defa] 32.Hafta / Beşiktaş - Konyaspor

Çevrimdışı Özgür K.

Bu arada hakemde inceden isine devam ediyor ama bu aksam kimse bilicten sahneyi alamaz
PEKTEMEK;Allah seni iflah etsin.

Çevrimdışı EagleForce

gs'deki kongre gibi olsa bizde de keske. basarisiz yonetimi aninda sutluyorlar.

Çevrimdışı Türkay

Şu hakemleri görüp ses çıkarmayan yönetime ne demeli!
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı talha

Penaltıyı da vermedi tüy dikti olm birilerine baskın yapmadıkça böyle devam eder. Seneye de devam eder. Bir gün yaktıracaklar o binayı olan olacak.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

ysariusta

• Ziyaretçi

gs'deki kongre gibi olsa bizde de keske. basarisiz yonetimi aninda sutluyorlar.
yapma ya, YD nasıl kaldı o zaman 8 sene.

Çevrimdışı atalay

Ben bu filmi galiba bir 10. kez filan izliyorum ama dur bakalım.  :kop:

Çevrimdışı Kadir G.

Destekleyenler yönetimlerini de biliclerşni de başlarına çalsınlar. Hepsi gidene kadar daha maçta izlemem. Her hafta ömrümden çalmalarından bıktım.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yönetim de, Taraftar da, Hakemler de, Biliç de, Takım da, BİTMİŞ!
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

Adamin istedigi oldu gs macina rahat rahat cikar.500 bilic.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2015, 21:55:29
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
yapma ya, YD nasıl kaldı o zaman 8 sene.

Olsa diyor zaten abi  :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağatay

ya bi olağanüstü kongre filan olmaz mı ya bu aralar...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bizi şu renklilerin ağzına sakız eden herkesin Allah belasını versin.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağatay

ülkenin adalet sistemine bakın, hakemlere bakın...

Çevrimdışı f_madida

yalniz haftaya boyle oynarsak fena fark yeriz...
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

3 maçta 7 puan kaybettik. Aferin Bilic ve ekibi aferin! Geçen senenin aynısını yaşattınız bravo size!

Çevrimiçi Samet Ç

Tüm branşların başında olanların istifa etmesi gereken bir durumdayız yönetimde dahil berbat yönetiliyoruz berbat

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

BEŞİKTAŞın hakkını yiyen yediren kim varsa Rabbim tez zamanda belasını versin !
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Deniz

Hadi bilic istifa bekliyoruz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Fırat Günayer ‏@firatgunayer  56 sn.57 saniye önce
Emniyet,takımların içeri girdiği kapıyı korumaya aldı..
Büyük tepki var..

Çevrimdışı talha

Olsa diyor zaten abi  :D

Ya GS'de suyunu çıkarıyor. Bence iki yılda bellerinin tekrar bükülmelerinin nedeni de bu. Adamlar bence Türk futbolunun kanseri. Zaten para lazım oldu muu birşekilde lobi işiyle başarıyorlar. Parayı alıyorlar çarçur ediyorlar Avrupa'da rezil olup geliyorlar bir daha kriz sonra yine aynı döngü. Şuana kadar birşeyler yapamadıysak Avrupa'da bunun en büyük suçulularından biri de GS'dir.

Çevrimdışı Çağatay

çok değil 3 hafta önce liderdik, şimdi 2.liği bile kovalayamıyoruz............!!!!!!!!

yapımda ve yayında emeği geçen herkes lütfen bi zahmet çıkarken kapıyı kapatsın......!

Çevrimdışı talha

Bilic gidecekseydi gideydi ne diye sabote etti takımı. Böyle gitmek ne diye. Efsane şekild uğurlanmak varken. Adamların gözünde değerimiz yok onu anladım. Ne güzel belki imzayı da atacaksın 500bin için değer mi anlamıyorum valla.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2015, 22:01:38
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
2016 yılında Fikret Orman Beşiktaş'ı gerçekten seviyorsa Amatör Branşlara kendi sponsor olacak ya da Sponsorları iş çevresinden bulacak birine bu takımı bırakacak.

O başkan kalan tüm bütçeyi futbol için kullanacak.

Biz ölüyoruz. Ama ben beni kurtaramayacak kişilerin daha fazla yolundan gitmek istemiyorum.

YETER.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Bilic gidecekseydi gideydi ne diye sabote etti takımı. Böyle gitmek ne diye. Efsane şekild uğurlanmak varken. Adamların gözünde değerimiz yok onu anladım. Ne güzel belki imzayı da atacaksın 500bin için değer mi anlamıyorum valla.
500 candie gerisi heyecan :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Liverpool'u eledikten sonra takım çekilseydi keşke heryerden. Zirvede bırakmış olurduk.

Etiketler: